Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32551) Gebriel


Gebriel
veterán

Én vagyok ennyire béna vagy tényleg nincs egy pdf előfizetős mobiltelefon árlista a T-Mobil oldalán :F :B

(#32552) savoo válasza Gebriel (#32551) üzenetére


savoo
addikt

(#32553) Gebriel válasza savoo (#32552) üzenetére


Gebriel
veterán

:R

És azt honnan tudom meg, hogy egy bizonyos csomagban mennyibe kerül egy telefon, ha az az online oldalon az adott telefonnál nem tudom kiválasztani a kívánt csomagot?

[ Szerkesztve ]

(#32555) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Kaptam egy számlát, miszerint augusztusban összesen 1180 db. 1Ft-os szolgáltatást/terméket vásároltam, konkrétan ezt:
Univerzális egyenleg felhaszn. mobiltel. szolgr-ra SZJ 64.20.13

Van valakinek ötlete, hogy mi a ménkű lehet? 190 és 990db-os egységet számláztak...

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#32556) dedike válasza savoo (#32552) üzenetére


dedike
addikt

Ez a régi szerintem, a honlap átalakításával ezt nem frissítették. A honlapnak a frissessége finoman szólva is sokkal rosszabb lett, mint volt. A T-Mobile-t lassan sikerült a T-Home szintjére süllyeszteniük ahelyett, hogy a Home-ot hozták volna fel a Mobile szintjére.... :(

Jó szerencsét!

(#32557) savoo válasza Gebriel (#32553) üzenetére


savoo
addikt

1430. :DDD

(#32558) Joker88


Joker88
őstag

Előfizetésem lejár pár napon belül.
Szeretnék új telefont venni,új tarifacsomagban,újra hűségidőt felvenni. ezt lehet.
Viszont ha az új,kiválasztott telefon Micro SIM kártyát használ,nekem meg normál méretű SIM kártyám van,kicserélik ? Ingyen vagy fizetnem kell rá ? A jelenlegi számom megmarad ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#32560) dptrsk válasza Joker88 (#32558) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha a Telekomtól veszed a készüléket, ingyen kicserélik a SIMet, és a telefonszámod, ha meghosszabbítod az előfizetést, megmarad.

(#32561) homeless09 válasza punky10 (#32544) üzenetére


homeless09
őstag

"Az aktuális egyenleg egy tájékoztató jellegű nettó forgalmi adat, amely a hívószámodon bekapcsolt kedvezményeket, az áfát, havidíjat, és a megrendelt szolgáltatások díját nem tartalmazza."

Ezt a választ kaptam. :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#32562) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Sziasztok!

Írtam a Telekomnak, hogy a Telekom alkalmazás Androidos és iOS-es verziójában sem látszik az Adatforgalmi egyenleg lekérdezése gomb. Azt válaszolták, hogy nincs is ilyen gomb az alkalmazásokban és nem tervezik a jövőben sem. Ha jól emlékszem, 1430 egyszer linekelt egy screenshot-ot, amelyen nála lászik ez a lehetőség. Most akkor van vagy nincs hivatalosan?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#32563) Vangelis válasza #40993792 (#32554) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ha új előfizetés akkor a mobil otthon prémium

Pár 100ft és nem is olyan rossz!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#32564) djculture válasza Vangelis (#32563) üzenetére


djculture
félisten

Az a baj azt csak személyesen lehet t-pontba megkötni ráadásul telefont is csak fapadosat lehet venni hozzá ami ráadásul háromszoros áron van..

[ Szerkesztve ]

(#32566) raziel01


raziel01
veterán

Régi Like díjcsomag ára is emelkedik? Fun aranytárskártya? Ezekről mit tudni?

(#32567) pepe091 válasza raziel01 (#32566) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Igen, a régi Like is emelkedik 1620-ról 1720-ra és minden percdíj +2 Ft-tal. A Fun aranytárskártya is emelkedik 1725-ről 1825-re, és itt is +2 Ft-tal a percdíjak is.

(#32568) djculture


djculture
félisten

Itteni hír is megirta minden díjcsomag emelkedik 100ft-al.

