Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) Padló K.O


Padló K.O
tag

Azért vált szükségessé, mert nagyon sok olyan hívás van, akik napjában legalább 10x hívják az ügyfélszolgálatot, és kérnek beállításokat, szórakozás jelleggel....mondjuk megértem őket...ha egyszer leküldik a beállítást, elmondják korrekten, hogy mit kell tenni, utána gond nélkül működik :). Csak sokan azt hiszik, hogy miért ne? Felhívom őket, bosszantás céljából...

(#1152) stichus


stichus
tag

nagyon inkorrekt lépés

(#1153) Viktor0610 válasza Padló K.O (#1150) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Link? :F Elég durva lenne, ha így volna... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1154) stichus


stichus
tag

(#1155) Padló K.O


Padló K.O
tag

"Persze marad ingyenes alternatíva is, ami vagy segít, vagy nem."
Tehát ingyenes lehetőség is lesz! Vagy személyes ügyfélszolgálat...ha nem akar fizetni!
De ha felmegy az adott készüléktípus honlapjára onnan is le lehet küldeni beállításokat...és egyszerű!Vagy kézikönyv, vagy az adott szolgáltató honlapja...

(#1156) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Így már más a helyzet. Azt hittem, bármilyen segítségnyújtás fizetős lesz...

Samsung Galaxy A54

(#1157) Padló K.O válasza Viktor0610 (#1156) üzenetére


Padló K.O
tag

Viszont láttam, tök sok új akció van most a T-nél...mobilinternet csomagok, extra adatmennyiséggel, új díjcsomag, olcsóbb roaming netezés...:)

(#1158) kali válasza Padló K.O (#1157) üzenetére


kali
legenda

tényleg; most küldött az ügyfélszolgálat egy sms-t, hogy az 5 gb-os csomagomban július és augusztus hónapban 12 gb-ot forgalmazhatok! sajnos az 5 gb töredékét sem szoktam elérni (hiszen otthon van korlátlan net is), de azért nagyvonalúak... :C
lehet, hogy eztán a nyáron mindenhová viszem majd magammal a notit, és mindent elkövetek legalább az 5 gb megközelítésére :P
viszont a hűség esetén 6 hónapig felezett havidíj az tényleg korrekt :C

(#1159) kavicssli


kavicssli
addikt

Azt szeretném kérdezni hogy hallottam Viktor0610 házigazdától olyat hogy volt itt egy srác a PH-n vett egy K550 telót T mobiléktól és más szolgáltató kártyáját tette bele később pedig a T mobile visszakérte a telefont mert nem a T mobileos kártyával használta!
Erről bővebb infót tudtok adni? érdekelne? mert én most vettem U600 telót de Turbo SIM segítsével Vodás kártyát használok!
Mellesleg a Domino szerződésbe sehol nincs feltüntetve hogy "visszakérik" a telót ha nem az Ő kártyájukat használom! :F :U

De nekem ezek új dolgok remélem valaki tud segiteni! Mellesleg ma voltam bent T mobile üzletbe haol azt mondták hogy igen valóban csak T-s SIMmel lehet használni de ők még nem hallottak olyanról hogy a telefont is beszedik... :F

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1160) Nordik


Nordik
őstag

Nemtudjátok, hogy az U600 körülbelül meddig lesz még akcióba 25e-ért? :F

(#1161) Timocicu válasza Nordik (#1160) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Szerintem ezt nem nagyon lehet előre tudni sajnos :(
A "magentás" ismeretségem sem tudott biztosat!
A készülék árlistán is így van feltüntetve:

Az akciós árak 2008.július 1-től visszavonásig, illetve a készlet erejéig érvényesek. :U

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#1162) Nordik válasza Timocicu (#1161) üzenetére


Nordik
őstag

Köszönöm szépen!

Mikor a D900i volt ugyanígy leakciózva, ha jól emlékszem azt nem vonták vissza elég sokáig. Ha az akció 2 napja kezdődött, talán jövő héten még nem vonják vissza. :F

Meg 2 hetente van körülbelül ilyen akciózás stb ha jól tudom?!

