Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) megyeri válasza HXY (#1100) üzenetére


megyeri
tag

Nos úgy látom, Viktor a T-től nem linkelt be kedvezményt, de gondolom már megtaláltad a családbarát kedvezményt (a P topik alapján). Elvileg csak júni 30-ig van, bár már volt hosszabbítva, szóval szerintem simán meghosszabbítják megint, mert ha nem, nincs az a kordon, ami visszatartja a tüntetőket! :DDD (és a számhordozókat)

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#1102) HXY válasza megyeri (#1101) üzenetére


HXY
addikt

Felhívtam az üf-et és azt mondták, hogy már 3 éve van ez a szolgáltatás, csak mindig változtatják a nevét. és mindig fél évvel hosszabbítják meg az akciót.

Csak egy dolog nem tetszik, hogy 5000 ft belépési díj is van.
Ha tudnám biztosra, hogy nem szűnik meg egy hónap múlva, akkor nem lenne gáz...

(#1103) kali válasza HXY (#1102) üzenetére


kali
legenda

én tavaly szeptember elejétől élek ezzel a szolgáltatással; három, a tulajdonomat képező előfizetésre aktiváltam a kedvezményt, azóta fizetem a kártya/890 ft/hó összeget, és ennyi! belépési díj nem volt!

(#1104) megyeri válasza kali (#1103) üzenetére


megyeri
tag

Szerintem HXY a SIM kártya árára gondolt... Mert ha nem vállalsz hűséget, kb ennyi az új előfizetői SIM ára.

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#1105) kali válasza megyeri (#1104) üzenetére


kali
legenda

jaaaaaaa... már azt hittem, hogy maga a szolgáltatás beléptis bizonyos esetekben!

(#1106) stichus válasza megyeri (#1104) üzenetére


stichus
tag

nekem sosem volt hűségem, kiv a mobilnetre. de simért nem kellet fizetnem. pedig volt vmikor 3 számom is, amiből most csak 1 van

(#1107) HXY válasza megyeri (#1104) üzenetére


HXY
addikt

Igen, erre gondoltam. Az üf valami 4800 Ft-ot mondott.
Ha vállalnék 2 év hűséget, akkor nem lenne belépési díj.

(#1108) stichus válasza gizda (#1074) üzenetére


stichus
tag

(#1109) orbano válasza stichus (#1108) üzenetére


orbano
félisten

be is b@szna, ha a nyomdászatban legelterjedtebb alapszínt levédethetné valaki :D azt hiszem jó pár festékgyártó tönkremenne :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#1110) Gebriel


Gebriel
veterán

Telefon IMEI szám és SIM kártya számáról meg lehet tudni,hogy ki a tulajdonos :F

(#1111) attisx válasza stichus (#1108) üzenetére


attisx
addikt

Hihetetlen, mennyire birkák az emberek. Képesek egy nyomdászt kioktatni színelméletből... :Y :(((

@ Gebriel: A szolgáltató akihez a sim tartozik biztosan betudja azonosítani a tulajt. Amennyiben számlás előfizetéses a kártyáról van szó... :F

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1112) Viktor0610 válasza Gebriel (#1110) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem hiszem, hacsak nincs T-Mobile ismerettséged.

Samsung Galaxy A54

(#1113) attisx válasza attisx (#1111) üzenetére


attisx
addikt

Pesze ezt az infót nem adják ki akárkinek... :B

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#1114) orbano válasza attisx (#1111) üzenetére


orbano
félisten

Végigolvastam... annyira jellemző :W

"No colors anymore I want them to turn black"

A vér nem válik VAZZE!™

(#1115) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Haliho! Azt szeretném megkérdezni h egy előfizető hány domino előfizetést vehet magának 1 évben.., vagy ez nincs korlátozva..? :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1116) stichus válasza m0h0senator (#1115) üzenetére


stichus
tag

évi 1, egyedi elbírálás alapján évi 2

(#1117) m0h0senator válasza stichus (#1116) üzenetére


m0h0senator
őstag

Tehát ha én 2007 decemberében vettem telot akkor akkor idén dec-ben tudok venni?

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1118) stichus válasza m0h0senator (#1117) üzenetére


stichus
tag

úgy néz ki

(#1119) Gebriel válasza Viktor0610 (#1112) üzenetére


Gebriel
veterán

Szomszéd T-Mobilost megkérdeztem.Nem adhatnak ki információt. :( Pedig egy talált készülékröl van szó.Szeretném a tulajdonosának vissza adni.Kártya már inaktiv benne.
Ha tiltásra kerül a kártya törlödnek a telefonszámok :F Mert egy darab sincs benne,így nem sok esélyem van megtalálni a tulajt.
Egy Nokia 6120c van szó.

