Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15751) blueye válasza Nietzsche_ (#15750) üzenetére


blueye
veterán

Tenyleg volt ilyen, kosz hogy emlekeztettel ra. Leginkabb t akciokrol kuldtek SMSt.

(#15752) dedike válasza Nietzsche_ (#15750) üzenetére


dedike
addikt

Így van, nekem is aktív volt, nem is olyan régen írták, hogy megszűnt! :K

Jó szerencsét!

(#15753) Kephamos


Kephamos
addikt

Üdv!

Decemberben vásároltam a t-nél egy LG Optimus 3d-t 2 éves média mánia előfizetéssel. A szituáció a következő: a telefon nem jó, ghost call, berohad valami és lemerül 1-2 óra alatt, lefagy, stb.
Nem konkrétan az én készülékem a hibás, hanem maga a termék elég kotvány. Van rá esély, hogy visszakapjam a pénzem vagy cseréltessem egy másfajta a telefonra?

(#15754) tjb007 válasza Kephamos (#15753) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nulla százaléknyi esély van bármelyikre is.
Ha múlt héten rendelted meg és tegnap kaptad volna kézhez akkor még ott lett volna az elállási jog de december óta jó párszor lejárt már az a nyolc munkanap.
Más típusú készékre való cserére pedig akkor van mód ha szervizbe adtad, a hibát nem tudták elhárítani és típusazonos készülékre (esetedben az Optimus 3D -re) sem tudták cserélni mert annak már megszűnt a forgalmazása.
Két lehetőséged maradt, eladod vagy továbbra is használod.

[ Szerkesztve ]

(#15755) kali válasza raziel01 (#15743) üzenetére


kali
legenda

valamit azért csinálna, minimum bejelentés/feljelentés felvétele jegyzőkönybe, mert azért napi többszöri hívogatás, és az több napon keresztül, már simán megerőszakolható zaklatásba, ami ugye bűncselekmény!
először hivatalosan megkérik a szolgáltatótól a híváslistát, hogy azonos számról történt-e a zaklatás, és amennyibena törvényi tényállás adott, úgy zaklató beazonosítása - szolgáltató útján, vagy más módon -, beidézés, kihallgatás...stb!
sokaknál már egy idézés, de pláne a kihallgatás elég ahhoz, hogy a későbbiekben más szóraakozás után nézzen!

(#15756) Kephamos válasza tjb007 (#15754) üzenetére


Kephamos
addikt

Aha. Akkor viszem szervízbe, nem tudják majd megoldani a problémát (LG sem tudja), de még garanaciális és nem kapok helyette újat?

(#15757) St3ven válasza kali (#15755) üzenetére


St3ven
addikt

Egyetértek, ennek ez a menete. A zaklatás nem vicc, még ha "csak" telefonon keresztül is történik.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15758) zaskar


zaskar
senior tag

Sziasztok! Ikon 200 csomagom van, és látom, hogy ehhez igénybe vehető a Net&Roll sebesség és adatforgalmi limitbővítő opció. Elolvastam a tudnivalókat, de azért lenne néhány kérdésem:

1. Azt írja, hogy: "Ellenőrizze, hogy készüléke alkalmas-e a megnövelt sebességű netkapcsolatra! " Nekem Iphone 4 van, ami max. 7,2 Mbit/s letöltésre képes, a Net&Roll meg 21 Mbit/s-ot tud. Okoz ez valamilyen gondot?
2. Ez a sebességnövelés a Net&Roll megrendelésével csak a plusz 1 gigára érvényes, vagy ettől kezdve az Ikon 200-ban levő alap 1 gigára is?
3. Jól értelmezem, ha megrendelem a Net&Roll-t, akkor végleg elfelejthetem a túlforgalmazással járó "veszélyeket", mert az 1+1 giga felhasználása után csak lassítás van?
4. Ha mondjuk most, hó közepén rendelem meg, akkor is + 1 gigát kapok, viszont a számlázás törthavi lesz? (ez azt jelenti, hogy nem fizetem a teljes 1000 Ft-ot, csak időarányosan?)

