Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23251) Soulfly842 válasza 1430 (#23250) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ezt nem tudtam, hogy csak az üzletekre érvényes. Köszi az infót :)

(#23252) Vangelis válasza Soulfly842 (#23251) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Webshop is ír valami részletes akciót.

2 év hűség az előfizetésre ?
2 év hűség az alábbi díjcsomagra: ?

Mozaik XS
3200 Ft havi díj
A készülék ára:
Egy összegben

T-Pontokban és partnereinknél:
24 990 Ft

Webshop teljes ár:
22 491 Ft
Kamatmentes részletre (THM: 0%) Teljes ár: 22491 Ft
Kezdőrészlet: 0 Ft
Törlesztések: 3 hó X 0 Ft
1-3. hónap
21 hó X 1071 Ft
4-24. hónap

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23253) 1430 válasza Vangelis (#23252) üzenetére


1430
senior tag

Zsír. Még szerencse, hogy anno külön leírták az akció bevezetésekor, hogy csak üzletben vehető igénybe... :(((

Most utána számoltam, és gyakorlatilag a WS-ben nem történik más, minthogy az első 3 havi részletet szétdobják a további 21 hónapra. Az akcióban ugyanakkor az a lényeg, hogy elengedik az első 3 részletet, tehát ez alapján tényleg csak üzletben tudják érvényesíteni a kedvezményt.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#23254) Vangelis válasza 1430 (#23253) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ezért szólok.

Tudod, hogy Én figyelek a részletekre

De gondolom hozniuk kell a számokat ;]

Hm.. akkor magyarul átbaxás?

21 hó X 1071 Ft 22491Ft

Boltban mennyi volna?

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23255) andikaaa


andikaaa
aktív tag

Sziasztok! Szegeden, dominocsomagban vásárolt ZTE Grand X In készülekemhez nem kaptam jótállási jegyet, csak a szerződést, számlát, most vettem észre. Mi a teendő? Köszi.

(#23256) Soulfly842 válasza andikaaa (#23255) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ha jótállási igényed lenne, akkor T-Pont szervizekben ugyanúgy kezelik számla alapján is az igényt.
Nem lenne értelme kekeckedni, mivel megfelelő igazolás (személyes iratok) látszik a hűség, h. milyen készüléket vettél, s még kézi jótállási jegy is bármikor kiállítható lenne az alapján utólag is.

1430

Ugye-ugye :)
Nem könnyű ám felülírni egy változás/egyedi akció miatt a rendszereket. Lásd 18/21 hónap :)

[ Szerkesztve ]

(#23257) 1430 válasza Vangelis (#23254) üzenetére


1430
senior tag

Az árlista szerint Mozaik XS-sel: 21x1190=24.990.
Na jó, mégis érvényesül a dupla kedvezmény, csak elég bénán van kivitelezve. :B

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#23258) andikaaa válasza Soulfly842 (#23256) üzenetére


andikaaa
aktív tag

Köszi, megnyugtattál. Remélem, nem lesz rá szükség, csak aggódtam, hogy nem kaptam.

(#23259) dudas1986


dudas1986
csendes tag

Sziasztok.Új vagyok az oldalon.Arra szeretnék választ kapni,hogy 2 éve,benne vagyok egy flottában az önkormányzatnál.Még anno képviselő voltam,és beléptem.Egy novemberi csekk elmaradásom van,ami azt jelenti,hogy november 16-án kellett volna befizetnem.Jelzem,még decemberben nem kaptam csekket!Ez a srác akinek van megbízása a T-mobilnál,fogta és semmiféle felszólítás nélkül,letiltotta a kímenő hívásaim.Jelzem,volt olyan hogy 2 hónapot fizettem ki egyszerre,és nem tiltottak le.Sőtt,van olyan az ismerőseim körében,akinek 2 havi lemaradása van,és még most is telefonál.Tudnátok segíteni,hogy ez jogszerű-e vagy sem,tehet-e ilyet?van-e valaki akinek szintén van flottája,és találkozott már ilyen problémával?Köszönöm a választ előre is!!!!!!!!!

dudás zsolt

(#23260) Vangelis válasza 1430 (#23257) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Látod még jó, hogy szóltam :)

Mindent én vegyek észre :)

Már tényleg kérek valami jutalékot. ;]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23261) djculture válasza dudas1986 (#23259) üzenetére


djculture
félisten

Minden ilyen flottás dologra jellemző ez a kitétel:
Abban az esetében, ha a tagdíj/szála befizetése határidőre nem történik meg, úgy az az érvényben lévő szerződés kedvezményeiből történő kizáráshoz vezet. Tehát megszűnik a kedvezményes percdíj, és a számlázás normál díjszabással számítódik.

Letiltással lehet jobban jártál mert ki is dobhatott volna a flottából egy publikus díjcsomagba és utána nem tudnál visszalépni.

[ Szerkesztve ]

(#23262) Cidan


Cidan
tag

Sziasztok!

A 8 napon belüli vásárlástól való elállás ugyanúgy vonatkozik a dominós csomagokra is(webshopon keresztül)?

