Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15551) Varszegig válasza kenny123 (#15549) üzenetére


Varszegig
veterán

tényleg nem bántásként: találsz olyan balekot, aki ebbe belemegy??? a papír mindent elbír, de ha tiltásra kerül az imei, akkor kb. annyit ér, mint amit a wc-n használunk, csak ez egyrétegű. Tisztességesebb lenne átíratni a nevére.
Az már csak a bónusz kérdés, hogy ki az aki még ezt távolból is intézi. Nem tételezem fel, hog yát akarod verni a vevőt, de ha én érdeklődnék, és ilyen feltételek lennének, hagynám a francba...

(#15552) kenny123 válasza Varszegig (#15551) üzenetére


kenny123
addikt

Hat hogyha írunk egy adás-vetelit, amiben én kikotom hogy ha a telefon letiltasra kerül, akkor visszafizetem a teljes vételárat, mar csak ér valamit? Ugy értem, ott mar simán lehet következménye a dolognak..

yo

(#15553) djculture válasza kenny123 (#15552) üzenetére


djculture
félisten

Azután nemfizeted a részleteket havidijadat és letiltják a készüléket. Az illető meg megszívta mert nagyon jól tudja többe kerül a bírósági költség mint a telefon ára. Plusz az ilyen adásvételiken egy jogász húszezer hibát talál ami miatt el lehet húzni az ügyet évekig. Egy normális országba lehet működne itthon az is hülye aki ilyenbe belemegy.
Maximum úgy érdemes eladni ha az egész előfizetést átíratja az ember a vevőre, de az meg nemtudom járható út e egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

(#15554) Varszegig válasza kenny123 (#15552) üzenetére


Varszegig
veterán

és mi lesz, ha meggondolod magad? (Pláne 800 km távolságban, ami ha jól számolom, már épp egy másik országot jelent.) Mert akkor marad a bírósági út a károsultnak, amiben majd 5 év múlva kimondják, hogy fizetned kell, fellebbezel, újabb 2 év, majd azt mondod, nincs pénzed. És itt véget is ér a történet. A telefon meg 5 év múlva hol lesz már?
(Mondom nem feltételezem rólad, csak bizony épp az elmúlt hónapban szerintem 5nél több ilyen esetet olvastam...)

(#15555) kenny123 válasza Varszegig (#15554) üzenetére


kenny123
addikt

Na jó, a 800km költői túlzás. Igazából "csak" ~400..:D
Nem szoktam csak ugy meggondolni magam, természetesen ugyanúgy fizetnem tovább, mint eddig, mert ez igy korrekt, fizettek érte. Ha korbenezel itt apron, minden drágább telefont igy hirdetnek, miszerint "letiltás elleni garanciával". Hol olvastad ezeket a sztorikat?:)

[ Szerkesztve ]

yo

(#15556) kali válasza kenny123 (#15555) üzenetére


kali
legenda

a vevői oldalról nincs 100%-os védelem letiltás ellen! :(
"pereskedni" persze lehet bizonyos szerződések alapján, de az ugye idő, energia, kellemetlenség...stb!
sajnos nagyon sok ilyen eset van, itt a fórumon is többek írtak róla, sufnis gsm üzletben vett iphone lett letiltva...stb!

(#15557) djculture válasza kenny123 (#15555) üzenetére


djculture
félisten

Bármi történhet ami miatt késel a fizetéssel és már lekorlátozhatják a használatát. Persze ha valami jövőbe látó manus vagy megmondhatnád a jövő évi lottószámokat is.

[ Szerkesztve ]

(#15558) kenny123


kenny123
addikt

A lottó számokat sajnos nem tudom megmondani, de maradjunk annyiban hogy amikor megvettem a telefont, tudtam mit vállalok. És ahhoz tartom is magam, pláne ha meg el is adom. :U

yo

(#15559) qkac007


qkac007
csendes tag

Olyan embereket keresek akik részt vettek a T-mobil 90 nap 90 gollf 2009es játékában. Nyerteseket és veszteseket is aki tud ilyenről azt megkérem privátban írjon nekem!!

