Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24025) Regirck


Regirck
senior tag

Sziasztok, lenne pár kérdésem de nagyon nem vagyok otthon előfizetés témában.

Nagyjából 5-6 éve vagyok a T-Mobile-nál egy számon dominósként. Viszont szeretnék átmenni Mozaik XS-es előfizetésre. Unnom már, hogy mindig mennem kell az OTP automatáihoz töltögetni és nem mellesleg az a 250MB internet is jól jönne amit adnak, hozzá. Viszont van néhány kérdésem.

1 Ha az internet forgalmat túllépem, akkor csak lassítják a sávszélességem vagy megy ugyanúgy csak rászámlázzák? Ha rászámlázzák, akkor lehet kérni előtte egy figyelmeztető sms-t vagy lehet kérni, hogy utána ne engedjék az internetet?

2 Ha telefon nélkül szeretnék átmenni előfizetésesre akkor kapok valami kedvezményt (persze a számomat szeretném megtartani!)?

3 Ha telefont is vennék náluk és úgy mennék át előfizetésesre akkor a számom megtudom tartatni?

4 Tudok a T-Mobile oldalán úgy készüléket előrendelni előfizetésesen, hogy nem kell, hogy kiszállítsák csak egy általam megadott T-Mobile üzletbe bemennék átvenni (egy héten belül)? Ugye a 10% kedvezmény csak így jár, vagy ha bemegyek, hogy nekem így egyszerűbb, akkor is megadják?

Egyenlőre ennyi kérdésem lenne, persze ha még eszembe jut valami akkor írok. Válaszokat előre is köszönöm szépen!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.