(#1163) kavicssli válasza Nordik (#1160) üzenetére


kavicssli
addikt

én első napon vettem 2 de azt mondták a debreceni nagy T mobile központba hogy akkor csak 3 db :Y volt!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1164) Timocicu válasza Nordik (#1162) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Hát, talán! :U

Én is akkor vettem magamnak D900i-t! :K

Bízom benne, hogy még kapsz majd! ;)

mod: Szerintem Bp-en, nagyobb üzletben inkább esélyes, hogy U600 tulaj leszel! :K

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#1165) gizda válasza Nordik (#1160) üzenetére


gizda
senior tag

szerintem nem sokáig értsd 1-2hét utánna szvsz 30k-körüli árra mehet vissza max attól függ mitól lóg akarom mondani mennyire fogy

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1166) Padló K.O válasza kavicssli (#1159) üzenetére


Padló K.O
tag

Nincs ilyen! Ha megvette, kifizette, nem kéri vissza a szolgáltató! Tény, pl nem T kártyával használta, de a szíve joga mit csinál a készülékkel. Annyi, hogy az üzletszabályzatot megsértette, bukta a garanciát, mert hivatalosan ki lehet függetleníteni a készüléket, ha más kártyával is használni akarja, ilyet végez minden szolgáltató, díj ellenében! És úgy már hivatalos, és nem veszti el a garanciát! :R

(#1167) Padló K.O válasza kali (#1158) üzenetére


Padló K.O
tag

Hát akkor Kali érdemes többet mobilinternetezned, vagy ahogy írtad, laptopon használni :), 12Gb-ba bőven belefér :)
Sőt, most a családbarát kedvezményt is meghosszabbította a T-Mobile, 2009.03.31ig! :)

(#1168) Balinov


Balinov
félisten

tenyleg,urak, ha mar szolgaltato altal vegzett fuggetlenites. Mibe kerul egy Tmobilos SE P990 fuggetlenitese a T-mobilnal? Fizikailag oda kell vinni egy markaboltba vagy kapok a penzemert egy NCLK-t,amit a szevizmenube bepotyogok? Hogy megy ez?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1169) kali válasza Padló K.O (#1167) üzenetére


kali
legenda

nyomom én éjjel - nappal, de a telcsi (n95) alig forglamaz valamit sima netezéskor, notihoz kapcsolva már kicsivel többet eszik...
a családbarát kedvezmény már inkább kihasználásra kerül :K

(#1170) Balinov válasza kali (#1169) üzenetére


Balinov
félisten

nezzel youtube-t Coreplayerrel,mindjart konnyebben osszejon az adatforgalom :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1171) gizda válasza Balinov (#1168) üzenetére


gizda
senior tag

1 éve még az előfizusoknak 10k dominósoknak a duplája és oda kell vinned de felhívod őket 1430 megmondják pontosan

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1172) Balinov válasza gizda (#1171) üzenetére


Balinov
félisten

iiiijjj...az a baj,hogy a 10k meg azt mondom,mert sufnigsm-be vagy Davincivel is legalabb ennyi lenne,de sajna a legkozelebbi T-mobil bolt talan Holyhead-be van, eszak-nyugat angliaba.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1173) kali válasza Balinov (#1170) üzenetére


kali
legenda

szoktam néha (a telcsi szoftverében alapban megtalálható realplayer segítségével), de az sem generál túl nagy adatforgalmat...
mindegy, így van jól; adjon csak a szolgáltató olyan nagy keretet, hogy sosem kelljen számolgatni, centizgetni - illetve mb-ozgatni :C

(#1174) Balinov válasza kali (#1173) üzenetére


Balinov
félisten

igy van,legalabb nem szaladsz tul a havi betevo gigabyteon.. Esetleg streaming zene?bar az sem egetvero mennyisegu...meg 256kbit bitrataval se

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1175) stichus válasza Padló K.O (#1166) üzenetére


stichus
tag

és persze a nem hivatalos függetlenítés szoftverbűncselekmény

(#1176) stichus


stichus
tag

és nekem is 1 év alatt először júniusban kellett túlszaladni egy cseppet a keretet, mikor júliustól 15 gb lenne. no de örüljünk a jónak

(#1177) Toxy


Toxy
aktív tag

Sziasztok!

