Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14651) Dave1984 válasza 1430 (#14623) üzenetére


Dave1984
őstag

Aktiváltál Extrát is?
Igen.Egy szám 50% kedvezménnyel hívható opciót.Miért kérded? Az ügyintéző szerint aktiválva lett.Vagy nem is biztos,hogy aktív :F

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#14652) Dave1984


Dave1984
őstag

Mondjuk sehol nem szerepel amit választottam extra kedvezményt,hogy aktív-e :F :U

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#14653) raziel01 válasza tjb007 (#14629) üzenetére


raziel01
veterán

Lol ha ma vettem volna X8-at akkor megkaptam volna kb 4k-val olcsóbban.
Viszont a holnapon van még fekete X8, nekem meg azt mondta a csaj tegnap a boltban, hogy már csak fehér van az egész országban. Most akkor mi az igazság? Átvágott? Mondjuk elég flegma volt.

(#14654) BéHGT


BéHGT
senior tag

Hm, hol tudom megnézni, hogy a MM díjcsomagomnak mi a percdíja? :)
Megvan. :P

[ Szerkesztve ]

(#14655) 1430 válasza zoli62 (#14636) üzenetére


1430
senior tag

BREAKING: Az Eco XS és S díjcsomagokhoz díjköteles (bruttó 203 Ft) a hívószámkijelzés.

Dave1984
Nem ezért kérdeztem, csak mert ha a Perdíj csökkentőt választottad volna, akkor megjegyeztem volna, hogy nem csak mobil irányba csökkennek a percdíjak, hanem vezetékesbe is (ez a honlapon jelenleg félreérthetően van feltüntetve). ;)

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#14656) zoli62 válasza 1430 (#14655) üzenetére


zoli62
addikt

Gratulálok, hogy még mindig kell külön fizetni a hívószámkijelzésért az Eco-ban. :) Esetleg ha a hivatalos honlap ezügyben félretájékoztató, ki viseli ennek a szankcióit? :)

[ Szerkesztve ]

(#14657) zoli62 válasza Nietzsche_ (#14639) üzenetére


zoli62
addikt

Valamelyik beletette a hívószámkijelzést a leírásba, de már ki is vették. Láthatóan nagy a káosz, amit csak a zseni láthat át. :)

[ Szerkesztve ]

(#14658) Dave1984 válasza 1430 (#14655) üzenetére


Dave1984
őstag

Köszönöm az infót,bár ez nálam átjött:)
Más:

Az normális,hogy a My T-Mobileban nem látom melyik kedvezményt vettem igénybe?Honnan tudjam tényleg él e az általam választott kedvezmény :F

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#14659) Varszegig válasza 1430 (#14649) üzenetére


Varszegig
veterán

Arra nincs remény, hogy DuoNet Sim-et lehessen kérni Mediamania S, M vagy Mozaik S, M mellé, feltéve, ha kötődik hozzá Net&Roll?
Nekem csak ezért nem érné meg feljebb váltani, viszont a net&roll-lal együtt ugye már havi 1,5 GB-om van, ami a tablettel együtt is elég lenne. Költenék még havi 500-at, de a T nem engedi:)

[ Szerkesztve ]

(#14660) Tomajdon válasza sifarr (#14613) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Köszi az infót!

(#14661) surgyi


surgyi
senior tag

Helló!
Mától 4 fajta SE készülék -20% webshopos rendelés esetén, ez dominóra nem igaz, csak előfizetésre?

(#14662) tjb007 válasza surgyi (#14661) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csak havidíjas előfizetésre vonatkozik, Dominora nem.

(#14663) erikszon


erikszon
csendes tag

Sikeresen havidíjas előfizetővé váltam a nap folyamán, és azóta a hívások végeztével egy fekete és piros nyíl ábra mutatkozik az állapotsoromon, mellé a szöveg: "dm session connecting" Ez micsoda? :Y

(#14664) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Webshop-on keresztül rendelném meg az új telefonomat. Mennyire megbízható ez a webshopos dolog? Gondolok én az esetleges garanciális dolgokra, korrektségre (használt készülék, bontott doboz stb.) Egyszóval, szabad-e így rendelni a t-mobile-tól?

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#14665) giigz válasza bajtokarpi (#14664) üzenetére


giigz
veterán

Persze! :K

Szerintem manapság a 80% onnan rendel legalább... :)

(#14666) bajtokarpi válasza giigz (#14665) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Köszönöm, megnyugtattál :-)!

battletag: bossi#2666

(#14667) giigz válasza bajtokarpi (#14666) üzenetére


giigz
veterán

Az meg egyértelmű, hogy bontatlan csomagot kapsz, benne a gyárból kijött telóval. Ha valami nem jó, akkor bemész egy T-be, vagy telefonálsz nekik...

