Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14501) mondomén


mondomén
őstag

Hahó!

Tavaly szeptembertől van új telefonom és számom hozzá. Azóta többször előfordult, hogy ismeretlen számon kerestek, amit ha felveszek nem szólnak bele. Van viszont egy másik is amibe eddig szintén nem szóltak bele (ennek kijelzi a számát, de nem magyar), ma négyszer csörgettek, ötödjére idegesen felkaptam és most valaki bele halózott, plusz mondott valamit nem tudom milyen nyelven.:) Angolul közöltem vele, hogy nem ismerem és ne hívogasson, erre a válasz az volt, hogy OK.:) Majd rákerestem a számra ami +218-al kezdődik, kicsit kikerekedett a szemem, ugyanis Líbiai a szám.:D Nem emlékszem, hogy akárhova is beírtam volna a számom. Ez mi a tököm lehet?

(#14502) nord_ válasza mondomén (#14501) üzenetére


nord_
veterán

Nyugodtan hallgasd végig, beszélgess vele egyszer jó hosszan. Többet nem fog hívni, ha meglátja a számláját. :)

(#14503) BéHGT válasza mondomén (#14501) üzenetére


BéHGT
senior tag

Akkor, ha majd eltűnsz, megemlékezünk Rólad... ;) :DDD :DDD

Engem ismeretlen számról hívogatnak T-től, olyanokat kérdezve, hogy milyen az ügyfélszolgálatuk, mikor fordultam hozzájuk segítségért, sikerült-e elintéznem a dolgot. Szegény csaj mind a 15-20 kérdésnél feltette, hogy Nagyon jó, jó, közepesen jó, kevésbé elégedett, elégedetlen... Vagy valami ilyesmi. :)
De meglepődtem, hogy ismeretlen számról hívnak, amikor hívtak Karácsony előtt, mert kérdeztem valamit e-mailen, akkor is kijelzett valami bp-i számot...

(#14504) djculture válasza phantom88 (#14499) üzenetére


djculture
félisten

Nem tudom én tisztában vagyok evvel. Mikor nyáron vettem telós csomagot egyből mentem a my t-home ra és ott kikapcsoltam a netstartot, mert persze akkor nekem is aktiválták egyből.

[ Szerkesztve ]

(#14505) mondomén válasza BéHGT (#14503) üzenetére


mondomén
őstag

De legalább beleszólnának vagy lihegnének.:D Az ismeretlen szám annyira nem zavar, de az, hogy hívogat egy líbiai...:) Honnan tudja egy líbiai a számomat? Ráadásul a vonal sem volt jó, visszhangzott az egész. :DDD

(#14506) djculture válasza mondomén (#14505) üzenetére


djculture
félisten

Lehet valami rokonod emigrált régen, most meg elhalálozott és az ügyvédje hívogat hogy mi legyen a gyémánt bányával :D Egyik haver járt így csak egy német rokonja volt három házat örökölt tőle meg mit tudom én mit, mint kiderült. Na az is el küldte az illetőt a jó fenébe aki hívogatta párszor, mire kerített olyat aki tud németül és kiderült hogy mi a fenét akar :D

[ Szerkesztve ]

(#14507) lindermen válasza 1430 (#14485) üzenetére


lindermen
aktív tag

Hangalapú előfizetéshez lehet aktiválni a nagyobb mobilinternet csomagokat is? Aranytárskártya Relaxnet M-et is vagy a csak a simát?

(#14508) Jake88 válasza djculture (#14506) üzenetére


Jake88
tag

Párszor velem is előfordult,hogy külföldi számról hívtak. Bár nálam +61-es szám volt. Az-az Ausztrália.

Teljesen mind1 egyébként mert internetes hívások is lehettek abba meg mind1 milyen szám volt. Én is használtam ilyen alkalmazást és +1,es meg +44-es számokkal telefonálgattam nagyon régen.
Hiába állítottam be,hogy Hungary.