A tmobile készülék beszámitással kapcsolatban szeretnék infót kapni.

Hogyan működik ez???

Beviszem a régi telóm s 10ért beszámitják???

S az nem gon d h nincsenek meg a papirok????

Valaki részletezné???

Köszi

(#1178) kali válasza Toxy (#1177) üzenetére


kali
legenda

csak egy telcsi kell, semmi más! sem papírok, sem tartozékok, még töltő sem... az is mindegy, hogy független, vagy melyik szolgáltató adta el korábban. csupán egy nyilatkozatot kell aláírnod, hogy a telcsi kizárólagos tulajdonodat képezi, és te felelsz érte (magyarán más nem tart rá igényt, nem lopott...stb!)

[ Szerkesztve ]

(#1179) Joe bácsi válasza Toxy (#1177) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Csak akkor, ha 3G-set veszel.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1180) megyeri válasza Toxy (#1177) üzenetére


megyeri
tag

Válts 3G-re!

Balinov: Az a T-Mobile üzlet nyilván nem lesz jó... ;) Egyébként a díjszabásban 9600 Ft, a domino díjszabásban 20.000 Ft a hálózati korlátozás feloldása.

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#1181) Balinov válasza megyeri (#1180) üzenetére


Balinov
félisten

csak 9600Ft? az nem is veszes, viszont ha jol veszem ki szavaidbol, remote nem megy.mindenfelekeppen be kell hozza mennem egy magyar tmobil boltba. Meg szerencse,hogy a huseggel nem kell foglalkoznunk,mivel lejart majusban. Valszeg kivarok,mikor majd augusztus/szeptember kornyeken haza tudunk menni es befutok vele a rak*szekhoz a gyori sparcenterbe,ahol vettem. Idoben mennyi lehet egy szolgaltatoi hivatalos unlock? o,bakker,most jut eszembe, hogy visszamentem dominosba elofziusbol.... :W :W vagy nem? lehet edesanyam altal hasznalt szamhoz vettem a P990et,amit aztan en hasznalok.O meg most is elofizus...

Koszi szepen az Infot!
udv
Balinov

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1182) jjdd


jjdd
csendes tag

Üdv.

Sürgős segítségre lenne szükségem. Most vettem egy T-s mobilinternetet web'n'walkos stickkel. Telepítésnél stb. nem volt semmi gond, de második kapcsolódás óta egyfolytában az t dobja ki, hogy korlátozott a hálózat, nincs kapcsolat. Már beállítottam statikus IP címet, így már csatlakozik, de a fogadott állomány még mindig 0. Mi lehet a hiba?

Előre is köszi.

(#1183) megyeri válasza jjdd (#1182) üzenetére


megyeri
tag

Hívd a 1430-at és kérd a műszaki csoportot. Egyébként nekem is Stick-em van, nálam néha (2-3 havonta) azt állítja az XP, hogy nincs csatlakoztatva az eszköz. Ilyenkor (merthogy csatlakoztatva van) leveszem a Sticket, uninstalálom a WNW manager-t, csatlakoztatom a Sticket és újratelepül, utána 2-3 hónapig nincs gond... :DDD Próbáld meg te is!

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#1184) jjdd válasza megyeri (#1183) üzenetére


jjdd
csendes tag

A stick rendesen működik, a gép nem engedi hálózatra csatlakozni. Beszéltem az üfsz-tal is, ők sem tudtak semmi újat.
A probléma akkor kezdődött, amikor rátelepítettem az új Avg 8.0-t, szerintem az ütötte ki. Megpróbáltam levenni a gépről többször is, de teljesen nem tudom eltávolítani a programot, hibát ír ki. Hallott vki ilyen problémáról az Avg-vel kapcsolatban?

