Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14051) Varszegig válasza blueye (#14050) üzenetére


Varszegig
veterán

ja, csak akkor a T csinálhatna saját fizetési felületet. Persze az otp-ét használni egyszerűbb (nekik):)

Közben megoldottam a távszámlán keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#14052) dedike válasza Varszegig (#14051) üzenetére


dedike
addikt

Én is szenvedtem vele múlt hónap elején, de negyedik nekifutásra csak összejött.. :DDD

(Azért szeretem, mert egyből "rendezve" van a számla, nem kell vele 2-3 napot várni.)

Jó szerencsét!

(#14053) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Mi van a T-Mobile oldallal? Borzalmasan lassú és használhatatlan.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#14054) kali válasza szabogabor10 (#14053) üzenetére


kali
legenda

nálam pörög rendesen, semmi probléma!

(#14055) szabogabor10 válasza kali (#14054) üzenetére


szabogabor10
veterán

Más oldalak villámgyorsan bejönnek, úgyhogy biztos, hogy a szerverrel van a baj. 503-as hibát kapok.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#14056) icecave válasza szabogabor10 (#14055) üzenetére


icecave
nagyúr

No para, nálam sem megy, se a T-home, se a T-mobile bejelentkezés. Végülis csak azt nem tudom megnézni, amit akarok, minden más megy :D

(#14057) kali válasza icecave (#14056) üzenetére


kali
legenda

ja, a bejelentkezés nálam sem megy, de amúgy pörög az oldal, nincs 503!

[ Szerkesztve ]

(#14058) blueye válasza Varszegig (#14051) üzenetére


blueye
veterán

"T csinálhatna saját fizetési felületet" ja meg egy bankot is alá :)

[ Szerkesztve ]

(#14059) Varszegig válasza blueye (#14058) üzenetére


Varszegig
veterán

miért is? Külföldön, ha valaki kártyás fizetéses felületet üzemeltet, akkro szépen megcsinálja magának, lecsekkoltatja a kártyatársaságokkal, és go. Csak nálunk van az, hogy minden kis szaros weboldal az otp kártyás oldalára irányít. Mert az instant megoldás, x ft-ba belekerül, és nem kell vele szarakodni.
Nem kell bank, a fizetési felülethez.

(#14060) club1 válasza Varszegig (#14059) üzenetére


club1
veterán

Én speciel garantáltan nem fizetnék az általad magvas jelzővel illetett weboldalakon, ha saját fizetési felületük lenne. Az általad javasolt megoldás ui. magában rejti a kártya adatainak megszerezhetőségét, márpedig ppo óta tudjuk, hogy Magyarországon ebből (is) sok pénzt lehet csinálni, nálunk az üzleti etika/erkölcs még a béka fenekét sem éri el...

(#14061) kali válasza club1 (#14060) üzenetére


kali
legenda

jogos! csak és kizárólag saját bankon keresztül - esetemben például dupla biztonsággal; web/mobil ebank -> tranzakció indít -> jóváhagyáshoz adott telefonszámra sms egy kóddal, ami szükséges a web/mobil ebank által indított tranzakció végrehajtásához! a jóváhagyásom nélkül nincs mód a számlámról pénzt lehúzni!
a szolgáltató(k) felületén sem fizetem be a számlá(i)mat, csak a saját ebank útján!

(#14062) blueye válasza Varszegig (#14059) üzenetére


blueye
veterán

club1 megírta amit én is gondolok erről. Itt a bizalomról van szó. Van olyan ismerősöm aki PayPalt sem használ mert bennük sem bízik meg, nem adja meg nekik a kártyaadatait.

(#14063) Varszegig válasza club1 (#14060) üzenetére


Varszegig
veterán

évek óta nagyon sok helyen vásárolok, és soha nem volt gondom. A ppo nagyon rossz példa, ugyanis ott a lehúzásban épp az otp rendszere segédkezett. (Hogy tudatosan vagy sem, azt hagyjuk...) A ppo-nál is az otp rendszere működött, és egy abban tátongó ordas rés tette lehetővé a lehúzást.
Ellenben ahol eddig vásároltam külföldi oldalak, soha nem húztak le, mindig csak annyit fizettem, amennyit kell. A paypal meg a legjobb dolog, ugyanis az lehetetlenné teszi, hogy a kreskedő a kártyaszámodhoz jusson.

