Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32251) Crytek válasza Soulfly842 (#32247) üzenetére


Crytek
veterán

Már nagyon régen platina vagyok tv + net miatt.

Nekem mindenképpen 1 gb kéne 1000ft ért többet nem adok ki mobilnetért!

Next PC Upgrade: 2022

(#32252) fixer92


fixer92
aktív tag

Üdv

Valaki tud nekem infóval szolgálni arról, hogy mennyiért cserélnek egy T.mobil üzletben normál sim-et micro sim -re? Domino-s kártya.
Csak simán beviszem a régit vagy van egyéb teendő is?

"Victory loves preparation!"

(#32253) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Ebben a megújult borzasztó T-Mobile-os felületen hol lehet letölteni a számlákat? Be tudom fizetni, ez az opció, sehol egy letöltés gomb vagy kattintható link, akármi. Arról nem is beszélve, hogy visszamenőleg szerinte nincs befizetett elektronikus számlám úgy 5 éve, ami mókás.

(#32254) 1430 válasza savoo (#32213) üzenetére


1430
senior tag

Én ezt még azzal egészíteném ki, hogy lejárt hűség esetén is lehet magasabb az ár az új előfizetéshez képest, ha nincs legalább arany szinten a hívószám.

m0ski
Igen, a november 1. előtti hívószámokon engedélyezett marad a VoIP, míg díjcsomagváltás vagy új adatcsomag aktiválás nem történik.

albiosz
A hívásértesítő szolgáltatás aktiválásán túl még az átirányításokat érdemes ellenőrizni (bár ez aktív szolgáltatás mellett automatikus kellene legyen, de vannak kivételek, pl aktív roaming szolgáltatás). Nem elérhetőség és/vagy foglaltság esetén a +36309876543-as számra kell átirányítás.

Crytek
Egyes hang alapú díjcsomagokhoz igényelhető 1 GB-os opció 1000 Ft-ért.

fixer92
A SIM csere alapesetben 4500 Ft.

Alvin_ti4200
Mert korábban regisztráltál az elektronikus számlára és / vagy Távszámlára, hogy papír alapú számla helyett elektronikus számlát kapjál?

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#32255) 313313 válasza 1430 (#32254) üzenetére


313313
addikt

Tehát ha nov. 1 után rendelek +1gb opciót a jelenlegi xs előfizetésem mellé, akkor utána tiltják a voipot?

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#32256) Crytek válasza 1430 (#32254) üzenetére


Crytek
veterán

Akkor marad a 100 mbos ,mert nincs náluk telefonos csomagom :-(

Next PC Upgrade: 2022

(#32257) n@p@lm válasza 1430 (#32254) üzenetére


n@p@lm
őstag

szánalmas amit a voip-vel művel a telekom....

(#32258) bostone


bostone
addikt

A voip szolgáltatás csak a hang alapú hívásokra vonatkozik vagy az üzenetküldés is hasonló kategória?

(#32259) Varszegig válasza 1430 (#32254) üzenetére


Varszegig
veterán

Ezt úgy kell érteni, hogy ha mondjuk nov 1. előtt váltok a mozaik S-be, és aktiválok egy Net&Roll 1 GB LTE-t, és utána 5 évig semmi változás, akkor nem lesz 5 évig voip tiltás, vagy már a most váltók is korlátozva lesznek nov 1 után? Illetve csak a hang lesz tiltva, vagy az üzenetküldés is?

(#32260) savoo válasza bostone (#32258) üzenetére


savoo
addikt

"internet alapú hang és videó hívásokra."

(#32261) n@p@lm válasza Varszegig (#32259) üzenetére


n@p@lm
őstag

ha nov. 1 előtt váltasz akkor nincs tiltás.
utána szopórollerre teszi t az ügyfeleit.