Előre is köszönöm!

(#15759) dedike válasza zaskar (#15758) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

1. Nem, nem okoz!
2. Szerintem a teljes adatmennyiségre vonatkozik.
3. Igen, tökéletesen értelmezed!
4. Pontosan! Számlázása törthavi, az adatmennyiség fix! ;)

Jó szerencsét!

(#15760) kali válasza zaskar (#15758) üzenetére


kali
legenda

- csak annyi "gond" lesz, hogy a telefon miatt adott a 7.2 megabit/sec átviteli korlát, tehát ott sem megy majd át több a telefonon, ahol amúgy a hálózat többet tudna!
- is!
- igen!
- igen!

lassú voltam... :)

[ Szerkesztve ]

(#15761) zaskar válasza kali (#15760) üzenetére


zaskar
senior tag

Köszönöm mindkettőtöknek! Tény, hogy eléggé melléfogtam novemberben, amikor nem 4S-t vettem, mert akkor alig volt drágább, mint a sima 4-es... :((

(#15762) tjb007 válasza Kephamos (#15756) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az egész a szervizen múlik, ha ők észlelik ezeket a hibákat és nem tudják elhárítani akkor felajánlhatják a cserét, ha tudnak egy új Optimus 3D -t biztosítani akkor azt kapsz, ha nem akkor választhatsz egy más típusú készüléket a megadott összegig bezárólag.

[ Szerkesztve ]

(#15763) kali válasza zaskar (#15761) üzenetére


kali
legenda

én január végén vettem i4s telefont a t-nél, előtte már volt egy emelés, tehát olcsóbban is vehettem volna korábban, de a vásárlást követően is emeltek még, így az vigasztal valamennyire, hogy azért nem a legdrágább áron vettem... :)

(#15764) raziel01


raziel01
veterán

Iphone témáról jut eszembe, hogy annyira viccesek egyes emberek, hogy megveszik az Iphone4-et 20k-s havidíjjal, mert az menő aztán a hónap végén meg már nincs mit enni. :C

(#15765) kali válasza raziel01 (#15764) üzenetére


kali
legenda

ilyen is van, de ez számtalan más típusú telefonra is igaz, nem feltétlenül kell hozzá iphone...

(#15766) St3ven válasza raziel01 (#15764) üzenetére


St3ven
addikt

Látnád sokszor milyen arcok vesznek ilyen telefonokat, meg hatvanezres Nokiát a 13 éves purdénak... :W Nem sajnálom én tőlük, de elgondolkodik az ember, hogy hogyan bánnak egyesek a pénzzel, aztán meg mennek repülővel Kanadába menekültstátuszért folyamodni...

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15767) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdv
Lenne egy kérésem: szeretném igénybe venni a T.nél a napi 15 ingyen smst,de ennél a pontnál nem jutok tovább,már regisztráltam is már.
Hova és hogyan kell belépni innen?

köszi

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#15768) (jan) válasza gyuszmó (#15767) üzenetére


(jan)
őstag

Engem is ugyan ez érdekel! :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#15769) gyuszmó válasza (jan) (#15768) üzenetére


gyuszmó
őstag

Hali :R

Már is már :W

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#15770) Kephamos válasza tjb007 (#15762) üzenetére


Kephamos
addikt

És a szervizesek milyenek szoktak lenni? A problémám nehezen reprodukálható természetű, azonban létező és zavaró. O3D topikban lévő srácoknál is előfordul.

(#15771) gyuszmó


gyuszmó
őstag

De érdekel más ingyenes sms lehetőség is androidról sima régi nokiára kellene megoldanom,amin nincs net csomag sem.
köszi

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#15772) meroly válasza gyuszmó (#15767) üzenetére


meroly
veterán

Gépről kell netes regisztárció, úgy tudom.
Él ez az akció még egyáltalán?

