Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23451) ArNick


ArNick
tag

Van valakinek tapasztalata, hogy meglévő előfizetésnél díjcsomag módosítása esetén (amennyiben kártyacsere szükséges Mix típusú csomagra váltás miatt) meddig tart mire megérkezik az új SIM?

Mert eme kérdésemre csak annyit kaptam az üzletben, hogy majd jelentkeznek...

(#23452) Gery15


Gery15
addikt

Ma kiutazok a hétvégén Bécsbe, a kérdésem az lenne, hogy kint külföldön, hogy működik a telefonálás? Kinek a számlája nő? Ha engem hívnak akkor az enyém? Illetve a mobilnet, hogy működik? Ezt valahogy úgy gondolom, hogy ugyan úgy ez fix összeg minden hónapban és mindegy, hogy hol vagyok. :) Válaszotokat előre is köszi! :R

HyperX

(#23453) Gerasz


Gerasz
aktív tag

Az Európai Unió területén érvényes, EK rendelettel szabályozott roaming díjak:
Hang hívásindítás az Európai Unió tagállamaiból az Európai Unió tagállamaiba: 106,8 Ft/perc
Hang hívásfogadás az Európai Unió tagállamaiban: 29,4 Ft/perc
A hang hívásoknál a számlázás másodperc alapú és a hívásindítás esetén az első 30 másodperc díja minden esetben kiszámlázásra kerül. Minden meg-
kezdett egység díjköteles.
SMS küldés az Európai Unió tagállamaiból az Európai Unió tagállamaiba: 33,1 Ft/db
SMS fogadás az Európai Unió tagállamain belül: 0 Ft/db
Adatforgalmazás díja az EU-ban 0,2519 Ft/1 kB.

(#23454) Varszegig válasza Gery15 (#23452) üzenetére


Varszegig
veterán

Hát elég rosszul gondolod:) Nagyon nem mindegy, hogy hol vagy. Mobilnetre vegyél egy sparos mobilnet simet (9 eur, 3 GB), tedd be egy olcsó droidos telefonba, oszd meg a netet wifin, és az alap telefonodat meg használd wifin át. Kevesebb mint 3000-ből netezhetsz 3GB-ot. Bármi más többszörösébe kerül.

[ Szerkesztve ]

(#23455) Gerasz válasza Gerasz (#23453) üzenetére


Gerasz
aktív tag

A hívás és sms egyértelmű. (Azért az vicc, hogy olcsóbban lehet sms-ezni, mint a mocsok hazai szolgáltatókkal belföldön)

A net így ~260 Ft/mB, illetve az alábbi lehúzós csomagokból lehet szemezni:

Travel & Surf S:
=============
690 Ft napi díj
10 MB / nap
Túlforgalmazási díj nincs, a benne foglalt adatforgalom elérésekor leállítjuk a mobilinternet szolgáltatást

Travel & Surf M:
=============
2090 Ft napi díj
50 MB / nap
Túlforgalmazási díj nincs, a benne foglalt adatforgalom elérésekor leállítjuk a mobilinternet szolgáltatást

Travel & Surf L:
=============
Kizárólag havidíjas előfizetőknek!
10 790 Ft heti díj
250 MB / hét
Túlforgalmazási díj nincs, a benne foglalt adatforgalom elérése után a sebességet csökkentjük legfeljebb 32 kbit/s-ra az érvényességi idő végéig.

Mondjuk ezeket mind megnézhetted volna a T-mobile honlapján. Érdemes a helyi megoldásokat keresni.

[ Szerkesztve ]

(#23456) erdoke válasza kenny123 (#23450) üzenetére


erdoke
titán

Online rendelés? Mondd vissza, semmi gond.

(#23455) Gerasz
Én szinte egyfolytában úton vagyok. EU-n belül Travel&Surf M-et használok, néha naponta kettőt-hármat is, ha fontos. Pár napos utaknál ez még kezelhető költség. EU-n kívül (Svájc, Törökország, stb.) életveszély az adat roaming, a legtöbb kinti szolgáltatóval olyan xar szerződése van a T-nek (398 Ft minden megkezdett 100 KB!), hogy már csak emiatt fontolgattam, hogy átmegyek a Vodához. :(
Aztán vettem egy T-s Hotspot+-t függetlenítéssel, és így fél évente kb. 15-20 euróba kerül (országonként) az aggódástól mentes külföldi netezés. :K

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#23457) Gery15 válasza Gerasz (#23453) üzenetére


Gery15
addikt

Köszönöm szépen! :R Maradok akkor inkább az sms-nél. "Adatforgalmazás díja az EU-ban 0,2519 Ft/1 kB." Ezek szerint akkor hiába van nekem 500mb-os mobilnet csomagom? :(

(#23454) Varszegig: Biztos, hogy nem fogok még venni egy droidos telót meg még abba sim-et.