(#14509) sifarr válasza mondomén (#14501) üzenetére


sifarr
senior tag

Tavaly szeptembertől van új telefonom és számom hozzá. ...Azóta többször előfordult, hogy ismeretlen számon kerestek, ... Nem emlékszem, hogy akárhova is beírtam volna a számom. Ez mi a tököm lehet?
A magyarázat egyszerű.
Pihentetett számot kaptál, nem te vagy a telefonszámod első használója. A szám korábbi tulajdonosának ismerőse hívhatott. Előbb-utóbb lekopik.
De kaphattál volna akár banki értesítő sms-eket is. Erre is volt több példa. Azt macerásabb megszüntettetni.
Ez egyre gyakrabban elő fog fordulni. A Tré gyakorlatilag már kimerítette a 30-as számtartományt a 0-ás és az 1-es kezdetűek kivételével. (Utóbbiakat még a másik kettő sem használja.) Alig 25 ezer maradt még ki.
Tehát a most kiadott "új" telefonszámok közül egyre ritkább lesz a valóban új, először használatos szám.

(#14510) Gedeon31 válasza sifarr (#14509) üzenetére


Gedeon31
addikt

Annó egy másik szolgáltatónál a banki értesítő sms-eket én is megéltem. Hiába hivtam öket ez a szám már nem az ügyfelüké semmit nem tudtam tenni. Folyamatosan jöttek az sms-ek.

(#14511) mondomén válasza sifarr (#14509) üzenetére


mondomén
őstag

Erre nem is gondoltam, kár, már kezdtem ráizgulni a gyémánt bányára.:)
Kösz a választ.

(#14512) tjb007 válasza lindermen (#14507) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az alábbiakat lehet: Go!Net S/M/L, RelaxNet M/L + MédiaMánia és ikon díjcsomagok mellé a Net&Roll sebesség- és adatforgalmi limitbővítő opció.
A többit (Net&Roll M/L/4G, Aranytárskártya RelaxNet M/L, ikon Net 2GB) csak különállóan, új SIM kártyával lehet igénybe venni.

[ Szerkesztve ]

(#14513) lindermen válasza tjb007 (#14512) üzenetére


lindermen
aktív tag

Köszi :R

(#14514) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

tabletet vennék a T-nél.

van egy T-home alap telefon + családi dsl előfizetés, hűségkedvezmény, meg ~1500 hűségpont, aranykártyás.

ehhez az előfizetéshez egy kisebb mobilnettel hogy lehet tabletet venni? (my t-home izén sehogy nem adja ki, csak az alapárakat)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14515) djculture válasza Mr.Csizmás (#14514) üzenetére


djculture
félisten

9940 előleg+ havi 1040
Hűségpontok ott semmire se jók minden hülye kupont lehet venni rajta kb. De amúgy ezt a t-mobile nál is megtudod venni de ott repkednek a 29 ezrek meg ilyen dijcsomagra hűség /MédiaMánia XL 16750 Ft havi díj 2 év hűség/
meg olyanra szavak.

[ Szerkesztve ]

(#14516) Something_


Something_
őstag

Üdv!

Lenne egy kérdésem. Nagymutteréknak már elég régóta van t-home telefon előfizetésük és minimum 2 éve T-s mobilinternetük, eddig 7,2-es volt, de tegnap bementek és átkötötték 21-esre, 16 giga adatforgalmas netre. Ezt így telefonba mondták:D Ez a mobilnet végülis akkor a Net&Roll M? Azt mondták, hogy hűségidő nélkül kötötték és csak egy sim-et kaptak, amit a régi mobilnet stick-be be kellett rakni és működött is.

Na már most az lenne a kérdésem, hogyha 2 év hűséget kötnének erre a Net&Roll M-re, akkor ki tudnék hozni 45.000 ft-ért egy huawei tab-ot?

Végül is azzal nem vagyok tisztában, hogy a Net&Roll M az mobilelőfizetéshez köthető net vagy különálló, stick-es mobilinternet?

Szerk.:
kicsit elírtam:D a régi sim maradt meg és új stick-et kaptak.
Plusz gondolom a 7000 ft-os net & roll m az gondolom különálló mobilnet.
Meg is válaszoltam a kérdésemet:D

[ Szerkesztve ]

(#14517) BéHGT válasza Something_ (#14516) üzenetére


BéHGT
senior tag

Bekötötték. :DDD :DDD Komolyak! ;)
Ez net, külön. És szerintem ez lesz az. Csak nézzék meg, hogy a modem tudja-e a 21-es sebességet?

