Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) SPF válasza marsu (#1800) üzenetére


SPF
senior tag

*121# és utána hívásindítás elvileg kiírja a számot.

(#1802) marsu válasza SPF (#1801) üzenetére


marsu
addikt

Igen, ez az!

Köszi!

:R

Press any key to continue ...

(#1803) gezus01


gezus01
csendes tag

A T-mobil honlapján azt olvastam, h ha van egy meglévö díjcsomagom(aminek már lejárt a hűségnyilatkozata) ,akkor megvásárolhatom az iphone-t a díjcsomag megtartása mellet.
Az én díjcsomagomra vállalt újabb hűségnyilatkozat mellett.
A kérdésem, hogy mégis igy mennyi?:D Mert, konkrét árra nem tér ki.. a díjszabás.
Jelenleg aranytárskártyában vagyok és relax 50 díjcsomagom van( havi asszem 1500Ft kb..).
Üdv. G.

(#1804) okib4100


okib4100
aktív tag

Én erről az aranykártyás dologról érdeklődnék:

- 2008.09.10-én aktivált kártya legkorábban mikor lesz arany kiemelésű? Számításaim szerint májusban, mert akkor telik le a 8 hónap (okt-máj). Ez stimmel? Ha igen akkor hónap elején v végén?
- Nekem a felületen most az van, h további szükséges pontok 180. Ezt pontosan milyen határidőig kellene behozni, azaz mely hónapok számítanak most a 6 hónapnak aminek során 360 pontot kell csinálni?
- Ha már arany kiemelésű lett egy sim, akkor az aranytárskártya mobilnet csomag igénybevételének mik a feltételei?

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#1805) eastsider


eastsider
nagyúr

Hali!

menynire ajánljátok a T-mobileos mobilnet-et?

(#1806) okib4100 válasza eastsider (#1805) üzenetére


okib4100
aktív tag

Én meg vagyok vele elégedve, nagyjából eddig Bp-en mindenhol tudtam olyan min. 2 megabittel netezni, az itteni topicocban linkelnek 5,8mbit meg hasonló sebességeket is wnw stickkel, na azt nem tudom hogy csinálják, korlátlan opcióról tudtommal eddig jók a tapasztalatok (nekem nem az van)

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#1807) Remittenda


Remittenda
aktív tag

Mostanában újult meg a T-mobile honlap és azóta nem tudok összevadászni egy rendes komplett akciós árlistát. Most már csak a márkákra bontott fajta van, vagy én nem találom?

Köszi előre is.

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#1808) okib4100 válasza Remittenda (#1807) üzenetére


okib4100
aktív tag

én is csak ma találtam meg, nem tudom hol, a linket a historyból mentettem ki:
[link]

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#1809) Remittenda válasza okib4100 (#1808) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Köszi! :)

Nem tudom mit gondolt a T amikor átalakította a honlapját... :((( Komolyan, semmit nem lehet összehasonlítani, átláthatatlan, ááááááááááááááááá.

[elmentem Xanaxért...]

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#1810) Viktor0610 válasza Remittenda (#1809) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem is nagyon gáz lett az új oldal.
Gondolom, nemsokára visszaállítják, újragondolják az oldal felépítését, hogy könnyebben megtalálható legyen a teljes árlista.

Samsung Galaxy A54

(#1811) nofi


nofi
őstag

Sziasztok!

Februárban utazom külföldre egy hétre és az alatt szeretnék hazatelefonálni a lehető legkedvezőbb tarifával. Jelenleg Relax 100-as előfizetésem van. Szerintetek lehet igényelni valami kedvezőbb roamingos díjcsomagot erre az időszakra, vagy létezik a "barangoló kártyához" hasonló mobilos feltöltőcsomag amivel kedvezőbben telefonálhatok haza? :F

Xbox GT: nozsolt

(#1812) Remittenda válasza Viktor0610 (#1810) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Ez tuti valami T-Csoport dolog, nagy haladás: pl. átvettük a német oldal grafikáját stb. Kiráz a hideg az ilyenektől. Legyen egyszerű, átlátható.