[ Szerkesztve ]

(#32569) GLevi91


GLevi91
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek most a szerződésmódosítás miatt lehet-e olyat csinálni, hogy felmondom a jelenlegi előfizetésemet (még 2,5 hónap hűség van rá), és utána egyből egy új szerződést kötök telefonvásárlással együtt? Gondolom a számom megváltozna, ami nem probléma, csak azért érdekelne a lehetőség mert már a telefonom a végét járja és jó lenne minél hamarabb lerendezni :P

(#32570) pepe091 válasza djculture (#32568) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ezt biztos ide akartad? :DDD

Látom szerkesztetted. Ravasz, nagyon ravasz... ;]

[ Szerkesztve ]

(#32571) kali válasza raziel01 (#32566) üzenetére


kali
legenda

like;
havidíj; 1620 ft -> 1720 ft
percdíj;
hálózaton belül; 15 ft -> 17 ft
hálózaton kívül; 25 ft -> 27 ft
sms;
hálózaton belül; 15 ft -> 17 ft
hálózaton kívül; 25 ft -> 27 ft

fun aranytárskártya;
havidíj; 1725 ft -> 1825 ft
percdíj;
hálózaton belül; 26 ft -> 28 ft
hálózaton kívül; 36 ft -> 38 ft
sms; 26 ft -> 28 ft

most tapsolnom kell, az általam használt mozaik díjcsomag esetén nem drágul a havidíj, és a percdíj is csak +1 ft!

[ Szerkesztve ]

(#32572) djculture válasza pepe091 (#32570) üzenetére


djculture
félisten

Ja kicsit sok tab volt megnyitva így nem nyert de már javitva.. :D

[ Szerkesztve ]

(#32573) Vangelis válasza GLevi91 (#32569) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Előtte menj át dominóba és majd onnan vissza előfizetésre.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#32574) GLevi91 válasza Vangelis (#32573) üzenetére


GLevi91
csendes tag

És hogy rendezzem inkább? Telefonon is elég, vagy jobb ha személyesen bemegyek?

(#32575) Vangelis válasza GLevi91 (#32574) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én telefonon kérdeztem rá, hogy válthatok-e kötbér mentesen aztán mentem be a t pontba.

Amikor a vevők halottak, hogy miért jöttem egyből elhajtottak mindenkit, hogy egyedi eset.
azért megy a félre tájékoztatás rendesen! Ha nem vagy képben simán megvezetnek, mint az ottani ügyfeleket.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#32576) jamike


jamike
csendes tag

Sziasztok!Nagyon érdekes dolog történt az előbb megpróbáltam a mozaik L-es díjcsomagot (amin még egy év hűség van) átváltani kisebbre és engedte a rendszer.kaptam SMS-t is róla .egyebkent csak a kötbért akartam megnézni mennyit ír ki de ehelyett átvaltotta.ILYENKOR MI VAN?izguljak???

(#32577) pepe091 válasza jamike (#32576) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Gondolom csak az előfizetésre vállaltál hűséget, díjcsomagra nem, ezért ilyenkor lehet váltogatni.

(#32578) jamike válasza pepe091 (#32577) üzenetére


jamike
csendes tag

Arra is vállaltam!!!!

(#32579) lugosi válasza jamike (#32578) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Akkor miért izgulnál, valószínűleg megkötbéreznek. ;)

(#32580) Vangelis válasza jamike (#32576) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mond fel az egészet.. most lehet!

De lehet pont ezen okból engedte!

hívd fel a 1430-at.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#32581) Huroq válasza lugosi (#32579) üzenetére


Huroq
senior tag

Mesteri :DDD

(#32582) jamike válasza lugosi (#32579) üzenetére


jamike
csendes tag

:) Megkerestem az írásbeli szerződést elég nagy összeg van rajta. :)
Most akkor izguljak???

Szerk. Örülök neki hogy sikerült de nem akarok kötbért fizetni főleg nem ennyit.(180ezer)

[ Szerkesztve ]

(#32583) Vangelis válasza jamike (#32582) üzenetére


Vangelis
nagyúr

1430 at hívd fel.

Megmondják mi történt. Hivatkozz arra, hogy az áremelés miatt váltottál. Örüljenek, hogy nem mondtad fel!

Nekem is 90 ezres kötbérem volt a paletta miatt amit mér átváltottam azóta S re és aztán xs-re.
Most meg dominóra.... mindent meg lehet oldani.. csak furmányosan. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#32584) jamike válasza Vangelis (#32583) üzenetére


jamike
csendes tag

Akkor fel is mondhattam volna? Még részlet is van a telón.
Amúgy miért hívjam fel őket ? A kötbér miatt? Vagy? Smst küldtek kettőt is egyet a dijcsomagvaltasrol egyet meg az adatforgalmi dátum miatt.

(#32585) Vangelis válasza jamike (#32584) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát akkor a készülék részleteket ki kell csengetni egyben.

Hát nekem nem reklamáltak, hogy nem mondhatom fel.

Azért kérdezd meg, hogy lett-e kötbéred. Ha nagyon idegesít.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#32586) lugosi válasza jamike (#32582) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ezt te direkt csinálod? Hogy állandóan kérdezgeted, hogy izgulj-e. Miért izgulnál? Tudod, hogy kötbért kell fizetned, és már azt is tudod, hogy mennyit.
Még készülékrészleted is van...

