Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15401) dedike válasza St3ven (#15399) üzenetére


dedike
addikt

Ezt nézted? Szerintem nem rossz ajánlat!

Jó szerencsét!

(#15402) blueye válasza molnarpeter (#15398) üzenetére


blueye
veterán

Ha PH! addikt vagy akkor nagyon jól tudod hogy ezt senki nem fogja neked pontosan megmondani :))
Viszont pont ezért írtam hogy nem sok helyen kapható most ennyiért így vszínűleg nincsenek nagy készletek ergo a helyedben minél hamarabb megvenném ha ezt akarod köv. telefonnak ennyiért. :)

(#15403) adam3


adam3
aktív tag

Helló!

A tegnapelőtti nap folyamán aktiváltam a Go!Net M csomagot előfizetésemre
(elvileg most 90Ft-os havidíjért). A kérdésem az lenne, hogy a
kedvezményes szolgáltatás bekapcsolásának hónapja és az azt követő két
naptári hónapra hatással van-e az akciós időszak, azaz a március 31-i
dátum mint az akció vége. Szóval most március-április-május hónapokban
vehetem igénybe a kedvezményt, vagy csak március hónapban?

A DuplaNet kedvezményt is aktiválni szeretném majd, a kérdésem ezzel
kapcsolatban az lenne, hogy ha nekünk októberben jár le az ADSL
hűségnyilatkozatunk a T-Online-al, akkor addig is igénybe vehetem a
kedvezményt és ráérek majd akkor hosszabbítani, vagy a DuplaNet
aktiválásakor egyszerre alá kell írni +1 évet.

Válaszaitok köszönöm előre is!
Ádám

(#15404) St3ven válasza Nietzsche_ (#15400) üzenetére


St3ven
addikt

@Nietzsche_ & dedike:

Köszi mindkettőtöknek. :R

Ez a stick így 6291-1990=4301 Ft-ért nekem kicsit sok, úgyhogy asszem marad az eredeti terv egy sima SIM-mel, aztán majd beletuszkolom az egyik ősrégi "eszközömbe".

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15405) molnarpeter válasza blueye (#15402) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Persze, nem konkrét infóra voltam kíváncsi, hogy pl holnaptól már nem lesz akciós, hanem csak arra, hogy drágulni fog-e :)

mp

(#15406) blueye válasza molnarpeter (#15405) üzenetére


blueye
veterán

Ezt meg tudom én is mondani: szvsz olcsóbb nem lesz, valószínűbb hogy kivezetik és nem lesz.

(#15407) St3ven válasza Nietzsche_ (#15400) üzenetére


St3ven
addikt

Ez az 1 GB csak SIM rendelése esetén is érvényes, vagy kizárólag ebben a konstrukcióban?

Mert akkor kis közelítéssel ugyan, de tovább lehet a fentieket vinni, azaz 4301-2000=2301 Ft, ami már határeset nálam is egy stick-ért.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15408) molnarpeter válasza blueye (#15406) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

:R

mp

(#15409) blueye válasza molnarpeter (#15408) üzenetére


blueye
veterán

:R

(#15410) .bruszli. válasza .bruszli. (#15387) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Rajta vagyok a webshopos megrendelésen...de a Fizetési és szállítási adatok lapon nincs Tovább gomb; így nem tudom jóváhagyni a rendelésem. Találkozott ilyen problémával valaki ? :U

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#15411) Jake88


Jake88
tag

Sziasztok! Ha valaki számlafizető,de az előfizető személye más,akkor meglehet szüntetni egy számot,vagy esetleg szüneteltetni?
Lényeg,hogy adott egy céges szám és nem akarom tovább fizetni ezt az előfizetést. 2év lejárt szóval kötbér már nincs rajta. Talán 1havi telefon részlet de azt persze kifizetném megszüntetésnél.
Megszüntetés vagy szüneteltetés ingyenes?