(#14668) kali válasza bajtokarpi (#14664) üzenetére


kali
legenda

teljesen megbízható, bármilyen szempontból is nézed!
sokszor rendeltem már így, és semmilyen probléma nem merült fel egyszer sem!
mindig gyárilag zárt dobozt kaptam, a futár úgy adta át, hogy mutatta a gyártói zárjegy sértetlenségét, a garis papírokat pont úgy megküldik, mint amikor a boltban átadják, ráadásul webshop rendelés estén 8 (munka)napon belül indoklás nélkül elállhatsz a szerződéstől, ami ugye nem rossz dolog, pláne ha látatlanban rendelsz meg egy készüléket!

(#14669) nord_ válasza bajtokarpi (#14664) üzenetére


nord_
veterán

Te, ez nem a mucsaröcsögei kisjózsi vebsopp! :DDD

(#14670) bajtokarpi válasza giigz (#14667) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Ebben a világban már semmi nem egyértelmű, sajnos, de értelek benneteket. Nos, hogy miért is merültek fel bennem kételyek: [link]

giigz, kali, nord_ , Zsolt_72 köszönöm a segítségeteket!!!

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#14672) BéHGT válasza Varszegig (#14659) üzenetére


BéHGT
senior tag

Az engem is érdekelne... Lenne havi 2 gigám a limitbövítő opcióval, de ugye nem ad a MM-hez olyan lehetőséget, hogy netes kártyát kérhessek.
Mondjuk van mellette Hipernet, meg Vodás net is a tabletnek. :DDD :DDD

Amúgy volt már olyan, nem ennél a szolgáltatónál, hogy valaki már használt telefont kapott, nem is olyan régen. Kijelzője karcos, zsebkopott telefonról van szó. És biztos nem Ő volt az egyetlen. De hogy ezekkel mi lesz, kiderülnek-e vagy sem, azt nem tudom...

[ Szerkesztve ]

(#14673) Something_ válasza BéHGT (#14438) üzenetére


Something_
őstag

Na meggyütt.
Aktuális havi egyenleg (kedvezmények levonása nélkül): 14 936 Ft
Számlázott összeg: 5 840 Ft

5.840 lett a vége, ebből van 4 lottó, ami 1000 ft, plusz még 1000 ft-ot eltelefonáltam "kamura" a hőn szeretett ex-főiskolám felé, mivel szarul küldték el etr-ben az államvizsga időpontokat és 1 órán keresztül hívtam őket úgy, hogy 40-50 másodperc között megszakadt a kicsengés, és már ezeket a kicsengéseket is számlázta, mivel valami központon keresztül kapcsolják a Hallgatói Információs Irodát. Korrekt eljárás. Amúgy a telefonálás vége az lett, hogy nem adhatnak ki ilyen bizalmas adatot, mint a zv időpont, fáradjak be személyesen. Ez volt kb az 50. telefonhívás után, ami 50x25 ft-ot jelentett számomra. De ez már a múlt, lediplomáztam!:D

(#14674) 1430 válasza nord_ (#14644) üzenetére


1430
senior tag

Nem értem a kérdést. Mozaikra vállalt tarifahűséggel is olcsóbb a készülék, nem csak MédiaMániára.
http://www.t-mobile.hu/lakossagi/akciok/akcio/Mozaik_arlista

Varszegig #14659
Szerintem ne várj erre, már az is nagy dolog, hogy a Net&Roll opciót engedig a Mozaik XS-hez. :N

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#14675) TMT7TMT7


TMT7TMT7
tag

Sziasztok, olyan kérdésem lenne,hogy az előfizetésemben (ikon 200) foglalt adatforgalom mindig az előfizetés megkötésének napjától nullázódik le,ugye? Csak mert három napja indult el az új hónap előfizetés szerint,és mégis küldték az sms-t, hogy a forgalmam 100%-át felhasználtam..... akkor ez csak egy automatikus sms?

A segítséget előre is köszönöm :)

(#14676) BéHGT válasza Something_ (#14673) üzenetére


BéHGT
senior tag

Na, az nem rossz!
Viszont ez nálam most mi? Alulra odaírja, hogy kedvezmények levonása nélkül, de nem az aktuális havi egyenleg után zárójelben. Ez már a végleges nettó számlám? Kicsit soknak találom, alig telefonáltam. :DDD :DDD

(#14677) 1430 válasza TMT7TMT7 (#14675) üzenetére


1430
senior tag

Ha csak az alapcsomagot használod, akkor minden hónap 1-én 0 órától indul az új havi keret.