HyperX

(#23458) DS39 válasza Gery15 (#23457) üzenetére


DS39
nagyúr

a net csomag, az magyarországi felhasználásra érvényes.

(#23459) Varszegig válasza Gery15 (#23457) üzenetére


Varszegig
veterán

Nem venni kell, hanem megtartani egy régi belépőset, vagy használtat venni. 10-20e ft egyszeri beruházás, ha sokat vagy külföldön, hamar megtérül. De vehetsz Mifit is, de az se olcsóbb. Én a régi badás telefonom nem adtam el, hanem erre a célra tartom. Aranyat ér:)
Kint meg simet venni gyerekjáték, nekem van erre egy kindertojásom, csak választani kell, épp hova megyek:)

(#23460) Gery15 válasza DS39 (#23458) üzenetére


Gery15
addikt

Értem.

(#23459) Varszegig: Rendben.

HyperX

(#23461) mondomén


mondomén
őstag

Gyors kérdés. Mennyi idő után lehet előfizetést hosszabbítani?

@dedike
Köszi!:)

[ Szerkesztve ]

(#23462) dedike válasza mondomén (#23461) üzenetére


dedike
addikt

Gyors válasz. Ha aranykártyás vagy, akkor 21 hónap. Ha nem, akkor 24.

Jó szerencsét!

(#23463) De4d


De4d
őstag

Üdv.
Le szeretném mondani a "baleset biztosításomat" amely automatikusan hatályba lépett, hogy tudnám lemondani neten (emailben, tmob oldalon stb.) Anno aki felhívott ezzel kapcsolatban azt mondta a 1430-on bármikor, csakhogy soha senki nem veszi fel, annyi a várakozási idő hogy megvárni képtelen vagyok, nincs időm napközben 10 perceket várni. Előre is köszi ha van megoldás.

Minden jó, ha a vége jó!

(#23464) sea válasza kenny123 (#23450) üzenetére


sea
tag

Gondolom pick pack pontról van szó. 5 napig őrzik a csomagodat, ha addig nem veszed át, akkor visszaküldik a webshopnak és törlik az egészet.

(#23465) kenny123 válasza sea (#23464) üzenetére


kenny123
addikt

Igen. Rendben, akkor nyugiba vagyok. :DD

yo

(#23466) lugosi válasza Varszegig (#23454) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Basszus ez tök jó módszer. :) Ha ezt nyáron tudtam volna tutira kérek kölcsön egy alap androidos telót, mert így olyan 13e-t adatroamingoltam el. :D
Na majd jövőre.

(#23467) Kripect


Kripect
csendes tag

Sziasztok!

Nekem a T-mobile-nál lejárt egy 2 éves hűség nyilatkozat. Így most kedvezményesem vehetek új mobilt ha jól tudom?!
Lehet úgy mobilt venni, hogy:
- részletre
- korlátlan nettel ( nem baj ha lassú, csak korlátlan legyen)
Tehát részletre kellene korlátlan internettel egy mobil, ez lehetséges? Nem túl nagyok a kereteim, jó lenne ha több ár kategóriában is tudnátok linkelni mobilokat. Főként zene hallgatásra és internetezésre használnám.

Előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#23468) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!
Ha átváltok ikon200-ról ikon LTE200-ra akkor kérhetek ingyen egy nano simet? :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#23469) dedike válasza Kripect (#23467) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Igen, jól tudod. Ha aranykártyás vagy, akkor veheted részletre is. Valamint minden internetcsomag korlátlan, ami jelenleg elérhető (a sebességet mondjuk ne firtassuk...).

(#23468) adamssss:

Természetesen kérhetsz bármikor. Legfeljebb fizetned kell érte. Elvileg. De mint azt már olvastad itt, nagyon sok múlik az ügyintézőn/üzleten/stb.

