Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) mongi_


mongi_
aktív tag

Az lenne a kérdésem, hogy egy bizonyos Vario díjcsomagba (mondjuk azt sem értem, hogy ez a Vario egyáltalán díjcsomag-e, a SIM-re van ráírva...) vagyok a T-Mobile-nál szeptember vége óta. Ebben a díjcsomagban, hogyan alakulnak a tarifák? Egy SMS küldés/fogadás, hívás indítása/fogadása mennyibe kerül? Alapból havonta 3000 Ft-ot fizetek, és nem tudom, hogy ebbe mi foglaltatik bele. :U Apumtól kaptam ezt a telefont, előfizetésestül, mindennel együtt, és ő se tudta megmondani. A papírjait pedig nem találom sajnos.

A T-Mobile honlapján pedig nem találtam erre vonatkozó infót... :( ezért gondoltam hozzátok fordulok.

Előre is köszönöm az infót!

[ Szerkesztve ]

booty time booty time across the USA

(#1552) megyeri


megyeri
tag

Nos, azért nem találtad a Vario díjcsomagot a T honlapján, mert ez nem díjcsomag, hanem a SIM típusa... ;]

Ha a díjcsomagod érdekel, keressetek elő egy számlát (lehetőleg újat). Ha ez sem megy, jelszó ellenében interneten és telefonon is lekérdezhető.

Ha tudod a jelszót, lépj be a My T-Mobile-ba (ha még nem használtad, először regisztrálj), és belépés után bal oldalt a neved alatt ott lesz a díjcsomag... ;)

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#1553) mongi_ válasza megyeri (#1552) üzenetére


mongi_
aktív tag

Az előfizetéshez tartozó, számjegyekből álló jelszót hol találom?

booty time booty time across the USA

(#1554) mongi_


mongi_
aktív tag

A Relax 100 -as csomagba vagyok, itt sikerült is infót kapom [link] csak még azt nem tudom, hogy az sms-ek mibe kerülnek a csomagban, mert sajnos itt nem találok róla infót. Pl. azt, hogy hány sms küldése/fogadása foglaltatik benne a csomagban...?

[ Szerkesztve ]

booty time booty time across the USA

(#1555) Balinov válasza mongi_ (#1554) üzenetére


Balinov
félisten

voltam Relax 100-ban, de en ugy emlekszem, a dijcsomagot csak hivasra tudod hasznalni, magyaran az sms-ekert pluszban fizetsz. Erdemes megvenni melle egy kisebb SMS csomagot, ha sokat smsezel.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1556) mongi_ válasza Balinov (#1555) üzenetére


mongi_
aktív tag

És úgy külön az sms-ek mennyibe kerülnek?

booty time booty time across the USA

(#1557) Balinov válasza mongi_ (#1556) üzenetére


Balinov
félisten

Tessekparancsolni Uram! :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1558) mongi_ válasza Balinov (#1557) üzenetére


mongi_
aktív tag

Köszi Főnök! :DDD

booty time booty time across the USA

(#1559) nabu65 válasza Nordik (#1543) üzenetére


nabu65
csendes tag

Szia !

A vásárláshoz mint magánszemély, kizárólag a személyes okmányaidra van szükség.
Pl:Szem ig+lakcím kártya+(valamelyik közül az egyik)jogsi,útlevél,adó vagy Tb kártya.

(#1560) nabu65 válasza mongi_ (#1556) üzenetére


nabu65
csendes tag

SMS típusa (kategória) Relax 100 / Aranytárskártya Relax 50
I/1.a. A T‑Mobile belföldi, a Pannon, illetve a vezetékes szolgáltatók hálózataiba küldött SMS 32 Ft/db
I/1.b. A Vodafone hálózatába küldött SMS 32 Ft/db
I/2. Külföldi számra küldött SMS 54 Ft/db

(#1561) yoogie


yoogie
aktív tag

Sziasztok!

Melyik a legkedvezőbb előfizetés most T-nél? Kb 7k - 10k körül szokott lenni a számlám és kaméleonban vagyok, lejárt a hűségem is és hátha van ennél olcsóbb tarfával, amivel olcsóbban kijöhetnék. :B Vagy esetleg másik szolgáltató? :U

(#1562) megyeri válasza yoogie (#1561) üzenetére


megyeri
tag

Díjcsomag kalkulátor

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#1563) c45


c45
csendes tag

Új akció a t-nél :K

Siemesns C45 az én életem.............

(#1564) nemma


nemma
addikt

Sziasztok!
Melyik a legkisebb feltöltős kártya, amivel egy évvel növelhetem a SIM érvényességét?
Köszi

(#1565) kali válasza nemma (#1564) üzenetére


kali
legenda

(#1566) Padló K.O válasza pandemonius (#1501) üzenetére


Padló K.O
tag

Ott sem lesz jobb!

