Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32301) 313313 válasza Akve (#32300) üzenetére


313313
addikt

És viber?

Varszegig: 3 napja már nincs hűség az előfizetésemen, de mostanában nem tervezek újra aláírni...

Szerk: Inkább a lefedettséget csinálnák meg, megyeszékhelyen lakok, kertvárosba nem tudnak utolérni, telefon egy helybe pihen, hívni nem tudnak, ellenben viber üzeneteket megkapom...

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#32302) Varszegig válasza 313313 (#32301) üzenetére


Varszegig
veterán

Nekem meg már vagy 4-5 éve sehol, és ez így jó, mint a példából is látható:)

Akve: Mondjuk az üzenet tiltása a saját ÁSZF mellékletükkel is ellentétes, hiszen csak a hanghívásokról írnak, de sebaj.

[ Szerkesztve ]

(#32303) m0ski


m0ski
aktív tag

Ha viszont az üzenetekre is érvényesítik, akkor lőttek a WhatsApp-nak és az iMessage-nek is?! :F :F

(#32304) Bailey válasza Varszegig (#32302) üzenetére


Bailey
senior tag

Remélem nem úgy fogják csinálni a tiltást mint a vodánál. Ott mikor utoljára próbáltam, a viberen az üzeneteket megkaptam, de küldeni nem lehetett.

(#32305) Varszegig válasza Bailey (#32304) üzenetére


Varszegig
veterán

Még az is érdekes lesz, hogy ha valaki mondjuk Mozaik L-ben van (azon nem lesz VOIP tiltás) vesz hozzá egy NET&ROLL 1 GB LTE-t, akkor a számlalevél szerint azon meg lesz, szóval jól meghálálják neki, hogy a 12e Ft felett költ havonta még egy ezrest, és letiltják a VOIP-t:D

(#32306) bostone


bostone
addikt

Nincs más megoldás, venni kell egy végtelenített kábelt, amivel biztosítja magának az ember a vezetékes internetet.

(#32307) Logeeen válasza bostone (#32306) üzenetére


Logeeen
senior tag

És a telefonba hogy dugod bele a lan kábelt? :DD
Vagy viszed magaddal a routert is, és kötsz ra egy 230 V-os akksit? :U :DD

#Xiaomi 13T#

(#32308) Melack válasza Logeeen (#32307) üzenetére


Melack
veterán

Vagy egy mobil hotspotot veszel, és bele egy adatkártya. Lassan más nem marad.... :(((

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#32309) bostone válasza Logeeen (#32307) üzenetére


bostone
addikt

A részleteket még nem dolgoztam ki, de ilyen apróságok nem gátolhatnak. :)

(#32310) Akve válasza Varszegig (#32302) üzenetére


Akve
tag

Igazad van, de nekem az ügyfélszolg. ezt mondta :(:(

Élek és élni hagyok.

(#32311) Varszegig válasza Akve (#32310) üzenetére


Varszegig
veterán

Az egy dolog, hogy nekem igazam van, de ha letiltják az üzenetküldést, de az ÁSZF-ben VOIP tiltás van, akkor az simán megér egy panaszt az NMHH-nál.
Melack: nem kéne ötleteket adni, mert még azt is letiltják:)

Lesz majd nagy meglepi, ha a sok előfizetőnek elmegy a viber/skype, mert hogy mi itt puffogunk az nem sokat jelent, mi csak egy kisebbség vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#32312) djculture


djculture
félisten

Ne idegesítsétek magatokat az Eu a hírek szerint megfogja tiltani a voip tiltást minden eu-s szolgáltatónak.
Európai Bizottság digitális portfólióért felelős biztosa még juliusban nyilatkozta ezt hogy a tiltogatásoknak vége szabályozási javaslatokat fog benyújtani a Bizottsági tagoknak, melyek a jelenleginél jobban szem előtt tartják a fogyasztók jogait és a szabad hozzáférést minden internetalapú szolgáltatáshoz.

[ Szerkesztve ]

(#32313) polonic válasza djculture (#32312) üzenetére


polonic
félisten

Forrás?