(#32262) morphin


morphin
tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem: októbertől aranykártyás leszek ha Isten is úgy akarja. Na most ha a kiszemelt telefon ára arra a szintre esne, mint amit én már elfogadhatónak tartok és úgy döntök annyiért kell nekem akkor sem tudnám részletre megvenni webshopon, mert minimum (jelenleg) Mozaik S-re kell hűséget fogadni. Viszont részletre eddig is lehetett személyesen vásárolni T-Pontokban csak ugye webshop kedvezmények nélkül. A telefonra jelenleg semmilyen kedvezmény nincs (és tegyük fel nem is lesz) akkor megvehetem simán 2 év hűséggel tarifahűség nélkül személyesen? Mondjuk kifizetném a felét is előre!?
Vicces amúgy, hogy aki dolgozik meg rendes állása van, haladna...annak nem adnak részlet lehetőséget (most) pár hónappal korábban meg akárki vehetett akármilyen kütyüt...azt se kérdezték meg, hogy kinek a fia/borja. :(( :F

(#32263) savoo válasza morphin (#32262) üzenetére


savoo
addikt

Az egészben az a legviccesebb, hogy semmi logika nincs abban mi alapján lehet valamit megvenni részletre bármilyen csomagban és mi alapján csak S-től... Tudom, tudom 4G-seket lehet S-től, de ebben rohadtul semmi logika nincs...
Még a 260 ezer forintos 64 gigás I5-öt is meglehet venni simán részletre...

Ja amúgy szerintem személyesen sem veheted meg részletre..

[ Szerkesztve ]

(#32264) Varszegig válasza n@p@lm (#32261) üzenetére


Varszegig
veterán

Nekem ez nem egyértelmű többszöri olvasásra sem. Úgy is lehet érteni, hogy ha most váltasz, akkor nov 1 után már korlátoznak.

(#32265) savoo válasza Varszegig (#32264) üzenetére


savoo
addikt

Akkor szövegértelmezési problémáid vannak. :K

(#32266) Varszegig válasza savoo (#32265) üzenetére


Varszegig
veterán

Most őszintén, nem kétértelmű a szöveg? De. Akkor lenne egyértelmű, ha úgy írták volna, hogy a "November 1 után a csomagot választókat korlátozzuk", de ez "a csomagot választókat november 1 után korlátozzuk" megfogalmazás nem egészen azt jelenti.

(#32267) savoo válasza Varszegig (#32266) üzenetére


savoo
addikt

Nem tudom mit olvasol...

"az új elõfizetõk vagy a fenti csomagokra váltók számára 2013. november 1-jét követõen nem használhatók internet alapú hang és videó hívásokra."

"Igen, a november 1. előtti hívószámokon engedélyezett marad a VoIP, míg díjcsomagváltás vagy új adatcsomag aktiválás nem történik."

(#32268) Varszegig válasza savoo (#32267) üzenetére


Varszegig
veterán

Pont itt a lényeg, amit írsz:
"az új elõfizetõk vagy a fenti csomagokra váltók számára 2013. november 1-jét követõen nem használhatók internet alapú hang és videó hívásokra."

Azaz pont ez a kérdés: ha most váltom mozaikra, akkor nov 1 után korlátoznak? Mert ebben ez áll.

[ Szerkesztve ]

(#32269) savoo válasza Varszegig (#32268) üzenetére


savoo
addikt

Már ne is haragudj de ez 1 mondat, nincs benne se vessző se semmi, teljesen egyértelmű..

Nem rohadtul nem az áll benne, ha most váltasz akkor nem korlátoznak.

[ Szerkesztve ]

(#32270) Alvin_ti4200 válasza 1430 (#32254) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Távszámlára regisztráltam (amellyel nem jön egyébként számla, csak értesítés) még 2012-ben, ez lenne a gond? Milyen szolgáltatás ez uram anyám...nekem a cégnél a fél karomat letépnék, ha ilyen rendszer frissítést eszközölnék.

(#32271) polonic válasza Alvin_ti4200 (#32270) üzenetére


polonic
félisten

Hogyne lenne számla. Lépj már be a távszámlába. Ott figyelnek sorban a számlák, hitelesített pdf-ben le is lehet őket tölteni.

