Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23951) .bruszli. válasza BéHGT (#23949) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Elnézést is kértem,hogy ebédidőig kellett várnom és így megzavartam a bioritmusát. ( Lehet emiatt vesztette el a fonalat,mert már csak a pizza lebegett a szeme előtt... )

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#23952) Beca1990 válasza .bruszli. (#23947) üzenetére


Beca1990
senior tag

érdekes... nekem megy a GO!Net M Domino 5el is. :)

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#23953) .bruszli. válasza Beca1990 (#23952) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Szerintem itt abból adódott a kavar,hogy ez egy ilyen karácsonyi ajándék 300 MB-s új kártya,s alapból a Go!NapiNet lett hozzá aktiválva...és ezt nem tudták felülírni a Go!Net M csomaggal...legalábbis nekem ez jött le.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#23954) agymenő


agymenő
tag

Sziasztok!

Kérdésem az lenne ha a frissen kötött előfizetésemet készülék törlesztéssel együtt átíratom valaki másnak a nevére akkor jár valamiféle fizetési kötelezettséggel?

AMD Ryzen R5 3600/LC Power 120/ MSI B450-A Pro Max/2x 8Gb Kingston Hyper X 3000MHz/Palit RTX 3060Ti 8Gb Dual/240 SSD Kingstone/1Tb Toshiba HDD/FSP Hyper K Pro 700W/ Rampage CARISMA MESH ATX/24" 1080p freesync LG

(#23955) dedike válasza agymenő (#23954) üzenetére


dedike
addikt

Az "új" előfizetőnek is át kell esni a hitelképesség-vizsgálaton, valamint fizetnetek kell 6500 forintot mellé. (ÁSZF 5.2.)

Jó szerencsét!

(#23956) kbn válasza .bruszli. (#23947) üzenetére


kbn
csendes tag

Domino 5-höz lehet promóciós Go!Netet rendelni, de...

Május körül váltottam erre a csomagra - ekkor épp nem volt mobilnetem, annak rendje és módja szerint aktiválták is a napidíjas csomagot. Mikor később megrendeltem volna a 90 Ft-os netet, nem engedte a rendszer, mivel aktív a Go!NapiNet.

Utóbbit kikapcsolását viszont sem a My T-mobile, sem a 1777 automata rendszere nem engdete (egyszerűen hiányzott a menüből ez a pont), az SMS-es lemondást meg ismeretlen hibával elutasította.

Ezután hívtam az élőszavas ügyfélszolgáltatot, ahol az ügyintéző elmondta, hogy Domino5-tel valóban szándékosan CSAK rajtuk keresztül lehet lemondtani ezt a csomagot, és végig kellett hallgatnom, hogy nagyon jól gondoljam meg, mert ha kikapcsolja, az ingyenes Facebook sem fog ám működni (tudta jól, miért akarom kikapcsolni, nyilván elő volt neki írva...).

Szerintem próbálkozz ezzel.

(#23957) 1430 válasza .bruszli. (#23953) üzenetére


1430
senior tag

De legalább sikerült M-re váltani? :)
Mert ahogy a többiek is írták, előbb a Go!NapiNetet kellett volna kikapcsolnia a kolléganőnek, aztán ment volna az M aktiválás is. :)

Ami a SIM cserét illeti, lehet, hogy a Domino-ra nem vonatkozik az ingyenesség, bár nem rémlik ilyen kikötés...

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#23958) .bruszli. válasza 1430 (#23957) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Igen,mint írtam is kb fél óra küzdelem ( és díjcsomagváltás ) után sikerült aktiválni a Go!Net M netet az immár Domino 7 csomagomhoz. Nem tudták inaktiválni a Go!NapiNet csomagot,csak díjcsomagváltás után...épp ez volt a bibi. Ez valami bug,vagy szimplán csak balfékek voltak ?
Azért remélem ezzel az akcióval nem tapsolták el a 300 MB ajándék forgalmam...ezt amúgy le lehet valahol ellenőrizni ? :U

Nekem az előfizetéses kártyámat sem akarták ingyen cserélni,mert nem T-nél vettem az S3-mat...'protekciót' kellett szereznem,hogy ne kelljen érte fizetnem.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#23959) minasm3 válasza 1430 (#23794) üzenetére


minasm3
tag

Azóta sem volt azon az áron... :(

(#23960) Soulfly842 válasza .bruszli. (#23958) üzenetére


Soulfly842
addikt

Csúnya kérdés, de: Ez biztos T-Pont volt nem T-partner?

Csak a Gonapinetet kellett volna levennie és felrakni a gonetet...

