Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32351) polonic válasza #99546112 (#32350) üzenetére


polonic
félisten

De tudsz.

(#32352) Foose válasza raziel01 (#32349) üzenetére


Foose
addikt

Tényleg?? Ezt nem is néztem. Mondjuk siettem,csak az alapból választható lehetőségeket néztem. Most már mindegy. Köszi az infót!

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#32353) #99546112


#99546112
törölt tag

De hogyan?! Még 1000Ft-ért vagy hogy?!

(#32354) club1 válasza #99546112 (#32353) üzenetére


club1
veterán

Gondolod ingyen?

(#32355) #99546112


#99546112
törölt tag

Nem gondoltam h ingyen, épp azt kérdezem, hogy ha már egyszer megrendeltem a Net&Roll-t ami 1GB, hogy tudok újabb 1GB-ot rendelni?! Ez a kérdésem. :)

(#32356) pepe091 válasza #99546112 (#32355) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Go!NET XL csomagot aktiválod. Jelenleg az is 1000 Ft, 2 egész hónapig + az aktiválási hónap.

(#32357) H.Bencike válasza pepe091 (#32356) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Akkor ha ma aktiválom szeptember-október- november végéig csak 1000Ft? Én azt hittem hogy az aktiválási hónap is beleszámít.

LG G3

(#32358) gooool


gooool
őstag

Sziasztok!

Net&Roll M díjcsomagos mobilnetem van, a hűség 2015. márciusa körül jár le. Sajnos anyagilag most nem igen engedhetem meg magamnak, így megválnék tőle...
Lehetséges ez? Ha igen vannak valamilyen költségei?

Köszönöm a segítséget! :R

Üdv, Balázs

(#32359) pepe091 válasza H.Bencike (#32357) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Igen, mert a szeptember hónap törthavi számlázású lesz.

(#32360) club1 válasza gooool (#32358) üzenetére


club1
veterán

A hűségszerződésed tartalmazza a kötbér és a készülékkedvezmény mértékét. Ezt a kettőt kell befizetni, ha meg akarsz válni az előfizetéstől (szerintem ha a havidíjat nem tudod állni, ezeket még kevésbé fogod tudni kifizetni).
Ha nincs meg a szerződés -> 1430 vagy személyes üfsz megmondja mennyit írtál alá.

(#32361) Soulfly842 válasza gooool (#32358) üzenetére


Soulfly842
addikt

Vagy átírjátok más nevére - ebben az esetben az új elő-, szlafizetővel együtt kell bemenni egy üzletbe - 6500 Ft-ért (ekkor az új előfizető átvállalja a kötbért is), vagy súlyos kötbért fizetel, ami nem biztos, h. megérné (főleg, ha nagy értékű eszközt (táblagép/laptop/hotspot stb) lett rá vásárolva.

A vonatkozó kötbér egyébként a szerződés kiegészítésben megtalálható.

(#32362) #99546112


#99546112
törölt tag

Lenne még egy kérdésem, más témával kapcsolatosan!

Megrendetük a Telekomtól a netet ill. a Tv-t. Namost a UPC direct-nél találtam jobb ajánlatot a Tv kapcsán. Viszont nemtudom, hogy most én a telekommal megkötött szerződést(ami még nincs a kezünkben csak igénybejelentőt kaptunk) áttudom-e variálni, hogy nekem csak a net kell (meg a telefon ami alapból hozzátartozik és kell a nethez, mert rézkábelen jön majd -.-').
A szerződés még nem lett aláírva, csak egy igénybejelentő, a szerződést azt mondták, akkor kapjuk meg amikor megjöttek bekötni.

Visszamondhatom-e még én a Tv-t, ha jönnek bekötni, vagy már késő?! :/
Köszi előre is a választ!

(#32363) SimS válasza #40993792 (#32347) üzenetére


SimS
senior tag

Üdv

Köszi a választ!
Akkor holnap lehet beruházok egyre - aktiválva legyen legalább a nagy voip korlátozás előtt.. remélem beválik.

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#32364) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Hali!

Egy iPhone 5 esetében illetve minden LTE képes készülék esetében ha felmegyek LTE hálózatra, akkor valóban nem lehet hívást fogadni, indítani, vagy félreinformálódtam?

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#32365) D@ve89 válasza sarkanyolo2 (#32364) üzenetére


D@ve89
tag

Valamennyi igazság van benne: LTE-n nincs hagyományos hívásindítás és fogadás, helyette az történik, hogy ha hívnak téged, vagy te hívsz valakit, lemegy 3G-re a telefonod, majd ezután épül fel a hívás. (Az más kérdés, hogy az Iphone-ok néha elég érdekesen kezelik ezt a váltást, néha el tudják húzni, vagy nem megy végbe rendesen...)

[ Szerkesztve ]

(#32366) sarkanyolo2 válasza D@ve89 (#32365) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Értem, köszi a gyors választ! :R

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#32367) Apple-Care


Apple-Care
csendes tag

Üdv,

Egy 2011 novemberében vásárolt Apple iPhone 4S készüléket szeretnék függetleníteni, még most szeptemberben, sajnos nincsen lehetőségem a hűségidő lejártáig.
Egy T-s kolléga esetleg meg tudna keresni, aki el tudná végezni a függetlenítést nem odapillantva a hűségidő lejárati dátumára?

