Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14251) dokee78 válasza club1 (#14250) üzenetére


dokee78
félisten

Randomszerüen.
Kezdi ritkábban,majd 5-10 percenként.

Írtam is hogy volt SIM csere és akkucsere is. A készülék ezen szériája hibás nálam,az előző nem csinálta.
wifi és 3g is.

[ Szerkesztve ]

(#14252) club1 válasza dokee78 (#14251) üzenetére


club1
veterán

Mobilnetet használsz? Mikori a sim kártyád?

(#14253) Kommy válasza club1 (#14252) üzenetére


Kommy
veterán

3 napos ahogy a leírásából nézem.

(#14254) giigz válasza dokee78 (#14247) üzenetére


giigz
veterán

-

[ Szerkesztve ]

(#14255) eisento válasza club1 (#14250) üzenetére


eisento
addikt

lehet nem gyari rom van rajta :)

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#14256) dokee78 válasza eisento (#14255) üzenetére


dokee78
félisten

Gyári ROM van rajta,de ha nem gyári lenne akkor is a szoftfrissitéssel ujra gyári kerül rá.
Azért cseppet értek hozzá. :K

[ Szerkesztve ]

(#14257) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

kifutott telefonok utolsó árait hol lehet fellelni a T-nél?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14258) tjb007 válasza Mr.Csizmás (#14257) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azokat már sehol.

(#14259) Mr.Csizmás válasza tjb007 (#14258) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

biztosítási gariztatás miatt lenne rá szükség isminek :((

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14260) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Üdv!
Webshopban vettem egy telefont domino csomagban, amit visszaszeretnék küldeni, ekkor a hozzá kapott sim kártyát is vissza kell küldenem? Szóval cakk-pakk mindent?

(#14261) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Hi all. olyan kérdésem lenne hogy a T-nél van 1 év után készülékváltásra lehetőség?? a csomag: ez a fiataloknak szánt 1600 lebeszélhető, de egyben előfizetés , részlettel.

Üdv :R

Iphone 7

(#14262) blueye válasza Balázs1621 (#14260) üzenetére


blueye
veterán

Szvsz igen, mindent vissza kell küldened hiszen egy csomagot vettél.

(#14263) manchester85


manchester85
addikt

Sziasztok!

Egy ember nevén lehet két Like csomagú előfizetés, ha van két külön diákom? :U A leírás ugyanis csak azt írja, hogy egy diákkal egy Like díjcsomag vehető igénybe, ami ugye nem zárja ki annak lehetőségét, hogy egy embernek két diákja is legyen. :)

i6 Silver

(#14264) kali válasza manchester85 (#14263) üzenetére


kali
legenda

érdekes - jogi - kiskapu lehet(ne), próbáld meg, legalább kiderül, hogy az apróbb részletekben leszűkítették/leszabályozták előfizetőre, vagy sem... :)

(#14265) amargo


amargo
addikt

Sziasztok!

Két számom van, de csak egy telefont használok - dual sim nem játszik -, ebből az egyik céges a másik saját, de céges flotta csomaggal. Keresztbe voltak irányítva a telefonok, hogy éppen amelyik nálam volt arra jött a hívás. Ellenben most már a cégesen is van mobil net, minek következtében "felesleges" lett a saját számom, ellenben meg akarom tartani, meg arra jönnek még hívások.
Kérdés a következő, csak simán átirányítás mennyibe kerül, tehát minimális díj ellenében, melyiket válasszam?
Mert nekem ezek nem egyértelműek, 1, 2. Vagy itt a lényeg az egészben, hogy maga az átirányítás ugyan díjmentes, de perc alapon díja van, mert ezek alapján a dominó nem éri meg.

Vagy mivel diák is vagyok ezért váltsak egy Like díjcsomagra? Jelenleg kb 2800ft-os a díjcsomagom, így majdnem a fele lenne és még így sem használnám másra csak sms továbbításra.

Köszönet a segítségért!

Most olvastam tovább: "A díjcsomag kizárólag új előfizetésként (akár számhordozással) vagy Dominó előfizetésről számlás előfizetésre való áttérés esetén igényelhető."
Ez most mit takar? Én mint már meglévő ügyfél nem vehetem igénybe?

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#14266) Balázs1621 válasza blueye (#14262) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Értem, a Visszáru nyomtatványon rajta van, hogy hova kell küldenem, de közben néztem a honlapon, hogy elvileg személyesen be lehet adni egy T-Pontban is, ebben valaki megerősíthetne, hogy tényleg így van-e, mert akkor inkább beadom egy T-Pontba, nem kell a postázással foglalkoznom.