(#14518) Something_ válasza BéHGT (#14517) üzenetére


Something_
őstag

Jaja, ez ez, ezt néztem. Na akkor majd a héten felugrok hozzájuk, úgyis hívogattak, azt rájuk beszélek 2 év hűséget:D

Gondolom aranykártyások, ezáltal a készülékből lehet valamiféle kedvezmény, vagy a készülék az fix 45e? :DDD

Amúgy a 7,2-es szerződés kötötték át 21-esre!:D Kötekedsz itt..:D

Amúgy az milyen t-home-os csomag, ahol a t-home-os és a t-mobile-os számokat ingyen lehet hívni?

[ Szerkesztve ]

(#14519) BéHGT válasza Something_ (#14518) üzenetére


BéHGT
senior tag

Na, azt én nem tudom, hogy abból még adnak-e kedvezményt, mert ugye azt aranykártyásoknak hirdetik..
Nem kötekedek... Csak nem fog hasítani, ha 7,2-es modemmel használják a 21-es netet szerintem. ;)
Legutolsó kérdésre végképp nem tudok válaszolni, mert nem is hallottam még arról. ;)

(#14520) Something_ válasza BéHGT (#14519) üzenetére


Something_
őstag

Biztos, hogy 21-es modemet kaptak, mert tegnap levezényeltem telefonba 1 órán keresztül, hogy hogyan kell letörölni a régi szoftvert, hogyan kell berakni a régi simet az új stickbe és hogyan kell felrakni az új szoftvert:D
Nyomattam velük egy speedtest-et, 5 mega lett a letöltés.. Bp belváros, Szent István krt, este 10 órakkor.. :D Hasííííííííííííííííít.

(#14521) tjb007 válasza Something_ (#14516) üzenetére


tjb007
nagyúr

"ha 2 év hűséget kötnének erre a Net&Roll M-re, akkor ki tudnék hozni 45.000 ft-ért egy huawei tab-ot?"

Igen, de csak ha a arany vagy platina kiemeltségi szinttel rendelkezel (új előfizetésként).
Amúgy még nem tudnád kihasználni mivel az S7 Slim max. 7,2Mbps -os letöltési sebességre képes, ehhez a tablethez inkább valamelyik RelaxNet illik.

"Végül is azzal nem vagyok tisztában, hogy a Net&Roll M az mobilelőfizetéshez köthető net vagy különálló, stick-es mobilinternet?"

Meglévő díjcsomag mellé nem lehet igénybe venni, csak különállóan tablet/notebook/netbook/stick mellé.

"Amúgy az milyen t-home-os csomag, ahol a t-home-os és a t-mobile-os számokat ingyen lehet hívni?"

Hoppá

(#14522) tomy86 válasza Something_ (#14518) üzenetére


tomy86
addikt

"Amúgy az milyen t-home-os csomag, ahol a t-home-os és a t-mobile-os számokat ingyen lehet hívni?"
Azt nem tudom, hogy van-e ilyen. Mi konkrétan ezt használjuk. T-mobile 200perc/hó erejéig 0Ft.

Megelőztek

[ Szerkesztve ]

(#14523) BéHGT válasza tjb007 (#14521) üzenetére


BéHGT
senior tag

Szerintem Ő csak a tabletet akarja magának ilyen "jó áron". A net meg gondolom maradna a rokonnak.

(#14524) Something_ válasza tjb007 (#14521) üzenetére


Something_
őstag

Uj elofizetes az vegul is az, hogyha lejart a regi husegideje nem?
Most jart le a regi 2 eves huseg, besetaltak a t-hez es huseg nelkul elofizettek net&roll m-re. A sim kartya megmaradt, csak egy uj sticket/modemet kaptak.