Csak egyet mondj meg, miért csináltad.

(#32587) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

No offense, tudom hogy egyre drágább minden meg hasonlók... De most tényleg kell ekkora cirkusz 100 Ft emelés miatt? Ha mindent a másfélszeresére emeltek volna megérteném, de így... Én sem vagyok gazdag, sőt... De ennyi adóemelés után ez még a vállalható kategória. Szerintem.

(#32588) jamike válasza lugosi (#32586) üzenetére


jamike
csendes tag

Írtam az első hozzászólásomban.A kötbér összeget akartam megnézni (nem akartam előkeresni a szerződést )ennyi.koszi a válaszokat !!!udv.

(#32589) erdoke válasza pepe091 (#32587) üzenetére


erdoke
titán

A 100 Ft elmenne, még 1 Ft percdíj emelés is. Viszont 140-ért adni ugyanazt a telefont, amit egy éve 60-ért adtak, na az már pofátlanság a többi mellé.

A legjobb aláírás a héten

(#32590) pepe091 válasza erdoke (#32589) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Azt elismerem, hogy szégyen. Csak az utóbbi napokban annyi indulatos hozzászólást lehet olvasni, a "hatalmas" áremelések miatt, hogy muszáj volt megjegyeznem.

(#32591) begrimisu


begrimisu
aktív tag

Sziasztok! Esetleg valakinek van ismerőse aki letud kérdezni egy készüléket hogy mikor lett vásárolva előfizetéses e stb? Ha valaki tud segíteni azt megköszönném ! Privát üzenetben ha lehet köszönöm.

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#32592) 89BDave89 válasza begrimisu (#32591) üzenetére


89BDave89
tag

Azért ez elég bátor kérdés, nem hiszem hogy bárkinek joga lenne ilyen infót kiadni. :)

Xiaomi Redmi Note8 PRO, iPhone 8, Xiaomi Mi A1, iPhone 5S, iPhone 5, Sony Xperia SP, Sony Xperia L, ZTE Grand X, ZTE Blade, Samsung 5230, Sony Ericsson K550i, Sagem MyX 3D

(#32593) begrimisu válasza 89BDave89 (#32592) üzenetére


begrimisu
aktív tag

Bátor kérdés ? :C
Azoktól várok válaszokat akik segíteni tudnak nem kritizálni! Köszönöm

[ Szerkesztve ]

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#32594) lupus_l


lupus_l
aktív tag

Íme egy jó hír, amiről már volt szó:

2014. július 1-jétől tilos lesz az EU-n belül utazók bejövő hívásaiért díjat felszámítani. A távközlési társaságok előtt két választási lehetőség lesz:

az Európai Unió egész területére érvényes díjszabást kínálnak („barangolj belföldi hívásdíjakkal”), melynek árszintjét a belföldi verseny diktálja, vagy
lehetővé teszik előfizetőiknek, hogy a két szolgáltatást szétválasszák, azaz külön barangolási szolgáltatót válasszanak, alacsonyabb díjakkal (új SIM kártya vásárlása nélkül)

(#32595) begrimisu válasza lupus_l (#32594) üzenetére


begrimisu
aktív tag

Erre is találnak úgyis megoldást hogy máshol szedjék le a sápot!

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#32596) 313313 válasza begrimisu (#32595) üzenetére


313313
addikt

Csak azt nem értem, hogy Európa minden országába van szinte tré, yoda, ergo saját kiépített hálózat, mégis arany áron vannak a roming díjak...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#32597) lupus_l válasza 313313 (#32596) üzenetére


lupus_l
aktív tag

A Three pont ezt lépte meg elsőként, a saját leánycégein keresztül belföldi árakkal telefonálhatsz több országban. Mindenképpen lépniük kell, Telekom, O2, Orange, Vodafone a legnagyobbak között van, szerintem nem maradunk le mi sem.

Én legalábbis a pozitív oldalát látom, nem mindenhol magyar árak vannak. :))

(#32598) 313313 válasza lupus_l (#32597) üzenetére


313313
addikt

Ha ez bevezetik, akkor az áraknak is moderálódniuk kell, mert itthon elég borsos előfizetői és telefon árak vannak, elég csak megnézni az Osztrák, Szlovák trét...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#32599) Vangelis válasza lupus_l (#32597) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Pontosabban sehol nincsenek ilyen árak. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#32600) morphin


morphin
tag

Valami bug?? Galaxy S4 Mozaik XS-el 148 ezer JMF...kíváncsi lennék, hogy megrendelni engedi-e? :D Nekem két árat mutat ennél a készüléknél most a webshop.

Bár egy összegben egy leheletnyivel még így is drágább, mint a független.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.