Impossible is nothing

(#15773) St3ven


St3ven
addikt

Van 990 Ft egyenlegem egy Domino Webes kártyán. Az egyes sávok elérésekor rendre 500, 500, 1000, 1000, majd 1500 Ft-ot vesz le a használat során.

Van arra mód, hogy olyan összeggel töltsem fel a kártyám, ami felkerekítené az egyenlegem 500-zal oszthatóra? Tehát pl. egy 2010 Ft-os feltöltés megoldható?

Mert ha nem, akkor lényegében a "végén" minimum 490 Ft "bent maradna" a T-nek ajándékba.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15774) gyuszmó válasza meroly (#15772) üzenetére


gyuszmó
őstag

Hali

Egy fórumozó állítólag ma is küldött vele 10 sms-t,regisztráltam már a neten ahová linkeltél.

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#15775) tjb007 válasza St3ven (#15773) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nincs ilyenre mód.

(#15776) blueye válasza St3ven (#15773) üzenetére


blueye
veterán

Ha jól látom feltöltésben ua. a Dominós feltöltés vonatkozik rá mint más t-s kártyásra. Esetleg nézz körül itt:
mobilvasarlas

(#15777) krystman válasza gyuszmó (#15774) üzenetére


krystman
őstag

Pedig ha rendesen regisztráltál, akkor mennie kell a sms-nek a wapos részen! Én nekem is megy! De, csak a beépített böngészővel megy a küldés. Nekem legalábbis.

(#15778) Forestjo


Forestjo
senior tag

Mától kivették a kínálatból az X8-t, pedig ezt akartam megcsípni. Nem maradt más okos mobil olcsón, csak a Nokia C5-03. Szörnyűség! Lehet, hogy kénytelen leszek azt választani, nem rossz állítólag.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#15779) gyuszmó válasza krystman (#15777) üzenetére


gyuszmó
őstag

Szia :

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/szolgaltatasok/uzenetkuldes/websms

Itt regiztem,jelszót is kaptam de ez más: ez a web sms és ez fizetős ez nem érdekel.

Eddig eljutok de nem is ajánlja fel a belépést, nincs valami fül ahol be lehet jelentkezni? :W
Én is a beépítettel tudok csak .

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#15780) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Egy SE Live telefonnal szemezgetek éppen, ami a T-nél Domino kártyával 36k, egész jó árban van, a kérdésem annyi lenne hogy vajon mennyiért függetlenítik ki?

Let the Zone take me if I am.

(#15781) kali válasza kutga (#15780) üzenetére


kali
legenda

domino 21 e ft, az előfizetéses pedig 10 e ft!

(#15782) kutga válasza kali (#15781) üzenetére


kutga
nagyúr

Ok, köszönöm.

Ezt egyébként bármikor meg lehet tenni? Pár hónapon belül valszeg szolgáltatót váltunk a cégnél, viszont addig is használnom kell.

Let the Zone take me if I am.

(#15783) kali válasza kutga (#15782) üzenetére


kali
legenda

szerintem igen!

(#15784) St3ven válasza tjb007 (#15775) üzenetére


St3ven
addikt

Köszi tjb007 & blueye.

Azt a mobilvásárlást megnézem majd, de elég nehéz lesz kicentizni, hogy nullára hozzam vele a 490 Ft-os egyenleget.

Még felmerült ötletként, így más(ok)tól is kérdezem, hogy ha átváltanám másik tarifacsomagba (pl. Domino 5), akkor lebeszélhetővé válna ez az egyenleg, nem? Már ha kivizelhető a váltás Domino Webről hangalapú tarifacsomagba történő váltás.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15785) Steven


Steven
addikt

Valaki el tudja intézni hogy a t-system weboldala működjön legalábbis a webshop része!