(#1185) Mawyx


Mawyx
senior tag

Kinéztem egy SE K800i-t [link] 29970ft, webshop ár. Az érdekelne, hogy t-mobilékhoz besétálva is ennyi-e vagy ez kifejezetten webshopos ár és régebben mintha lett volna olyan, hogy nem tudom én mennyi időn belül nem lehet másik készüléket venni, a jelenlegim 1éves, ez jelenthet-e gondot?

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#1186) Viktor0610 válasza Mawyx (#1185) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, attól függ, mikor veheted meg a következő készüléked, hogy egy vagy két éves hűségszerződést írtál alá a T-Mobile-lal.

Samsung Galaxy A54

(#1187) Padló K.O válasza Mawyx (#1185) üzenetére


Padló K.O
tag

Mawyx, dominoban nézted ki? Mert ilyen esetben, ha 365 napon belül már volt domino csomag vásárlásod, azaz sim kártya+készülék, akkor nem tudsz venni újabb domino csomagot, csak ha eltelt a 365nap....tehát pl novemberben vettél egyet, akkor nem vehetsz már januárban, hanem csak következő év novemberében! Üzletben 39 990 Ft-ba kerül, a 29970ft-os ár, csak webshop, internetes vásárlás esetén van!

(#1188) Viktor0610 válasza Padló K.O (#1187) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Előfizetéssel. ;) A linket böngészve kiderül.

Samsung Galaxy A54

(#1189) legiaap


legiaap
nagyúr

Sziasztok!

Valaki használ ilyen netet?

Amennyiben igen mi a vélménye róla?
Elsősorban a net kezelőfelületére gondolok. (logikusan felépített, mutatja frankón és pontosan az adatforgalmat, stb.)
Szokása-e ledobni csak úgy a netről, mert a mostani vodás netem igen.
Ha esetleg vihar van, akkor is elszokott menni a netem. Ennél is számítsak ilyenekre?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1190) Padló K.O válasza Viktor0610 (#1188) üzenetére


Padló K.O
tag

Hát ilyen összegben, DOMINOBAN van :Y És dominonál számít az egy év....előfizu esetén ha van már arany vagy platina szint, és eltelt a hűségből 18hónap, vagy lejárt teljes egészében, akkor tud kedvezményes készülékcserét kezdeményezni:)

(#1191) Padló K.O válasza legiaap (#1189) üzenetére


Padló K.O
tag

Igen, használok ilyet:) Sajnos akármilyen szolgáltatónál veszel ilyen tipusú netet, és rossz az idő, vihar,stb...lehetnek hálózati problémák, az időjárás befolyásolhatja....ez ellen senki sem tud nagyon mit tenni, ugyanúgy a mobilnál is, ha rossz az idő, akkor néha ott sincs térerő, szakadozik a vonal, stb...de ilyenkor minél hamarabb igyekszik a szolgáltató rendezni a hibát! Volt már ilyen tapasztalatom, kb 1órán belül megoldották...
A kezelőfelület normál, áttekinthető...az adatforgalmat nem írja ki, csak ha az adatmennyiséged felét és teljes egészét felhasználtad, akkor kapsz egy-egy sms-t róla. Illetve sms-ben hó közben is nyomon tudod követni az adatmennyiségedet, ha a 1730-ra küldessz, egy G betűt...viszont ez 54ft-ba kerül!

(#1192) kory24 válasza legiaap (#1189) üzenetére


kory24
őstag

Szerintem olyat vegyél, amelyik tudja a HSDPA-t is.
Az lényegesen gyorsabb mint a 3G

Persze csak ha van HSDPA lefedettség ahol használnád.

Amúgy a 6Gb-os Net csomagot használtam, ami havi 6000Ft.
Az jól ment, minden ment vele, még torrent is :)
Nem bomlott a kapcsolat.
A kezelő programja pedig jól számolja a forgalmat.

(#1193) legiaap válasza Padló K.O (#1191) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor az időjárásos dologra kaptam választ.