Másik számot szeretnék helyette,ami egy publikus,mozaik S vagy Média Mánia S csomagban van és mint számlafizető,előfizető is én vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#15412) Nietzsche_ válasza St3ven (#15407) üzenetére


Nietzsche_
tag

csak sim esetèn is áll az egy GB (így 2990-be kerül a csomag, amiböl ugyanúgy leforgalmazható 1990 Ft) Szerimtem az a 3000 Ft meg nem pénz azért az új stickért... jóval megbízhatóbbak azért mint az egy-két éves régebbi modellek. Az Mf195-re meg pl külsö jelerösíto antenna kimenetet is raktak.

(#15413) kali válasza Jake88 (#15411) üzenetére


kali
legenda

az előfizető hozzájárulása nélkül - szerintem - nehéz menet lesz - továbbra is...

(#15414) Jake88 válasza kali (#15413) üzenetére


Jake88
tag

Hát remélem nem lesz nehéz mehet. Nem hiszem,hogy egy céges számot nem lehet megszüntetni. Akkor megértem ha cég lenne számlafizető és előfizető egyben. De egy számlafizetőt így lekorlátozni.... Nagy geciség lenne T-től ha ezt sem lehet. Még szüneteltetésbe is benne lennék csak legyen ingyenes mert úgysem kérném vissza.

Jó,hogy nem az van már,hogy ha esetleg feldobom bakancsom akkor valamelyik rokonom örökli számot mint az adóságot. Azt fizeti életé végéig,számlát mert T nem engedi megszüntetni.

Másik,ha belépek My t-mobile-ba cég mellet van egy

Előfizető:

Cég neve /f.a./ Van mellete egy ilyen /f.a./ ez mit jelöl? Felszámolás alatt?
Cég címe: xyz.utca xy szám.

(#15415) kali válasza Jake88 (#15414) üzenetére


kali
legenda

nem csak a t-től lenne az, az előfizető mindenhol és több szempontból is a számlafizető felett áll!
szomorítalak kicsit;
Előfizetés lemondása:
Ügyfél részéről történő megszüntetés feltételei :
- Előfizető/Felhasználó jelenléte vagy levélben küldött ez irányú igénye
- Amennyiben az elő- és számlafizető személye elkülönül, a számlafizető nem kérheti a megszüntetést
- Előfizető Számlafizető részére nem adhat a meghatalmazást az előfizetés
megszüntetésére
- Előfizető azonosítására szolgáló okiratok bemutatása személyesen, Előfizető jogosultságának ellenőrzése

a haláleset más besorolás alá esik, de olyankor már az előfizető problémája a dolog!

[ Szerkesztve ]

(#15416) tjokai


tjokai
senior tag

Hi!
Szoftverfrissítès után érvényét veszti a garancia? SE ARC telóm van, első PC-s csatlakoztatáskor települ egy fájlkezelő prg automatikusan ugye, én azon a prg-on keresztül frissítettem a szoftvert, nem is volt semmi probléma telepités közben. Ám azóta minden kimenő- és bejövő hiváskor elmegy a kép, akksi ki-be vétel után újra ok minden! 2.3.3. szoftverről frissitettem 2.3.4-re, ezt letudja nyomozni a T- Mobile h milyen szoftverrel vásároltam a készüléket?

Üdv!

(#15417) kali válasza tjokai (#15416) üzenetére


kali
legenda

a hivatalos módon történő frissítés miatt nem ugrik a gari!
ellenben próbálj meg egy teljes nullázást (hard reset), a telefonon lévő új firmware verzió gyári alapra áll vissza - minden tartalom és beállítás törlődik -, esetlegesen megoldódik ezzel a problémád - mert vélhetően csak szoftveres problémáról van szó!

[ Szerkesztve ]

(#15418) tjb007 válasza blueye (#15406) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egyelőre nem megy sehova, szóval emiatt sem kell aggódni de akinek kell az inkább rendelje meg, nehogy aztán az legyen, hogy két-három hét múlva beír ide, hogy nem tudta már megrendelni mert 1.elfogyott és nem tudják mikor lesz újra 2.szemét T-Mobile megemelte az árát stb. (akinek nem inge.....).
└────────────────────────────────────────────────┘
Gondolom feltűnt (vagy nem ;] ), hogy mostanában nem igen járok a topikba, ennek több oka is van.
Egyrészt minek, vannak itt épp elegen akik tudnak segíteni, ennyivel is több időm marad másra, másrészt meg történt 1-1,5 hónapja egy kis "incidens" aminek a következményeként történtek némi változások.