(#32314) djculture válasza polonic (#32313) üzenetére


djculture
félisten

[link]
Telekom szeret ilyenbe jól belebukni bevezet valamit egy fél évre utána rászólnak hogy nem oda buda (lásd csekkdij)

[ Szerkesztve ]

(#32315) polonic válasza djculture (#32314) üzenetére


polonic
félisten

Köszi. Innen nem tudom megnézni. Na majd otthonról.

(#32316) djculture válasza polonic (#32315) üzenetére


djculture
félisten

fogyasztókat közvetlenül érintő hátrány a csomagoptimalizálás, illetve a csomagszűrés intézménye, melyet többségében a hálózati forgalmi dugók kiküszöbölése kapcsán indokolnak az infrastruktúra-tulajdonosok ennek akarnak gátat szabni.. Magyarán semmilyen szolgáltatás használatát nem lehet tiltani egy europai hálózaton se ha megszavazzák. Néztem ezt az Eu-s mindig tv csatit ott is volt róla szó hogy a bizottság előtt van ez az ügy.

[ Szerkesztve ]

(#32317) 313313 válasza polonic (#32313) üzenetére


313313
addikt

Itt meg itt írnak róla.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#32318) Varszegig válasza djculture (#32316) üzenetére


Varszegig
veterán

Azért az giglalol, amikor a hálózati dugókra hivatkozva tiltanak mondjuk egy viber üzenetváltást. (Nem beszélgetést, bár az is nudli.) A másik kezükkel meg tolják az arcodba, hogy 60 Mbit, meg LTE, meg kisf*om.

[ Szerkesztve ]

(#32319) n@p@lm válasza Varszegig (#32318) üzenetére


n@p@lm
őstag

idióta f@sz banda....

(#32320) mokas_gizi

Sziasztok!
A segítségeteket kérem, ismerősnek van egy T-com-os Net&Roll S előfizetése.
Az a probléma, hogy 20-30 percenként folyamatosan megszakad a net…
Olvastam a régi hozzászólásokat és láttam hogy másoknak is volt hasonló baja vele, a héten bevisszük a USB ticket a ügyfélszolgálatra talán a laptopot is, de elég szánalmas a dolog, hogy 2013-ban 4000Ft-ért ezt a szolgáltatást adják jó drágán a jó szart, mert itt mindent meglehet tenni a hülye ügyféllel!
Jelerősség az megfelelő nem gyenge és leárnyékolva sincs lakótelepi lakás egy fal amin ablak is van…

Van hasonló negatív tapasztalata valakinek a T-com mobil internettel...?

(#32321) lugosi válasza m0ski (#32303) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hehe, az imessage-t tiltják, akkor szvsz az Apple olyan csúnyán letérdelteti őket, hogy öröm lesz nézni :DDD

(#32322) erdoke válasza lugosi (#32321) üzenetére


erdoke
titán

iOS 7-től (2-3 hét?) csak hang is megy FaceTime-on, ami ugye már egy ideje mobil hálózaton is működik… Tehát többről van szó, mint az iMessage, különösen hogy az ikon200 is érintett csomag.

A legjobb aláírás a héten

(#32323) 1430 válasza Varszegig (#32259) üzenetére


1430
senior tag

Igen, a példa helytálló. Azt kell lásd, hogy a november 1-ig aktivált díjcsomagokhoz és adatcsomagokhoz nem nyúlnak, utána viszont érvényesülni fog a tiltás, ahol kell. Tehát november 1-ig azt csinálsz, amit akarsz, nem lesz hatással a VoIP-ra.
Amelyik díjcsomagban engedélyezett lesz a VoIP, ott lesz egy "feloldó szolgáltatás", így ha később valaki egy ilyen díjcsomaghoz aktivál egy VoIP tiltott adatcsomagot (pl. N&R opciót), akkor is használható marad a VoIP.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#32324) Varszegig válasza 1430 (#32323) üzenetére


Varszegig
veterán

Ok, köszi a tisztázást, akkor ha jól értem, ez az ügyfébarátabb megoldás. Tehát akkor járok jól, ha mondjuk később szeretnék LTE-t használni, akkor most mennék át valamelyik mozaikba, beaktiválom a +1GB LTE-t, és aztán élvezem. És ez esetben nem érint a VOIP tiltás. Ugye jól értem?
A másik, hogy az üzenetek is tiltva lesznek?

