Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15351) kenny123


kenny123
addikt

Köszi, ez bejött!:)
De ugye ez nekem nem kerül semmivel többe, az alap ikon200 havidíjanal?

yo

(#15352) kali válasza kenny123 (#15351) üzenetére


kali
legenda

nem, még maga az sms is ingyenes, netet meg jobb esetben is azt aktiválja, ami a csomagodban alapértelmezetten adott!

[ Szerkesztve ]

(#15353) 1430 válasza kenny123 (#15351) üzenetére


1430
senior tag

Nem, most kapcsoltad vissza az ikon 200-hoz járó 1GB-os keretet, bár ha ezt túlléped, akkor 0,1 Ft/10 KB díjat kell fizetned.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#15354) kenny123 válasza kali (#15352) üzenetére


kenny123
addikt

Rendben, köszi mindenkinek a gyors segítséget! :R

yo

(#15355) Nietzsche_ válasza Something_ (#15345) üzenetére


Nietzsche_
tag

Nem kapnád akciós áron... Gonet első aktiválására vonatkozik a promóció. Normál áron kapnád meg.

(#15356) Nietzsche_ válasza zoli62 (#15344) üzenetére


Nietzsche_
tag

Te a 12x10-es készülékcsere domino simre gondoltál... Ez viszont egy webshop-os promóció.

(#15357) Nhorbee


Nhorbee
aktív tag

Sziasztok!
Reggel kaptam egy sms-t, melyben az állt, hogy "ápr.1-től a promóciós Like csomagom bekerül az ÁSZF-be"
Lefordítaná ezt nekem valaki? Miben változna a jelenlegi helyzet?

(#15358) blueye válasza Nhorbee (#15357) üzenetére


blueye
veterán

Eddig akciós díjcsomag volt, mostantól állandóan választható lesz, téged nem érint a dolog.

(#15359) Nhorbee válasza blueye (#15358) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Köszi szépen a választ! :)

(#15360) krystman válasza Nhorbee (#15357) üzenetére


krystman
őstag

Én ugyan ezt kaptam az ECHO XS csomagomhoz.

(#15361) dedike válasza krystman (#15360) üzenetére


dedike
addikt

A következő időszaki ajánlatok állandó ajánlatként kerülnek bevezetésre a Szolgáltató Általános Szerződési Feltételeibe: Mozaik XS, S, M, L, XL, XXL, díjcsomagok, Eco XS, Eco S, EcoMix díjcsomagok, Like díjcsomag, Paletta 100/Domino Paletta 100; Paletta 200/Domino Paletta 200 és Paletta 300/ Domino Paletta 300, valamint a Paletta Trió mobilinternet csomag és Net&Roll M, L, 4G díjcsomagok, továbbá az Ikon Net 2 GB, a Domino NapiNet 1 GB díjcsomag, a DuoNet és a Net&Roll opciók.

Forrás

Ugyanakkor az Eco díjcsomag értékesítése megszüntetésre kerül. Mindezek április 01-től. ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#15362) krystman


krystman
őstag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy most fogom az első számlámat fizetni, és múlthónapban vettem egy telefont részletre, akkor fizettem 2450ft-ot, és Echo XS csomagot választottam hozzá. Ma a My T oldalon néztem, és megjött mennyit kell fizetni először. 3170ft-ot, és Fizetési határidőt Márc.31-et adtak meg. Azt hittem, hogy 10-e lesz, de ez mindig így van a T-nél? Meg azt hittem, hogy a havidíjas csomagot is törten számlázza hozzá a telefon részlethez.

(#15363) kali válasza krystman (#15362) üzenetére


kali
legenda

a részlet befizetési határideje mindig a hónap utolsó napja, a számláé viszont nem!
eco díjcsomag van, echo nincs! :N

[ Szerkesztve ]

(#15364) zoli62 válasza kali (#15346) üzenetére


zoli62
addikt

Hmm én meg egy évres felhasználási időre emlékeztem.

(#15365) krystman válasza kali (#15363) üzenetére


krystman
őstag

:D Oké! De, a rendes számlát mikor küldik akkor? Neten fizetem majd be, nem csekkel persze.

(#15366) dedike válasza krystman (#15365) üzenetére


dedike
addikt

Emlékezetem szerint legkésőbb 8-án már megtekintheted a My-T-ben a fizetendő összeget. Nekem legkésőbb 3-án látható szokott lenni. Ha papíralapú számlát is kérsz, azt 10-12-e körül postázzák.

