Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23101) szaszii válasza Vangelis (#23100) üzenetére


szaszii
tag

Lehúztam odáig, hogy az a rész ne legyen rajta. Nem pixelhibás, csak a fólián keresztül látszódott úgy. Hál' istennek. Szépen visszaraktam rá a fóliát.
Köszönöm! :R

(#23102) djculture válasza szaszii (#23101) üzenetére


djculture
félisten

Várható volt mivel csak a fólia volt felgyűrődve azon a helyen:)

(#23103) Vangelis válasza szaszii (#23101) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Igazán nincs mit.

Egy sör :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23104) szaszii válasza djculture (#23102) üzenetére


szaszii
tag

Kicsit azért nagyobb volt az aggódásom, mivel elég mély karcolás volt. Na de ennyit róla, szerencsére semmi komoly.

#Vangelis: benne vagyok :DDD

(#23105) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nah sikerült megcsinálni, hogy ne kapjak figyelmeztető SMS.-t my tmobilba belépéskor.

Kutyára idegesített.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23106) TheMarci válasza Vangelis (#23105) üzenetére


TheMarci
addikt

Szabad tudnom, hogy hogyan? :)

Do You Dream?

(#23107) djculture válasza Vangelis (#23103) üzenetére


djculture
félisten

Nem tudom szerintem Vangelisnek nem volt sör című száma.. ;] .

(#23108) Vangelis válasza TheMarci (#23106) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Beírtam a tmobile központi számát.

Küldje oda :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23109) Vangelis válasza djculture (#23107) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ha lenne most söröm már nem lenne!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23110) kenny123


kenny123
addikt

Ha esetleg lenne itt a topikban egy T-mobile-os dolgozó, megtudna keresni privátban? :B

yo

(#23111) ANDROID??? válasza djculture (#23068) üzenetére


ANDROID???
addikt

Lehet ezt jelenti a T-nek a fejlesztés :D
Az együttérzés és a jó vélemény megtartása meg annyi -> letojják az ember fejét. :(
Kb...
Az elnézést kérés az sokszor sikeresen megy, de a kötbérek és egyéb kötelezettségek sok esetben a határokat súrolva nem kerülnek a felhasználó/fogyasztó felé..... :(
Mindegy ez már más téma...

http://mobilarena.hu/tema/nagy_t-mobile_topik/hsz_23076-23076.html
Be ne csődöljön a kárpótlástól a T.

[ Szerkesztve ]

(#23112) dashed


dashed
senior tag

Sziasztok

Új előfizetéshez választott extra opciót lehet később módosítani?
Pl. ha a 10 ingyen sms-t szeretném később leváltani az Extra Percdíj-csökkentés-re?

Azt olvastam, hogy havonta egy extra szolgáltatás díjmentes. Tehát ha hó végén ezt lemondom és következő hónap elején megrendelem a másikat, akkor az így járható út ugye?

Mozaik xs csomag.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#23113) Marcelo


Marcelo
csendes tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni,hogy hogyan lehet lemondani a Gonapinetet?Nekem jött az sms hogy aktiválták autómatikusan.
Szükségem nincs rá,mert mindíg van elérhető wifi hálózat szerencsére.
Vagy elég ha 3G-ről leveszem csak sima G-re?Vagy az adatkapcsolatot ha kikapcsolom az elég nem?

[ Szerkesztve ]

(#23114) zoli62


zoli62
addikt

Pozitív ügyintézés: Korábban bejelentettem egy My T-Mobile-lal kapcsolatos hibát, hogy megtévesztő volt a kiírás.Tegnap kaptam egy levelet, hogy megvizsgálták, és kötbért fizetnek, mivel 72 óra alatt nem tudták kijavítani.. Mivel ez csak hozzáadott szolgáltatás, gondoltam közreadom, hogy ilyen is van.

(#23115) Vangelis válasza zoli62 (#23114) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Milyen hiba volt?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23116) DS39 válasza Marcelo (#23113) üzenetére


DS39
nagyúr

ha wifi-zel az adatkapcsolat minek van bekapcsolva? szóval elég kikapcsolni, de a My T-Mobile-ban le tudod mondani véglegesen.

ha 3G-ről leveszed 2G-re (gondolom az akart lenni) attól csak lassabb lesz a net sebesség, de adatforgalmat generál.