[ Szerkesztve ]

(#32325) g0dl válasza Varszegig (#32318) üzenetére


g0dl
addikt

A korlátozásnak nyilvánvalóan semmi műszaki oka nincs, az kizárólag a drága percdíjak védelmét célozza.
Gondolom azért, mert érzékeltek csökkenést a voip terhére. Az egészre nem lenne szükség, ha az olcsó flottákat nem a túlárazott publikus csomagokból próbálnák fenntartani.

(#32326) aicon válasza g0dl (#32325) üzenetére


aicon
senior tag

Ezt nem nehéz meglátni, csak hát a t hülyének nézi az ügyfelet...

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#32327) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Sziasztok! Valakinek van tapasztalata a T-Mobile-nál köthető telefon biztosítással? Csak frissen vásárolt telefonra köthető, vagy akár most is megköthetem a 9 hónapos telefonomra? Nagyon "kötekednek" amikor cserélni kellene a telefont?

LG G3

(#32328) Vangelis válasza H.Bencike (#32327) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Talán csak 2 hónapig köthető.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#32329) Met


Met
nagyúr

Sziasztok!

Domino5-nél hogy lehet a Családbarát-ot beüzemelni?
Voltam bent tpontban,mondtam a csajnak hogy kellene nekem az a kedvezmény hogy lehet, akkor tett át 5-re, be is írta az 5 számot de mint kiderült nem ingyen hanem csak kedvezményesen hívom őket :F

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#32331) Met válasza club1 (#32330) üzenetére


Met
nagyúr

Szóval havidíjjas, mert nekem azt nem írja :F
A tpontba meg direkt rákérdeztem hogy akkor ezt az 5 számot 0 forintért hívom? igen.

Nem úgy havidíjjas, hanem hogy nekem kell 1066,8 Ft / hívószám.

Amúgy csak havidíjjas van benn meg egy vezetékes.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#32332) club1 válasza Met (#32331) üzenetére


club1
veterán

Kell legalább egy havidíjas. A többi lehet dominós.
Családbarátban 0 Ft-ért hívsz a havi kb. 1000 Ft-ért cserébe.
Domino 5-ben 32 Ft-ért hívod a kedvezményes 5 számot.

[ Szerkesztve ]

(#32333) club1 válasza Met (#32331) üzenetére


club1
veterán

Ha csak havidíjas van, akkor miért Domino 5-ről írtál? :F

(#32334) Met válasza club1 (#32333) üzenetére


Met
nagyúr

Nekem van Domino5.
Én szeretnék 5 számot ingyen hívni, de nulla forintos havidíjjal.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#32335) erdoke válasza Met (#32334) üzenetére


erdoke
titán

A Domino 5 nem erről szól, hanem hogy 5 számot alacsonyabb percdíjjal hívhatsz. A Családbarát egy havidíjas lehetőség.

A legjobb aláírás a héten

(#32336) Met


Met
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek.
Még hogy direkt megkérdeztem hogy akkor ezt az 5 számot ingyen hívom? Köszönjük Emese :W

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#32337) 1430 válasza Met (#32336) üzenetére


1430
senior tag

Ingyen hívni 5 számot felár nélkül ráadásul feltöltőkártyás számról? Ilyen a mesében sincs! Még a Vodafone Red-hez is havonta több ezer Ft-ot kell feltölteni ahhoz, hogy hálón belül ingyen telefonálj...

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#32338) #99546112


#99546112
törölt tag

Hali!

Megrendeltem a Net&Roll 1GB-os netkiegészítő csomagot, mert lement a 200MB-os adatforgalmam. Namost arról nem tudtam tájékozódni, hogy ezt a későbbiekben lemondhatom, vagy ez már így marad? :S

Köszi előre is a választ!

(#32339) pepe091 válasza #99546112 (#32338) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Minden további nélkül bármikor lemondhatod. Akár ma is. Részarányos számlázás lesz, tehát az 1000 Ft-ot elosztják 30-cal, és megszorozzák annyival ahány napig használtad. Annyit érdemes még megjegyezni, hogy 1 hónapban egyszer érdemes csak aktiválni, mert a 2. aktiválásnál már felszámítják az aktiválási díjt is, ami szintén 1000 Ft.