(#32272) n@p@lm válasza polonic (#32271) üzenetére


n@p@lm
őstag

gondolom t-mobile-on belépve nem látszik.
nekem van t-home előfizetésem is, ott megvannak a számlák, nem csak a távszámlán.
a t-mobile-nál meg csak a távszámlán.

(#32273) polonic válasza n@p@lm (#32272) üzenetére


polonic
félisten

a my t-mobileban is látszik, ott is ott vannak sorban a számláim és onnan is hitelesített formában lehet letölteni őket

(#32274) fixer92 válasza 1430 (#32254) üzenetére


fixer92
aktív tag

Kösz a választ.

Pedig én azt az információt hallottam, hogy ha bizonyos időnél régebbi a sim akkor ingyen cserélik micro sim-re. Akkor ez most hogy is van?

"Victory loves preparation!"

(#32275) savoo válasza fixer92 (#32274) üzenetére


savoo
addikt

Papíron pénzbe kerül, de ha normális ügyintézőt fogsz ki, vagy mosolyogsz a lányra (ha lány :D )akkor ki szokták cserélni ingyen.

[ Szerkesztve ]

(#32276) fixer92 válasza savoo (#32275) üzenetére


fixer92
aktív tag

Na akkor bízom benne, hogy normálisat fogok ki. :)

"Victory loves preparation!"

(#32277) pepe091 válasza Alvin_ti4200 (#32270) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nekem is eltűntek a számláim valamelyik nap, de pár napon belül újra megjelentek. :)

(#32278) n@p@lm válasza polonic (#32273) üzenetére


n@p@lm
őstag

nekem nem látszik.
érdekes....

(#32279) polonic válasza n@p@lm (#32278) üzenetére


polonic
félisten

ez valami ideiglenes dolog, nekem is volt ilyen párszor
majd helyrejön

(#32280) Alvin_ti4200 válasza polonic (#32271) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

A My T-Mobile-ben eddig minden számlám ott volt, az oldal újradizájnolása óta egy darab sincs. Megnézem majd a Távszámlát, bár soha nem használtam, mindig a My T-Mobile-ból intéztem a letöltést és a fizetést is.

(#32281) erdoke válasza n@p@lm (#32278) üzenetére


erdoke
titán

Nálam is ugyanez. Nincs számla, nem fizetünk...
Szerk: A Távszámlától tegnap jött email:
"Kedves Ügyfelünk!

Értesítjük, hogy új számlát állítottunk ki az Ön részére, melyet a My T-Mobile-ban megtekinthet és kényelmesen be is fizethet. A My T-Mobile-ban emellett részletesen átnézheti a számlán szereplő tételeket, ráadásul - amennyiben szüksége van rá - számlamásolatot is nyomtathat magának.
"

Linkek csak a T-Mobile-ra mutatnak, és soha nem is töltöttem le máshonnan számlát.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#32282) lugosi válasza erdoke (#32281) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem is távszámlám van, és az eddig megszokottak szerint ott a távszámlában tegnap meg is jelent a számla, és az eddig megszokott módon ki is fizettem.
Most akkor kavarnak, hogy valami változik, vagy másképp lesz? :/

(#32283) erdoke válasza lugosi (#32282) üzenetére


erdoke
titán

Nekem eddig nem volt semmi a Távszámlán. Most megint beregisztráltam, mellpé tettem az Eont is, meglátjuk, hogyan alakul majd. Vagy esetleg eddig reg nélkül jöttek onnan emailek? :F

A legjobb aláírás a héten

(#32284) lugosi válasza erdoke (#32283) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ja értem, te eddig akkor a mytmobile-ból töltötted le az elektronikus számlát, azt hittem te is távszámlás voltál.
Amúgy jó a távszámla szerintem, évek óta használom, jól működik.