Kib@szott egy hónapja nemtok rendelni úgy , hogy kiemelt ügyfél vagyok! Ügyfélszolgálat megoldja annyival hogy akkor vegyem meg drágábban a 100! ezer ft os telefont hát @nyád!!! :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#15786) blueye válasza gyuszmó (#15779) üzenetére


blueye
veterán

Ugye nem Wifi-n vagy amikor használni akarod? (csak ha a t-mobile neten vagy akkor működik)
Egyszer lépjél be a WebSMS-be számítógépen a kapott kóddal. Utána már megy a wapos rész is.

(#15787) kali válasza Steven (#15785) üzenetére


kali
legenda

a t-mobile és a t-home webshop is működik!
ott valami egyéni/egyedi probléma lesz...

[ Szerkesztve ]

(#15788) Steven válasza kali (#15787) üzenetére


Steven
addikt

T-system ! nem t-mobile és t-home ... telefonba elismerték, hogy félkész a weboldal még nincs kész érted!!!! akkor mi a picsának rakják oda a kiemelt ügyfeleket , mielőtt az lettem volna én is a t-mobil honlapját használtam azzal nem volt gond működött, de ez egy szar! és buzák nem raknak vissza a t-mobilra mert a kiemelt ügyfelek szopjanak a t-systemmel!!!

Mondtam nekik hogy mi a fasz előnnyel jár kiemelt ügyfeleknek lenni ha bazdmeg én drágábban vásárolhatok mert nem müxik a netes weboldaluk válasz ... hát az nem volt!

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#15789) kali válasza Steven (#15788) üzenetére


kali
legenda

akkor további sok sikert a - megfelelő hangnemű - harchoz...

(#15790) Mr.Csizmás válasza Steven (#15788) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

azért szép, a PR vagy vmi más osztályvezető helyében rég agyonrúgtam volna a fejlesztőket :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15791) Steven válasza kali (#15789) üzenetére


Steven
addikt

Te biztos nyugodt lennél, ha a cég több millio ft ot ott hagy egy másik cégnél és 1 hónap reklamálás után szarnak a fejedre! és persze akkor is ,ha bárki egy senki felmegy a t-mobile honlapjára és ő olcsóbban tud vásárolni ,de te aki 10 éve szerződésbe vagy egy céggel vásárolj drágábban ez szerintem vicc kár , hogy nem nevetek főleg úgy , egy hónap küzdelem után le se szarják a fejedet. Válasz vásárolj drágábban vagy válts szolgáltatót 10 év után nem vicces? nem mi?

Hát igen te nyugodt maradnál mert te nem vagy ember ;] egy biztos én felrobbantanám őket:D

Mr.Csizmás :
Nem foglalkoznak vele, t-mobilos ismerős azt mondja ... ez van ilyen világ várjak egy hónapot addigra csak össze tákolják valahogy... mókás ...

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#15792) kali válasza Steven (#15791) üzenetére


kali
legenda

én, én és én? nem, hanem te, ti, adott cég! :U
én (is) ember vagyok, és szoktam idegeskedni is, de attól még a megfelelő hangnemben tárgyalok mindig, főként ilyen esetekben! amint érzik/látják, hogy ideges vagy, náluk az előny!
mellesleg 15 éve vagyok t-s, nem tesznek a fejemre, nem veszek drágábban semmit, nem váltok szolgáltatót, semmi problémám velük! :)
vannak/lehetnek problémák, törekedni kell azok megoldására, adott esetben pedig neked kell eldönteni, hogy milyen áron, és mennyit ér az egész, illetve a megfelelő szinten és módon kell hozzálátni!
vagy az idő majd mindent megold...

(#15793) blueye válasza Steven (#15791) üzenetére


blueye
veterán

Te vagy a kapcsolattartó? Akkor biztos hogy van akivel meg tudod beszélni ezt a problémát KAC szinten. De az vicces hogy ebbe a topic-ba írod be hogy esetleg valaki meg tudja-e oldani ezt neked - név, előfizetői szám, stb. adatok nélkül.

