Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) decibel


decibel
aktív tag

Az megoldható, hogy az előfizetéses számom megtartva domino-s legyek?

"you are a monkey poo-poo"

(#1052) Joe bácsi válasza decibel (#1051) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Igen.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1053) megyeri válasza vasipeti (#1050) üzenetére


megyeri
tag

A leírás szerint visszavonásig tart...

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#1054) Andreas válasza vasipeti (#1050) üzenetére


Andreas
tag

Visszavonásig tart az akció. Én is cseréltem, bevihetsz bármilyen szutykot, nem is kell, hogy működjön, csak nyilatkoznod kell, hogy a Te tulajdonod (nem lopott).

Amúgy a buksza, akinél intéztem az ügyet, otthagyta a pulton, és mikor elmentem, én szóltam neki, hogy tegye el! :DDD

(#1055) T_boy


T_boy
tag

Sziasztok!

Hmmm... Nem is hallottam erről az akcióról. Ha jól értelmezem, akkor lehet csak igénybe venni az akciót, ha előfizetéses telefont szeretnénk?

-=Victoria Concordia Crescit=-

(#1056) Balinov


Balinov
félisten

Sziasztok,

azt szeretném megtudni, hogy ami a t-mobil webshopban van akciózva telefon "csak webshop" abba a telefonba be tudom-e számíttatni a KAP pontjaimat?

Konrkétan: Van az SGH-C170-es Samu,Dominóban,webshopon keresztül 10k. Meg van 4,5k KAP pontom.

Még egy kérdés: Április végéig várható-e még valami normális SE telefon Dominóban 15-20k környékén?

Köszi
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1057) blueye válasza Balinov (#1056) üzenetére


blueye
veterán

Régebben ez természetes volt.
Most mi van? Inkább kérdezd meg a 1430-at, sokat változtatják a rendszert, bár meglepődnék ha nem lehetne.

(#1058) Godimodi


Godimodi
tag

Üdv.következő a szituáció.Nem vagyok 18 szóval nem tudok telefon előfizetést venni magamnak.Ezért anyum vett nekem csak magában egy Eco előfizit mobil nélkül,mert az már volt hozzá.Ő most hűségnyilatkozat miatt korlátozva van elvileg előfizetéses csomag vásárlásától.regisztráltam a my-t-mobil-nemtom webshopba.a készülékváltáshoz azt írja ki hogy érvényben lévő hűségnyilatkozat miatt nem lehet ilyet csinálni.Tehát kérdezem én:Lehet e hogy bemegyek és azt mondom hogy meglévő előfizetéshez telefont szeretnék,vagy mi a módja annak hogy legyen egy W200am?Ne haragudjatok de nekem nem világos,úgyhogy lécci világosítsatok fel.lőre is köszönöm

############ KIÁRUSÍTÁS ############ BMW - MINI gyári, új alkatrészek kedvezménnyel: http://bit.ly/m/kekfeher ############

(#1059) Balinov válasza blueye (#1057) üzenetére


Balinov
félisten

sajnos azt tudtam meg tőle,hogy Dominós csomagra nem lehet beváltani a kap pontokat.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1060) legiaap


legiaap
nagyúr

Kérdés:
A párom Dominós kártyás (nem előfizetéses) és amikor hívják, de nem volt elérhető, akkor kap egy sms-t, hogy ki kereste és mikor. Ez a szolgáltatás ingyenes, nem vonnak le tőle semmit sem. Hogy lehet ezt aktiválni, mert akkor engem is érdekelne?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1061) Joe bácsi válasza legiaap (#1060) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Régen még ingyenes volt, de már nem az. Havi 100 Ft úgy emlékszem.
Akkor ő még az ingyenes korszakban regelt.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1062) ddddd4


ddddd4
tag

Nem szeretem a trémobilt. A logoutba leírtam hogy jártam vele. A színe is béna. Miért rózsaszín? :F :F :F A legrondább árnyalatú. A dumája meg übergagyi. Mi értelme annak, hogy Mindig veled? :F :F :F A jobb veled a világ duma is béna volt, de ennél jobb.

Vodafone

(#1063) legiaap válasza ddddd4 (#1062) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem rózsaszínű...magenta kérem szépen
:P

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1064) blueye válasza Balinov (#1059) üzenetére


blueye
veterán

:((

Lassan minden ellenünkre változik.