(#14064) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Tudom,hogy elég low kérdésnek fog hangzani, amit most kérdezni fogok, de ha teszem azt februárba veszek egy új telefont, és abba rakom át a sim kártyámat, akkor azon a telefonon is lesz netem ? Vagy a mobilnet megmarad a régi készüléken ? Vagy ez hogy van ? Légyszi segítsetek, mert nem vagyok ilyen jártas a mobilnetes dolgokban

best regards, egy fórumozó blogger

(#14065) kali válasza Dyrtyho (#14064) üzenetére


kali
legenda

a mobilinternet a sim kártyához van rendelve, tehát minden telefonban kell működnie adott sim kártyával! persze esetlegesen külön konfigurációt igényel(het) a telefon - pláne, ha nem t-s -, de utána mennie kell a mobilinternetnek adott sim kártyával!

[ Szerkesztve ]

(#14066) tjb007 válasza Dyrtyho (#14064) üzenetére


tjb007
nagyúr

A szolgáltatást a SIM kártyán keresztül kapod, tehát csak és kizárólag azon a készüléken lesz szolgáltatás amelyikben az adott SIM kártya van, a másikon nem.

[ Szerkesztve ]

(#14067) kenny123 válasza BéHGT (#14025) üzenetére


kenny123
addikt

Akkor ezt legegyszerűbben hogy is tudom megrendelni? :)

Elnézést, nem szúrta ki a szemem. :U

[ Szerkesztve ]

yo

(#14068) BéHGT válasza kenny123 (#14067) üzenetére


BéHGT
senior tag

Megrendelés:
Küldje díjmentes SMS-ben
a +NETROLL kódot a 1430-ra!

(#14069) BéHGT


BéHGT
senior tag

Futamidő lejárata előtt ki lehet fizetni a részletre vett telefont egy összegben?

(#14070) kali válasza BéHGT (#14069) üzenetére


kali
legenda

igen!

(#14071) BéHGT


BéHGT
senior tag

Tetű lassú az egész T oldal... Mi van ma?

kali: köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#14072) dedike válasza BéHGT (#14071) üzenetére


dedike
addikt

ööö...izé...hát hétfő, ha jól emlékszem... :P

Egyébként ma voltam egy T partnernél, ott is volt vagy 5 perc mire meg tudtam szüntetni egy számomat... :U

Jó szerencsét!

(#14073) BéHGT válasza dedike (#14072) üzenetére


BéHGT
senior tag

Ahaaaa... EZ mindent meg magyaráz! :)
A részletfizetés eltűnt a Samsung Galaxy TAB 8.9-nél, ennek is a hétfő az oka? :)

(#14074) djculture


djculture
félisten

A my t-home oldalnál is volt minden hibaüzenet ma.

(#14075) kali válasza djculture (#14074) üzenetére


kali
legenda

a my t-home nekem már okés, simán beengedett, de a my t-mobile felületére még mindig nem tudok bejutni...

[ Szerkesztve ]

(#14076) zoli62 válasza kali (#14075) üzenetére


zoli62
addikt

Lassú még mindig.
Más. Telefonon hogy lehet megtudni, hogy mennyi van még hátra egy Domino kártya hívószámlekötési idejéből?
A webshopban láttam akkut Galaxy S-hez, ez gyári? [link] Érdemes cserélni, ha egy és negyedév után a készenléti idő a kezdeti 9 napról 7 napra csökkent? Nokiáknál ennyi használat után nem tapasztaltam ilyet

(#14077) BéHGT válasza zoli62 (#14076) üzenetére


BéHGT
senior tag

Hát, nem tudom, de 1650 a gyári, szerintem kisebbet ne vegyél bele... Vegyél 2000-eset, nem gyári, hanem után gyártott, és befér a gyári hátlap alá...
9 napig bírta??? Gondolom a net le volt tiltva.. :)

(#14078) zoli62 válasza BéHGT (#14077) üzenetére


zoli62
addikt

Én úgy tudom, 1500 mAH a gyári. Igen a net ki volt kapcsolva.