Az, hogy az adatforgalmomat miért nem jelzi ki a kezelő felülete az kissé elszomorító. Jó mondjuk a Voda sem jelzi ki pontosan, de azért kb. látja az ember folyamatosan mennyire kell figyelni a töltögetéssel.

És ha jól értelmeztem a T-Mobile oldalát, akkor a 8 gigás csomag (ami augusztusig, de lehet hogy tovább is 20 giga) 4980 Ft-omba kerül havonta?

És mi van ha túllépem?

És mennyire stabil a net, tehát szokása-e csak úgy megszakítani a netet?

kory24:

De ez tudja a HSDPA-t...nem?

Akkor te meg azt mondod, mutatja a kezelő felülete az adatforgalmat?
:F

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1194) Viktor0610 válasza Padló K.O (#1190) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bocs, nem olvasok, csak írok. Egy év előfizetéssel meg 27 e Ft. Ki érti ezt? :F

Samsung Galaxy A54

(#1195) Padló K.O válasza legiaap (#1193) üzenetére


Padló K.O
tag

Bocsi, az kimaradt, hogy mutatja, de az közel sem a valós adat, nagyjábóli értékek....
Igen, ha két éves hűséggel veszed meg, akkor fél évig a havidíj 4795ft, és júliban is 20gb, meg augusztusban is 20gb-od van, szeptembertől meg újra 8gb/hó. A havidíjad meg fél év után 9590ft! Ha túlléped, akkor 0,1 Ft / 10 kB, minden időben! És tudja a HSDPA-t! :)
Tapasztalatom szerint nem szokása ok nélkül megszakítani a kapcsolatot, tényleg én csak akkor tapasztaltam, ha nagyon rossz idő volt!

(#1196) kory24 válasza legiaap (#1193) üzenetére


kory24
őstag

Igen a részletes adatoknál ott van hogy tudja a HSDPA-at.

A programja ha nem pontosan mutatja a adatokat akkor telepítesz egy NetMeter programot, ami freeware és az tökéletesen méri. Napi, heti, havi beosztásban...

(#1197) legiaap válasza Padló K.O (#1195) üzenetére


legiaap
nagyúr

És 1 éves hűséggel hogyan is van a havidíj, meg mikor megveszem akkor is van valami díj...?
(kicsit érthetetlenül írják az oldalon)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1198) Padló K.O válasza legiaap (#1197) üzenetére


Padló K.O
tag

Tehát, ha a wnw usb sticket akarod megvenni, pl 5GB-os csomaggal, akkor:
web'n'walk 5GB előfizetéses akció 24 hónapos hűségnyilatkozat aláírása esetén az előfizetésre + NET 5GB szolgáltatásra, akkor 780 Ft mindössze az ár, tehát gyakorlatilag 780ft-ot kell kifizetned a helyszínen, ami a sim kártya díja, és mást utána nem, havonta kapod a havi számlát :):):) Ugyanennyibe kerül, ha a 8GB-os csomaggal vásárolod meg! És akkor fél évig a havidíj felét kell kifizetned, és július,augusztusra jár az extra adatmennyiség ;)

(#1199) Padló K.O válasza legiaap (#1197) üzenetére


Padló K.O
tag

Ha egy évre akarod, akkor web'n'walk 5GB előfizetéses akció 12 hónapos hűségnyilatkozat aláírása esetén az előfizetésre + NET 5GB szolgáltatásra 9 990 Ft, ennyit kell cakk-pakk fizetni:)
Ha web'n'walk 8GB előfizetéses akció 12 hónapos hűségnyilatkozat aláírása esetén az előfizetésre + NET 8GB szolgáltatásra 4 980 Ft!!! :) Tehát cakk-pakk ennyit kell fizetni, utána megy a számla és kész :)

(#1200) Padló K.O válasza legiaap (#1197) üzenetére


Padló K.O
tag

Bocsi, ha kicsit bonyolultan írtam, szólj ha nem érted:)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.