(#1567) Padló K.O válasza yoogie (#1561) üzenetére


Padló K.O
tag

Yoogie! Ilyen havidíjú számláknál a Relax díjcsomagok jók:)
Pl Relax 250 vagy 500 perces csomag, havidíj: 6250ft vagy 11500ft, egyikbe 250perc a másikba 500perc beszélhető le, bármilyen belföldi előfizetői irányba, ha esetleg túlléped a percet, akkor 30 illetve 25ft a további percdíj :)
Ha van olyan szám, amit sűrűn hívsz, akkor még a családbarát kedvezményt is javaslom, hogy ingyen beszélhessetek egymással, 890ft/hó/szám havidíjért.
Ha lejárt a hűségidőd, és van arany vagy platinakártyád, akkor cséréld le a készülékedet egy újabbra, jobbra :) :K

(#1568) Padló K.O


Padló K.O
tag

Sok a várakozási idő mostanság a T telefonos ügyfélszolgálati számán (1430), de türelem, igyekeznek, ahogy tudnak :)

(#1569) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Én ma webshopon rendeltem Omniát előfizuval.

Hívtak is hogy a lehetőség adott:), csak toljak 60ezer kaukciót.. + 30at
.
először csak vigyorogtam a telefonba, és közöltem, hogy köszönöm, akkor már inkább veszek függetlent:)
De ezek után maradok is a vodánál mind az 5 előfizunkal:)

Nagyon durva, hogy ilyenek, ,.... hála égnek .. nem is bánom.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1570) Padló K.O válasza Vangelis (#1569) üzenetére


Padló K.O
tag

De viszont a kaució lebeszélhető, amíg az kitartott volna, addig nem fizetsz havidíjat!
Tudom, persze, hogy sok kipengetni ennyi pénzt egyszerre....de az is jó lett volna, hogy pl egy évig NO havidíj :)

(#1571) Vangelis válasza Padló K.O (#1570) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah 3 évig nincs havidíj ha ennyit befizetek:)
De csak két év a hűség, meg akkor vesz a fene függőt ennyiért!
Akkor inkább veszek hitelre... még úgy is jobban járok:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1572) nemma válasza kali (#1565) üzenetére


nemma
addikt

Köszi szépen, nagy segítség voltál! :R

(#1573) Padló K.O válasza Vangelis (#1571) üzenetére


Padló K.O
tag

Egyébként azért ennyire szigorú a hitelképességi, illetve azért magas a kaució összege, mert nagyon sok olyan előfizu van, ahol nem tudják fizetni, vagy nem akarják fizetni a havidíjat....ez a szolgáltató biztosítéka...

(#1574) Vangelis válasza Padló K.O (#1573) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát igen, ez inkább a vásárlók elriasztása, lehet már elég sok ügyfelük van:)

De hát ha nekik nem kell újabb 5 előfizu:)
Mert akkor a cégemet is átvittem volna hozzájuk:)
Igy maradunk újabb két évre a vodánál:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1575) Padló K.O válasza Vangelis (#1574) üzenetére


Padló K.O
tag

Hát ennyi:)

(#1576) wisda


wisda
csendes tag

Sziasztok!

Bár itt ez off de azért ide írok mert a múlkor ezen a fórumon védtem dicsértem a vodafont a többi szolgáltatóval szemben ezért itt mondok mea culpát az új feltöltőkártyás csomagok miatt és jelzem csalódottságomat. Engem ugyan annyira nem érint mert előfizus vagyok de nem tudom miből gondolták hogy a jópofa reklámon túl megnyerik ezzel az embereket. Jó a csúcsidőt csökkentették de egyébként az egész egy nagy 0. Még talán a klub csomag elfogadható de a többi. A jutalmak és az extrák pedig szinte használhatatlanok. Még jó, hogy a feleségem a jokerben van és abból nem kell kilépnie. Nem értem őket, mindegy remélem hamar észbe kapnak és változtatnak valamit, bár a pannon és a t-mobil gonodlom mást remél:-)

tisztelettel:deee

(#1577) paprika


paprika
aktív tag

Sziasztok. Lenne pár kérdésem. :K

Szeretnék kilépni a Dominó Díjcsomagból mert eszméletlen drágák az árak is :(((

Milyen díjcsomagra érdemes váltanom? Szerintem ennél a Dominónál már minden jobb lehet.... Annyira sokat nem telefonálok meg nem is sms-ezek. Napi 2 -3 sms más hálózatokba meg hívások is általában más hálózatba mennek! Vegyesen! Sajan nem tudok dönteni ezért kérem a ti segítségeteket! :R Engem felháborít Pl az is , hogy Vodának 40 forint ért nyomok sms-t :((( :W sms díjcsomagba meg nem akarok menni ugyan is akkor a hívások leszenek ba.. drágák :W Fogalmam nincsen mire váltsak :F