(#23263) erdoke válasza Cidan (#23262) üzenetére


erdoke
titán

A készülékre biztosan, magára a Dominó csomagra csak akkor lehet értelmezhető, ha még nem vetted használatba. :F

A legjobb aláírás a héten

(#23264) szaszii válasza Cidan (#23262) üzenetére


szaszii
tag

Igeeeen :)

(#23265) Cidan válasza erdoke (#23263) üzenetére


Cidan
tag

&szaszii

Köszönöm, még annyit, hogy ilyenkor mi a hivatalos eljárás? Értem ezalatt, hogy simán visszapostázom nekik vagy előbb fel kell venni a kapcsolatot velük :F Bocs a hülye példáért, de abszolút nem vagyok jártas ilyen téren. :)

(#23266) Cidan válasza erdoke (#23263) üzenetére


Cidan
tag

dupla

[ Szerkesztve ]

(#23267) szaszii válasza Cidan (#23265) üzenetére


szaszii
tag

Nem volt még részem ilyenben, viszont a T oldalán ez van fent: "A visszavásárlással kapcsolatos teendőket a visszáru nyomtatvány tartalmazza, melyet Ön az áruval együtt megkap."

(#23268) Huroq válasza szaszii (#23267) üzenetére


Huroq
senior tag

Vásároltam már többször T webshopban, de még sosem találtam ilyen nyomtatványt a csomagban :DDD

(#23269) Soulfly842


Soulfly842
addikt

(#23270) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Most vennék Lumiát.
Az a kérdésem, hogy mi az hogy 2 év előfizetés, de semmire nem kötök előfizetést... (legalsó opció) [link]
Ezt valaki magyarázza már el. :)

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#23271) szaszii válasza Huroq (#23268) üzenetére


szaszii
tag

Ez jogos, nekem sem szúrta ki a szemem egyszer sem, de fentebb volt valaki oly kedves és belinkelte. Most már tudjuk hogyan is néz ki. :D

(#23272) catroot válasza adamssss (#23270) üzenetére


catroot
veterán

Szolgáltatóhoz aláírsz 2 évet, viszont a díjcsomaghoz nem, azt megtudod bármikor változtatni.

Amúgy én is így akarok majd előfizetést venni (bár én Lumia 820-al), most is a T-nél vagyok, 2 hűség mehet, de díjcsomagra azért már nem igazán bólintanék rá.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#23273) TheMarci válasza adamssss (#23270) üzenetére


TheMarci
addikt

2 évig T-s maradsz, de tökmindegy, milyen csomag(ok)ban.

Do You Dream?

(#23274) kenny123 válasza szaszii (#23249) üzenetére


kenny123
addikt

ma reggel igazoltak vissza, es szerdat igertek hogy atvehetem pickpack ponton. Lehet ra esely hogy mar holnap atveheto? :)

yo

(#23275) Dusee válasza 1430 (#23250) üzenetére


Dusee
őstag

értem, köszönöm szépen a részletes választ :R

(#23276) adamssss


adamssss
veterán

Aha. Értem. Magyarul maradhat a mostani ikon 200-am?
Az a baj, hogy amint rámegyek h kosárba, egyből kell valami előfizuz választanom...

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#23277) Beca1990


Beca1990
senior tag

egy olyan kérdésem lenne, hogy vettem egy Alcatel OT 995 készüléket előfizetéssel...
Ezt ki cserélhetik egy árban azonos, pl. xperia U készülékre?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#23278) erdoke válasza adamssss (#23270) üzenetére


erdoke
titán

Aláírsz 2 év hűséget a T-nél, de csomagra nem vállalsz semmit. Magyarul szabadon ugrálhatsz a csomagok között a 2 év alatt, akár minden hónapban másikkal nyomulhatsz. Szerintem jobban jársz, ha aláírsz egy Mozaik XS-re, vagy amit mindig tutira kihasználsz.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#23279) adamssss válasza erdoke (#23278) üzenetére


adamssss
veterán

Nekem az lett volna a tervem, hogy a mostani ikon200-as karimat átrakom a lumiaba, amit ezzel a két éves semmit nem vallalok-al vettem volna... Ez nem fog összejönni...
Akkor marad a domino igaz?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#23280) szaszii válasza kenny123 (#23274) üzenetére


szaszii
tag

Nem tudom pick pack pontba mikorra szállítják ki, általában akkorra szokták, amikorra mondják.. :)

Beca1990: nem hinném, hogy engedélyezik ezt a cserélgetést, még ha azonos is az árkategória

[ Szerkesztve ]

(#23281) Vangelis válasza Beca1990 (#23277) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Az egész szerződést törlik.

Köthetsz újat a Sony val.

Én öcsémnek 995 öt rendeltem... pár napja!

Olyan xar????

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23282) Beca1990 válasza Vangelis (#23281) üzenetére


Beca1990
senior tag

hát végülis nemrossz, csak ha lehetett volna akkor kicseréltem volna...

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#23283) Gedeon31 válasza Beca1990 (#23282) üzenetére


Gedeon31
addikt

8 napon belül vagy vissza viheted vagy postázd és vissza adják az árát 30 napon belül.