(#15419) tjokai válasza kali (#15417) üzenetére


tjokai
senior tag

Rendben, köszönöm segítsèged! :R

Esetleg abban még tudnál nekem segiteni, h hogyan tudom megcsinálni a 'teljes frissitèst'? Neten kerestül kell at is csinálni?

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#15420) St3ven válasza Nietzsche_ (#15412) üzenetére


St3ven
addikt

Azt hiszem, beruházok egy ilyen modem + Domino Web kombóra.
Vagy egy MF195-tel, vagy egy E173-S2-vel.

Mindkettőnél írja, hogy van külső antenna csatlakozó, de az adta meg a végső lökést, hogy a leírásuk szerint MicroSD kártyával pendrive-ként használhatók. :))

Egyébként ezek a modemek csak T-Mobile SIM-mel használhatók? Mert lehet, hogy külföldön (UK) is szükségem lenne rá, valami helyi szolgáltató netes csomagjával.

Esetleg van valakinek tapasztalata valamelyik eszközzel, amivel a választást megkönnyítené?

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15421) kali válasza tjokai (#15419) üzenetére


kali
legenda

leírások itt; link

(#15422) dedike válasza molnarpeter (#15408) üzenetére


dedike
addikt

Egyelőre nem kifutó készülék... :N

tjb007:

Nekem feltűnt, gondolkoztam is, hogy írok egy privit a napokban, hogy mi van... :U
Különben mi történt? Ha publikus, természetesen...

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#15423) tjb007 válasza dedike (#15422) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem publikus.

(#15424) kenny123


kenny123
addikt

Ugye van olyan a t-mobile-nál, hogy a díjcsomag hűségét átírni másra. Olyan van, hogy a részletre vásárolt telefont átruházni másra? :) Szóval például t-mobile iphone4 ikon200, mind2 egy néven van, és csak a telefont átruházni másra? Éppen eladnám/cserélném, aztán a leendő vevő nem igazán bízik bennem, meg most már engem is érdekel a téma.

Máté

yo

(#15425) dedike válasza kenny123 (#15424) üzenetére


dedike
addikt

díjcsomag hűségét Ha ezalatt az előfizetést érted, akkor igen.

Olyan van, hogy a részletre vásárolt telefont átruházni másra? :) Szóval például t-mobile iphone4 ikon200, mind2 egy néven van, és csak a telefont átruházni másra?

Ennek így mi értelme van? Attól még a telefont úgyis letiltják, ha akár a havidíjat, ( akár az esetleges telefonrészletet) nem fizeted! Szerintem egy adás-vétel a két fél kölcsönös bizalmán alapul. Ha ez hiányzik, az üzletet nem szabad megkötni! :N

St3ven:

Igen, csak T-Mobile SIM-mel használható! :)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#15426) Coolmat válasza St3ven (#15420) üzenetére


Coolmat
őstag

Szia!

E173-S2-t használok kb. egy hónapja, teljesen korrektül üzemel, nem melegszik túlságosan, csúcsidőn kívül ~6Mbit/s letöltést és ~1,2Mbit/s feltöltést is mértem vele (XI. ker). Van külső antenna csatlakozója és kezeli a 16GB-os Class6-os MicroSD kártyámat is (igaz elég lassan). A modem szolgáltatófüggő. Egyébként volt (talán van még) akciózva a kék/fehér csíkos meg valamelyik másik hipermarketben is 4000 Ft-ért, de ahhoz csak az 1GB-os 7 napra szóló használatot adják, az 1990Ft-os kezdőegyenleget nem.

(#15427) Nietzsche_ válasza kenny123 (#15424) üzenetére


Nietzsche_
tag

Maximum akkor van erre lehetőség, ha a számot is átírjátok a nevére, részlettel, minden egyébbel együtt... Egy ilyen elő-, számlafizető váltásnak 6E HUF az ára...