BéHGT
Ajánlott olvasmány. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#14678) BéHGT válasza 1430 (#14677) üzenetére


BéHGT
senior tag

Jól van, meg van már, ez már kicsit megnyugtatóbb. Csak nem tudom, miért írja ki 2 helyen, egyiken így, másikon úgy...
Na meg persze az sem fair, hogy HGabor89 már tudja mennyit kell fizetnie... Gonoszak. :))

(#14679) domerator válasza 1430 (#14633) üzenetére


domerator
veterán

Azannya... kiprobaltam, mukodik.... nem rossz, koszonjuk!

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#14680) Nietzsche_ válasza BéHGT (#14678) üzenetére


Nietzsche_
tag

Sok millió ügyfélről beszélünk. A számlák végleges elkészülte tárgyhót követő 1-3.-a.

(#14681) zoli62


zoli62
addikt

A régi, lezárt egyenleget is képes rosszul mutatni a My T-Mobile, még akkor is, ha nettóban látszik, de az új ÁFA kulccsal számolva is épphogy nem stimmel... :)

(#14682) nord_ válasza 1430 (#14674) üzenetére


nord_
veterán

Tegnap még nem láttam... Basszus, pont iPhone-ra nincs. Pedig az M díjcsomag felelne meg leginkább a telefonálási szokásaimnak. Na mindegy, reménykedem, hogy a három hét múlva történő esedékességig nem lesz kivezetve a MM M. Tudom, van ikon200/400, volt mindkettő is, de a középút az ideális. :)

(#14683) Varszegig válasza 1430 (#14674) üzenetére


Varszegig
veterán

Nem várok, csak használnám, ha lehetne. De nem az xs izgat, hanem az s. Annyit nem telefonálok, hogy megérje az L, viszont az 1.5ös keretet megosztani megérne még havi 500at. De ha nem, hát nem.:) :)

(#14684) 1430 válasza nord_ (#14682) üzenetére


1430
senior tag

Egyrészt kivezetve biztos nem lesz, legfeljebb lezárva (nagy különbség! :) ), másrészt 3 héten belül biztos nem lesz lezárva, mert a lezáráshoz 30 nappal korábban sajtóközleményben jelezni kell az ÁSZF (ennek része a díjszabás) változást, márpedig a legfrissebb változásban sem szerepel ilyen infó. ;)
Mellesleg iPhone-ra is van kedvezmény...

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#14685) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! A következő a gondom. Pár perce próbáltam módosítani a My T-Mobile-on keresztül a Médiamánia XS díjcsomagom Mozaik XS díjcsomagra 30 belföldi hálózaton belüli sms és azonos percdíj minden irányba opciókkal, de a díjcsomagváltásra kattintva a rendszer nem ajánlotta fel a kiválasztott díjcsomagot. Ezek szerint díjcsomagváltás így nem intézhető, vagy én rontottam el valamit? Előre is köszi a válaszokat.

(#14686) lupus_l válasza Tappancs2001 (#14685) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Nekem a rendszer nem engedélyezte a váltást a My T-Mobile felületén, ezért a telefonos ügyfélszolgálaton keresztül meg is tettem.

(#14687) Nescafé válasza kp78 (#14599) üzenetére


Nescafé
őstag

:DD :D :)

 iPhone 15 Pro

(#14688) Andie


Andie
őstag

Sziasztok!

Szeretnék egy ilyen Domino Web csomagot, mert szerintem ez felelne meg leginkább a változó, szélsőséges mobilnet használatomnak (laptopon). Van, hogy hetekig nem használom, van hogy 1 hétig 0-24 nézek valamit (pl tőzsde).
Meg is akartam rendelni, de azt irják, hogy jelenleg nincs raktáron (mi? simkártya??), úgyhogy igy jártam.
Hol lehetne ilyet szerezni? Van valami viszonteladó, akinél létezik? Esetleg valakinél polc alatt? Vagy átadó, megunt csomag?
:F

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#14689) erikszon


erikszon
csendes tag

#14663? :)

(#14690) Nescafé


Nescafé
őstag

Sziasztok
Médimania Xs-ről érdemes Váltani mozaik Xs-re.?
Mozaikba nincs mobiltv mondjuk nem nagyon használom.
Viszont net 150 helyett 200,meg van pl 50%os hivás.
Jól láttam?
Árban meg ugyan az

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#14691) tjb007 válasza Andie (#14688) üzenetére


tjb007
nagyúr

USB stick is kell vagy csak kártya ?

(#14690) Nescafé

Érdemes.
Alacsonyabb havidíj, a díjcsomagban foglalt adatforgalom felhasználása után nincs túlforgalmazási díj, és igen, jól láttad, egy választott hálózaton belüli számot 50% -kal olcsóbb perdíjjal hívhatsz (persze ha ezt választod).