Nem a tabletbe lenne a net&roll m. Ugy gondoltam, hogy ok elvannak a laptopjukon a megszokott stick-net&roll m parossal, en meg bezsebelem a tabot:DD

(#14525) BéHGT válasza Something_ (#14524) üzenetére


BéHGT
senior tag

"Azt mondták, hogy hűségidő nélkül kötötték és csak egy sim-et kaptak, amit a régi mobilnet stick-be be kellett rakni és működött is."
Na, most minket direkt össze akarsz keverni? Új simet, vagy sticket kaptak? :P :DDD

(#14526) Something_ válasza BéHGT (#14525) üzenetére


Something_
őstag

Baszki, kezdem hulyenek erezni magam:D
Sticket kaptak, amibe a regi simet raktak:D

Mar nekem is kaoszos a story. Lehet, hogy hipernetre fizettek elo? De az meg nem rozsaszin:D

(#14527) Gedeon31 válasza Something_ (#14526) üzenetére


Gedeon31
addikt

Az kék nem rozsaszin. :DD

(#14528) tjb007 válasza Something_ (#14524) üzenetére


tjb007
nagyúr

[link]

Azért írtam azt zárójelben mert általánosságban gondolkodom, nem konkrét előfizetésekben.
Amúgy meg szerintem semmi akadálya nincs a tablet+Net&Roll kombó igénybevételéhez.

"Úgy gondoltam, hogy ok elvannak a laptopjukon a megszokott stick-net&roll m parossal, en meg bezsebelem a tabot"

És az újonnan kötött, két évre aláírt Net&Roll csomaggal mi lesz ?

(#14529) BéHGT válasza tjb007 (#14528) üzenetére


BéHGT
senior tag

Nem írtak alá 2 évre. Lejárt a 2 év, és a 7-esről 21-re váltottak hűségidő nélkül. Úgyhogy szerintem ha arra írnak hűséget, játszható a dolog.
Mondjuk lassan kezdem én is elveszteni a fonalat... :D :DD

(#14530) Something_ válasza tjb007 (#14528) üzenetére


Something_
őstag

Elvileg nem írtak alá hűséget! Habár ha nem írtak hűséget, hogy kaphattak új sticket? :DDD

Amúgy ebbe mi az okosság, hogy a hosszabbítás nem számít új hűségnek? Lejárt a mobilinternet sim, azt kidobják és kapnak egy új sim-et és akkor már új előfizetők? Mobilszámnál még megértem, de mobilinternetnél érdekes. Mert nem hiszem, hogy sokan használnák a mobilinternetes telefonszámukat.

[ Szerkesztve ]

(#14531) vinikorn


vinikorn
aktív tag

A T-Mobilnál lehet egy ilyen mGrip nevű telefon tartó: [link].
Van valakinek? Samsung Galaxy S-t bele lehet úgy tenni, hogy a kamera kilátszik és használható?

(#14532) tjb007 válasza Something_ (#14530) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem új hűség, előfizetés.

"Lejárt a mobilinternet sim, azt kidobják és kapnak egy új sim-et és akkor már új előfizetők?"

Ez azért nem egy Domino előfizetés amit ha megunok eldobok :DDD
Először fel kell mondani az előfizetést, utána lehet újat kötni (már ha nincs szüksége párhuzamosan két előfizetésre).

(#14533) Nietzsche_ válasza Something_ (#14520) üzenetére


Nietzsche_
tag

Furcsa lenne, ha hűségidő nélkül lenne... Hűségidő hosszabbítással lehet ingyenesen kapni új modemet... PL. E352-t, MF669-est stb-stb-t... (akár egy év hűséggel is... + kétszer 2000 Forint megtakarítást is kapnak a hűséghosszabbításért...) Bár lehet, hogy volt benne egy csavar, a régit megszüntették és csináltak nekik egy újat, új hűséggel...ez utóbbi érdekes... :) Hogy úgy mondjam üzleti berkekben - ilyen szépen tájékoztatva - ismert, de nem elismert... :D

Lehet, hogy ebben a három sorban teljesedik ki a mai képzavarod... :) :(

Szerk: látom mégsem megszüntet/Eldob/ új sim... csak van egy kis képzavar :DD Még engem is megzavartál... a hűségidőre ua. áll...

[ Szerkesztve ]

(#14534) Nietzsche_ válasza Something_ (#14530) üzenetére


Nietzsche_
tag

Rátapintottál az első sorban szerintem a lényegre... :D

(#14535) Nietzsche_ válasza Mr.Csizmás (#14514) üzenetére


Nietzsche_
tag

Üdv :)

Több lehetőséged is van... Ha új előfizetést nem akarsz kötni, akkor is adott a lehetőség, hogy tabletet vásárolj, akár kamatmentes részletre... :)

http://www.t-home.hu/lakossagi/extrak/digitalis_otthon/tablagep

Abban az esetben, ha mindenképpen akarsz mobilinternetet is akkor is vannak elég jó lehetőségek...