(#23957) 1430

Nincs ilyen megkötés. Hivatalosan csak azt kellene vizsgálnia az ügyintézőnek, h. a T-től vásárolt készülék-e ez, avagy sem. De brutális mennyiségű kártyacsere zajlik a microsim áradat miatt és nem lenne kapacitás sem arra, h. az értékesítő kolléga vizsgálja egyesével, h. akkor ez most a kinek a kicsodáján át vett készülék, amit pl. kapott karácsonyra, s ha ezen nekiállnának vitatkozni az ügyfelekkel csak öngólokat lövöldöznének a személyes ügyfélszolgálaton maguknak.... így tény, nem tény cserélik a legtöbben és pont. Bizonyos típusú partnerek (nem általánosítok, mert vannak ellenpéldák bőven) szeretnek szelektálni, h. milyen ügyeket intéznek és ez a kommunikációt is meghatározza sajnos az ügyfelek felé.

A 300 MB-d ne félj, megmaradt. :)

[ Szerkesztve ]

(#23961) .bruszli. válasza Soulfly842 (#23960) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

T-Pont volt természetesen ( ha érdekel megadom melyik üzletet és az ügyintéző nevét is )

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#23962) dedike válasza Soulfly842 (#23960) üzenetére


dedike
addikt

De brutális mennyiségű kártyacsere zajlik a microsim áradat miatt

Itt tökéletesen megfogalmaztad a dolog lényegét! Éppen ezért kellene ingyen odaadni/cserélni a SIM-et, ha az ügyfél egyszer úgy döntött, hogy a T szolgáltatásait választja... :U

(Na jó, adják önköltségi áron 150 forintért, de ne ezen akarjon már a szolgáltató hasznot húzni... :( )

Jó szerencsét!

(#23963) St3ven


St3ven
addikt

Felhívtam a 1430-at, hogy kérjem az elektronikus hívásrészletező szolgáltatás bekapcsolását.
Az ügyintéző sikeresen rádumált a részletes számlára, ami szerinte lényegében ugyanaz, csak ezzel nem kell még egy oldalon bejelentkeznem, hanem a havi számla mellé megkapok hívásirányonkénti részletezettséggel egy mellékletet.

Ez tényleg igaz, és az is, hogy ennek nincs havidíja?

szerk.:
Ja, távszámlán regisztrálva vagyok évek óta, szóval most nem fizetek a számlák kiküldéséért, ha ez számít valamit.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#23964) atillaahun válasza St3ven (#23963) üzenetére


atillaahun
veterán

Igen, távszámlán én is ingyér kapom. Postán ezer/hó lenne asszem.

(#23965) Vangelis válasza atillaahun (#23964) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Magánszemélyeknek ingyen van!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23966) St3ven válasza atillaahun (#23964) üzenetére


St3ven
addikt

& Vangelis

Köszönöm mindkettőtöknek!

Akkor megmarad az eddigi "összefoglaló" számla, és letölthető lesz mellette külön fájlban egy részletes változat is?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#23967) Soulfly842 válasza Vangelis (#23965) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ha elektronikust és nyomtatott formát is kér akkor nem. Ha csak az egyiket akkor igen. Jogi személynek csak elektronikus formában díjmentes, nyomtatott 1000 HUF/hó.

Ha nyomtatott formában kéred, akkor is megnézhető a számlaképnél távszámla felületen.

[ Szerkesztve ]

(#23968) zolka7927


zolka7927
csendes tag

Sziasztok! Lenne egy olyan problémám ,hogy 1998- ban volt számlatartozásom a westelnél,ami 2000-ben rendezve lett. Két évvel ezelőtt egy vállalati flottás előfizut kötöttem. Első körben kibukott,hogy annó tartozásom volt. Az ügyintéző jó fej volt a T-pontban. Addig ügyeskedett mig áttolt a rendszeren. Most vettem elő a szerződést és látom hogy minden adat stimmel csak a születés nap van egy nappal elírva./hopp/ Ha most hosszabitani akarnák hűséget és kiderülne az adminisztrációs "hiba" akkor akár meg is szüntethetnék az előfizum még úgy is hogy "jó" ügyfél voltam? Mert ugye igy elnézve a papirokat amin rajta az aláirásom ez hamisitás. A vicc az egészben hogy a céges igazolás amit a szerződéshez is csatoltak a valós születési dátumot tartalmazza. Mit tehetek most? Megse próbáljak új hűséget válalni ?

(#23969) erdoke válasza zolka7927 (#23968) üzenetére


erdoke
titán

Bejelentkezés a webshopba, és intézet magadnak a hosszabbítást. Nem kell foglalkoznod a hibásan bevitt adattal, egyébként se a te sarad.