Köszönöm előre is,
Marcell

(#32368) Bog válasza Apple-Care (#32367) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Üdv,

szeretnék kiflit lopni a boltból, van esetleg egy közértes köztetek, aki elfordul egy kicsit a hentespult felé, amíg kirámolom a pékárut?

Előre is köszönöm.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#32369) sarkanyolo2 válasza Bog (#32368) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

:C

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#32370) cigam válasza Apple-Care (#32367) üzenetére


cigam
félisten

Hűségidő alatt is függetlenítik, 12k körüli pénzmagért cserébe.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#32371) sarkanyolo2 válasza cigam (#32370) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

+ A vételkor kapott kedvezmény összege...

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#32372) cigam válasza sarkanyolo2 (#32371) üzenetére


cigam
félisten

Nem a készülék SL-re válalt hűséget, hanem a tarifacsomagra. Azt nem szüntetni meg, csak az SL-t. Miért kéne ettől bármit visszafizetni?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#32373) sarkanyolo2 válasza cigam (#32372) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Hali én ezt találtam:

A T-mobile esetén a függetlenítés kérésekor célszerű, hogy ne legyen a készüléken élő hűségszerződés, mert ilyenkor a függetlenítés díja mellett a hűségidőből még hátralévő időre arányos díjakat is mind meg kell fizetnünk. Amennyiben ezek rendben vannak, úgy csak a függetlenítés egyszeri díját kell megfizetnünk. Domino csomagban vásárolt iPhone esetén 25.000Ft, míg havidíjas előfizetők számára 15.000Ft a hálózati korlátozás feloldásának a díja.

Vagyis tényleg rosszul írtam :) , de attól függetlenül a még ki nem fizetett havi részleteket ki kell fizetni.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#32374) gooool válasza Soulfly842 (#32361) üzenetére


gooool
őstag

club1:

Köszönöm, itt elsősorban az eladáson és átíráson gondolkodtam, a kötbér és egyebekkel tisztában vagyok, az nem is járható esetemben, akkor inkább fizetem valahogy. :R

Üdv, Balázs

(#32375) cigam válasza sarkanyolo2 (#32373) üzenetére


cigam
félisten

Ez most komoly, hogy egy nepper oldalról idézel?

Azért olvasd el ezt is:Milyen esetekben vállalják egy készülék hálózati függetlenítését?

+Az alap, hogy a készülék ára ki van fizetve. Nem is értem hogyan jut vkinek az eszébe függetlenítetni, hogy nem is az övé(teljesen).

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#32376) djculture válasza cigam (#32375) üzenetére


djculture
félisten

Gondolom mert megszorult ami manapság alap és túl akar rajta adni, de a szolgáltató se hülye hogy még asszisztáljon is hozzá.

(#32377) sarkanyolo2 válasza cigam (#32375) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Gyorsban azt találtam. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#32378) cigam válasza djculture (#32376) üzenetére


cigam
félisten

Nem, nem alap. Plusz semmivel nem magyarázható, hogy olyan telefont akarok függetleníteni, ami még ki sincs fizetve.

Ugyanakkor az eredeti kérdésből semmi ilyesmi nem derül ki.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#32379) tomy86 válasza cigam (#32372) üzenetére


tomy86
addikt

Szerintem, ha 2 év hűséggel (az előfizetésre és nem feltétlenül a díjcsomagra) vette a telefont, akkor sem függetlenítik a 2 év lejárta előtt, ha esetleg a telefont már kifizette (mindegy, hogy részletre vagy kp-re vette).

[ Szerkesztve ]

(#32380) pepe091 válasza tomy86 (#32379) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Függetlenítik, csak ki kell fizetni a szerződésen lévő kötbéreket is.

(#32381) tomy86 válasza pepe091 (#32380) üzenetére


tomy86
addikt

Jogos, tényleg pontatlan volt a megfogalmazás. Igazából arra akartam reagálni, hogy cigam szerint a normál díjas függetlenítés egyetlen feltétele, hogy a hűségre vásárolt telefon ki legyen fizetve.

[ Szerkesztve ]

(#32382) lupus1337


lupus1337
csendes tag

Sziasztok! 2 kérdésem lenne:
- Domino csomagban lehet venni részletre telefont?
- Mik a feltételei? Elég, ha betöltöttem a 18-at, vagy kell valami jövedelem igazolás?

Köszi előre is!

(#32383) Akve válasza lupus1337 (#32382) üzenetére


Akve
tag

Én úgy tudom, csak előfizetéshez vehetsz részletre telefont.

Élek és élni hagyok.

(#32385) djculture válasza lupus1337 (#32382) üzenetére


djculture
félisten

Dominónak pont az a lényege hogy a csomag árát a telefonnal kifizeted és nincs semmi kötelezettséged..