(#14267) tjb007 válasza FET-MEN (#14261) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha 2 évre írtál alá akkor nincs lehetőség rá, ebben az esetben három alternatíva van:1.megveszed függetlenül 2.megveszed listaáron 3.megveszed Domino csomagban
2 éves előfizetésre vállalt hűség esetén legkorábban 18 hónap után lehet készüléket váltani arany vagy platina kiemeltségi szint megléte esetén.

(#14265) amargo

"Vagy itt a lényeg az egészben, hogy maga az átirányítás ugyan díjmentes, de perc alapon díja van, mert ezek alapján a dominó nem éri meg."

Meg is válaszoltad magadnak. Kiegészítésként még annyit, hogy percdíja csak a Domino díjcsomagok és a MobilOtthon Prémium díjcsomag esetében van.

"Ez most mit takar? Én mint már meglévő ügyfél nem vehetem igénybe?"

Igen, pontosan azt takarja.

(#14266) Balázs1621

Természetesen személyesen is leadhatod/intézheted bármelyik T-Pontban.

(#14268) Balázs1621 válasza tjb007 (#14267) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Köszönöm szépen a választ, ez nagyon jó hír! :R

(#14269) Nietzsche_ válasza manchester85 (#14263) üzenetére


Nietzsche_
tag

Hirtelen elgondolkodtam azon, h. valakinek, h. lehet egyszerre két felsőoktatási diákigazolványa... :o Ha egyszerre két intézményben tanulsz, két különbözőt is kapsz? :F

Elméletileg nem név, és nem adatok alapján szűri a rendszer, hanem a diákigazolvány szám alapján engedi az aktiválhatóságot, s azt ellenőrzi, hogy korábban, vmilyen szerződéshez hozzátársították-e már. Ha két érvényes diákod van, akkor ergó engedné a rendszer... de az adataidra rákeresve az értékesítési képviselő pislogna szerintem rád - hogy ezt meg hogy lehet, hogy nem lehet - mint a hal a szatyorban... :)

(#14270) Balázs1621 válasza Balázs1621 (#14268) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Illetve még lenne egy kérdésem, már használtam a telefont (4 napot), tehát ki lett bontva, így is elállhatok tőle, és visszakérhetem a vételárat?

(#14271) Nietzsche_ válasza Balázs1621 (#14266) üzenetére


Nietzsche_
tag

Én inkább küldeném tértivevényesként... :) node, lehet, h. embere válogatja... Igazolhatóság, visszaellenőrihetőség a postázási folyamatról, az elküldés/a beérkezés idejéről. Van ahol (főleg szerintem egy hűségidős szerződés, egy kilőhető készülékvásárlási lehetőség, stb) nem éri meg az a pár forint skótoskodás... :)

(#14272) manchester85 válasza Nietzsche_ (#14269) üzenetére


manchester85
addikt

Bonyolult, de leírom. :) Anno barátnőm nevére kötöttünk egy előfizut, mert akkor még nem volt diákom, pontosabban passzívon voltam, és nem volt matricám, viszont kellett nagyon ez a csomag, meg egy telót is akartam venni.

Nemrég vettem egy másik telót is, új előfizuval, saját nevemre, Like-kal, viszont mivel eltört a diákom, ideiglenest kaptam csak az egyetemen. Szerencsére a T-s csaj elfogadta a Like-hoz, mikor vettem a telómat. Viszont barátnőm előfizuját át akarom íratni a nevemre, hogy elkerüljem a bonyodalmakat. Azóta megjött az állandó diákom is, aminek más a száma. :U Mivel a leírás eleve csak azt mutatja, hogy a csomag a bemutatástól fogva 2 évig él, így ugye nem előfeltétel, hogy a szerződés megkötése után is érvényes legyen. (Eleve egy matrica csak fél évre szól, nem 2 évre, tehát a lejárat előtti nap is fel tudom használni egy 2 éves szerződésre.) Magyarul innentől fogva úgy gondolom, hogy az állandó diákommal még egy like előfizetés jogosultságát tudom kiváltani, az ideiglenes lejárta pedig amúgy se számít, hisz csak a bemutatáskor kellett érvényesnek lennie. :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#14273) amargo válasza tjb007 (#14267) üzenetére


amargo
addikt

Valami megoldás? Mert ez így elég..

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#14274) manchester85 válasza amargo (#14273) üzenetére


manchester85
addikt

Váltsd dominóra, aztán új előfizetés. Ha van hűség, akkor cumi.

i6 Silver

(#14275) amargo válasza manchester85 (#14274) üzenetére


amargo
addikt

Ha ez így megy, akkor nem értem végkép ezt az új előfizetés dolgot. De sajnos előfizetésre van hűségem.. így nem tudom megjátszani, hogy dominósba rakom magam, majd vissza előfizetésre. Ellenben pár hónap és lefog járni. Köszönöm a segítséget!