(#32340) Logeeen válasza pepe091 (#32339) üzenetére


Logeeen
senior tag

És mivan akkor ha én egy nap aktiválom, leforgalmazom az 1 Gb-ot, és még aznap lemondom? akkor is 33 Ft-ot (1000/30*1) fogok fizetni?

(#32341) Noá: Igen

[ Szerkesztve ]

#Xiaomi 13T#

(#32341) #99546112


#99546112
törölt tag

Köszi a választ! :) My T-Mobilban letudom mondani igaz?!

(#32342) dedike válasza #99546112 (#32341) üzenetére


dedike
addikt

Majd arra figyelj, hogy az eredeti díjcsomagod netjét csak élő ügyintéző tudja visszakapcsolni, tehát mikor lemondod, a netet újra kell aktiválnod!

Jó szerencsét!

(#32343) pepe091 válasza Logeeen (#32340) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Igen. Az adatforgalom nem számít.

(#32344) Logeeen válasza pepe091 (#32343) üzenetére


Logeeen
senior tag

Háhh, ez tetszik :DD :C :))
Mondjuk felejtős, mert lassított internettel megőrülök a hónap többi napján.. :N

#Xiaomi 13T#

(#32345) punky10


punky10
addikt

A magentások uj honlapja kritikán aluli...Aki ezt csinálta és engedélyzte,az fogadja őszinte gratulációmat.
A "lista ujratöltés" üzenet már szinte dekorációs célként van jelen,annyiszor ugrik elő,a felugró ablakok összecsúsznak,a kereső használhatatlan.Ha sokára kijön a lista,és rámegyek egy telo részletes adatlapjára,akkor a visszagomb alapba teszi,kezdhetem ujra megadni a feltételeket...
Legalább 2 osztályt eset most a szemembe.
A burkolt áremelésekről ne is beszéljünk,pl a Hoppá vezetékes telefon előfizetésében lévő lebeszélhető perceket megfelezték,azonos áron a felét adja... :(

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#32346) SimS


SimS
senior tag

Üdv

Domino Web SIM-ről kérdeznék párat, nem tudom használja-e valaki.

Amit írnak az oldalukon, attól függetlenül a gyakorlatban is igaz az, hogy ha nem nyúlok az kártya adatforgalmához, akkor tényleg 0 HUF az adott 30 napos, vagy nagyobb időszakban?
Nemtetszésüket fejezik ki, ha pl. dual sim-es készülékben használom (nem tablet / stick) - vagy ezen tény felett el lehet siklani? :U
Hüppögnek, ha microSIM-re vágatom?

Egyáltalán ajánlott a bármilyen egyéb szolgáltató mobilnet szolgáltatásával szemben? :) minőségileg, mert árban egész vállalható

SimS

[ Szerkesztve ]

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#32348) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Tegnap feltöltöttem a domino karim. T-mobile weboldalon akartam,azt hittem van 3000-es feltöltés. De csak 1500,meg 3500 stb van. Megcsináltam azt,hogy a saját bankom weboldalán töltöttem fel,ott lehetett olyat választani hogy 3000ft. A kérdésem az,hogy ugye 1500 ft feltöltésnél 180 nappal hosszabbodik a kártya elérhetősége,3500 ft-nál 366 nap. De ha úgy töltöttem fel ahogy írtam,olyankor mi van? Mert ugye a K&H bank nem írt semmit erről a feltöltésnél.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#32349) raziel01 válasza Foose (#32348) üzenetére


raziel01
veterán

366 napig használható fel. Egyébként a T honlapján kilehet választani, hogy pontosan milyen összeget akarsz rátölteni. 100 Ft-ra kerekítve pl 3000 is lehet vagy 2600 vagy 2800 stb..

(#32350) #99546112


#99546112
törölt tag

Még annyi lenne a kérdésem, hogyha az 1GB elfogyik, hogyan tudom bővíteni? +1GB-ot már nemtudok kérni igaz?!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.