(#1578) paprika


paprika
aktív tag

Azt még kifelejtettem hogy> Ha mondjuk előfizetek valami Domino Nap Plusz csomagra ami ugye 250 ft !! Ha nekem nem kell 1 hónap múlv hogyan tudom visszamondani? Nem akarom hogy minden feltöltésnél levegye amikor már nincsen rá szükségem! :R :R

(#1579) megyeri válasza paprika (#1578) üzenetére


megyeri
tag

Ha már a Domino Nap csomagban vagy, akkor SMS-ben a 1430-ra:
bekapcsoláshoz >> +NAPPLUSZ
kikapcsoláshoz >> -NAPPLUSZ

Mellesleg ha megér havi 600 Ft-ot, akkor még javaslom a Domino Aktív díjcsomag + Aktív SMS kedvezményt (450+150).

[ Szerkesztve ]

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#1580) paprika válasza megyeri (#1579) üzenetére


paprika
aktív tag

Köszönöm :R

(#1581) Nordik válasza nabu65 (#1559) üzenetére


Nordik
őstag

Részletre történő vásárlásnál is csak ezekre az okmányokra van szükségem? Vagy akkor kell vinnem munkáltatói igazolást stb. is?

(#1582) snowdog


snowdog
veterán

Sziasztok!

Most üzemeltem be egy T-Mobile Domino NET 3GB-os USB stickes net elérést. Azt szeretném megtudni, hol tudom naprakészen nyomon követni a letöltött mennyiséget?

Üdv.

(#1583) sendiel válasza snowdog (#1582) üzenetére


sendiel
csendes tag

Szia!

A 1430-ra kell egy "G"-t elküldened.
SMS-ben kapod meg az éppen aktuális forgalmadat.

[ Szerkesztve ]

(#1584) sendiel válasza sendiel (#1583) üzenetére


sendiel
csendes tag

izé... 1730
bocsesz...

(#1585) snowdog válasza sendiel (#1584) üzenetére


snowdog
veterán

Köszi, megpróbálom.

(#1586) megyeri válasza sendiel (#1583) üzenetére


megyeri
tag

Ez előfizetőknél van! Domino NET-nél lehet még SMS-t sem tud küldeni... Régen én is Domino NET-tel vettem USB Stick-et, de már nem emlékszem a részletekre, és már átváltottam Mobilinternet előfizetésre.

snowdog:
Előkotortam a Domino NET levelet, amit kaptam egy éve. Ebben a levélben van egy oldal (te is kapsz majd ilyen levelet), ahol vissza kell küldened egy kódot. Az oldal címe:
https://domino.t-mobile.hu/idss
telefonszámnak körzetszámmal együtt ad meg a Domino NET számot, a jelszó pedig a PUK kód első 5 számjegye. Már nem tudok belépni, de ha neked sikerül, nézd át a menüpontokat, hátha van adatforgalom lekérdezési lehetőség...

[ Szerkesztve ]

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#1587) snowdog válasza megyeri (#1586) üzenetére


snowdog
veterán

Köszönöm a tippeket, de eddig egyik sem vált be.

Tudok SMS-t küldeni, fogadni, a szolgálatótól már kaptam is. De a 1730-ra nem enged küldeni.

Az említett oldalra be tudok lépni, és ott van egy "Összes leforgalmazható egyenleg" menüpont, de ha megnyitom, akkor csak a fejlécek vannak benne, adatok nincsenek.

(#1588) snowdog válasza snowdog (#1587) üzenetére


snowdog
veterán

Megvan a megoldás! Több probléma is adódott.

Az első az volt, hogy mivel fogadni tudtam SMS-t, ebből arra következtettem, hogy küldeni is tudok. Nem így van. Nem tudok. Hogy miért, azt eddig nem tudtuk kideríteni, pedig a T-Mobile műszaki szolgálata mindent megpróbált. Az USB stick által feltelepített programmal nem lehet sms-t küldeni. Nem tudták kideríteni mitől lehet, végül egy firmware frissítést javasoltak. A kártya maga rendben van, mert ha átteszem egy telefonba, akkor onnan lehet vele sms-t küldeni. Internetezésnél nincs gond, netes sebesség tesztelés szerint UMTS kapcsolattal több mint 5000 kbps-el tölt le.

A második probléma az volt, hogy az általatok javasolt 1730 sms szám domino esetén nem működik, csak előfizetésésnél.