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#14276) Nietzsche_ válasza manchester85 (#14272) üzenetére


Nietzsche_
tag

Ha ilyennel találkoztam én megmondtam az ügyfélnek, hogy ha elkészül a végleges, akkor mindenképpen be kell majd mutatni :)

Furcsa kiskapu lenne ez mindenesetre, belső szabályozásokban nem tudom, hogy erre vonatkozóan van-e szabályzás, az ügyintéző viszont biztos erre fog elsőnek ránézni, hogy van-e erre vonatkozóan valami szabályzás... lehet csak díjcsomag váltás/más díjcsomag terhe mellett lehetne aktiválni/ az elő-, számlafizető módosítást megoldani (aminek sajnos/nem sajnos 6000 HUF a díja).

Jobban belegondolva:
Nem tudom, de szerintem az ideiglenes diákon nincs érvényesítő matrica, s mivel a díjcsomaghoz való jogosultság feltétele, hogy érvényes diákigazolvánnyal, érvényes matricával rendelkezzen az efi. ezért szerintem ez nem járható út.

[ Szerkesztve ]

(#14277) manchester85 válasza Nietzsche_ (#14276) üzenetére


manchester85
addikt

"ideiglenes diákon nincs érvényesítő matrica, s mivel a díjcsomaghoz való jogosultság feltétele, hogy érvényes diákigazolvánnyal, érvényes matricával rendelkezzen az efi"

Na de ez már megtörtént, nem? :) Azóta az a diák elveszhetett, sőt, az sincs rögzítve sehol, hogy ideiglenes volt, el lett fogadva, tehát kész. :U Az újhoz meg ugyebár adottak lesznek a feltételek. A Like csomag használatához nem kell érvényes diák, csak az igénybevételhez, tehát a szerződés megkötésének napjához. Azzal, hogy az megtörtént, az akkori diák jelenlegi, vagy bármikori állapota, léte irrelevánssá vált sztem.

Igen, a 6k-s költségekkel tisztában vagyok.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#14278) tjb007 válasza manchester85 (#14277) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nagyon egyszerű a dolog.
Bepróbálod, ha összejön akkor összejön, ha nem akkor nem. Veszteni nem tudsz vele semmit sem, csak nyerni.

(#14279) FET-MEN válasza tjb007 (#14267) üzenetére


FET-MEN
veterán

köszi a választ. akkor öcsém még egy darabig sg minin gengel ;]

Iphone 7

(#14280) Agrox


Agrox
tag

sziasztok, nem tudom van-e külön szervíz topik, ezért ide írok. napra pontosan 19 napja adtam be a telefonomat szervízbe, és a t-mobile vállalta a 15 napon belüli javítást, viszont a telefonomnak semmi jele. voltam bent a 14. napon, ez egy szerdai nap volt, akkro azt mondták, nem is látnak még munkalapot, illetve a szállítás miatt, biztos csúszik. a kérdésem az lenne, hogy ilyenkor jár-e valami kompenzáció, ha nem tudták teljesíteni a szerződésben leírtakat? vagy csak a vevőre/fogyasztóra vonatkoznak a szankciók? :)

Asrock H97-Pro4, Intel i5-4590, Coolermaster Hyper TX3, Gigabyte Gtx 1060 WF2 OC

(#14281) nord_ válasza Agrox (#14280) üzenetére


nord_
veterán

A jogszabály annyit ír elő, hogy 15 napon belül törekedni kell a javítás elvégzésére. Felső határ nincs.

(#14282) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv !
Nokia Lumia 710-et szeretnék vásárolni,olvastam valahol előfizetésre 60 Ezerbe kerül régi készülék beszámításával,meglévő előfizetésem hosszabbítanám meg,akkor is így van,illetve csak a Shopba kerül ennyibe vagy bármelyik T-s üzletben ?Egyébként Domino-ban történő vásárlás esetén is él a régi készülék beszámítás-10 ezer?
Esetleg még melyik mobilokra vonatkozik a 10 ezres régi készülék beszámítás?

(#14283) tjb007 válasza andrás47 (#14282) üzenetére


tjb007
nagyúr

A készülékbeszámításos akció csak a WP7 -es Nokiákra vonatkozik, csak a webshopban érvényes és kizárólag új előfizetéssel, az előfizetésre vállalt 2 éves hűségnyilatkozattal lehet igénybe venni.

(#14284) opticus


opticus
tag

Sziasztok! Adott egy galaxy ace telefon,2.3.7-es rommal,amiben nem a gyári böngésző van. Kérdésem az lenne,hogy a miobil tvt miként lehetne beizzítani? Olvastam,hogy a mobo player kezeli a címeket,ami alapján esetleg nézni lehetne,de azt írja,nem nyitható meg. Médiamánia csomagom van. Valami ötlet? :R :B

Béka? Béka? Béka? Béka? Így szól a béka: Ki a f.szom az a Rubint Réka?