Szerk: És még a Live! menüre mondják azt,hogy csúnya :U

[ Szerkesztve ]

(#1120) Viktor0610 válasza Gebriel (#1119) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez esetben vidd be egy T-Mobile boltba, ott leadhatod, gondolom.

Bár a Pannon szabályozása szerint a talált készülékeket csak a jegyzőnél lehet leadni.

Samsung Galaxy A54

(#1121) stichus válasza Viktor0610 (#1120) üzenetére


stichus
tag

minden talált tárgyat a jegyzőnél kell leadni, kivéve a közforgalmú helyeken (busz, bolt, kocsma...) talált tárgyakat, mert azokat az üzemeltetőnél

(#1122) Viktor0610 válasza stichus (#1121) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor most már ezt is tudom. :D
Köszi! ;)

Samsung Galaxy A54

(#1123) rimbo válasza Gebriel (#1119) üzenetére


rimbo
tag

Ha a SIM-en van az összes telefonszám elmentve, akkor már nem fér hozzá a tiltás után a készülék.

(#1124) Lirion


Lirion
addikt

Sziasztok!
A web'n'walk az tulajdonképpen milyen szolgáltatás? Ha nekem nem az oldalukon meghatározott wnw készülékem van, akkor egyáltalán nem is használhatom, vagy bármilyen gprs képes mobillal használható?

(#1125) kavicssli


kavicssli
addikt

Sziasztok!Arra lennék kiváncsi hogy amit a tv ben illetve a neten reklámoznak 1-2 akcós telefont azok meddig szoktak "meglenni" a boltokba? Kicsit hülye kérdés de remélem érthető

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1126) Viktor0610 válasza kavicssli (#1125) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valóban khmm.. érdekes kérdés. Nyilván ez változó. A Pannon gyakorlatából kiindulva előfordulhat mindkét szélsőséges eset.
- rengeteg van a készülékből, alig várjuk, hogy elfogyjon
- alig van (még rosszabb: nem is kaptunk) belőle.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1127) kavicssli válasza Viktor0610 (#1126) üzenetére


kavicssli
addikt

nagyon szépen köszönöm! Akkor az lesz a legtisztább ha bemegyek a boltba és megkérdezem!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1128) kopapy


kopapy
tag

Most vettem egy sim kártyát, aranytárs 2G csomaggal, hűségnyilatkozat nélkül. Meglepetésemre ingyen volt a kártya és három hónapig fél áron lesz a net is. Kérdeztem is, hoyg mi ez, erre azt mondták, hogy most van ilyen akció, csak nem sokan tudják. Persze lehet, hogy kevés lesz, majd elválik.
Ráadául most csak egy edge modemem van, de itt a falumban hsdpa is van, rendszeresen 200Kb/s fölött van a sebesség, de a csúcs már 300 felett is volt.
Még ezzel is viselhető a böngészés.
Azért ha belegondolok, hogy 1500 Ft/hó 2 GB és ha van eszközöm akkor elvileg 3,6Mb/s gyorsasággal. Szerintem nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#1129) mimi_bacsi


mimi_bacsi
tag

Segítségeteket kérem, hogy és hol lehet a Sony Ericsson K510i-ben a T-Zone szolgáltatást?

(#1130) Balinov


Balinov
félisten

Kerdes a T. Nagyerdemuhoz, Dominoskent mi az a minimalis osszeg Roaming eseten,aminek rajt kell lenni az egyenlegen, hogy tudjak hivast inditani (gyk. megcsorgetni valakit,hogy menjen skype/msn kozelbe)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1131) qdak


qdak
addikt

szeretnénk ezt a szolgáltatást megrendelni, de nem értem tisztán, ha vki tudna segiteni vagy használja örülnék ha tudnba segiteni:
Családbarát kedvezmény van 1 előfizus telo meg vagyok én aki még feltöltős, ha én átálok erre: Eco díjcsomag akor megköthertjuk 2n a kedvezményt ?

más: valaki tudja h a 1430 on hogy le7 az ügyintézőt gyorsAN elérni ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1132) Balinov válasza Balinov (#1130) üzenetére


Balinov
félisten

Udv 1430, nagyon koszi az infot! Tudatositottam Nassasasszonnyal,hogy mi a stajsz :R :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1133) megyeri válasza qdak (#1131) üzenetére


megyeri
tag

Ha a másik szám előfizető, te maradhatsz feltöltőkártyás, csak az előfizető fogja kifizetni a te 890 Ft-os díjadat is... Ha akarsz, átválthatsz Eco-ra is, viszont ha a Családbarát a lényeg, felesleges az átváltás... Egyébként az oldalon (amit belinkeltél) még nem javították, de ma kaptam SMS-t, hogy meghosszabbították 2009. március 31-ig...