(Jó példa erre a következő hozzászólás is!)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#23470) baluka26


baluka26
veterán

T-Mobile tapasztalatok máról:

Elmegyek Tatabánya Vértes Center T-Pontba (szerződéses T), bemegyek microSIM-et kérnék L800-hoz. Azt mondja a nő 4500 forint, mellesleg nem elég neki az ötjegyű kód. Mondom ez nem állapot, felmegyek Fő térre ami rendes T-Pont, 3 perc várakozás, srác ingyen kicserélte, még meg is várta, hogy működik-e frankón. Szóval ha lehet, akkor ne szerződésesbe menjünk, srác is mondta, hogy az inkompetencia ott tetőfokára hág...

dedike: Abszolút igazad volt!

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#23471) dedike válasza baluka26 (#23470) üzenetére


dedike
addikt

Tapasztalat volt, amit írtam... ;)

(A VC-s üzletért nem rajongok én sem... :N )

Jó szerencsét!

(#23472) mukibuci válasza baluka26 (#23470) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

inkompetencia? Tehát ha én tudom a telefonszámod és a kódod - ami vagy 12345, vagy a születési dátum az emberek 90%-ának - akkor bárhol kicserélhetem a sim kártyád, rendelhetek meg szolgáltatásokat, Te pedig majd jól meglepődsz? Inkább azt kellene fenéken billenteni, aki azonosítás nélkül cserélgeti a sim kártyát :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23473) baluka26 válasza mukibuci (#23472) üzenetére


baluka26
veterán

9 az ötödiken az esélyed, hogy eltaláld a kódot. Ha eltalálod már megérdemled, hogy cserélhess SIM-et, ha meg valaki akkor balfasz, hogy könnyű kódot az meg, ne siránkozzon...

Igen, inkompetencia, mert akármennyire is szarnak hiszed a rendszert, így működik. Az egyik helyen 4500-ért nem cserélték ki, másik helyen ingyen igen.

Egyébként ugyanezekkel az adatokkal nyugodtan garázdálkodhatsz My T-Mobile-ban, akkor az is szar? Óriási faszságokat írsz, remélem te is érzed.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#23474) vgyuri válasza mukibuci (#23472) üzenetére


vgyuri
őstag

Sim kártya cserekor nem kérik el a régi kártyát, személyit és lakcímkártyát hogy tényleg a tulajdonos akarja-e a cserét?

(#23475) .bruszli. válasza baluka26 (#23473) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Nálam épp fordítva volt. Nekem 2 helyi T-pontban is fizetnem kellett volna,aztán egy szerződéses üzletben megoldották ingyen...akkor most mi van,inkompetensek a T-pontokban ? :F

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#23476) djculture


djculture
félisten

Az egész attól függ kivan a pult másik oldalán....

(#23477) Kripect


Kripect
csendes tag

T-mobile-nál melyik az a csomag, amelyiknél korlátlan az internet? Nem baj ha lassú!

(#23478) mukibuci válasza baluka26 (#23473) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

akkor mondok jobbat: a feleségeddel összevesztek, mert megcsaltad, ő azért nagy valószínűséggel tudja a kódod. Szépen beballag egy üzletbe, és - akár 2 év hűséggel - az eddigi 3000 forintos csomagodat átváltja 20ezresre :U Ő is megérdemli?

szerk: áhh, hagyjuk, igazad van...

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#23479) DS39 válasza Kripect (#23477) üzenetére


DS39
nagyúr

gyakorlatilag mindegyik az (Go!Net S-től felfelé), a benne foglalt adatforgalom elhasználása után is használhatod a netet, és nem kell túlfizetni, csak lassítják.

[ Szerkesztve ]

(#23480) baluka26 válasza mukibuci (#23478) üzenetére


baluka26
veterán

Ezt megteheti interneten is, nem kell beballagni. Neten meg semmi sem kell.

vgyuri: Előző SIM-et említette, hogy kellene, de elhozhattam volna, ha van rajta adat.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#23481) Kripect


Kripect
csendes tag

Telefon lehet alapból Go-net csomaggal venni, vagy külön meg kell venni a telefont mindenféle csomag nélkül, és úgy hozzá venni a Go netet?
+ Még egy kérdés, milyen telefont ajánlanátok? Zenehallgatásra, internetezésre? Nem gondolkozok túl nagy keretekben...Mindenféleképpen 2 év hűséggel, és részletre.