(#15428) kenny123 válasza Nietzsche_ (#15427) üzenetére


kenny123
addikt

Értem, köszi a válaszokat! :)

yo

(#15429) kecz


kecz
aktív tag

A telefonomat bevittem szervizbe, a debreceni T-Pontba. Ott kaptam egy cseretelefont, de töltőt nem. Most jutott eszembe, hogy megnézzem a papíron, hogy mi áll a szerződésben amit adtak, és ott ott van a töltő is. Ilyenkor mi a teendő? Vagy nem lesz belőle problémám később?

(#15430) Mr X válasza kecz (#15429) üzenetére


Mr X
veterán

Visszavitelkor kérni fogják a töltőt, ha rajta van a papíron. Menj be és szólj, hogy nem kaptál töltőt, a papíron mégis rajta van.

(#15431) St3ven válasza Coolmat (#15426) üzenetére


St3ven
addikt

Kösz az infókat!

Akkor ha jól látom, a 4000-hez hozzászámolva egy 1990-es egyenleget, hipermarketben összességében 5990-be kerülne, ami webshopból rendelve 6291-be. Utóbbi ugyan 301 Ft-tal több, de úgy döntöttem, mégis maradok ennél, és megspórolom az aktiválással járó hajcihőt, no meg nem kell kimennem érte a város szélére. :)

Ja, és ha kiderül, hogy mégsem olyan f.sza a sebesség (vagy akármi más), 8 napon belül visszaküldhetem. Vodával volt ilyen problémám, hogy a belváros közepén botrányos volt a mobilinternet sebessége, mondom köszönöm szépen...

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15432) Coolmat válasza St3ven (#15431) üzenetére


Coolmat
őstag

Azt még hozzátenném, hogy ha webshopból rendeled, akkor az ajándék 1GB-os adatforgalomhoz tartozó 1 hetes felhasználhatóságot egyből elkezdi számolni, úgyhogy mire kézhez kapod jó esetben már csak pár nap marad belőle (ezt én is benéztem sajnos, mert pick pack pontba kértem, és csak a rendelésem után 1 héttel tudtam átvenni :( ).

(#15433) molnarpeter válasza dedike (#15422) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

:R Mindenesetre kétségkívül akciós :D

mp

(#15434) dedike válasza molnarpeter (#15433) üzenetére


dedike
addikt

Ebben tökéletesen egyetértünk! Szerintem is jó áron van! :K

Jó szerencsét!

(#15435) St3ven válasza Coolmat (#15432) üzenetére


St3ven
addikt

OK, akkor ezt belekalkulálom a rendelésbe.

Ennek az idöszaknak az állását tudom követni a MyT-Mobile-ban?

És egyébként az sms-eket hogyan fogadod, ha a SIM a modemben van?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15436) vtechun válasza Nietzsche_ (#15378) üzenetére


vtechun
veterán

Milyen telefonnal nezted?

(#15437) Coolmat válasza St3ven (#15435) üzenetére


Coolmat
őstag

Nagyon egyszerűen tudod számolni, megrendeled és onnantól számolod a napokat :) My-T-Mobile nem tudom jelzi-e ezt az 1GB-ot, de a forgalmi sávokat szépen mutatja: [link]. SMS-eket tudsz fogadni és küldeni a modem programjával.

(#15438) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!
Like díjcsomagban vagyok, aminek a havidíja 1520 ft. Már másodszorra kapok 1700ft körüli számlát, holott gyakorlatilag semennyit nem telefonálok a 3 ingyenes számon kívül, sőt azokon is baromi keveset. Hogyan léphetem át mégis az 1520-as díjat? ( nem hívok emelt díjas számot... )
a My T-mobile-ban ez szerepel: Aktuális havi forgalom (nettó): 47 Ft
Kedvezmények levonása nélkül....
Ez mit jelent? Ezt sem értem :P

Előre is köszönöm a választ :R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#15439) adam3 válasza Lmh (#15438) üzenetére


adam3
aktív tag

A hálózaton kívüli forgalom(SMS és hívás egyaránt) nem lebeszélhető, arra figyelj!