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#1134) Viktor0610 válasza megyeri (#1133) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez biztosan így van? :F

A Pannonnál, ha Családi csomagot kötsz, a havidíjakat mindenki a saját előfizetésével/kártyájáról fizeti... :U

Samsung Galaxy A54

(#1135) qdak válasza Viktor0610 (#1134) üzenetére


qdak
addikt

, megyeri holnap kiderül, akor megyek be majd leirom mi volt :U
ha átálok előfizura akor telot is veszek, mert a régi nem jol muzsikáll :B
remélem engednek venni mert anno 2 éve kb a 1 másik telo szolgáltatonál 80000 akartak letetetni velem, mikor elöfizus telot akartam venni :(

mod: még lenne kérdésem: az én 30 as kártyám amit szeretnék elöfizusnak azon van $$$ azzal mi lesz ?

és köszi elöre is :B

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1136) stichus válasza qdak (#1135) üzenetére


stichus
tag

az összeget jóváírják a számlán

(#1137) qdak válasza stichus (#1136) üzenetére


qdak
addikt

az jóó :K

amuyg ezt néztem ki Samsung SGH-E250

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1138) megyeri válasza Viktor0610 (#1134) üzenetére


megyeri
tag

Igen, már több mint fél éve így használjuk... A domino költségeit egy előfizető fizeti ki. Idézet a T-Mobile honlapjáról: "A kedvezmény havi díjai a csoportba bevont Domino kártyások esetén azt az előfizetéses ügyfelet terhelik, aki a Domino hívószámot a csoportba bevonta.
"
. ;)

Ahogy a Pannon oldalán olvastam, van más eltérés is a két szolgáltató között. Ott minden előfizetést (ami ahhoz az ügyfélhez tartozik) be kell vonni, míg itt ha akarjuk, csak 1 előfizetői számot teszek be az ügyfélkörből, illetve nem kell figyelni az ügyfélazonosságra: "Számlás előfizetés esetén: a szolgáltatást az ugyanazon ügyfélszámhoz tartozó előfizetésekre lehet igénybe venni, azok esetében viszont kötelező mindegyikre aktiválni."

qdak: Én inkább a D900i-t javaslom, ha két éves hűséget vállalsz, az árban nincs olyan nagy különbség, külsőre szinte ugyanaz. A belső tudásbeli különbségeket most talán nem tartod olyan nagynak, de érdemes "előre" gondolkodni, mert feltételezem nem fél évig akarod használni... ;)

[ Szerkesztve ]

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#1139) qdak válasza megyeri (#1138) üzenetére


qdak
addikt

Motorola V3xx közben ezen telonál tartok mert a samsungot nem is le7 kapni most náluk :(

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1140) Diego!


Diego!
senior tag

Sziasztok!

W610i --> itt a havidíjas konstrukcióknál le van írva, hogy milyen tartozékokat adnak hozzá, kérdés: ez érvényes a dominó kártyásokra is?

Magyarul milyen tartozékokat adnak a W610i készülék mellé ha dominó csomagban vásorolom? :)

(#1141) Viktor0610 válasza Diego! (#1140) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztosan. Miért variálnának a tartozékokon a feltöltősök által elérhető telefonoknál? :U

Samsung Galaxy A54

(#1142) Diego! válasza Viktor0610 (#1141) üzenetére


Diego!
senior tag

Oké, remélem. Csak felmerült bennem. Köszönöm a választ.

(#1143) DiscoStu


DiscoStu
csendes tag

hello

azt szeretném megkérdezni hogy a t-mobilos netet meg lehet-e osztani vhogy routerrel?

most egy gépbe be van dugva az usb-s adapter és erre csatlakozik egy router ( a gépre).
ha routerrel megvan a hálózat több géppel hogy lehet beállitani hogy a többi gépen is menjen a net? egyáltalán ez megoldható bármilyen módszerrel?

vagy található erröl vhol neten vmi leírás? (én nem találtam)

aki tud segíteni annak, előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#1144) DarkByte válasza DiscoStu (#1143) üzenetére


DarkByte
addikt

A mobilnetes kapcsolat normál telefonos kapcsolatként látszik Windows alatt (XP -> Vezérlőpult -> Hálózati kapcsolatok) és a tulajdonságainál a speciális részen ki tudod jelölni hogy szeretnéd megosztani a netet másokkal és ki kell jelölnöd ott azt a hálókártyát amellyel a helyi hálózaton a többi géppel kommunikál a géped. A többi gépen legegyszerűbben a Hálózat beállítása varázslóval állíthatod be az osztás használatát úgy hogy "a hálózat másik gépen át kapcsolódom az internetre" beállítással mész tovább. Mivel router-ről beszélsz gondolom az IP címeket DHCP osztja így statikus IP cím beállításokba nem akarok belemenni, a fent leírtak elméletileg nálad is működnek.