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#1813) Joe bácsi válasza gezus01 (#1803) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Megvásárolhatod horror áron. Árlista asszem nincs fent a honlapon, de menj be egy T-Pontba és keress egy IPhont ami mellé ki van rakva, h. melyik díjcsomaggal mennyi.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1814) Joe bácsi válasza gezus01 (#1803) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Megvásárolhatod horror áron. Árlista asszem nincs fent a honlapon, de menj be egy T-Pontba és keress egy IPhonet ami mellé ki van rakva, h. melyik díjcsomaggal mennyi.

okib4100: 6 hónap múlva lehetsz leghamarabb arany szintű. Akinek a nevén van a fő kártya, az intézheti személyesen, szem. ig.-al. Amikor eléred azt a bizonyos pontot akkor, nem hó elején vagy végén.

eastsider: A Pannonnak jobb a lefedettsége.

kabalthenbk: Nincs semmi roamingra vonatkozó kedvező díjcsomag.

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1815) sifar válasza gezus01 (#1803) üzenetére


sifar
csendes tag

Itt a válasz az árkérdésre:

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/ugyintezes/dokumentumtar/akciok/arlistak

(#1816) nofi válasza Joe bácsi (#1814) üzenetére


nofi
őstag

Akkor ezek szerint nem én voltam a béna, hogy a honlapon nem találtam semmi ilyesmit... köszönöm a választ!

Xbox GT: nozsolt

(#1817) gezus01


gezus01
csendes tag

Kösz a válaszokat!
Ez az ár nekem minden csak nem akciós:(...
Szval lehet Iphone egy ideig kilöve, pedig nagyon megtetszett. Még esetleg az ikon dijcsomaggal variálás jöhetett volna szóba, de mivel T-jék tiltják a telefont a tel.számla nemfizetésekor..így ez is kilőve. Na mind1 várok...sokat:D
Üdv G

(#1818) eastsider válasza Joe bácsi (#1814) üzenetére


eastsider
nagyúr

viszont korlátoznak agyba főbe, nem ajánlották a pgsmes topikba

(#1819) No-kia


No-kia
őstag

most nézem ezt a korlátlan opciót a mobilnetnél, és ha jól értem, akk ha kötök egy 5GB-s mobilnet szerződést akk most nincs az 5GB-s korlát, és egy évig nem kell fizetnem semmit?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#1820) FireShadow


FireShadow
senior tag

ha az elöfizetesemhez Választott hívószám-ot szeretnék, akkor adnak egy listát hogy nesze ezek vannak, válassz, vagy bemondhatok egy olyat amit en talalok ki, de még nem létezik, ilyen tök átlagosat.. (pl tetszett az elözö szolgaltatonal a szamom, de nem hordoztam mert macera, de az utolso 7 szamjegyet "megörzném" az uj elöfizetéshez, tehat arra valtanam ami a régi szolgaltatonal volt, csak ugye mas körzetszam..)

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#1821) ottoyes válasza FireShadow (#1820) üzenetére


ottoyes
senior tag

Megmondod melyik kéne...és ha szabad,akkor megkapod.Ha foglalt,akkor adnak más,hasonló,több igényelt karaktert tartalmazó hívószámot...és válogatsz.Telefonálj minél előbb,hátha valaki más is erre a számra hajt.. :)

Ottoyes

(#1822) FireShadow válasza ottoyes (#1821) üzenetére


FireShadow
senior tag

küldtem sms-t a számra hogy él-e meg megneztem tudakozoban ugytunk még nem... de 6k.. egyszer kibirom :) remelem meglehet csinalni. köszi

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#1823) tozo86


tozo86
tag

Sziasztok!
Van egy nokia n78 mobiltelefonom és egy domino csomagom. Szeretném összekötni a mobilt a laptopommal és mobilinternetet használni. Az lenne a kérdésem hogy használható-e modemként, tehát rádugom kábellel a gépre, "belövöm" a netet, és elvileg mennie kell?
Bocsi a láma kérdésért, de nem vagyok képben.

`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•´¯`•.¸ ><((((º>

(#1824) Viktor0610 válasza tozo86 (#1823) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze.

Elvileg feltelepíted a PC Suite legfrissebb verzióját, megrendeled az előfizetésedre a megfelelő adatcsomagot, elindítod a csatlakozás-varázslót, és már megy is!

