Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) dddd4


dddd4
tag

Mennyi a T-Mobile-nál egy SIM LOCK feloldás?

(#1602) okib4100


okib4100
aktív tag

Üdv,

Az a kérésem lenne, h dc/torrent működik e valahogy t-mobile-os neten keresztül?
A kérdés mondjuk erősen akadémikus mert drótos netem is van, csak érdekelne.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#1603) kali válasza dddd4 (#1601) üzenetére


kali
legenda

9600 Ft/alkalom/készülék

(#1604) mflorant


mflorant
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Szeretném megkérdezni, hogy miért nem tudom a Nokia 6300i telefonomon a domino egyenlegemet *102#-el lekérdezni?
Mindig azt írja ki a telefon, hogy "nem lehet tárcsázni, mert nincs fiók"! :W

Volt már valakinek hasonló tapasztalata?

Előre is kösz!

Nézd meg a másik hirdetésem is!

(#1605) Balinov válasza mflorant (#1604) üzenetére


Balinov
félisten

*#102#,nem?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1606) kali válasza Balinov (#1605) üzenetére


kali
legenda

(#1607) mflorant válasza Balinov (#1605) üzenetére


mflorant
csendes tag

Sajnos, semmi, még mindig!
Más ötlet esetleg?

Nézd meg a másik hirdetésem is!

(#1608) XSiGma


XSiGma
aktív tag

Sziasztok.Olyan kérdésem lenne hogy például a Relax 100 díjcsomag lebeszélhető percei csak hálózaton belül használhatóak fel vagy minden hálozathoz?

(#1609) Balinov válasza XSiGma (#1608) üzenetére


Balinov
félisten

mindre

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1610) Hunter2


Hunter2
addikt

Nem dolgozik itt valaki a T-mobile-nál.
Ellopták a telefonomat és új kártyát akartam csináltatni ugyanazzal a számmal, a kártya a bátyám nevén van.Bementünk a T-mobilhoz erre ott meg azt mondja az ügyfélszolgálatos hogy nem is a mi nevünkön van az a kártya.Viszont akkor kiváncsi lennék hogy kinek a nevén van.Ebben kellene a segítség.

(#1611) krystman


krystman
őstag

Van egy Nokia 6300 telefonom, és a gondom, hogy a m.youtube.com oldalon egyetlen videót sem tudok megnézni, mert a végén kiírja, hogy Nincs kapcsolat. Pedig beállítottam a T-mobile streaming beállítást is. Plusz lekértem a T-mobil oldaláról a beállítást is, viszont külön streaming beállítást nem találtam. Viszont, Pannonnal gond nélkül mennek a videók.

(#1612) mongi_


mongi_
aktív tag

Online valahogy meg lehet nézni, hogy egy adott díjcsomagban eddig hány órát beszéltem le?

booty time booty time across the USA

(#1613) mongi_ válasza mongi_ (#1612) üzenetére


mongi_
aktív tag

:U

booty time booty time across the USA

(#1614) karola


karola
csendes tag

bocsi valaki tudja mi kell pontosan egy részletfizetéses előfizus mobil vételéhez(dokumentumok)?seholnem találom a t mobile oldalán:S

(#1615) kali válasza karola (#1614) üzenetére


kali
legenda

előfizető vagy már a szolgáltatónál?

(#1616) mongi_ válasza mongi_ (#1612) üzenetére


mongi_
aktív tag

Most nem azért, de aki T-Mobile előfizus és tudja, akkor mondja már el... :P :W

[ Szerkesztve ]

booty time booty time across the USA

(#1617) okib4100


okib4100
aktív tag

Üdv,

Attól szeretném kérdezni, akinek van web'n'walk stickje, hogy a szoftverében van e valami mód amivel a roamingot le lehet tiltani? A leírását leszedtem a t-mo honlapjáról, és ott ír arról, h kézileg be lehet drótozni, h csak T-Mo H hálóra álljon rá, ill mutat egy screenshotot ahol egy "roaming" menü van. Ott mi van?
Azért érdekelne, mert hétfőn akarok venni egy ilyen kütyüt t-mo internet csomaggal, és én tuti nem mozdulok ki vele Bp-ről, de a kollégám néha vidékre is levinné, és láttunk már olyat, h határ szélén autó átállt a telefon külföldi hálózatra, no mármost egy telefon esetén ezt könnyen észre lehet venni, de egy modem esetében ha nem figyel oda az ember (a kollégám meg nem egy kifejezett tech zseni), akkor ilyenkor már kész is a csilliós számla.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#1618) megyeri válasza mongi_ (#1616) üzenetére


megyeri
tag

Talán csak át kéne nézni az internetes önkiszolgáló ügyfélszolgálaton a lehetőségeket.