(#15560) raziel01 válasza qkac007 (#15559) üzenetére


raziel01
veterán

[link]

Vicces, hogy egyes embereket ilyenekre rá lehet venni.

(#15561) kali válasza raziel01 (#15560) üzenetére


kali
legenda

sajnos, sokan még ettől is kétségesebb játékoknak is "bedőlnek"...

(#15562) blueye válasza qkac007 (#15559) üzenetére


blueye
veterán

Szvsz ITT tudsz ilyen emberekre lelni.

(#15563) djculture válasza blueye (#15562) üzenetére


djculture
félisten

"60 ezer Ft körül volt 1 millió pont begyűjtése, tehát az elején kb 300-500 ezer Ft-ért vihették el a Golfokat"
Értelmes játék...

[ Szerkesztve ]

(#15564) krystman


krystman
őstag

Hívtam tegnap az ügyfélszolgálatot a MobilTV ügyben. Nem tudom mi igaz, de váltig állítja az ügyintéző, hogy ha letelik a 100MB-os csomagom, akkor azért nem tudom nézni a demo csatornákat. Nos lehet, hogy én tudom rosszul, de a Mobil TV és a sima netnek nincs köze egymáshoz nem?? Mert nekem letelt a 100MB adat, és nem megy a MobilTv egyáltalán. Tipp esetleg?

(#15565) djapor96


djapor96
őstag

Sziasztok! Nem tudja véletlen valaki, hogy Budaörsön és körül hol vannak T tornyok.... Annahegyi kilátó T-s? M1/M7 közös és a 7-es út között a "nagy fenyő" T-s? Esetleg közelebb?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#15566) 1430 válasza krystman (#15564) üzenetére


1430
senior tag

Pont délután teszteltem a teszt számunkon, és a Go!Net S csomagból egy bájtot sem vont le a rendszer a Demo tévézésért. Az viszont jó kérdés, mi történik, ha korlátozzák a sebességed, mert még a 128-as korlát (de gondolom neked 32-es van) is túl alacsony egy streaming videóhoz... Majd talán azt is kipróbálom, de nem sok kedvem van ezért a 30 MB-os keretet elhasználni, mert az elég hosszasan tartana. :)

djapor96
A fenyő az T-Mobile-os. :K

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#15567) djapor96 válasza 1430 (#15566) üzenetére


djapor96
őstag

Köszi... esetleg másik torony a környéken? Milyen átmérőt fednek le ezek a tornyok?

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#15568) 1430 válasza djapor96 (#15567) üzenetére


1430
senior tag

A többi tornyot nem tudom, ezt is csak azért, mert elég jellegzetes. Szerintem még azon a részen (városszélen) is elég sűrűn lehetnek a cellák, és ilyen városi környezetben nem túl nagy a hatótávolságuk, pár száz méter.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#15569) dedike válasza tjb007 (#15548) üzenetére


dedike
addikt

Mától már rendelhető a Vita! :) Mindkét változatban.

Jó szerencsét!

(#15570) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok!

T-s szervízbe adtam be garanciális javításra a telefonom. Olyan esetben mit lehet tenni ha esetlegesen a vállalt határidőre nincs kész a telefon?

(#15572) bozsozso válasza #40993792 (#15571) üzenetére


bozsozso
őstag

Hát ez elég rossz hír mert az asszonynak már nagyon hiányzik a telefonja :( Mondjuk legalább kapott csere készüléket kérés nélkül azonnal. Bár nem teljesen azonos kategória, de a mai gyors ütemben változó mobil technikáknál úgy gondolom ez nem is elvárható.