[ Szerkesztve ]

(#1145) DiscoStu válasza DarkByte (#1144) üzenetére


DiscoStu
csendes tag

köszönöm
ha hazaértem kiprobálom.

(#1146) kiraly1985 válasza DarkByte (#1144) üzenetére


kiraly1985
csendes tag

Hy!

Nekem is ugyanez a problémám, van pár láma kérdésem... Pl. alap dolog, router WAN portjába dugjam a hálókártyát, amin a net van? Mert ha így csinálom, akkor természetesen nem kap IP-t (nincs kapcs. v. korlátozott) Gondolom ezért 1-4-ig valamelyikbe. De nekem így sem működött :(( Statikus IP beállításoknál a routerben mit állítsak átjárónak? A hálókártya IP-jét? Ill. a többi gépen, is gondolom fixre kell állítani a helyi kapcsolat TCP/IP protokollját azokat hogyan? Szóval ha kicsit pontosabban leírnád, nagyon hálás lennék :)
Válaszod előre is köszi!

Király

(#1147) DarkByte válasza kiraly1985 (#1146) üzenetére


DarkByte
addikt

Na akkor itt egy részletesebb leírás.
- Én a helyetekben totál kikapcsolnám a DHCP-t a router-ben, mivel úgy gondolom csak a szenvedés lenne vele, és minden gépre állítsatok be statikus IP címet (pl. 10.0.0.1, 10.0.0.2 ... és akkor az alhálózati maszk legyen 255.255.0.0). Ilyenkor a router-t egy egyszerű switch-nek használjátok, és nyílvánvalóan mindegyik gépet a normál LAN aljzatokba kell dugni! FIGYELEM! Ha kikapcsoljátok a DHCP-t utánna csak úgy tudjátok elérni megint a router beállításait, ha valamelyik gépen úgy állítjátok be az IP címet statikusra hogy az a router alap címével egy alhálózatba essen. Legegyszerűbb ha valamely LAN-on lévő gépen megnézitek hogy jelenleg milyen IP címet és alhálózati maszkot kapott DHCP-n át a gép. A router IP-je pedig az Alapértelmezett átjáró mellett látszik. De a kézikönyvbe is érdemes belenézni mert router típusonként eltérhet. Elméletileg ha a router-ben bekapcsolva hagyjátok a DHCP-t és csak statikus IP címet állítotok be a gépeken, akkor is működni fog a dolog.
- Tegyük fel hogy a netmegosztó gép IP-je 10.0.0.1. A fenti módon ahogyan írtam meg kell osztani a kapcsolatot Windows-ban a Hálózati kapcsolatok részen.
- A többi gépen az IP beállításoknál be kell írni az alapértelmezett átjáró és elsődleges DNS cím részhez az internet osztó számítógép IP-jét (tehát példánkban 10.0.0.1).
- Miután az osztó gépen él a net kapcsolat, a többi gépen is kell hogy legyen net.

(#1148) DarkByte válasza DarkByte (#1147) üzenetére


DarkByte
addikt

Annyival kiegészítem mert lehet nem lesz egyértelmű: a statikus IP címet nem a router-ben kell beállítani a gépeknek (bár lehet úgy is lehetne), hanem az egyes gépeken a TCP/IP beállításoknál. Itt fogjátok találni az alapértelmezett átjáró és elsődleges DNS mezőket is.

(#1149) kiraly1985 válasza DarkByte (#1148) üzenetére


kiraly1985
csendes tag

Szia!

Köszi szépen este hazaérek és ki is próbálom! :R

Király

(#1150) Padló K.O


Padló K.O
tag

"Július elsejétől a T-Mobile ügyfélszolgálata pénzt kér az addig ingyenes telefonos problémamegoldásért. Egyelőre csak néhány témában, de a segítség akár több ezer forintot is jelenthet a következő számlánkon. Persze marad ingyenes alternatíva is, ami vagy segít, vagy nem"

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.