Íme!

Ha nem Relaxban vagy, akkor tájékoztató jellegű, egyébként lekérésenként 54 Ft és tartalmazza az esetleges kedvezményes vagy ingyenes perceket is, mielőtt még rákérdeznél. :P

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#1619) megyeri válasza okib4100 (#1617) üzenetére


megyeri
tag

Ha előfizetéssel veszed meg, akkor eleve kérj rá roaming tiltást, ha Dominoval, akkor ne aktiváld a roamingot...

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#1620) okib4100 válasza megyeri (#1619) üzenetére


okib4100
aktív tag

De a T honlapon azt olvastam, h az külön 480 Ft /hó.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#1621) megyeri válasza okib4100 (#1620) üzenetére


megyeri
tag

Akkor te valami másról olvashattál... Például hívásletiltás? De az teljesen más...

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#1622) okib4100 válasza megyeri (#1621) üzenetére


okib4100
aktív tag

Tehát ha csak mobilnet SIMre "roaming tiltás"t kérek, az ingyen van? Jó tudni, akkor így fogok tenni. Köszönöm a tippet.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#1623) Joe bácsi válasza mongi_ (#1616) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Azt nem ,de azt igen, hogy éppen mennyi az aktuális számlád. Az miért nem jó?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1624) n@p@lm válasza kali (#1603) üzenetére


n@p@lm
őstag

szemtelenül drága!

(#1625) dddd4


dddd4
tag

A Photo Hall-ban jár ajándék sim 12x10 perc lebeszélhetőséggel. Ez mit jelent?

(#1626) Viktor0610 válasza dddd4 (#1625) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kapsz plusz egy feltöltőkártyás számot, amin havonta tíz perc ingyen beszélgetés lesz, egy éven át -talán csak hálózaston belül lesz felhasználható, ezt nem tudom.

Samsung Galaxy A54

(#1627) Jadro válasza dddd4 (#1625) üzenetére


Jadro
veterán

Mindenhol jár szerintem. Én T-nél hosszabbítottam két évvel a meglévő előfizetésemet és vettem új készüléket. Ott is adtak egy ilyen domino kártyát.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#1628) ottoyes


ottoyes
senior tag

na...végra már a T-nek is van korlátlan net csomagja...illetve rendelhető korlátlan opció a Net csomikhoz. :DD

Ottoyes

(#1629) grafikus17


grafikus17
senior tag

Korlátlan internet a T-Mobile-tól

[Mobilportl]
Termianl.hu

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#1630) kali válasza grafikus17 (#1629) üzenetére


kali
legenda

alakul... :C

(#1631) DarkByte válasza grafikus17 (#1629) üzenetére


DarkByte
addikt

Nekem nem tetszik annyira. Ha jól értem a meglévő csomagokra mint opcióként választható a korlátlanság. Miért nem lehetett az 5GB -os csomagtól felfelé alapból mindegyiket átrakni korlátlanra és az 5GB -os havidíjúra? A +1k -s opció díjjal a legdrágábbak a piacon. :( Úgy tűnik korán kezdtem örülni hogy jövő hónaptól korlátlan lesz a netem. :(

[ Szerkesztve ]

(#1632) kali válasza DarkByte (#1631) üzenetére


kali
legenda

sosem volt a t a legolcsóbb!
mellesleg írj alá 1 év hűséget, és nincs + 1000 ft havonta!

[ Szerkesztve ]

(#1633) DarkByte válasza kali (#1632) üzenetére


DarkByte
addikt

Hát ma úgy tűnik nem vagyok a legjobb formámban. Nem tűnt fel hogy ha 1 év hűséget vállalok akkor a teljes hűségidőszak alatt ingyen van a korlátlan opció. Ebben az esetben simán belefér a dolog. Ez a hűség vállalás akkor is működik ha már meglévő csomagom van amiről már lejárt az eredeti 1 éves hűségnyilatkozat? Nem sokkal járnánk jobban ha szolgáltatót váltanék (sőt a teljes árú havidíjjal ekkor a T a legolcsóbb), persze benne van a hűségvállalásban a lehetőség hogy a többi szolgáltató az egy év alatt ez alá ajánlhat, viszont akkor a T is módosítani kényszerül (ahogyan eddig is tette többször is) hogy ne veszítsen veszélyesen a nem hűséges előfizetőkből.