(#15574) bozsozso válasza #40993792 (#15573) üzenetére


bozsozso
őstag

htc wildfire s a készülék

(#15576) kali


kali
legenda

papíros számla + sárga csekk lemondva, elektronikusra átállva, kell a fenének eztán 142 ft/darab ellenében, mondjuk nem csak a pénz miatt, amúgy is régóta e-bank átutalással egyenlítem ki a számlákat, de a postai úton és a t-pontokban bevezetésre kerülő tranzakciós díj is lökést adott, mivel több t-mobile számla is befizetésre vár havonta!

(#15577) bozsozso válasza #40993792 (#15575) üzenetére


bozsozso
őstag

Még nem telt le a "határidő" csak előre tájékozódom. 14-re van az igéret tehát még az esély is megvan, hogy addig meglegyen :)

(#15578) HCatti


HCatti
csendes tag

Sziasztok.

Éppen telefonvásárlásban vagyok a T-nél, előfizus lesz, oldalon leírva korrektül minden, webshop rendelés leadva, 36ezer kezdő utána a többi havi részletben 7ezer plussz a havidíj. Várom a hívásukat adategyeztetés céljából, laza 5 munkanapba telt, nembaj kibírtam. Jött a hitelképességi vizsgálat, feltett pár gagyi kérdést és kijött neki, hogy a kezdő mellé még 20ezret kéne adnom a futárnak amit lebeszélhetek. Fáradt is voltam, rossz napom is volt, belementem.... De másnap felmerült a kérdés: a telefon van kamatmentes hitelre, tehát arra nézik a hitelképességet, nem? Akkor hogy-hogy lebeszélhetem a telefon árának egy részét? Most így +20ezerrel drágább lesz a végére a teló? Válaszokat előre is köszi

(#15579) dedike válasza HCatti (#15578) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Mobilelőleget kell fizetned, ennek semmi köze a készülék árához! A mobilelőleget elhasználhatod, ami úgy néz ki, hogy amíg az tart, addig nem kell fizetned, csak a telefon törlesztését. ;)

Jó szerencsét!

(#15580) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Domino 5 feltöltőkártyás díjcsomaghoz nem lehet havidíjas mobilinternetet rendelni csak a napidíjas mobilinternet van a díjcsomagban?

(#15581) HCatti válasza dedike (#15579) üzenetére


HCatti
csendes tag

Köszi szépen, világos már :)

(#15582) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Sziasztok segítség kellene!

Le akartam mondani a NET30-as szolgáltatást és NETSTART-os lenni, de véletlenül a Napinet-et aktiváltam.
Tegnap, és ma is próbáltam átváltani NETSTART-ra (mivel abszolút nem netezek telefofon), de a következő üzenetet kapom:
"A szolgáltatás bekapcsolása nem engedélyezett, egy kizáró szolgáltatás miatt"
Mi a teendő?

(#15583) club1 válasza Gedeon31 (#15580) üzenetére


club1
veterán

Nem tudom ezt hogy lehet félreérteni:
"Az internetszolgáltatást a Domino 5 díjcsomagban a Go!NapiNet adatdíjcsomag biztosítja. Ha Önnek a Domino 5 megrendelésekor már van adatdíjcsomagja, akkor az megmarad (ez alól kivétel a NetStart, amit Domino Go!NapiNetre váltunk át). A Go!NapiNet kikapcsolható vagy más adatdíjcsomagra váltható. "

(#15584) club1 válasza MATEO6600 (#15582) üzenetére


club1
veterán

Gondolom először lemondod egy -GONAPINET -el a kizáró szolgáltatást, majd küldesz egy +NETSTART-ot. De én még nem találkoztam élő emberrel aki MB-onként 1320 Ft-ba kerülő szolgáltatást magától akarna aktiválni...