(#15440) St3ven válasza Coolmat (#15437) üzenetére


St3ven
addikt

Rendben, minden világos. :) Akkor csak hétfön rendelem meg, hogy a jövö hétvége beleessen az ajándék adatmennyiség leforgalmazhatóságának idöszakába.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15441) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Áttettem a díjcsomagot Domino 5-re, én szépen lehalt a My T. Haver már előttem áttette, neki is lehalt.

Hiba történt a kérés feldolgozása közben
Technikai hiba.

Másik számmal meg jó. Nincsenek a helyzet magaslatán. A csomagváltásnál is hiányzott az a hang, ami bemondja, hogy Domino 5, nem mondott semmit, csak hogy 5-ös gomb. Biztos, hogy a -kis szünet- csomagra vált, stb.

(#15442) tjokai válasza kali (#15421) üzenetére


tjokai
senior tag

Köszönöm segítséged ismét! :R

Üdv!

(#15443) dedike válasza Lmh (#15438) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Aktuális egyenleg by 1430.

Amikor megkapod a számlát, meg tudod nézni benne, milyen forgalom terheli a számládat a havidíjon felül! ;)

Jó szerencsét!

(#15444) Nietzsche_ válasza vtechun (#15436) üzenetére


Nietzsche_
tag

elmúlt pár napban ügyfél-kérésére 0.facebook-ot nokia 500-on és c5-03-on állítottam be... Igaz, h. őket inkább gonet M irányába tereltem, de mivel 0 Ft-os egyenlegek voltak, ezért az elmondottak ellenére mégis kérték... :) (ill. az egyik végül feltöltés után aktiválta a net start veszélyeit és a és a 90 Ft-os promót megismerve :))

[ Szerkesztve ]

(#15445) CSÜLKÖS


CSÜLKÖS
tag

Sziasztok!
Most vettem egy Samsung 5230-as tapi telót.
Szeretnék java játékokat rátölteni és játszani.
Teljesen tudatlan vagyok ezzel kapcsolatban.
Segítséget szeretnék kérni Tőletek.
Előre is köszönöm a részletes okítást.

Csumidázom a bundeldódat CSÜLKÖS.

(#15446) dedike válasza CSÜLKÖS (#15445) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Szerintem itt érdeklődj! ;)

Jó szerencsét!

(#15447) 1430 válasza St3ven (#15440) üzenetére


1430
senior tag

Mikor rögzítik az adataidat, akkor indul az ajándék GB egy hete, és ez a szállítás előtti napon történik meg. Például ha ma megrendeled, kedden lehet a legkorábbi kiszállítás, és ha ezt nem állítod későbbre, akkor hétfőn összeállítják a rendelésed (rögzítik az adataid, indul az egy hét), és kedden viszi ki a futár. Ha később szeretnéd átvenni, akkor is megrendelheted most. Ha péntekre kéred a kiszállítást, akkor például csütörtökön rögzítik az adataid. Csak nehogy probléma legyen az átvétellel, és a GLS hétfőn próbálkozzon újra. :DDD Menj biztosra, és kérd csütörtökre a szállítást. ;)
Ha PPP-ba kéred a kiszállítást, akkor budapesti helyszínekre még a szállítás napján délután megérkezik, a vidéki helyszínekre csak másnap délelőtt (de szombat délelőtt is terítenek).

Lmh
Nem használsz 203 Ft-os hívószám kijelzés szolgáltatást is? ;)

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#15448) dedike válasza 1430 (#15447) üzenetére


dedike
addikt

Az nem bennefoglalt a Like-ban? :Y

Jó szerencsét!

(#15449) raziel01


raziel01
veterán

Like-ban ingyenes a hívószámkijelzés és a havidíjon belül van a más hálózatba küldött SMS is. 1520 Ft-os számlám jött és Vodafonos számokra küldtem pár SMS-t, akkor annak csak jelentkeznie kellett volna ha a havidíjon felül van.

(#15450) St3ven válasza 1430 (#15447) üzenetére


St3ven
addikt

Köszönet a kimerítö magyarázatért! :)

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.