Jó szerencsét!

(#15367) raziel01 válasza dedike (#15366) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem már most látszik, 1520 Ft, és akkor tényleg a más hálózatba küldött SMS-ek nem a havidíjon felül számlázódnak(Like csomag).
Jól mondtátok. :C

(#15368) kali válasza krystman (#15365) üzenetére


kali
legenda

együtt küldik a számlát és a részletet is!
nekem általában 02-án vagy 03-án állítják ki a számlát - persze ha hétvégére esik, akkor némi eltérés adódhat -, attól számítva többnyire egy héten belül megkapom, és egy bő hét szokott lenni a befizetési határidő! mondjuk csekket is kapok, de e-bank átutalással fizetek!

(#15369) krystman


krystman
őstag

Értem! Akkor még várom a rendes számlát! Bár én nem kértem csekket, mindent így a My T -ről rendezek! Köszi a segítséget! Nem tudom régen volt, hogy lehetett ingyen sms-t is küldeni a T Wap oldaláról. Ez már megszűnt teljesen?

(#15370) krystman válasza kali (#15346) üzenetére


krystman
őstag

Köszi! Csak az érdekelne, hogy számlazárásig szól, vagy nem befolyásolja a havi számla zárás.

(#15371) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

A SE LwW sokáig lesz még ezen az áron?

mp

(#15372) timea1991


timea1991
tag

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/tarifak/domino/domino_5 erre lehet váltani domino nap ról?

(#15373) blueye válasza timea1991 (#15372) üzenetére


blueye
veterán

Miért ne válthatnál? Ha jól látom ez egy új (de sima) Dominó díjcsomag.

(#15374) davidcsaba93


davidcsaba93
aktív tag

Sziasztok!
Vettem részletre egy telefont de most szeretném egybe kifizetni a hátralévő összeget. Hol tudom ezt elintézni, egy sima t-pont-ban például?

(#15375) vtechun


vtechun
veterán

Nokiasoknak (alap, nem symbianos) nem volt ma gond a 0.facebook.com -ra valo belepessel? Vagy az m.facebook.com -ra? Mert nekem 7230-al nem lehet beirni a jelszot, meg az usert sem, van valaki aki ki tudja probalni, kilepni, es megprobalni belepni?

(#15376) Nietzsche_ válasza davidcsaba93 (#15374) üzenetére


Nietzsche_
tag

A számlatételek már a vásárláskor elkészülnek, csak a részletre vonatkozó csekkek mennek ki később... T-Pontban pl. természetesen rendezheted bármikor a hátralévőket.

(#15377) dokee78 válasza vtechun (#15375) üzenetére


dokee78
félisten

Nem csak decemberig volt ingyenes?

(#15378) Nietzsche_ válasza vtechun (#15375) üzenetére


Nietzsche_
tag

0.facebookot nem használok, de az m.facebook tünet-/probléma mentes.

(#15379) Nietzsche_ válasza dokee78 (#15377) üzenetére


Nietzsche_
tag

Nem, hosszabbították a 'promóciót' Június 30-ig/visszavonásig.

[ Szerkesztve ]

(#15380) Something_ válasza Nietzsche_ (#15355) üzenetére


Something_
őstag

Érdekes, február közepén az ügyfélszolgálaton külön megkérdezte az ügyintéző hölgy, hogy be akarom-e kapcsolni az 500 mb-t, mert azt akciósan, havi 1000 ft-ért bekapcsolja.

Minden esetre érdekes, ezért kérdeztem meg itt.

(#15381) timea1991


timea1991
tag

A domino 5 egy tökéletesen kitalált díjcsomag köszönjük T-mobile Hungary!

(#15382) atila4


atila4
senior tag

MozaikXS díjcsomagban hogyan tudom lekérni mennyit beszéltem?

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#15383) kali válasza Nietzsche_ (#15379) üzenetére


kali
legenda

jó, hogy hosszabbítgatva vannak ezek a romóciók - mondjuk engem egyedül a családbarát kedvezmény érint, azt használom (ki), tetszik, hogy évek óta tolják! :C

(#15384) .bruszli. válasza molnarpeter (#15371) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Gondolom csak amíg nincs készlet belőle... :W
Tegnap voltam 3 üzletben is,persze sehol nincs Dominoval. :U

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#15385) blueye válasza .bruszli. (#15384) üzenetére


blueye
veterán

Webshop?