(#1065) Balinov válasza blueye (#1064) üzenetére


Balinov
félisten

hát,ez van sajnos.Viszont kaptam legalább egy jó tippet 1430-tól :R ,hogy fel lehet szolgáltatás ellenértékének kiegyenlítésére is használni.Igy a ~4,5k pontunk majdnem teljesen elég 2 előfizunk jegelésekor a hívószámkijelzés egy éves díjára. (Eco-ba átrakom mindkettőnket,beállítom ezt a hszkijelzésest,aztán mehet anyumék cimére a telszámlánk,mig külföldön melódzunk)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1066) stichus válasza ddddd4 (#1062) üzenetére


stichus
tag

oszt ezt miért kell minden nap beírni vmelyik topikba?

(#1067) ddddd4 válasza legiaap (#1063) üzenetére


ddddd4
tag

Nem mindegy? Majdnem ugyanaz.

Vodafone

(#1068) Nordik


Nordik
őstag

Kapható még LG Shine a legtöbb t-mobile boltba? Vagy csak elvétve? :F

[ Szerkesztve ]

(#1069) legiaap


legiaap
nagyúr

Azon gondolkodok, hogy előfizetek egy T-mobilos netre, de lenne pár kérdéseim.
Dominos vagyok és erre szeretnék egy 5 gigás netet köttetni, ami 5790 Ft.
Mellé még szeretnék egy ilyet is. De ehhez adnak sim kártyát is? És ezt 0 Ft-ért is elvihetném 24 hónapos hűséggel.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1070) russodeby


russodeby
csendes tag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem. SE W580i van esetleg szürkében is?? Előre is köszi

(#1071) gizda válasza ddddd4 (#1062) üzenetére


gizda
senior tag

rózsaszín ezt honnan vetted talán magenta ezt a színt levédte a T-mobile magának
magenta a türkiz, lila, sárga és fekete színek kombinálásából előálló színtér és színábrázolási formátum

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1072) stichus


stichus
tag

valaki hozzáértő meg tudná mondani, miért nem tudok belépni folyószámla jelszóval az önkiszolgáló ügyfélszolgálatra? azt írja a my t-mobile, hogy nem engedélyeztem az értesítés nélküli belépést, technikai okok miatt nem tudnak értesítőt küldeni. viszont egyik simen sem tudom letiltani az értesítést, mert ott meg technikai okok miatt jelenleg nem módosítható a folyószámlaszíntű beállítás, csak a kártyaszinű. próbáljam később. próbáltam. több hónap alatt többször próbáltam... :O

(#1073) stichus válasza gizda (#1071) üzenetére


stichus
tag

de aztán valamelyik bíróság megállapította, hogy színeket nem lehet levédeni ;]

(#1074) gizda válasza stichus (#1073) üzenetére


gizda
senior tag

hol, magyarországon ?
én nem hallottam ílyet

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#1075) stichus válasza gizda (#1074) üzenetére


stichus
tag

nem mo. valahol egy cég használta, amiért a dt beperelte és vesztett. bár mon is vesztene

(#1076) niti


niti
aktív tag

Nálam okosabbaktól szeretném megkérdezni, hogy új előfizetés vásárlásakor mi alapján döntik el, hogy kell-e kauciót fizetni, vagy sem? Jövedelem? Hitelek?
A páromtól kértek volna 30ezer Ft-ot, és nem igazán értjük a zokát.

Bocsi, hogy nem olvastam vissza, próbáltam keresni, de nem találtam meg a választ.

(#1077) Cartman002


Cartman002
aktív tag

Sziasztok!

Ma fel akartam hívni egyik régi cimborámat, ám kiderült, hogy, mióta nem beszéltünk kiment külföldre, és az itteni Pannonos száma, amit hívtam át van irányítva az ott vásárolt telefonjára. Akkor lett gyanús a dolog, amikor angol hangposta jelentkezett, és a telefoncsörgés is másmilyen volt. Én T-mobile-os ECO díjcsomagot használom, ilyenkor ugye nem kell külföldi tarifát fizetnem? Elvégre nem kötelességem tudni azt, hogy az illető hova irányította át a telefonját, viszont nem akarom magamat "meglepni" egy szép nagy telefonszámlával :U

(#1078) Viktor0610 válasza Cartman002 (#1077) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Te annyit fizetsz, mintha felhívnád őt a pannonos számán -mert ugye ezut tetted. ;) Ő fizet extra költséget azért, mert a számot átirányította.