(#14285) kali válasza opticus (#14284) üzenetére


kali
legenda

műsorújság android?

(#14286) Agrox válasza opticus (#14284) üzenetére


Agrox
tag

Műsorújság nevezetű t-mobile/t-home alkalmazás

Asrock H97-Pro4, Intel i5-4590, Coolermaster Hyper TX3, Gigabyte Gtx 1060 WF2 OC

(#14287) dedike válasza opticus (#14284) üzenetére


dedike
addikt

Aktivált szolgáltatás? :U

Jó szerencsét!

(#14288) klaczi


klaczi
aktív tag

Lenne egy kis problémám!
Lejárt a hüségem és úgy döntöttem lecserélem a régit egy okostelefonra. Főleg a wifi miatt. Kezdetnek a legolcsóbb T-mobile Move telefont rendeltem. Amúgy remekül működik, de a wifi az elég furcsán működik. Sajnos a képernyő kikapcsolásával együtt lekapcsolja a wifit is. Hiába állítom be, hogy soha ne kapcsolja ki.
A lényeg az, hogy a Skypon ilyenkor nem vagyok elérhető. Most a szervízben van, de az átvevő semmi jóval nem kecsegtetett. Gyanítom, hogy a "T" belepiszkált a rendszerbe.
3G alatt minden normálisan működik! Ahogy kell!
Kíváncsi lennék másoknál ez hogyan működik?

(#14289) kali válasza klaczi (#14288) üzenetére


kali
legenda

szoftveres hiba, de nem a szolgáltató műve - nem nyúl bele -, sok más android telefonnál is adott a hiba, illetve még olyan is, hogy fordított a beállítás a wifi speciális beállításánál, az alvó mód irányelvénél!

(#14290) opticus válasza dedike (#14287) üzenetére


opticus
tag

A szolgáltatás aktiválva van,mert ment már régebben. Műsorújságot is próbáltam,de ott se indult.

Béka? Béka? Béka? Béka? Így szól a béka: Ki a f.szom az a Rubint Réka?

(#14291) dedike válasza opticus (#14290) üzenetére


dedike
addikt

A szolgáltatás 30 nap után deaktiválódik, használat előtt újra kell aktiválni! ;)

Jó szerencsét!

(#14292) klaczi válasza kali (#14289) üzenetére


klaczi
aktív tag

:R Megoldás akkor nem is létezik?

[ Szerkesztve ]

(#14293) opticus válasza dedike (#14291) üzenetére


opticus
tag

és azt csak személyesen lehet,telóval együtt?vagy neten nem lehet?
de lehet.megtörtént:) :B :K

[ Szerkesztve ]

Béka? Béka? Béka? Béka? Így szól a béka: Ki a f.szom az a Rubint Réka?

(#14294) kali válasza klaczi (#14292) üzenetére


kali
legenda

firmware verziója válogatja, de amennyiben adott firmware esetén fordított beállítással sem működik, úgy sajnos nehéz eset... :(

(#14295) dedike válasza opticus (#14293) üzenetére


dedike
addikt

Így működik? :U

(Arra figyelj, hogy Wifivel sem működik!)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#14296) domerator válasza klaczi (#14292) üzenetére


domerator
veterán

De létezik: az egyik program neve valami Wifi Keep Alive, a másik, ami ha jól emlékszem szintén ébren tartja a wifit az a Y5.

Próbáld ki, talán bejön valamelyik.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#14297) rasoio


rasoio
csendes tag

Sziasztok!

A Go!Net M díjcsomagom (My T-mobile szerint) 2011.12.21.-n lett aktiválva, ezt a havi adatmennyiséget elhasználtam, utána le is korlátozták, viszont még mindig le van pedig ma 23.-a van, tehát a fordulónapnak már meg kellett volna lennie nem ? Vagy mi az oka ennek :F

Origin: MinimumGame | youtube.com/MinimumGame | SE Xperia arc S

(#14298) dedike válasza rasoio (#14297) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Elvileg aktiváláskor közöltek veled egy fordulónapot, akkor fogják a korlátozást feloldani.

Jó szerencsét!

(#14299) paavoo


paavoo
aktív tag

Hali
Hívásértesítőt hogyan lehet kikapcsolni? Kicsit idegesít ha nem veszem fel akkor sms-t küldenek.

(#14300) Kommy válasza paavoo (#14299) üzenetére


Kommy
veterán

1430-ra -HIVASERTESITO (kell a - jel is elé) tartalmú sms-t kell küldeni

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.