(#32285) Varszegig válasza savoo (#32269) üzenetére


Varszegig
veterán

Most akkor mi van?:) Már te is azt mondod, hogy Nem az áll benne, hogy ha most váltok, akkor nem korlátoznak:) Én azért örömmel venném, ha egy telekomos értelmezné ezt a mondatot. Megjegyzem nem kell hozzá vessző, mert a szórend is módosítja az értelmét, pont ahogy írom. Meg most már te is:)

(#32286) lugosi válasza Varszegig (#32285) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem is az az értelme, ahogy te értelmezed. A másik verzió, miszerint csak akik utána váltanak rá, az egy érthetetlen belemagyarázás.

(#32287) tomy86 válasza Alvin_ti4200 (#32280) üzenetére


tomy86
addikt

Ugyanez.
Olyan ez a weboldal, mintha állami megrendelésre készült volna. Sokba került (gondolom) és használhatatlan :)
Egyes telefonok árazása is érdekes. Xperia L-t néztem. Az 5400Ft-os Mozaik S-ben fillérre annyi az ára, mint a 21000 Ft.-os XXL-ben (új havidíjas, 2 év hűség előfizetésre és díjcsomagra konstrukcióban) :F

[ Szerkesztve ]

(#32288) Varszegig válasza lugosi (#32286) üzenetére


Varszegig
veterán

Ok, akkor biztos nekem vannak szövegértelmezési gondjaim.

(Mellesleg ha így van ahogy mi értjük az simán megérne egy felügyeleti bejelentést, hiszen úgy változnak a feltételek, hogy kvázi utólag értesülsz róla, hogy tegnap kellett volna átmenned abba a csomagba. Ráadásul ez a novemberi díjszabás nagyon nem lelhető fel még a honlapon (legalábbis reggel én nem találtam), tehát eleve mókás erre hivatkozni, a mostaniban meg nincs egy kukk se erről. Csak a számla hátulján ez a kedves levél.)

[ Szerkesztve ]

(#32289) savoo válasza Varszegig (#32288) üzenetére


savoo
addikt

Igen neked. Vagyis most már nektek is...

1430 írta a második idézetemet. Eléggé Telekomos, nem?

Itt meg kihagytam egy vesszőt az első nem után, tehát pont azt írtam, hogy nem korlátoztnak: "Nem rohadtul nem az áll benne, ha most váltasz akkor nem korlátoznak." mea culpa

[ Szerkesztve ]

(#32290) Varszegig válasza savoo (#32289) üzenetére


Varszegig
veterán

Ő ezt írta:
"Igen, a november 1. előtti hívószámokon engedélyezett marad a VoIP, míg díjcsomagváltás vagy új adatcsomag aktiválás nem történik."

Az én telefonszámom november 1 előtti, hiszen él, de ha most váltok, akkor történt díjcsomagváltás. Érted mi a kérdés? Mert amit 1430 írt az pont lefedi azt amit írtam. De ha erre jár értelmezhetné a saját mondatát:)

(Mellesleg nem véletlen szeretném tudni, mert ha tényleg lehet nov 1-ig váltani úgy, hogy marad a voip, akkor feladom a mediamania csomagomat egy mozaikért, de ha nem, akkor maradok MM-ben az idők végezetéig, vagy amíg egy másik szolgáltatót választok.)

[ Szerkesztve ]

(#32291) savoo válasza Varszegig (#32290) üzenetére


savoo
addikt

Na jó, most már én sem értem, hogy mi van.. :D Megmondom őszintén, k. szärul aludtam, keveset, morcosan keltem, igazából azt sem tudom már hol vagyok.. :D Szóval vegyük tárgytalannak amit eddig írtam.

[ Szerkesztve ]

(#32292) m0ski válasza Varszegig (#32290) üzenetére


m0ski
aktív tag

1430 majd korrigál, ha rosszul tudom, de információim szerint a nov. 1. előtti telefonszámoknál csak akkor marad meg a VoIP, ha nem módosítasz. Amint variálsz valamit, akkor már csak a VoIP korlátozással ellátott csomagokat kapod. Erről alá is iratnak veled egy papírt, amelyben tudomásul veszed.