A legjobb aláírás a héten

(#23970) 1430 válasza St3ven (#23966) üzenetére


1430
senior tag

Egy fájlban lesz. Előbb a számla aztán a részletezés.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#23971) St3ven válasza 1430 (#23970) üzenetére


St3ven
addikt

Ja OK, úgy is jó. A lényeg, hogy az eddigi összesített formátum is meglegyen. :)

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#23972) ityam


ityam
senior tag

Üdv a forgalmi díj alapú net - Net2Go szolgátatás csak az Éncégem díjcsomagban van vagy másik előfizetéshez is lehet kérni? Az én előfizum egy céges flottás előfizetés.

(#23973) xSide


xSide
őstag

Számlareklamáció miatt (10-n vett készülék, 'vásárláskor befizetett' 14.910, most pedig értesités ugynerről tartozom) t-pontba mehetek ma, vagy várjam a holnapot és hivjam a számlásokat, mert ők nem dolgoznak hétvégén...

(#23975) Vangelis válasza #40993792 (#23974) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Tescoban biztosan nyitva van.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23976) Gedeon31 válasza xSide (#23973) üzenetére


Gedeon31
addikt

(#23978) Vangelis válasza #40993792 (#23977) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem még eddig amikor bajom votl elintéztek mindent.. de lehet szerencsém volt.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23980) 1430 válasza xSide (#23973) üzenetére


1430
senior tag

Megjegyzem, holnap alapvetően szombati munkarend van érvényben, mert a hétfőt még december 1-én (szombaton) kellett ledolgozni. Szóval legközelebb 2-án (szerdán) lesz behajtási csoport (ha figyelmeztetést kaptál elmaradásról, az hozzájuk tartozik, ők néznek utána, nem a számlázás).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#23981) St3ven


St3ven
addikt

Jól értettem itt egy korábbi hsz alapján, hogy januártól csak a Go!Net S promóció lesz meghosszabbítva?

Azaz most dominósként akkor járok jól, ha dec. 31-ig aktiválom az M-et 90 Ft-ért, majd 60 nap után lemondom, és aktiválom az S-t?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#23982) .bruszli. válasza St3ven (#23981) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Ez az akcio csak akkor veheto igenybe,ha az adott szamon az elozo 3 honapban nem volt net. Szoval igy nem megy.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#23983) DS39 válasza .bruszli. (#23982) üzenetére


DS39
nagyúr

én kicsit több mint fél éve vagyok T-s, de eddig kb 2-szer fizettem teljes árat a netért, a többi esetben mindig az akciós netekre váltogattam, ha S volt, M-re, ha M volt S-re :)

másik kérdés, az online felületen írja az egyenleg és forgalom lapon hogy Go Net M csomag 133 MB-os, közben ma indult el az új ciklus, és 100-ról indult. (persze tudom hogy ez egy 100 megás csomag, de akkor miért írja 133-nak azon a részen? már az előző hónapban is így írta, akkor is 100-ról indult a tényleges adatforgalom számolás)

[ Szerkesztve ]

(#23984) gekkoman válasza minasm3 (#23959) üzenetére


gekkoman
csendes tag

de legalább feldobtuk a webshop látogatottságát :)

(#23985) xSide válasza 1430 (#23980) üzenetére


xSide
őstag

Köszönöm, de itt nagyobb a gond ùgy nèz ki.
Voltam t-pontban, nem értik a számlát és tartozást.
Számlaszám egyezik, a kiegészitésen rajta a vásárláskor fizetett 14.910 ft, a főszámlán fizetési mód készpénz, induló részlet az emlitett összeg. Részletfizetési mellékleten szintén rajta 'Vásárláskor befizetett' összegként. Számla kelte 12.10 fiz. hat. idő 12.18!
Na ez a furcsa, ami fel sem tünt mostanáig.
Jan 2-án kell visszamennem mikor az lesz bent akinél vettem, mert állitólag az ő rendszer mutatja, ill kamera felvételt emlegettek visszanézhető. OKÉ!!
Egyébként hívták telefonon, de nem vette fel.
Az aktuális árlista szerint a vásárláskor az adott telefon 14.910 ft befizetése után 12 havi részletre volt elhozható.

[ Szerkesztve ]

(#23986) 1430 válasza St3ven (#23981) üzenetére


1430
senior tag

Igen, jól érted, feltéve, hogy az elmúlt 90 napban nem történt Go!Net M aktiválás (megújítás) a Domino számon.