(#23482) DS39 válasza Kripect (#23481) üzenetére


DS39
nagyúr

előfizetéses konstrukciók tartalmazzák a netet: [link] így nem kell külön rendelni.

válassz egy csomagot és egy összeghatárt akkor tudunk neked ajánlani telót (de amit írtam másik topikban azt tartom - bár ez már nem ennek a topiknak a témája)

[ Szerkesztve ]

(#23483) ch003067


ch003067
addikt

Sziasztok !

Ha a T-mobile webshoppon rendelek egy telót, akkor én azt át tudom venni egy T-boltban ?? Mert ugye van ez a 10%-os kedvezmény a webshopos rendelések után.

(#23484) dedike válasza ch003067 (#23483) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Nem. Ott nem. Átvételi lehetőségek.

Jó szerencsét!

(#23485) ch003067 válasza dedike (#23484) üzenetére


ch003067
addikt

ooh, köszi szépen :) Végül is ez is tök jó :K

(#23486) Kripect


Kripect
csendes tag

Nekünk már egyszer járt le egy 2 éves hűség. Akkor adtak ingyen egy készüléket, akkor hogyha továbbra is fizetjük azt a csomagot amiben benne vagyunk 2 évig, akkor adtak egy új telefont.
Most ugyan ez a helyzet nem? A t-mobile oldalán nem találom, hogy hol vannak olyan telefonok, amiket ingyen el lehet vinni? Vagy csak akciósan?

(#23487) djculture válasza Kripect (#23486) üzenetére


djculture
félisten

my t-mobile fiókodba bejelentkezel és látni fogod a készülék váltási árakat de ingyen már a válság óta nincs semmi.

[ Szerkesztve ]

(#23489) krisztian112


krisztian112
senior tag

Sziasztok!

Ha el szeretnék állni a Webshopos vásárlástól, a mobiltelefont a hozzám lekközelebbi T-pontban le tudom adni? köszönöm a választ! :R

Huawei P10 lite

(#23490) pepe091 válasza krisztian112 (#23489) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Igen!

(#23491) Soulfly842 válasza pepe091 (#23490) üzenetére


Soulfly842
addikt

...ha rendelkezik szervizzel is...

(#23492) St3ven


St3ven
addikt

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül, hogy a Mobil-lottó megerősítő sms-ek mennyibe kerülnek?

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#23493) dedike válasza St3ven (#23492) üzenetére


dedike
addikt

Az tuti, hogy egy Mozaik XXL-el könnyebb helyzetben lennél... ;]

Próbáld meg, veszteni valód nincs, de havidíjat biztosan nem fognak elengedni!

Jó szerencsét!

(#23494) St3ven válasza dedike (#23493) üzenetére


St3ven
addikt

Közben szerkesztettem, de köszi. :B :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#23495) samfishR


samfishR
senior tag

sziasztok!

hogy lehetne kikapcsolni, hogy a telefonon hívás közben jelentkezzen a hangposta? dominós telefonról van szó, akármikor hívom, ha nem veszi fel az illető kb 4-5 csengetést követően, belepofázik az asszony, hogy "Üdvözöljük, ön a t-mobile hangpostását hallja" "tüdünnnn a megadott számon postafiók nem található" :F ki van kapcsolva a hangposta, mégis jelentkezik mindig...

(#23496) Coolmat


Coolmat
őstag

Üdv!

Részletre vettem telefont, amelynek az első törlesztőrészlete dec 31-ig esedékes. Ha ki szeretném fizetni a teljes 12 havi összeget egy T-Pontban, azért vonnak le valami kezelési költséget pl. azért mert nem elektronikus módon fizetem ki?

(#23497) tomy86 válasza samfishR (#23495) üzenetére


tomy86
addikt

Az illetőnek ki kell kapcsolnia a hívásátirányítást. Gondolom be van nála állítva, hogy ha 30 másodpercig nem válaszol, akkor átirányítja a hívást a hangpostára.

(#23499) ch003067


ch003067
addikt

Helló megint !

Ha csütörtökön megrendelem a Tréből a telót, akkor péntekre itt lesz ?

(#23500) Gedeon31 válasza ch003067 (#23499) üzenetére


Gedeon31
addikt

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.