[ Szerkesztve ]

(#1634) grafikus17 válasza DarkByte (#1631) üzenetére


grafikus17
senior tag

Megkockáztatom, hogy még így is a T nek a leggyorsabb a hálózata, és talán nem lesz olyan húzása mint a vodának. Bár ez halkan írom le. A következő hónapok tapasztalatai majd kiderülnek. Az ÁSZF-t még nem láttam, hogy mennyi GB-tól korlátoznak, kiváncsi lennék rá.

Xiaomi Redmi note 7

(#1635) Thom!


Thom!
veterán

nekem 5GB csomagom van 5790.- kell fizetni még 5 hónapon át, ha korlátlan adatforgalmat szeretnék akkor +1000.- kell fizetnem érte??

(#1636) CHIPman


CHIPman
nagyúr

@felettem szóló: Én úgy vettem ki, hogy ha most előfizetsz korlátlanra, akkor semmivel sem kell többet fizetned. De 1430, és megmondják.
@mindenki: A HTC Dreamet(T-Mobile G1) mikortól lehet majd kapni kis hazánkban? Van már valami hír?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#1637) okib4100 válasza grafikus17 (#1634) üzenetére


okib4100
aktív tag

Nem vagyok T munkatárs, komolyan, sőt szívok mint a torkosborz éppen a T-home internettel, de ezt csak tanúsítani tudom. A voda és a pannon itt nálunk (bp. 2. ker) telefonon nem talált 3g térerőt a lakásban, gépre dugva döglődött (időnként lement UMTS/EDGE/GPRS irányába), a T ellenben mind telefonról, mind számítógépre dugva kiválóan szuperált

Mivel annyira gyerekcipőben jár még ez a mobnet dolog (HSDPA asszem 2006-ban indult, akkor még vitrinben mutogatták, meg csilliós eszköz volt csak hozzá, aztán 2007 közepén pörgött fel, akárcsak az ADSL 2000-2001 között), h inkább fizetek kicsit többet de lehetőleg működjön. Más kérdés h mivel meglévő net mellé kell, nekem a 3GB is mindig elég.

BTW. ha másnak is van hűségidős T-home internetje, akkor 2000 Ft kedvezménnyel lehet T-mobile netet kötni. Elvileg a T-mobon nem muszáj a hűség. Én hétfőn megyek kötni várhatóan.

PS. a netes teszteket egy w910i telefonnal csináltam, magában, vagy számítógépre kötve, úgy h USB kapott tápellátást. korábban (2008. május) egy e220-al is megmértem itt a pannont, az is elég ingadozó teljesítményt nyújtott

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#1638) DarkByte válasza Thom! (#1635) üzenetére


DarkByte
addikt

Ha jól vettem ki a sajtóközleményből (ezek közül a hwsw.hu -é a legrészletesebb talán [link], bár ezen nem tudom mit csodálkozom; ha jól tudom kiemelt partnerük a T-Mobile): ha 1 év hűséget kötsz az opcióra akkor a hűségidő alatt nem kell 1000 ft -ot fizetned havonta a korlátlanságért, csak az alap csomag díja fizetendő (ami a legkisebb aktiválható csomag vagyis 5GB esetében teljes áron 5790 ft/hó, akciós eseteket nem néztem mert nekünk már meglévő előfizetésünk van). Persze a részleteket azt hiszem majd csak hétfőn tudjuk meg, bár aki esetleg már zargatja az ügyfélszolgálatot leírhatná a tapasztalatokat.

És ez a 1430 -adik szakmai hozzászólásom. :D

[ Szerkesztve ]

(#1639) Thom! válasza DarkByte (#1638) üzenetére


Thom!
veterán

sztem az lenne a legjobb ha 5GB> kevesebb használok, akkor 5790.- fizessek, ha túllépem bármennyivel akkor +1000.- hozzácsapnak a számlához...én így látom értelmét