DS39
Majd rákérdezek erre. Jól értem, hogy a még felhasználható keretnek írja a 133 MB-ot? (szerintem a blue mobile csomagváltoztatása kavart be, az lett 100 helyett 133 MB)

minasm3
Szerintem dobj rájuk egy emial-t a my@t-monile.hu címre, hogy legyenek kedvesek intézkedni. ;)

Ha már WebShop. Egyre többen írták, hogy szállítási módnál egyes készülékeknél nem lehet PPP-os szállítást választani. Ez egy hiba, amit eddig csak új havidíjas konstrukcióknál tapasztaltak, és a javítása valószínűleg több időt fog igénybe venni (fejlesztést igényel).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#23987) St3ven válasza 1430 (#23986) üzenetére


St3ven
addikt

Köszi! Biztosan nem volt aktív az M, de My T-Mobile-ban látom is, hogy 90 Ft-os havidíjat ír az M-re és az S-re is. :K

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#23988) Beca1990 válasza 1430 (#23986) üzenetére


Beca1990
senior tag

nekem is 133MB ír, és annyit is forgalmaztam le...
Azt hittem valami ajándék. :DD

Egy kérdés: szerintetek mikor fogják a minimum letöltési sebességet (32kbps) emelni?
azért jó lenne ha duplája lenne... :)

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#23989) DS39 válasza 1430 (#23986) üzenetére


DS39
nagyúr

Így írja ki pontosan:

(a képre kattintva nagyobb és élesebb lesz)

most és az előző hónapban is így volt, hogy 133 volt kiírva, csomagban foglalt adatforgalomnak, de 100-ról indult a mérés. (persze valószínűleg a 133 az elírás, mert ez egy Blue-s akció, nem T-s)

[ Szerkesztve ]

(#23990) HuMarc válasza DS39 (#23989) üzenetére


HuMarc
addikt

Ugye tudod, hogy a BlueMobile-hoz a T-Mobil adja a sávszélességet/lefedettséget?

(#23991) thomeef


thomeef
őstag

Hali, lenne egy számomra nem egyértelmű dolog t-mobilos vásárlásnál, hátha tudtok segíteni:)

A lényeg hogy van nekem egy 2 év hűséges díjcsomagom, ami 2013.február 7.-én jár le. De én most szeretnék a t-nél új mobilt venni, mégpedig részletre, és a telefonszámom megtartásával. Tehát van náluk esetleg olyan lehetőség hogy még nem járt le a 2 év, de már kötök egy újabb 2 éves szerződést ugyanarra a számra csak másik díjcsomaggal? Ami teszem azt február 7.-ől számolódik?
Most kéne a mobil, és részletre, mert 150k-t nehéz kiszurkolni egyben így karácsony után:D

Remélem érthető a dolog :)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#23992) DS39 válasza HuMarc (#23990) üzenetére


DS39
nagyúr

Igen, de az akció a Blue ügyfeleknek van és nem a T-Mobile-osoknak (a reklám alapján).
Én meg T-s vagyok, szóval ezért gondolom hogy elírás.

[ Szerkesztve ]

(#23993) dedike válasza thomeef (#23991) üzenetére


dedike
addikt

Persze. Ha jogosult vagy aranykártyára, akkor már rendelhetsz is az előrehozott készülékváltással! ;)

Jó szerencsét!

(#23994) HuMarc válasza DS39 (#23992) üzenetére


HuMarc
addikt

Elképzelhető... :K Egyébként pontosat nem tudok mondani :B

[ Szerkesztve ]

(#23995) thomeef válasza dedike (#23993) üzenetére


thomeef
őstag

Köszi a választ :R

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#23996) H A M M E R


H A M M E R
csendes tag

A T-mobile webshopon szeretnék rendelni telefont új havidíjas előfizetéssel. Telenor előfizetésről szeretném átvinni a számot. Számhordozás is megoldható a webshopon keresztül? Vagy azt csak boltban lehet, és akkor nem vehetem igénybe a webshop kedvezményt?

(#23997) PhoenixSzG


PhoenixSzG
tag

Megrendeltem az elobb neten keresztul a Go!Net M dijcsomagot. Az normalis, hogy nem az akcios arat irja a My T-Mobile-ban?

(#23998) thomeef válasza dedike (#23993) üzenetére


thomeef
őstag

Nah meg is rendeltem, egy pár ezressel több lett, de legalább részletre sikerült megoldani :R

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#23999) 1430 válasza H A M M E R (#23996) üzenetére


1430
senior tag

Számhordozás most csak személyesen megy, tehát így nem tudod igénybe venni a WS kedvezményt. :(

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#24000) xSide válasza xSide (#23985) üzenetére


xSide
őstag

Újabb fejlemény:)

Hívott az ügyintéző és technikai (adminisztratív) problémára hivatkozva sűrűn elnézést kérve a kellemetlenkedésért Boldog Új Esztendőt kívánt, természetesen én is Neki...
A My-T-Mobile-ban eltünt a korábbi tartozás!!!
Nem csalódtam a Trében most sem:D

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.