(#32386) lugosi válasza pepe091 (#32380) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen és szerintem nem az időarányosat, hanem az egészet. Mikor mentem külföldre, előtte bár másért voltam bent, megkérdeztem, hogy nem lehet-e függetleníteni a telefont (hűség van csak rá, részlet nincs). Nem sok van már hátra, 3 hónap a 2 évből, azt mondták hogy de lehet, csak akkor a teljes, több mint 100 e ft-ot kötbért ki kell fizetni. Direkt megkérdeztem, azt mondták hogy ha csak 2 nappal előtte akarom függetleníteni akkor is ennyi, nem időarányos.

(#32387) Akve


Akve
tag

Sziasztok!

mennyiért függetlenítenek dominós, samsung galaxy s3 lte-t? nem találtam róla semmit

Élek és élni hagyok.

(#32388) #78121280 válasza Akve (#32387) üzenetére


#78121280
törölt tag

25.000 Ft

(#32389) Akve válasza #78121280 (#32388) üzenetére


Akve
tag

Köszönöm!

Élek és élni hagyok.

(#32390) St3ven válasza Foose (#32348) üzenetére


St3ven
addikt

Arra érdemes figyelni az ilyen netbankos feltöltésnél, hogy egyáltalán nem biztos, hogy ingyen van, ellenben például egy My T-Mobile-os bankkártyás (vagy ami még jobb: utólagos telefonszámlás) feltöltéssel.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#32391) cigam válasza tomy86 (#32379) üzenetére


cigam
félisten

Szerintem, a boltos szerint,....

Megtennétek, hogy rákérdeztek/megmutatjátok, hogy az ÁSZF mely pontja szerint tagadja meg?

Minden más csak mellébeszélés.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#32392) 1430 válasza cigam (#32391) üzenetére


1430
senior tag

Jól értem, hogy arra vársz "bizonyítékot", hogy SL feloldáshoz ki kell e fizetni a készülékkötbért?
ÁSZF 5.2.
"Hálózati korlátozás feloldása (Az akció során igénybevett kedvezmény visszafizetésén felül.)
15000 Ft/alkalom/készülék"

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#32393) tomy86 válasza cigam (#32391) üzenetére


tomy86
addikt

Te sem mutattál semmit, ami szerint nem kell kötbért fizetni. :)

[ Szerkesztve ]

(#32394) cigam válasza tomy86 (#32393) üzenetére


cigam
félisten

Igaz, ugyanakkor a 1430 által is idezett gumi szabályt (Az akció során igénybevett kedvezmény visszafizetésén felül.) Én úgy értelmezem, hogy ha készüléket részletre vetted(ami szintén 2éves, mint maga a hűség), akkor a fenmaradó részleteket kell kicsengetni. Semmi más "akció" nincs.

A készülék ára pedig a bevállalt csomgtól függ.
"Az előfizetésre vállalt hűségnyilatkozat esetén az akciós kedvezményért cserébe vállalja, hogy meghatározott ideig (1 vagy 2 év) előfizetését nem szünteti meg, azt nem szünetelteti, illetve ezen időszakban nem lesz tartozása, ami alapján a szolgáltató az előfizetés felfüggesztésére kényszerül. "

A SL-ról szó sem esik.

Persze az idézett mondat értelmezés kérdése, a tévedés jogát fentartom.

Sose értettem, hogy miért készüléket vesznek előfizetésel, és nem olyan előfizetést amire szüksége van, (eseteleg) hozzá egy telefonnal.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#32395) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok. Ha a Tesco mobilnál vásárlok egy készüléket,akkor T-mobilos sim kártyát bele tudok tenni?

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#32396) tomy86 válasza cigam (#32394) üzenetére


tomy86
addikt

"Én úgy értelmezem, hogy ha készüléket részletre vetted(ami szintén 2éves, mint maga a hűség), akkor a fenmaradó részleteket kell kicsengetni."
Ez nem feltétlenül van így. Én például a jelenlegi telefonomat 2 év hűséggel vettem, de 10 havi részletre (12 hónapos is szokott lenni). Tehát a telefon részleteit már tavaly szeptemberben kifizettem, de a hűség csak most decemberben jár le.

[ Szerkesztve ]

(#32397) sarkanyolo2 válasza 1430 (#32392) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

"Az akció során igénybe vett kedvezmény visszafizetésén felül."

Csak jól mondtam cigam!

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#32398) vgyuri válasza Potyka03 (#32395) üzenetére


vgyuri
őstag

Ha kártyafüggetlen, akkor igen, ha nem akkor csak Tesco-s és Vodafone-os kártyát fogad el.

[ Szerkesztve ]

(#32399) lupus1337 válasza Akve (#32383) üzenetére


lupus1337
csendes tag

Ez biztos? :(
Domino-s vagyok és az is akarok maradni, de mindenképp részletre akarok venni új telefont. :(

(#32400) lord.lakli válasza lupus1337 (#32399) üzenetére


lord.lakli
őstag

Ha adnák is részletre, amit nem adnak, akkor több 10000 Ft fedezetet kérnének. Előfizetésesek között sem lehet az olcsóbbakkal részletre vásárolni.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.