Samsung Galaxy A54

(#1079) Cartman002 válasza Viktor0610 (#1078) üzenetére


Cartman002
aktív tag

Megnyugodtam :DD

Köszi :)

(#1080) Joe bácsi válasza niti (#1076) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Pesten a központban egy program dönt. Logikát ne keress benne. Pl. nálam a srác nem végzett hitelképességi vizsgálatot. Lehet azért, mert flottára fizettem elő. :))

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1081) stichus


stichus
tag

t is szokott kauciót kérni? még nem is hallottam ilyenről :Y

(#1082) Viktor0610 válasza stichus (#1081) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Meglepődéssel olvastam pár hónapja, de igen, egy ideje ők is kérnek. ;)

(Megtehetik, hogy "szortíroznak", már rég bebetonozták magukat az első helyen, nincs, aki/ami lelökhetné onnan őket... :( )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1083) Pxs


Pxs
aktív tag

Sziasztok,

számlatartozással kapcsolatban egy kérdés : ha minden kötél szakad és kikapcsolják tartozás miatt a szolgáltatást (egyelőre csak a kimenő hívásaim vannak letiltva), akkor milyen jogai vannak a szolgáltatónak a követelése behajtására ? Átadja egy végrehajtó cégnek, stb. ?

Ja, még valami...az normális, hogy régen egyszer tartozás miatt lenullázták a K.A.P. pontjaimat (egyúttal elvették az Aranykártya státuszt is) és azóta hiába telefonáltam sokat tőlük és fizettem rendesen, soha nem töltöttek vissza 1 pontot sem ? Ilyet is hallottam az egyik ügyintézőjüktől, hogy többé nem is lehetek Arany/Platinakártyás ügyfél ! Mégis milyen indokkal ??

[ Szerkesztve ]

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#1084) stichus válasza Pxs (#1083) üzenetére


stichus
tag

sokfajta joga van, de a gyakorlat az, hogy mindig kifaktorálják követeléskezelő cégnek

(#1085) megyeri válasza Pxs (#1083) üzenetére


megyeri
tag

Egyszer úgy 1,5-2 éve megpróbáltam körbejárni ezt az aranykártya témát... Már homályosak a részletek, de volt valami fél éves szabály... Szerintem kérdezz rá náluk, mert vissza kaphatod (mármint lehetsz újra A/P kártyás). Azt hiszem az a lényeg, hogy fél éven belül csak egyszer egyirányúsíthatják a telefonod számlatartozás miatt, illetve ha felfüggesztik tartozás miatt, akkor kapásból ugrik a kártya és a pont, de visszakapcsolás után gyűjtöd tovább az alappontokat, és gyakorlatilag újraindul a program...

[ Szerkesztve ]

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#1086) stichus válasza megyeri (#1085) üzenetére


stichus
tag

ha 7 hónapos megfigylési időszak alatt 6 hónapon belül 45 napig korlátoztak összesen, akkor esel ki a programból. de ha újra teljesíted a feltételeket, akkor megint gyűjtheted [link]

(#1087) Balinov


Balinov
félisten

Sziasztok,

problemam van a tmobbal. Sztori: mult heten kijottem nejjel irorszagba melozni. Tmobilnal 2/anyameval3/ elofizunk volt.Anyum kapja elvileg majd ezentul a sajat telszamaljat,mivel nejem es a sajat elofizun a huseg letelt es a gyori egyik tmobil boltban atrakattuk domino dijcsomagba magunkat,ujra. Nejem husege majus 5en jart le,enyem is 7en,de nekem Net 50 husegem volt meg iden majus 11ig. No para,megirta az uszos csaj a papirokat,kifizettuk az ilyenkor szokasos 2700ft/telszamos dijat, amit elvileg le lehet beszelni,mert rakerul a domino egyenlegemre,es megkaptuk a 2db DOminos SIM-et,ahogy a nagykonyvbe meg van irva.

A problema az,hogy parom elofizuja rendben domino lett.Az enyem viszont nem. A csaj azt mondta,hogy majus 11tol a regi,elofizus simem (meg westeles) mar nem fog elni,csak az uj dominos. Namost most neztem a webes uszon,hogy meg mindig ECO-ban vagyok. A problema az az,hogy amit +ba vettem irbol smsezeshez 3,5ks feltolto zsirolva van,de a legnagyobb baj,hogy az uj simet tegnap (es ma is probalva) azt mondja a SE P990 telefonn,hogy nem ervenyes sim,es nem is tud felmenni semelyik ir halora,roamingolni. Term. a simhez kapott uj pin1et hasznalom,telefon el is fogadja,csak epp se az sms/mms beallitasokat nem tudja letolteni,sem pedig halozatot keresni. Flight modeban megy,gyakorlatilag. A regi,westeles feliratos SIM pedig mukodik. Tudok ra az ir szamomrol sms-t,mms-t kuldeni,felhivni. Az uj,Tmobilos DOMINO simet hasznalva meg egyiket se.

Mi ilyenkor a teendo? Hivjam fel a gyori boltot,ahol csinaltak az egeszet,hogy mi a palya,mikor lesz fixalva?