Felhívnám pl. a figyelmedet a duplanet kedvezményre, ami arról szól, ha van meglévő vezetékes interneted és erre frissen hosszabbítasz hűséget (akár ezt hűségidő alatt is megteheted) akkor összekapcsolhatod a meglévő mobilinterneteddel és lemegy a havidíadból 40% (amég a hűségidő rajta van a vezetékes interneten addig fixen kapod ezt a kedvezményt is!)

Két éves hűség mellett az első három hónapban alapban kapnál két ezer kedvezményt így - bármelyik internetes csomagból - és egy ilyen megoldással egy Net&roll L-t (26 GB adatforgalommal) 9550-nel szemben, te megkaphatnál havi ~5700-ért, Egy Net&roll M-et (16GB adatforgalom) 4195-ért.... :) Mindezek alapján az árak a következőképpen alakulnának:

[Mobilinternet Árlista]

[ Szerkesztve ]

(#14536) Nietzsche_ válasza tjb007 (#14521) üzenetére


Nietzsche_
tag

"Amúgy még nem tudnád kihasználni mivel az S7 Slim max. 7,2Mbps -os letöltési sebességre képes, ehhez a tablethez inkább valamelyik RelaxNet illik."

Ezzel nem feltétlen értek egyet... Nap, mint nap tapasztalom, hogy ez csak egy prekoncepció sok értékesítőnél. Szerintem sokan vannak azok is, akik tesznek rá, s azt mondják, hogy a leforgalmazható adatforgalom-mennyisége fontosabb, mint a milyensége (elég az a 4-5Mbit/s is sokaknak ehhez)... :)

Anno pl. nekem is oda kellett figyelni - jó pár évvel ezelőtt... - hogy a 200 (vagy 250 volt?) GB-s ÁSZF havi korlátot ne lépjem át az 1Mbit/s-es vezetékes netemmel... :D (dolgozott a gép magának nélkülem is...) Még szerencse, hogy T-s berkekben ezek már elfelejtett dolgok, nem úgy mint máshol... :)

[ Szerkesztve ]

(#14537) Nietzsche_ válasza Mr.Csizmás (#14514) üzenetére


Nietzsche_
tag

Egy kis kiegészítés:

kisebb mobilnettel is megnézheted egyébként az előbb linkelt árlistában, 4050-es csomag helyett te fizetnél cirka ~2400-t... :) Promóciós első három hónapban meg 1230-at... :)

Ha összeregisztráltatod a T-home-ot és a T-mobile-t, akkor onnantól Magyar telekom szinten egybe gyűjtöd a pontokat (T-home és T-mobile) és a tablet vásárlásba is betudod váltani a T-home szinten összegyűjtött pontjaidat... :)

Abból a szempontból is okos dolog ez, mivel ha alapesetben nincs a neveden T-mobile-os aranykártyás előfizetés akkor az összeregisztrálás után már egy 'integrált' telekom aranykártyával rendelkezel, ami feljogosít akár arra is, hogy kamatmentes részletre elvidd a tabletet (t-mobile oldalon)... :) (ahogy látod ez előfeltétele a tablet/laptop/netbook vásárlásnál a kamatmentes részletnek a mellékelt árlista is külön taglalja az aranykártyás/aranykártyával nem rendelkező ügyfelelet)

(#14538) BéHGT válasza Nietzsche_ (#14536) üzenetére


BéHGT
senior tag

Tény, hogy egy 5M-s net táblán abszolút élvezhető! :K

(#14539) dedike válasza Nietzsche_ (#14536) üzenetére


dedike
addikt

Szerkesztés gomb? :F

(Hidd el, sokkal átláthatóbb marad a fórum, a címzett meg úgyis megtalálja (ha akarja...) ;) )

Más:

Ezt a sok ezeréves vackot honnan ásták elő T-ék? :F :Y [link]

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#14540) BéHGT válasza dedike (#14539) üzenetére


BéHGT
senior tag

Lumia 800 olyan régi? :DDD
Amúgy szerintem a leltárnál találtak értékeket... ;]