(#23284) Beca1990 válasza Gedeon31 (#23283) üzenetére


Beca1990
senior tag

részlet re lett vásárolva, az előfizetést megtartanám meg mindent, csak telefont cserélnék...

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#23285) Vangelis válasza Beca1990 (#23284) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Törölnek mindent.

Köthetsz új szerződést :)

De akkor mi a baj az 995 el?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23286) Gedeon31 válasza Beca1990 (#23284) üzenetére


Gedeon31
addikt

Ugy tudom azt is vissza lehet 8 napon belül mondani, ha webshopból rendelted,aztán vehetsz másik telefont ugyanúgy részletre.

(#23287) sea


sea
tag

Hallottam, hogy a T-mobile kicsit átvariálja az internetcsomagokat január 1-től, ezért belenéztem a 2013-tól érvényes üzletszabályzatba. Ha jól értelmeztem, akkor ugye eddig hang díjcsomag mellé választhattam a GoNet S, M , L díjcsomagokat de akár valamelyik Relaxnetet is. Az üzletszabályzat szerint a Relaxnet-ek meg fognak szűnni, helyette Net&Roll-ok lesznek, viszont azokat nem lehet hangelőfizetés mellé kérni. Tehát hangelőfizetéshez a legnagyobb internetcsomag a GoNet L lesz, ami csak 2 GB? És ha esetleg még ebben az évben megrendelem a Relaxnet M-et (4GB), akkor jövőre is maradhatok ebben a csomagban és csak újonnan nem lehet majd azt választani? Köszönöm előre is a választ!

(#23288) dedike válasza Gedeon31 (#23286) üzenetére


dedike
addikt

Csak azt lehet visszamondani, amit Webshopból rendelt. Amit üzletben vett, azt nem.

Jó szerencsét!

(#23289) dedike válasza sea (#23287) üzenetére


dedike
addikt

Az üzletszabályzat szerint a Relaxnet-ek meg fognak szűnni, helyette Net&Roll-ok lesznek, viszont azokat nem lehet hangelőfizetés mellé kérni.

Én is így láttam. Itt a 11. oldalon, a 2.3.2.1. pontban az van írva, hogy lesz olyan opció, amely igénybe vehető hang díjcsomag mellé is.

Különben igen, rendeld meg, s akkor használhatod tovább. :)

Jó szerencsét!

(#23290) Pttypang


Pttypang
veterán

Imádom, hogy amikor igazán szeretnék, pl számlát befizetni,. akkor nem tudok belépni a my tmobileba.. ^^

Everybody lies.

(#23291) kutkut


kutkut
addikt

Sziasztok! T-mobile-os HTC készülékek esetén hogy megy a gariztatás? Ugye a T ad 1+1 év garanciát, és elvileg lehet vinni a gyártóhoz is, nem muszáj a T-n keresztül intézni a garanciáztatást. Ez a 2. évben is így van? - Ha nem, és akkor a T-mobile-hoz kell fordulni, elég nekik a garanciajegy vagy kell nekik a számla is?

Thx előre is! :R

Meizu MX3 32GB

(#23292) baluka26


baluka26
veterán

24-én reggel jár le a két éves hűségem. Csak az előző hűség lejárta után vehetek új készüléket+hosszabbíthatok?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#23293) kp78 válasza baluka26 (#23292) üzenetére


kp78
addikt

21 hónap eltelte után tudsz előrehozottan készüléket venni némi felárért, de ha 30 napon belül vagy, akkor már vehetsz simán.

[ Szerkesztve ]

(#23294) baluka26 válasza kp78 (#23293) üzenetére


baluka26
veterán

Ó, zsír. Akkor már veszem is Lumia 800-at :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#23295) Beca1990


Beca1990
senior tag

Úgy látom már kis is vették a MobilOtthonPrémium-ot :)

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#23296) Gedeon31 válasza dedike (#23288) üzenetére


Gedeon31
addikt

Szerintem ezt írtam én is.

(#23297) Vangelis válasza Beca1990 (#23295) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát akkor ezt jól elintéztem :)

Bocs fiúk lányok!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#23298) Gedeon31 válasza Beca1990 (#23295) üzenetére


Gedeon31
addikt

A következő 3 napban mik lesznek a kalendáriumban nem tudod most?

(#23299) sea válasza dedike (#23289) üzenetére


sea
tag

"A Net&Roll díjcsomagokkal hang szolgáltatás nem vehető igénybe."

Lehet, hogy úgy kell értelmezni, hogy a Net&Roll díjcsomagokkal nem lehet telefonhívást kezdeményezni. Ami végül is érthető.

Viszont pár sorral korábban írja, hogy külön sim kártyával lehet ezeket igénybe venni.

A logikus az lenne, ha hangelőfizetés mellé is lehetne kérni a Net&Roll csomagokat, mert LTE elérhetőség csak azokon van, márpedig a T-mobile elkezdte árulni az LTE-s készülékeket.

[ Szerkesztve ]

(#23300) lupus_l válasza Gedeon31 (#23298) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Holnap HTC Windows Phone 8X, a többit még nem lehet kikövetkeztetni :P

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.