(#15386) kali válasza .bruszli. (#15384) üzenetére


kali
legenda

badarság, rendelni kell webshop útján, úgy van készleten, és még olcsóbb is!

(#15387) .bruszli. válasza kali (#15386) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Az lesz ! Csak nemrég váltottam...s azóta nem használtam és elfelejtettem a jelszavam. Megyek megváltoztattatom és rendelek egyet. :K

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#15388) krystman


krystman
őstag

Van egy ZTE Skate telefonom, amit nem rég vettem. Tegnap akartam sms-t küldeni, de nem tudok sehogy sem. Néztem a központi számot a sms-nél, és jól van beállítva. Nem tudom, hogy mi lehet a gond! Aktiválni kellene az sms-t is az új előfizetés mellé? Ötlet esetleg?

(#15389) St3ven válasza timea1991 (#15381) üzenetére


St3ven
addikt

Váltanék is rá, mint a szél, ha dominós lennék. :K

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15390) kenny123


kenny123
addikt

Akkor most jövök ismét valami hulyeseggel. Az érdekelne, hogy aranykartyabol hogy lehet feljebb lepni, platinara mondjuk? Noveremet kérdeztem, aztmondta ő (mi) mar 4-5 éve aranykartyaban vagyunk, azóta nem igazán léptettek fel. Milyen kedvezményekkel jár a platina tagság?

Köszi előre is.

yo

(#15393) dedike válasza kenny123 (#15390) üzenetére


dedike
addikt

Kicsit másabbul, mint ahogyan club1 linkelte:

1. ;)

Jó szerencsét!

(#15394) molnarpeter válasza molnarpeter (#15371) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

UP
A SE LwW sokáig lesz még ezen az áron?
mp

(#15395) blueye válasza molnarpeter (#15394) üzenetére


blueye
veterán

Ha esetleg olvastad a köztes hozzászólásokat akkor láthattad hogy volt aki több boltban sem talált már és ezért a webshopot ajánlottuk neki.

(#15396) krystman válasza #40993792 (#15392) üzenetére


krystman
őstag

Teljesen gyári rom-ot használok, azért is tettem itt fel a kérdést! Köszi a segítséget, megpróbálom.

(#15397) davidcsaba93


davidcsaba93
aktív tag

Hali!
Ma voltam egy t-pontban befizetni számlát és az ügyintéző ajánlott az ECO helyett Mozaik XS dícsomagot. Át is váltottuk, ott aztmondták hogy ez rögtön aktiválva lett, a my-tmobile felületen látom hogy mozaik xs lett a díjcsomagom. Viszont nem megy a mobilnet. Ilyen előfizetés váltásnál kell kapjak valami sms-t róla hogy aktiválva lett vagy valami?

(#15398) molnarpeter válasza blueye (#15395) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ha olvastad a hszemet, láthatod, hogy nem arra voltam kíváncsi, hol vehetem meg, hanem arra, hogy meddig. ;) Amúgy a legutóbbi 4 alkalommal, amikor a T-től vettem telefont, már a netről tettem, nálam ez alap.

mp

(#15399) St3ven


St3ven
addikt

Domino Web SIM kártyát szeretnék rendelni, hogy a laptopomon alkalmanként tudjak netezni. Azt néztem, hogy jobban jövök ki, ha ebben a konstrukcióban 2000-ért veszek 2 gigát, mintha ugyanennyiért osztok meg a laptoppal egy az előfizumhoz kapcsolható Go!Net L-es 500 megát.

Valami műszaki szakitól kérdezném, hogy egy őstrégi Huawei E220-as modem jó lesz erre? És egy régi Nokia 6230i vagy 6300 bluetooth-on keresztül?

Vagy a T-nél hozzá lehet esetleg jutni valami újabb stick-re hűségnyilatkozat nélkül, ami elkerülte a figyelmemet?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15400) Nietzsche_ válasza St3ven (#15399) üzenetére


Nietzsche_
tag

6990 Ft-ért olyan domino csomagot kapsz amiben van egy 1990-es egyenleg(domino web), elsö egy héten 1 GB ingyenes adatforgalom és egy E-173-S2 v. mf195 ös stick (amik elég megbízhatóak és a két év jótállás ugyanúgy jár rá)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.