(#14079) dedike válasza zoli62 (#14078) üzenetére


dedike
addikt

Te használni veszel egy telefont, vagy "mérni"? :Y

Jó szerencsét!

(#14080) Something_ válasza BéHGT (#14077) üzenetére


Something_
őstag

9 nap alatt hány percet telefonáltál?

(#14081) zoli62 válasza dedike (#14079) üzenetére


zoli62
addikt

Használni is. :) Csak a Nokia akkuk kapacitása egy év után nem csokkent ilyen mértékben.

(#14082) BéHGT válasza zoli62 (#14078) üzenetére


BéHGT
senior tag

1650 mAh kapacitás

HGabor89: Nekem szól a kérdés? Mert én nálam 1 napot sem bír. ;Ö

(#14083) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Sziasztok,
Olyan díjcsomagot keresek, vagyis váltanék média mánia S ről, olyanra amiben sokat lehet telefonálni és olcsóbb mint ez a díjcsomag. Net nem kell, csak telefon vagy sms-t, de inkább telefonálni kellene. Esetleg olyan csomag is jó amiben van ilyen kedvezményes szám dolog. Hogy egy számot 0 forintért hívhatok korlátlanul. Az a lényeg ne nagyon haladja meg az 5 ezret, ha lehet. Most ment föl 4990 Ft ról 5300ra, és nem akarok netezni sem már. Az lenne a legjobb ha 3-4K között megállna a dolog.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#14084) Frenky25


Frenky25
tag

Sziasztok! Most fizettem a Távszámla rendszerében bankártyával számlát, de a My T-Mobile-ban még fent van a számla? Ez kb mikorra könyvelődik le? Én úgytudom a kártyás fizetés rögtön teljesül:) Köszi.

(#14085) Something_ válasza BéHGT (#14082) üzenetére


Something_
őstag

Nem tőled:D Nekem 1 napot bír átlagos használatnál, ezért csodálkozom a 9 napon.

Mr.Grincs: ha van főiskolás rokon/ismerős aki belemegy, hogy az ő nevére fizetsz elő, akkor Like díjcsomag. 15 és 25 ft-os percdíj, 3 ingyenesen hívható szám, 50 mb net.
Ha nincs, akkor véleményem szerint nincs más csomag. Max még flottát tudsz ha van rá ismeretséged.
2 év hűséged lejárt? Mert ha nem akkor olcsóbbra nem tudsz váltani.

[ Szerkesztve ]

(#14086) BéHGT válasza Mr.Grincs (#14083) üzenetére


BéHGT
senior tag

Mixet nézted már? Bár ez nem tudom mi, csak találtam... De megnézted a weboldalt mielőtt kérdeztél? :)

Frenky25: Azért egy kis átfutási ideje van szerintem mindenképpen.

HGabor89: De neki még a net sem volt bekapcsolva, valamint szerintem vitrinben is volt a teló. 9 nap durván sok. :D

(#14087) dedike válasza Mr.Grincs (#14083) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Tessék, egy lehetőség: Eco + Családbarát kedvezmény = 4054,- forint
(Egy tetszőleges számmal kvázi ingyen hívjátok egymást, úgy, hogy számonként havi 100 óra. Eco havidíj lebeszélhető 29/40 forintos díjon, a csomag a hívószámkijelzést (203,- Ft/hó) nem tartalmazza!)

Jó szerencsét!

(#14088) Something_ válasza dedike (#14087) üzenetére


Something_
őstag

5000 Ft-os MM S-el 170 percet tud lebeszélni, míg Eco + családbarát (2 x1000 ft ugye) kedvezménnyel 61 percet, plusz egy számmal ingyen tud beszélni, de annak az előfizetőnek is fizetnie kell, habár ez bele lett kalkulálva.