És akkor jöjjön a megoldás, mert ez a lényeg, hogyan lehet a Domino NET egyenleget lekérdezni:

1. Domino kártyát telefonba betenni
2. 1777 számot felhivni
3. menüpontok: 1/3/4/1/3/2

Itt egy automata hang byte szinten ismerteti a felhasználható adatmennyiséget!

(#1589) snowdog válasza snowdog (#1588) üzenetére


snowdog
veterán

Végül is minden megoldódott. A Domino Net-ről is tudtam volna sms-t küldeni, de ennek kapcsán derült ki, hogy amelyik készülékemre próbáltam, az közben már le volt tíltva, mert egy éven belül nem töltöttem fel. :W

Szerencsére még nem járt le a végső határidő, így feltudtam tölteni.

Erre mondják, minden jó, ha a vége jó! :R

(#1590) zozoo83


zozoo83
tag

Sziasztok, valaki mondaja meg légyszi, hogy a dominosoknál az ilyen időszaki dijak lebeszélhetők e? Gondolok itt az iwiw csomagra, vagy a domino 7 extra kedvezményre!

(#1591) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

22 perc alatt nem sikerült kiderítenem, hogy van-e raktáron Macbook a Mammutban lévő T-Pontban...vagy úgy bárhol...

(#1592) Vangelis válasza Alvin_ti4200 (#1591) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Vegyél inkább boltban egyet:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1593) Alvin_ti4200 válasza Vangelis (#1592) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

puszira nem adnak 100 körüli kezdőrészlettel, vennék én, csak hát...diákoknak kuss a neve.

Szerk: MacBook Air-ről van szó egyébként, csak a fenti hsz-ből lemaradt. Azóta kiderítettem a webshopon keresztül, hogy nem rendelhető...

[ Szerkesztve ]

(#1594) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Apámnak elege van a feltöltőkártyából, mert sokat telefonál és sokat költ a kártyára. Át szeretne menni előfizetésre és a négy éves telefonját is letenné, mert a 3510i kezdi megadni magát.
Én múlt héten mentem át a Vodánál kártyáról előfizetésre és minden gond nélkül 15 perc alatt megvolt és (ingyen) elhozhattam egy mobilt is.
A T-Mobile-nál is választható váltáskor mobil? Mert sehol se találom az infókat.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#1595) okib4100 válasza Algieba (#1594) üzenetére


okib4100
aktív tag

Nekem van valahol egy domino simem, amit még külön vettem, arra azt mondták, h ha áttérnék előfizetésre, akkor vehetnék hozzá mobilt 2 év hűséggel, namost h a készülékes domino csomagban lévő simhez lehet e áttéréskor azt nem tudom. Pannonnál tudtommal úgy van, h 1 év letelte után lehet

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#1596) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Megtaláltam a honlapon; tényleg gyorsan át lehet lépni kártyáról előfizetésre, de azt még mindig nem leltem fel, hogy van-e kedvezményes telefon elhozás. Ez a 3510i egy rom...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#1597) Balinov válasza Algieba (#1596) üzenetére


Balinov
félisten

0Ft-ert elhozhato szvsz nincs, legalabbis en ugy hallottam, hogy ilyen 0Ft-os kamikazes akcioi csak a Vodanak voltak. Viszont reszletre,sb. el tudtok hozni telefont, az szinte teljesen bizonyos. Ha meg mar edesapad regota dominos, akkor valszeg van domino aranykartyaja, meg gyujtott pontjai a kartyan,amiket be tudtok szvsz valtani

Szerk: ontopik... :B

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1598) Algieba válasza Balinov (#1597) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Hát, igen, a Voda 1Ft akciói elég érdekesek, de én nem élek vissza vele. Ha már egy éve kártyásan nála voltam, akkor nála is maradtam. Off.

Akkor beküldöm atyámat a helyi T üzletbe. 4 éve egy számot használ. Remélem, ezt értékelni fogja a szolgáltatója.

Köszönöm a válaszokat!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#1599) megyeri válasza Balinov (#1597) üzenetére


megyeri
tag

Csak annyi megjegyzésem lenne, hogy a Domino nem gyűjt beváltható pontokat. :U

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#1600) Balinov válasza megyeri (#1599) üzenetére


Balinov
félisten

Nem? :Y Akkor oda minek a KAP program? Tavaly a SE P990-emet anyum ezereves dominoszamat elofizetesre atvaltva vettem. A listaarbol viszont egeszenbiztosan kaptam kedvezmenyt, plusz az akkori akcioban a Net50-re elofizetesnel -10k, regikeszulekbeszamitos akcioban ujabb -10k volt, plusz sajat elofizeteseim utan kozel ujabb -10k-nyi KAP pont. Osszessegeben 490Ft befizetessel elhozhattam, meg azt hiszem 12x1215Ft torlesztessel.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.