[ Szerkesztve ]

(#23117) Marcelo


Marcelo
csendes tag

Azért volt bekapcsolva mert ma hozta meg a futár és gyárilag be volt.Amikor elkezdtem tapizni akkor láttam hogy be van kapcsolva.
Köszönöm a segítséget. :R

(#23118) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Rendeltünk egy telefont a T-Mobile-tól, a számunkat megtartottuk. az új telóba micro sim kellett, ki is küldte a T-Mobile, beletettem, de nem működik. Azt írja nincs hálózat. Ezt aktiválni kell?

BoboDJ: Kösz, ekkora szivatást.Nem tudom magától miért nem aktiválódik.

[ Szerkesztve ]

(#23119) bobooo válasza rayoliviero (#23118) üzenetére


bobooo
addikt

Be kell telefonálni a T-Mobilehoz "aktiválni". Legalábbis nyáron nekem is ezt kellett..

(#23120) szaszii


szaszii
tag

Webshopból rendeltem egy telefont Domino5 díjcsomaggal. Ami jár hozzá ajándék ingyen percek plusz lebeszélhetőség stb. átvihető egy már meglévő számra? Nincs szükségem erre a számra.
A másik kérdésem, hogy ezt ugye bármikor megszüntethetem? Ezt az "előfizetést"? Mert akkor max. lebeszélem róla, elhasználom, aztán megszüntetem a csomagot és egyben az előfizetést is.

(#23121) pepe091 válasza szaszii (#23120) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ha nem akarod használni, lebeszéled róla a pénzt és kész. 1 év után, ha nem töltesz rá pénzt, akkor inaktív lesz, nincs vele dolgod, mert ez nem előfizetés.

(#23122) dedike válasza rayoliviero (#23118) üzenetére


dedike
addikt

Mert bárki beletehetné a telefonjába, Te pedig fizethetnéd. Tehát pusztán biztonsági okai vannak! ;)

Jó szerencsét!

(#23123) szaszii válasza pepe091 (#23121) üzenetére


szaszii
tag

Köszi. És ha inaktív lesz, attól független még lesz a nevemen egy Domino előfizetés? Mert ha úgysem használom, akkor inkább megszüntetem.

(#23124) dedike válasza szaszii (#23123) üzenetére


dedike
addikt

Amikor lejár a kártyád érvényessége, még három hónapig meggondolhatod magad, aztán "meghal" az előfizetés. Megszüntetni talán nem is lehet. Nem használod, és kész! :)

Jó szerencsét!

(#23125) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Árlista

1, Bekerült az üzletek árlistájába a lumia 820, Lumia 920, de 7.-től értékesíthető.
2, Visszakerült az árlistákba az Iphone 4 8 GB.
3, A Samsung Galaxy S III LTE is feltűnt végre :)

[ Szerkesztve ]

(#23126) Phreetsie válasza Soulfly842 (#23125) üzenetére


Phreetsie
tag

ja en is lattam, hogy megint van i4.. mikor akartam venni nem volt. en mindig igy jarok mindennel, megszoktam :(

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#23127) funk648


funk648
aktív tag

Hali!

A közeljövőben szeretnék rendelni a webshopból egy telefont Dominó kártyás csomagban. Az lenne a kérdésem, hogy amikor kihozza a futár, akkor átvételkor milyen adatokat kell majd megadni? Utoljára 2 éve vásároltam telefont Dominó csomagban, de akkor boltban lakcímkártya is kellett ha jól emlékszem. Itt is ugyanezek az adatok kellenek majd?

[ Szerkesztve ]

(#23128) dedike válasza funk648 (#23127) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Ezeket az adatokat már a rendelés során meg kell adnod, a futár legfeljebb elkéri a személyidet.

Jó szerencsét!

(#23129) djculture válasza funk648 (#23127) üzenetére


djculture
félisten

Kiviszed a személyidet meg a lakcím kártyádat a futár megírja a papírt és ennyi. De ez minden futárnál így megy bármit rendelsz, mostanában már személyigazolvány száma kell mindnek, biztos lett rá valami új törvény.

[ Szerkesztve ]

(#23130) Daffni2 válasza rayoliviero (#23118) üzenetére


Daffni2
addikt

Teljesen érthető,hogy aktiválni kell.A szolgáltató honnan tudja,hogy Te meddig akarod használni a régi kártyát-telefont.
Amikor aktiválod természetesen a régi megszűnik működni.