Szerintem nem éri meg, én nem váltanék ezért.
Habár patthelyzet, mivel minél kisebb a havi díj, annál kedvezőtlenebbek a percdíjak. Ez alól kivétel szerencsére a Like 15 és 25 ft-os percdíjjal és a 3 ténylegesen ingyen hívható számmal.

Én még mindig azt javaslom, hogy kérdezzen körbe családon és ismeretségi körön belül egy felsőoktatási diákot keresve. Habár még mindig nem tudjuk, hogy van e még hűségideje a jelenlegi előfizetéséhez, mert ha van, akkor ugye bedőlt a dolog, kisebbe nem tud menni tudtommal.

(#14089) dedike válasza Something_ (#14088) üzenetére


dedike
addikt

Egyik kijelentésedet sem tudom cáfolni, hiszen igazak, csak megpróbáltam valami ötletet adni... :)
..én sem váltanék, bár én azért, mert nekem szükségem van a netre is.

Mondjuk egy MM XS-et esetleg érdemes lenne megpróbálni, ha az egyéb feltételek fennállnak.

Jó szerencsét!

(#14090) djculture


djculture
félisten

A Lidl áruházlánc saját márkás mobilszolgáltatással lép piacra Blue Mobile néven. A távközlési termékek és szolgáltatások számára a Magyar Telekom biztosítja a hátteret. A szolgáltatás 2012. február 1-től lesz elérhető a diszkontlánc valamennyi áruházában, közel 150 értékesítési ponton..
Újabban nagy divat lett ez, előbb a posta majd a tesco a vodával most a telekom a lidl-lel.

(#14091) dedike válasza djculture (#14090) üzenetére


dedike
addikt

De ebből továbbra is csak a Vodafone-Tesco a virtuális szolgáltató.

Jó szerencsét!

(#14092) tjb007 válasza djculture (#14090) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mivel gyakorlatilag ez a legolcsóbb megoldás ezért természetes, hogy egyre "népszerűbb".
Annyit elárulhatok, hogy egetrengető dologra nem kell számítani, nem lesznek 5 forintos percdíjak (gondolom ezt ti is sejtettétek) sem egyéb, a piacot felforgató ajánlatok. További részletek 15 nap múlva, addig is irány a Lidl ;]

[ Szerkesztve ]

(#14093) BéHGT válasza djculture (#14090) üzenetére


BéHGT
senior tag

És csak feltöltőkártyás konstrukciók....
Az infó innen.

[ Szerkesztve ]

(#14094) mrkorooo


mrkorooo
aktív tag

valaki esetleg tud valami olyan progit mondani ami méri az adatforgalmat és jol?o.O

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#14095) kali válasza mrkorooo (#14094) üzenetére


kali
legenda

milyen oprendszer alá?

(#14096) tjb007 válasza mrkorooo (#14094) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mire ? PC ? Telefon? Ha telefon akkor milyen op.rendszer alá ?
Ha telefon és
● Android akkor itt érdeklődj: [link]
● iOS akkor itt érdeklődj: [link] vagy [link]
● Symbian akkor itt érdeklődj: [link]
● WP7 akkor itt érdeklődj: [link]

(#14097) timea1991


timea1991
tag

A blue mobil 38ft s percdíjjal indul egy dolgozó mondta

(#14098) nord_ válasza timea1991 (#14097) üzenetére


nord_
veterán

Nagy biznisz lesz...

(#14099) nord_ válasza kali (#14095) üzenetére


nord_
veterán

Tjb007, kali,
Ott van, csak végig kéne olvasni a hsz-t. Az aláírást is. :D

(#14100) kali válasza nord_ (#14099) üzenetére


kali
legenda

és miből következik, hogy biztosan arra kell? :U
ezzel az erővel kiír(hat)om az aláírásomba, hogy mindenki olyan mobilinternetes díjcsomagot fizessen elő magának, amelynél nem kell a "hónap" végén a számlálót nézegetni... :P

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.