De ha konkrétan nem megy a belépés folyószámla szinten akkor a t-s kapcsolatod biztos hogy nem fogja a cégnek drágábban adni a telefont mint amit a kisebb (nem kiemelt) felhasználók látnak a t-mobile.hu webshopjában.

(#15794) odrif válasza kali (#15792) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

+1 :C :R

20 éve a Prohardveren

(#15795) Something_


Something_
őstag

Üdv!

Mutter megkavarta a számlámat:D
Nekem a számlám a díjcsomag miatt mutter nevén van, eddig az albérlet címére jött a számlám rendben is volt.
Pár napja mutter kötött még 2 előfizetést, amit az ő címükre kért, de azt mondták, hogy a 2+1 előfizetés számlája csak egy helyre mehet, ezért most az én számlám is hozzájuk megy.

Ez most tényleg így van, hogy a számlázási cím nem lehet mindhárom számlánál más? Nekem az lenne a jó, hogyha az én számlám idejönne, a másik kettő meg a szülőkhöz.

(#15796) EczkE


EczkE
addikt

Üdv!

Vettem itt PH!-n egy SE Xperia Minit, de úgy tűnik gariztatni kell. Sajna a gari papírt (egyenlőre) nem találom, ha jól emlékszem a számla is jó. Na most az ugye nem az én nevemen van.Ez jelent valami problémát? Még soha semmit nem kellett gariztatnom ezért is érdeklődöm. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#15797) blueye válasza EczkE (#15796) üzenetére


blueye
veterán

Szvsz keresd meg a jótállási jegyet:

garancia

"Őrizze meg jótállási jegyét és eredeti számláját!

Jótállási igényét a vásárolt termékhez mellékelt jótállási jeggyel és az eredeti számlával érvényesítheti a jótállási jegyen rögzített feltételek szerint, ezért kérjük, hogy ezen iratokat gondosan őrizze meg. Elveszett jótállási jegyet nem áll módunkban pótolni. A jótállási jegyen történő bármilyen, utólagos javítás, törlés vagy átírás, valótlan adatok bejegyzése a jótállási jegy érvénytelenségét vonja maga után.
"

(#15798) EczkE válasza blueye (#15797) üzenetére


EczkE
addikt

Oké! :R De még nem lett meg, számláról viszont tudok másolatot kérni.

És az nem gond, hogy nem az én nevemen van a telefon megvásárolva?

Asszem mindenféleképpen!

(#15799) malwy


malwy
senior tag

Sziasztok!
Vásároltam egy telefont, ami egyébként tökéletes állapotban van (1-2 hónapos), csak feljebb lépnék, erősebbre. Na most 2 éves hűségnyilatkozattal egybekötve vettem a telefont (Like főiskolás csomag), de a készülék árát egyben, azonnal, helyszínen kifizettem.

A telefont nyugodtan eladhatom pl: hardveraprón, a sim-emet meg átrakhatom az újba? Garanciáztatni tudni fogja az új tulajdonosa nélkülem?
Előre köszönöm a választ.

[ Szerkesztve ]

(#15800) Mr X válasza EczkE (#15798) üzenetére


Mr X
veterán

151/2003. (IX. 22.) Korm. rendelet

1. § (3) ...A jótállási jogokat a fogyasztási cikk
tulajdonosa érvényesítheti, feltéve, hogy fogyasztónak minősül (a továbbiakban: fogyasztó).

4. § (1) A jótállási igény a jótállási jeggyel érvényesíthető.

[link]

Nem tudom, hogy tulajdonosnak minősülsz-e.

Amúgy nekem sem reklamáltak, mikor gariztattam a telefont, pedig nem az én nevemen van. De a garanciajegyet kérték minden esetben.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.