"Aki ad,az nyer"

(#23131) funk648 válasza djculture (#23129) üzenetére


funk648
aktív tag

Kösz szépen mindkettőtöknek!

(#23132) rayoliviero válasza Daffni2 (#23130) üzenetére


rayoliviero
veterán

De egyszerűbb lenne, ha úgy csinálnák meg, hogy nem kellene telefonálnom és pl. a neten aktiválnám az előfizetői jelszavammal. Akinek ez nem tetszik az telefonálhatna.

(#23133) Veron


Veron
őstag

Hello!

Ha veszek egy Dominos telefont a T-től -amihez gondolom gyári garancia van-, és valami garanciális gondom van, akkor vihetem egyből a gyártóhoz szervizbe?

Kösz!

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#23134) Phreetsie válasza Veron (#23133) üzenetére


Phreetsie
tag

szerintem a T-hez kell vinni (de lehet nem..)
mert en pl a Xperia P-mhez T-s gari levelet kaptam

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#23135) zoli62 válasza Vangelis (#23115) üzenetére


zoli62
addikt

My T-Mobile-ba megtéveszztő volt egy kiírás, azt írta ki, hogy kötbér terhel, holott csak egy jelenleg felfüggesztett előfizetésről van szó.

(#23136) kali válasza Veron (#23133) üzenetére


kali
legenda

igen, iphone kivételével!

Phreetsie; elfogadják a gyártói szervizek a t-s jótállási jegyet!

[ Szerkesztve ]

(#23137) catroot


catroot
veterán

Sziasztok!

Adva van egy szituáció:

jelenleg feltöltőkártyás vagyok, de webshopon szeretnék majd telefont rendelni, 2 éves előfizetéssel.

A kérdésem az lenne, hogy hogyan lehetne azt megoldani, hogy az előfizetéses telefonszámom ugyanaz legyen, mint ami most a kártyás esetén?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#23138) djculture válasza catroot (#23137) üzenetére


djculture
félisten

Ahhoz át kell először váltanod a prepaid csomagodat előfizetéses csomagra .Nem írsz alá az adott csomagra hűséget akkor utána gondolom egyéböl tudsz venni telefont is.

[ Szerkesztve ]

(#23139) StLui


StLui
veterán

Engem utál ez a webshop, vagy ilyen szar rendszerrel még soha nem találkoztam, az elmúlt 10 évben még soha nem sikerült használnom. Most megint nekifutottam, erre a rendelés végén huszadszorra is azt rjí "Hiba történt a kérés feldolgozása közben" csinálhatok akármit ugyanez marad. Nem is használtam már jó ideje, de két napja bementünk és kiestem a platinából ezért közölték ha a helyszínen akarok díjcsomagot váltani akkor fizetni kell érte, persze akor is tudtam, hogy reménytelen ez a web téma ezért megcsináltam személyesen, de azért nem hagyott nyugodni a dolog, nekifutottam otthon, gondoltam kipróbálom újra pontlevásárlásra , hátha javult, de hát megint nem sikerült, a fenti eredménnyel zárult az 1 órás szenvedés.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#23140) catroot válasza djculture (#23138) üzenetére


catroot
veterán

Köszi!

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#23141) Vangelis


Vangelis
nagyúr

A Samsung Galaxy Mini-t nagyon leárazták. Érdekes, hogy ezt nem akciózták olyan nagy hangon.

Pedig még használható készülék is

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23142) Beca1990 válasza Vangelis (#23141) üzenetére


Beca1990
senior tag

igen igen! Vettem is belőle egyet! ;)

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#23143) Vangelis válasza Beca1990 (#23142) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én is gondolkodtam, hogy gyerkőcnek nem volna rossz egy.

De még megfontolom.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23144) Huroq


Huroq
senior tag

Egész jó áron kezdtek az új Lumia-k.(szerintem)

(#23148) Phreetsie válasza kali (#23136) üzenetére


Phreetsie
tag

ezt nem is tudtam.. magyarul siman vihetem akkor a Sonyhoz is mindenfele gond nelkul?

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#23149) kenny123


kenny123
addikt

van itt t-s dolgozo?:]

[ Szerkesztve ]

yo

(#23150) sarkanyolo2 válasza kenny123 (#23149) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Akad... :D

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.