(#15585) kali válasza club1 (#15584) üzenetére


kali
legenda

ejj, pedig nem ritka... :(

(#15586) MATEO6600 válasza club1 (#15584) üzenetére


MATEO6600
őstag

Mivel nem netezek telefonon (ahogy írtam is), ezért számomra a legmegfelelőbb a NETSTART. (netaláltán néha egy kis 0.facebook)
-NETSTART kulcsszó természetesen nem működik ahogy másoknak sem, mert a kérésemet technikai okok miatt nem tudják teljesíteni :)

(#15587) kali válasza MATEO6600 (#15586) üzenetére


kali
legenda

csak aztán kapcsolj ki minden frissítést és más adatforgalmat igénylő alkalmazást/folyamatot, különben húzós számlákkal szembesülhetsz! :(

(#15588) dedike válasza MATEO6600 (#15582) üzenetére


dedike
addikt

Hívd fel a 1430-at, s pillanatok alatt megoldják neked a problémát! ;)

Ellenben, ha nem netezel, akkor szerintem mindegy melyik aktív....

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#15589) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni, hogy miben különbözik a távszámlás és a t-mobilos elektronikus számlára való váltás? Melyiket érdemesebb választani?

(#15590) kali válasza bozsozso (#15589) üzenetére


kali
legenda

a távszámlához távszámla regisztráció szükséges, elektronikus számla esetében pedig direktben átutalással, bankkártyával, vagy csoportos beszedési megbízással is teljesítheted - tehát a távszámla úgymond egy plusz lépcső!
én az elektronikusat választottam, egyelőre nem távszámlázok, simán utalgatok e-bank útján!

[ Szerkesztve ]

(#15591) bozsozso válasza kali (#15590) üzenetére


bozsozso
őstag

és akkor a T-től kapok egy számlaszámot ahová utalni kell a megadott időpontig? csoportost nem szeretem.

(#15592) kali válasza bozsozso (#15591) üzenetére


kali
legenda

eddig adott a szolgáltató számlaszámot, a sárga csekken is megtalálható, én mindig az alapján utalok!

[ Szerkesztve ]

(#15593) bozsozso válasza kali (#15592) üzenetére


bozsozso
őstag

köszönöm válaszod

(#15594) raziel01


raziel01
veterán

Androidos telómon van olyan, hogy csak 2G hálózat használata. Like díjcsomagom van de már letelt az 50MB, attól, hogy 2G-ben használom ugyan úgy ingyenes továbbra is?

(#15595) Mr X válasza raziel01 (#15594) üzenetére


Mr X
veterán

Az, hogy 2G vagy 3G, csak az adatkommunikáció sebességét határozza meg.

(#15596) kali válasza raziel01 (#15594) üzenetére


kali
legenda

adott szempontból nincs jelentősége, hogy melyik módban használod!

bozsozso; nincs mit!

[ Szerkesztve ]

(#15597) raziel01 válasza kali (#15596) üzenetére


raziel01
veterán

Csak azért kérdeztem, mert azt írják 2G módban az aksit jobban kíméli és a 4KB/s-et az is bírja. :D
Köszi a választ.

(#15598) kali válasza raziel01 (#15597) üzenetére


kali
legenda

igen, többnyire jobb az akkumulátoros üzemidő, ha nincs bekapcsolva a 3g!
így még előnye is van a lekorlátozott mobilinternetes sebbességnek! :))

(#15599) lajkaa


lajkaa
csendes tag

üdv mindenkinek!
nem tudtam befizetni a számláimat időben, ezért a kimenő hívásaimat letiltották. Jövőhéten rendezném a tartozásom, a kérdésem az lenne, hogy lesz-e ennek a korlátozásnak valamilyen következménye? készüléket tudok-e ezután vásárolni? választ előre is köszönöm :)

Amit ma megtehetsz, azt megteheted holnap is!

(#15600) .bruszli.


.bruszli.
aktív tag

Rendeltem egy telefont Domino csomaggal webshopról,a kártyához elvileg ajándékba kaptam 60 perc hálón belüli beszélgetést...ezt kell valahol 'aktiválni',vagy kapok róla valami jelzést,ha már rendelkezésemre áll ?

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.