(#1640) DarkByte válasza Thom! (#1639) üzenetére


DarkByte
addikt

Én úgy gondolom hogy simán bevállaljuk a hűséget. A Vodafone -hoz az itcafé -n megjelentek után biztosan nem váltanék át, ez volt a második ilyen húzásuk. A Pannon 3G hálózata eléggé bizonytalan errefelé. A T pedig most már jó ideje megvan és végül is semmi gondom nincs a hálózatukkal. (Egyedül a modememet kellene már végre felfrissíteni; többen is mondják hogy a Voda oldalán elérhető E220Update -t nyugodtan felrakhatom mert az szolgáltató független gyári firmware; csak azt nem értem ezt miért csak a Voda rakja ki letölthetőben - avagy valaki a T oldalán találkozott már vele?) Ha véletlenül ők is bevezetnék ezt a fajta limitációt, akkor sem vesztettünk semmit mivel nem fizetünk többet mint a jelenlegi 5GB -osért.. na meg bízom benne hogy ők azért nem játsszák el ezt globálisan, csak a kiugró esetekkel fognak foglalkozni akárcsak a DSL -nél anno.

(#1641) Thom! válasza DarkByte (#1640) üzenetére


Thom!
veterán

GlobeTrotter HSDPA Modemem van
most ha letöltöm vodafone oldaláról a E220 firmware-t és frissítem, akkor semmi próblémám nem lesz?

(#1642) DarkByte válasza Thom! (#1641) üzenetére


DarkByte
addikt

Nem, ez csak Huawei E220 -as modemre jó. Remélem nem próbáltad meg, bár elvileg nem is fogja engedni mert nem ismeri fel. Nem tudom Globetrotter -el mi a helyzet.

(#1643) Thom! válasza DarkByte (#1642) üzenetére


Thom!
veterán

dehogy :DDD
de ha vki tud új firmet rá, az adhat linket?

(#1644) Csapi007


Csapi007
veterán

Hy
K800-at néztem ki magamnak de gyanúsan alacsony az ára.
Vodánál 40k itt 28k helyett a webshopban 22k.
Feltöltőkártyával venném új ügyfélként ,nekem is ennyibe kerülne?
Illetve hogy is működik ez a webshop dolog? Boltban mennyi lenne a telefon mert ez sehol se találtam.

"Csak úgy mondom"

(#1645) Jadro válasza Csapi007 (#1644) üzenetére


Jadro
veterán

Nemrég még mindenkinek aki beesett 22 ezer volt dominoval. Öcsém vett is egyet. Aztán az akció után ez felment 28-ra az árlista szerint. (vásárlás - készülékakciók menüpont utolsó oszlop a dominós ár.) Webshopban látom hogy egyedi ajánlatként maradt a régi ára, tehát hajrá, Neked is annyiba kerül új ügyfélként! A webshop működéséről nem nagyon van közelebbi infom. Gondolom regisztrálni kell, vagy esetleg érdeklődj a 1430-on!

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#1646) megyeri válasza Csapi007 (#1644) üzenetére


megyeri
tag

"28k helyett a webshopban 22k. ...Boltban mennyi lenne a telefon mert ez sehol se találtam."

Szerintem megtaláltad... ;]
(Megoldás: 28k)

[ Szerkesztve ]

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#1647) Nordik


Nordik
őstag

A My T-Mobile-on hol tudom megnézni az aktív szolgáltatásaimat? Mert például a hívószámkijelzés nekem be lett kapcsolva az előfizetés megkötésekor, mégse írja ki, hogy aktiválva lenne. Ellenben vannak dolgok, mint például a hangposta stb. azokat kiírja h aktív. :U

(#1648) blueye válasza Csapi007 (#1644) üzenetére


blueye
veterán

Pont olyan, mint bármelyik webshop: kiválasztasz, adatokat megadod (regisztrálsz), futárszolgálat hozza, utánvéttel fizetsz. DE ez pontosan le is van írva az oldalukon, miért nem olvasod el???

itt

[ Szerkesztve ]

(#1649) Dalmayr


Dalmayr
csendes tag

sziasztok!!!
az a kérdésem lenne,hogy samsung f480at szeretnék de pannonos vagyok és az is szeretnék maradni, de a nővérem Ts.ha ő megvenné előfizetéses számára és a T függetlenítené a telót akkor én használhatnám a pannonos előfizus kártyámmal?a függetlenítés után(ha a T csinálja) megmarad a gari ugye?és ez mennyibe kerül kb.?
köszike előre is :R

[ Szerkesztve ]

(#1650) blueye válasza Dalmayr (#1649) üzenetére


blueye
veterán

Itt olvashatsz róla:
Hálózati korlátozás feloldása(9) 9600 Ft/alkalom/készülék
De ez a fontos:
(9) Az akció során igénybevett kedvezmény visszafizetésén felül.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.