Samsung Galaxy A54

(#1825) Joe bácsi válasza No-kia (#1819) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nem jól érted.
Azért az opcióért nem kell fizetned, h. korlátlan opciót kérsz, de 1 év hűséget kell rá vállalni.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1826) Jadro válasza Viktor0610 (#1824) üzenetére


Jadro
veterán

Magához a netezéshez miért kell PC suite? Simán egy új kapcsolat a megfelelő beállításokkal és mehet a csatlakozás. RÉgebben legalábbis így ment nekem. Mostanában nem próbáltam, de úgyis össze akarom lőni a laptoppal a telefonom. Hátha kell egyszer hogy így netezzek. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#1827) No-kia válasza Joe bácsi (#1825) üzenetére


No-kia
őstag

szval az 5GB-s net havidíját kell fizetnem egy évig a korlátlanért?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#1828) Joe bácsi válasza No-kia (#1827) üzenetére


Joe bácsi
őstag

A 1430 ingyen egyből elmondja amit szeretnél tudni, de lásd jó szívem. 5 Gb-tól fölfelé lehet kérni hozzá egy plussz opciót aminek nincs havi díja pluszban, ha vállalsz rá 1 év hűséget. Ha egy évre kötsz szerződést a netre, akkor a stick 10 rugó, ha kettőre, akkor 0 Ft.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1829) nuri


nuri
aktív tag

+2 hónap ingyen, de lehet az az akció már lejárt

(#1830) Dr V


Dr V
őstag

Üdv!

A t-mobilnál van akciós Acer Aspire One netbook. Mi a véleményetek róla?

(#1831) FReak_


FReak_
tag

Hali!
Kinéztem magamnak egy nokia 6620 classicot, 2 éves előfizetéssel venném meg ami 49000,na ezt akarom részletre venni,kezdőrészlet 9900 + havi 3340 1 évig.Engem a részletfizetés érdekel hogy miként történik,hogy kell -e valami extra dokumentum a szokásos személyi igazolványon kívül.Szóval akkor elvileg besétálok megmondom hogy ez kell 2 éves előfizetéssel,és a saját számommal(dominos) + részletfizetésre kérem.Ezt azonnal megcsinálják a dominos kártyám átírását előfizetésesre,vagy várnom kell egy bizonyos időt?

steam id : FЯeak_

(#1832) dedike válasza Joe bácsi (#1814) üzenetére


dedike
addikt

De van fent iPhone 3G árlista...itt: [link]
:))

Jó szerencsét!

(#1833) dedike válasza tozo86 (#1823) üzenetére


dedike
addikt

Nem láma a kérdés... Én az N82-vel görcsöltem sokat, mire sikerült a laptoppal összehozni a netet... (pc suite volt a megoldás nálam) :))

Jó szerencsét!

(#1834) DarkByte


DarkByte
addikt

Nem szeretném ide még egyszer bemásolni így inkább csak linkelem: [#171]

Március 1 -től úgy tűnik sok minden változik a T-s mobilnetnél és szerintem eléggé pozitív irányba. :K

Egyébként nem ők azok akik elsőnek egyértelműen megszabták a limitet, de most már nem tudom módosítani.

[ Szerkesztve ]

(#1835) Jadro válasza DarkByte (#1834) üzenetére


Jadro
veterán

Na legalább kézzelfogható a dolog, lehet tudni hogy mit szabad és mit nem. Nem önkényesen lekorlátoznak és habognak valamit. Meglátjuk hogy fog ez működni a valóságban.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#1836) DarkByte válasza Jadro (#1835) üzenetére


DarkByte
addikt

Remélem rendben fog működni.
Egyébként érdemes tovább olvasni a topikot mert rájöttem hogy egy másik dolognál valószínűleg nem gondolkodtam helyesen. Egész pontosan ugye a forgalom egymást követő 7 napon nem haladhatja meg a 20GB -ot vagyis a 8. napra ez a halmozódás a -7 -edik nap forgalmával csökken.

(#1837) dedike válasza DarkByte (#1834) üzenetére


dedike
addikt

Nah... ez egyáltalán nem hülyeség, úgy látszik! :))
Reméljük így is lesz! :C
Igazad van, mert permanens hét napokról van szó... :R

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#1838) Depression


Depression
veterán

Mi kell ahhoz, hogy egy előfizetést tudjak kötni a T-mobilenál? Miket kell magammal vinni?
Ha Pannontól szeretném átvinni a számomat, annak mi a menete?
Tényleg van kaució? Mennyi ennek a mértéke?
Előre is köszi a válaszokat.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1839) megyeri válasza Depression (#1838) üzenetére


megyeri
tag

Új előfizetéshez szükséges >>
Számhordozás >>

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#1840) krystman


krystman
őstag

Helló! Nekem egy olyan gondom lenne, hogy 2hónapja meg volt rendelve a Net80-as csomag, és mellé volt e-mail szolgáltatásom is. 1hónapja lemondtam a Net80-at, és ettől függetlenül ment a mail. Vagy is be tudtam lépni. Viszont, több mint, 2hete nem tudok belépni, mert azt írja, hogy nem jó a jelszó, vagy f.n. Most, akkor törlődött 1hónap után magától az e-mail címem?