Koszi a tippeket,tanacsokat

udv
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1088) Viktor0610 válasza Balinov (#1087) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem ne te telefonálj, mert ez hosszabb lesz/lehet.

Inkább add meg egy itthoni családtagodnak a telefonszámot/jelszót, hogy ő intézkedjen. Valamiért (gondolom, a net-hűség miatt), nem válthatták át feltöltőkártyásra a számod.

Samsung Galaxy A54

(#1089) Balinov válasza Viktor0610 (#1088) üzenetére


Balinov
félisten

Szia Viktor!

Sztem egy telefont erdemes megejteni. Amugy maga a GSM elofizu mar a majus 5i heten lejart,csak a Net 50 jart le 11en.Ezert is kaptam meg a "bianko" Domino SIM-et, hogy 11en regi sim ki,uj be es onnantol csak az uj el.Ezzel szemben a regi,westeles sim el,ECO dijcsomaggal.Ezert nem ertem,hogy most mi ujsag..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1090) Viktor0610 válasza Balinov (#1089) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem rendszerhiba vagy ügyintézői hanyagság/hiba.

Samsung Galaxy A54

(#1091) Balinov válasza Viktor0610 (#1090) üzenetére


Balinov
félisten

valoxszinuleg az elozo,a boltba a csajok mar sokszor segitettek,gyorsan,pontosan es szivesen.Ma reggel megtortent a valtas,csak az uj,dominos sim el,tudok hivast inditani,fogadni,egyenleget nezni es feltolteni is.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1092) Viktor0610 válasza Balinov (#1091) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Telefonáltál az ügyben, vagy "magától" állt át? :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1093) Balinov válasza Viktor0610 (#1092) üzenetére


Balinov
félisten

Magatol.istenbizony. :)) Azert ranezett az illetekes forumtars,es rendben van valoban minden! Ezuton is nagy koszonet erte neki! :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1094) Kobe


Kobe
veterán

sziasztok

érdeklődni szeretnék....ugy adódott, hogy őseim huzamosabb időre külföldre távoznak, így a család emglévő kapcsolt előfizetését szeretnénk lemondani vagy legalábbis 1 kártáyt meghagyni a mostani 3 ból. Arra gondoltunk, hogyy mivel 2 éve történt hogy egyszerre vettünk mindekinek előfizuval telefont, és egyedül én maradnék itt Magyarországon, akkor mivel összegyűlt pár pont ezen az aranykártyán vagy min, vennénk egy ujabb telefont

a nokia 6500 classicot néztem ki, ami tetszene, de elég húzós az ára. Nem tudom milyen kedvezmény van régebbi előfizetőknek, tudnátok erről mondani valamit, mennyiért lehetne saccperkb beszerezni az alábbi kondíciókkal?

2 éve van meg az előfizetés, 1 ilyen arany társkártya alá tartozik asszem az összes
havonta olyan 13 ezer huf szokott lenni a számla ezekre
legutobbi számla szerint kb 6000 pont van ezen a kártyán

valaki el tudná magyarázni h megy itt egy hasonló csere ? a kártyák között van 1, amin 100 percet lehet lebeszélni, a másik 2n 50 et....csak a 100 perces főkártyát szeretném emgtartani, a többit lemondani és vásárolni egy készüléket tehát

kösz a helpet

ui: jah, csere esetén minden jáccik, régi teló beszámítás minden szar....csak azért kérdezem itt mert most pár napig nem leszek t-mobile pont közelében és jo lenne a hétre infot gyujteni :)

[ Szerkesztve ]

(#1095) blueye válasza Kobe (#1094) üzenetére


blueye
veterán

Egészen pontosan ki tudod számolni: lépj be a My T-mobile-ba és pontosan kiírja az aktuális aranypontszámodat és egy adott telefon árát, amennyiért te megkaphatod.

Ha ez nem tetszik, hívd fel a 1430-at és kiszámolják ők neked.

(#1096) Olcsi


Olcsi
senior tag

Hogyan kell t-mobile-nál előfizetéses számlainfo-t kérni? :U :F

[ Szerkesztve ]

(#1097) kali válasza Olcsi (#1096) üzenetére


kali
legenda

a t-mobile főoldalán -> my t-mobile (regisztráció szükséges) itt amint belépsz, már ki is írja a telefonszámhoz tartozó aktuális egyenleget, előző havi egyenleget...stb.

(#1098) Olcsi válasza kali (#1097) üzenetére


Olcsi
senior tag

Köszi, sikerült! :C

(#1099) kali válasza Olcsi (#1098) üzenetére


kali
legenda

akkor ok... :C

(#1100) HXY


HXY
addikt

Milyen lehetőség(ek) van(nak), hogy két családtag ingyen hívhassa egymást?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.