[ Szerkesztve ]

(#14692) Andie válasza tjb007 (#14691) üzenetére


Andie
őstag

Elvileg egy kollegámnak van egy régi, lejárt t-mobile stickje, holnapra megkeresi.
Persze ha az nincs meg, akkor kell. Vagy amúgy is jobb lenne egy új talán?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#14693) Nescafé válasza tjb007 (#14691) üzenetére


Nescafé
őstag

És ez a 30sms ha bepipálom az ugye 350-de akkor az tartalmazza a 30sms-t?

 iPhone 15 Pro

(#14694) Gabe83


Gabe83
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Van egy T-s szervizes sztorim, amit gondoltam megosztok Veletek.

Anno javíttatásra szorult a készülékem. Mivel garanciális volt még, irány a legközelebbi T.
Szokásos procedúra, cseretelefon, maximum 2 hét. Eltelt 5 naptári nap, arra volt dolgom gondoltam bemegyek rákérdezek.
Emberke elkérte a papírt, megkérdezte, hogy kaptam-e sms-t. Persze, feleltem. :DDD
Lazán hátrasétált és kihozta a készüléket. Miután visszakaptam azért elmondtam neki, hogy nem jött sms és megkérdeztem, hogy ugye nem váratott volna 14 napig.

Válaszként ezt kaptam: Mit akadékoskodik, örüljön hogy kész van a telefon.

SZAKADJON RÁJUK AZ ÉG!!!!!!!!!! :W

(#14695) BéHGT


BéHGT
senior tag

Ez a Te+Én hogyan működik? Ott van, hogy 260Ft/hívószám, a leírásban pedig az van, hogy 2 számot tudok 30%-al olcsóbban hívni. Valamint csak előfizetőt lehet választani? Elég csak nekem megrendelni, vagy neki is kell? :)
Miért szorult ennyire háttérbe a MM díjcsomag? :)

Gabe83: Ennyi, örülj hogy kérsz lett.. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14696) Gabbo


Gabbo
aktív tag

Gabe83: Ez mekkora! Ma úgyis van arra dolgom, bejátszom. :DD

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#14697) tjb007 válasza Andie (#14692) üzenetére


tjb007
nagyúr

A régebbi stick -ek is maximálisan ki tudják használni a maximálisan elérhető sebességet, szóval nem szükséges viszont így előbb juthatsz SIM kártyához, ha a stick nem kell akkor még mindig eladhatod.
Domino Web -es SIM -hez háromféle módon juthatsz:
1. Önállóan a T-Mobile webshopjából (2990 Ft, ebből 1990 Ft felhasználható)
2. USB stick -kel együtt (6291 Ft ► webshop ár, 1 GB egyszeri leforgalmazhatósággal + 1990 Ft felhasználhatósággal)
3. USB stick -kel együtt viszonteladóknál (4000 Ft körül, kezdőegyenleg nincs csak az 1 GB egyszeri leforgalmazhatóság)

(#14693) Nescafé

Egy Extra kedvezményt díjmentesen lehet választani, szóval ha bepipálod a 30 díjmentes SMS -t akkor 30 SMS -t fogsz "ingyen" kapni viszont minden további igénybe vett Extra kedvezményért 350 forintot kell fizetned.

(#14698) Varszegig válasza tjb007 (#14691) üzenetére


Varszegig
veterán

persze a mozaik xs percdíjai (hálózaton belül), és sms díjai magasabbak mint a mediamania xs-é. A mozaik S-nél meg minden irányba magasabb a percdíj, és az sms díj. Az hogy nincs mobiltv az bocsánatos, meg a flexibilitása se rossz, de azért hamarabb elfogy az 5000 ft a magasabb díjakkal. (Mondjuk, ha nem 30 sms lenne hozzá kérhető legalább, hanem 50...)

Gyúrhatnának ezen még a marketingesek-szerintem:)

[ Szerkesztve ]

(#14699) Andie válasza tjb007 (#14697) üzenetére


Andie
őstag

Köszi az infókat, az 1.- 2.- pont nem jáccik, mer "nincs raktáron". Bármit is jelentsen ez.
A 3. lenne móka, ha tudnám, hova menjek itt Pesten, mondjuk a Moszkvatér környékén.
Ezek a stickek egyébként hálózatfüggőek? Tehát a vodás stickembe nem tudok betenni egy ilyen t-s sim-et?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#14700) tjb007 válasza Varszegig (#14698) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mindenki el tudja dönteni a telefonhasználati szokásai alapján, hogy számára mi az előnyösebb.

(#14699) Andie

A 2. pont is elérhető/rendelhető: [link]
A 3. lehetőség példádul a Speedshopban is elérhető: [link]
Hálózatfüggők, más SIM -mel nem működnek.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.