(#1841) SASboy


SASboy
tag

Sziasztok.

Mennyibe kerül az nekem, ha külföldről hívnak fel? Nem találom a T-mobile oldalán. Csak azt írják, hogy ha én telefonálnék külföldről. Eco díjcsomagban vagyok. Köszi előre is

(#1842) Viktor0610 válasza SASboy (#1841) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A hívásfogadás csak akkor jár pluszköltséggel, ha roamingolsz, vagyis idegen ország hálózatát használod.
Amennyiben te a szolgáltatód hálózatán vagy, és téged hívnak, a hívás fogadása díjmentes.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1843) SASboy válasza Viktor0610 (#1842) üzenetére


SASboy
tag

Köszönöm szépen a választ. Ez jó hír.

(#1844) Joe bácsi válasza Dr V (#1830) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Csak fekete van.
Nekem túl picik a betűk böngészés közben.

FReak_: Egyből mindent megcsinálnak. Az a lényeg, h. a te neveden legyen a dominós szám, amit át akarsz rakni előfizuba. Nem annyi lesz az ára, mert ha váltasz előfizura, akkor másik árlista van arra. Semmi extra papír nem kell, csak a személyes doksik.

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1845) okib4100 válasza Joe bácsi (#1844) üzenetére


okib4100
aktív tag

Üdv,

Azt nem tudod, h friss aranykártyás ügyfélnél mennyi kauciót kérnek részletfizetés esetén? Egyáltalán engedik e? Mert 1-2 hónap múlva arany szintre kerül a simem, és max erre használnám ki, h részletre veszek egy Aspire One-t, persze csak ha nem kell az árának felét becsengetni kaucióba.

Előre is thx.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#1846) FReak_ válasza Joe bácsi (#1844) üzenetére


FReak_
tag

Hali!
Ezt a másik árlistát kifejtenéd pontosabban?
Előre is köszi!

steam id : FЯeak_

(#1847) FReak_


FReak_
tag

Még egy kérdésem lenne:
Júniusban vásároltam egy új készüléket a a T-nél(dominos),és ugye most szeretnék venni egy előfizetesés mobilt.
A kérdésem a következő:Lehet hogy hülye kérdés,de nincs időlimit hogy pl 1 éven belül nem vehetek a nevemre másik készüléket?
A válaszokat előre is köszi!
Üdv!

steam id : FЯeak_

(#1848) Joe bácsi válasza okib4100 (#1845) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Kaució nem kell, hanem kezdőrészlet. Várd ki azt az 1-2 hónapot. Egy jótanács! Ha veszel laptopot, akkor mielőtt kicsengeted a lóvét kapcsold be és nézd meg, h. nem-e repedt vagy törött a kijelzője.
(Hol laksz amúgy?)

FReak_: Az az árlista nem publikus. De annyit elárulhatok, h. pár ezressel olcsóbbak a telók az új előfizuhoz képest.
Előfizuban vehetsz másik telót is. Korlát csak dominos telónál van, h. 1 év alatt csak 1 telót vehetsz domino csomagban. DE lehet 2 is, ha az üzletvezető engedélyezi. Engedélyezi, ha szimpi vagy neki, nincs csöves kinézeted, az ükk "rábeszéli", h. na lécci már.... stb.

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#1849) FReak_ válasza Joe bácsi (#1848) üzenetére


FReak_
tag

Joe bácsi köszönöm a választ! :R

steam id : FЯeak_

(#1850) okib4100 válasza Joe bácsi (#1848) üzenetére


okib4100
aktív tag

Üdv,

Már beszéltük asszem amikor a domino nettel gond volt, h te Szegeden vagy én meg bépén. De ha annyira kardinális kérdés ez a kijelző dolog, akár Szegeden is meg tudom venni, ha ott tuti hibátlant kapok :DD (Viccen kívül, havonta kb 1x tényleg járok arra)

Az eredeti kérdés az volt, h van a kezdőrészlet, ez OK. Viszont az árlistán szerepel h "mobilelőleg befizetése szükséges lehet". Ez az én szótáramban = kaució (a kezdőrészleten felül, még). Erre vonatkozott, h mi alapján kerül kiszabásra, egyáltalán kiszabásra kerül e. Az arany szint elérését mindenképp megvárom amúgy.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.