Legalábbis a #32192 hozzászólás alapján ezt gyanítom.

(#32293) 313313 válasza Varszegig (#32290) üzenetére


313313
addikt

Vagy mi van akkor, ha nov. 1 után él a voip, de mondjuk 1-2 hétre rá rendelsz +1GB-t, akkor a megnövekedett adatforgalommal már nem használható?

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#32294) Varszegig válasza 313313 (#32293) üzenetére


Varszegig
veterán

Ez utóbbi szerintem egyértelmű, ha rendelsz valamit, ugrik a voip. Ilyenkor szoktam örülni, hogy én mobilszolgáltatóval többet hűséget nem kötök, és ez így van már jó pár éve.

m0ski: Ez világos, de nem ez volt a kérdés:) Ha ma átállok MM-ről Mozaikra, akkor mi van? Ezt csócsálgatjuk reggel óta, de láthatólag sikerült úgy megfogalmazniuk, hogy mindenki másként érti.
Mellesleg hogy iratnak velem alá papírt, ha pl. a neten váltok csomagot?

[ Szerkesztve ]

(#32295) m0ski válasza Varszegig (#32294) üzenetére


m0ski
aktív tag

Mivel a honlapon nem találok erről az egész VoIP dologról egyelőre semmit, így számomra is egyre inkább zavaros, hogy mit-hogyan...de talán majd jön 1430 és megválaszolja a felmerült kérdéseket.

(#32296) Akve


Akve
tag

Most érdeklődtem az ügyfélszolgálatnál és igen, vége a skypenek :(
Sőt a minden felsorolt díjcsomagban. A november 1-je előttieknek is, azt mondta

[ Szerkesztve ]

Élek és élni hagyok.

(#32297) morphin válasza savoo (#32263) üzenetére


morphin
tag

Hát most úgy vagyok vele, hogy muszáj akkor várnom. Valszeg megveszem függetlenként a telefont 40-el olcsóbban máshol. A vicc amúgy az, hogy más szolgáltatónál ugyanolyan tarifájú előfizetéssel 20al olcsóbb az S4. Függetlenként meg több, mint 40 a differencia...ha domino-t nézek akkor meg több, mint 60e. Vicc...

Most volt itthon egy hétre egy Londonban élő barátom és azt hiszem Three-nél van...30font havonta 2 évig és ingyen adták az S4-et. Vett asszonynak is. 30font durván egy 10es havonta. T-nél a 16ezres Mozaik t*k*m tudja melyik csomaggal is kb 80e még a készülék. MIIIIVAANN??? :Y Jah és a 30font-ban benne van kb 3000 free sms, free mobilnet és gondolom többet is tud telefonálni kereten belül, mint itthon egy hasonló kateg. csomaggal. A pláne az az, hogy pont a Three az azt hiszem aki 7 országban tegnaptól megszüntette a roamingot..tehát haza percdíjjal lehet beszélni egészen Ausztráliáig. Persze magyarhon pont nincs benne a jelenlegi 7 országban...
Valszeg visszamegyek Dominosnak majd én is ha ez így folytatódik...és amíg asszony igénybe tudja venni a Like 300-at.

(#32298) 313313 válasza Akve (#32296) üzenetére


313313
addikt

Üzenetet se lehet majd küldeni, vagy csak a hanghívást korlátozzák?

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#32299) Varszegig válasza 313313 (#32298) üzenetére


Varszegig
veterán

Azért az is megér egy misét, hogy szerződsz egy szolgáltatásra, vállalsz mondjuk 2 év hűséget, majd egyoldalúan megvonják tőled a szolgáltatás egy részét. De ha hűséged van még fel sem mondhatod. Magyarország szeretlek:)

(#32300) Akve válasza 313313 (#32298) üzenetére


Akve
tag

Se üzenet, se hanghívás skypen

Élek és élni hagyok.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.