(#14541) djculture válasza Nietzsche_ (#14537) üzenetére


djculture
félisten

"Ha összeregisztráltatod a T-home-ot és a T-mobile-t"
Én még élő embert nem láttam akinek ezt sikerült az a baj. Ha t-homenál indítod arra hivatkoznak ők a t-mobile adatokat nem látják és vica versa. Pár haver ezt már lejátszotta. Olyan mintha nem is egy cégcsoport lenne vagy mi:)

[ Szerkesztve ]

(#14542) kali válasza dedike (#14539) üzenetére


kali
legenda

a kifutókra gondolsz? vagy mire? :F

(#14543) dedike válasza BéHGT (#14540) üzenetére


dedike
addikt

Konkrétan nem arra gondoltam. De van itt ilyen Nokia 6700 Slide, meg LG GT540, Nokia C3-01, meg Nokia X3-02... :Y

(Szerintem megörököltek egy technikai múzeumot... ;] )

djculture:

Nekem csont nélkül sikerült, ha harmadszorra, akkor is..(mivel kértek mindenféle tizenéves számokat meg hozzátartozó jelszótöredékeket... :DDD )

Nietzsche_:

Nem tudom mit szívsz, de én is akarok belőle! :C

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#14544) Nietzsche_ válasza dedike (#14539) üzenetére


Nietzsche_
tag

Alapjában véve szerkesztek én a végső mp-k ig, azon az egy helyen ez elcsúszott, mert a hozzászólásra való közvetlen reagálás egyszerűbb és praktikusabb megoldásnak tűnt, mint a számbeli-megjelölést magán viselő hozzászólás linkelése a szemantikai és szintaktikai kritériumok figyelembevételével egy "editált újraszerkesztési folyamatban..." :D

Tudom, ez a magyarázat is kényelmetlenebb és hosszabb időt ölelt fel mint a pillanatnyi lustaságommal megtakarított másodperc töredékek, de ez sajnos már így sikerült... :DD

(#14545) Nietzsche_ válasza djculture (#14541) üzenetére


Nietzsche_
tag

Nálam már azért megoldotta ezt egy-két ügyfél :) :P Ki kell mozdulni a gép elől és az univerzálisabb t-mobile és t-home oldalon ügyködő értékesítőkhöz kell menni ilyen komplexitást felölelő kérdésekkel... Bár lehet így is lesznek első körben furcsán pislogó szempárok, de a lényeg, hogy te tudd, hogy mit akarsz... :D

Na bzz, kész vagyok... nem lesz jó ez az öt nap itthonlét egy huzamban... :D (idejét nem tudom mikor volt üdülésen kívül pihim ennyi egyhuzamban... :))

#14543

Látod-látod, erről beszéltem... :) T-pontban meg csak dobsz valami papirost magadról, s már csinálhatják is jelszavak nélkül... a személyes ügyfélszolgálatnak is megvan azért az előnye... :)

[ Szerkesztve ]

(#14546) Something_ válasza Nietzsche_ (#14534) üzenetére


Something_
őstag

Na ezt nem értem én se:D Majd átmegyek hozzájuk és megnézem a papírokat.
Habár felvetődött bennem még egy tipp, lehet, hogy nem járt le nekik még a hűség, csak átváltottak egy nagyobb (drágább) internetcsomagra, így folytatódik a hátralévő hűség a 2 évből.
Vagy ha csak átléptek egy új csomagba, akkor az plusz 2 év? :DDD

(#14547) Nietzsche_ válasza Something_ (#14546) üzenetére


Nietzsche_
tag

Akkor nem járt volna új eszköz hozzá ingyér' :) szerintem a huség islejárt és így hosszabbítottak/ vàltottak új díjcsomagra...

(#14548) nord_


nord_
veterán

Már megint bénáznak a webshoppal - állandóan 503-as hibával dobál ki! :(((

szerk: na, időközben átváltottak technikai karbantartásra... Milyen érdekes, hogy más szolgáltatók ezt képesek akkorra időzíteni, amikor a legkisebb a forgalom, pl. szombat hajnal...

[ Szerkesztve ]

(#14549) pete_21


pete_21
addikt

Sziasztok!
Ha a webes ügyintézésben csak korlátozott fiókom van, akkor nem is tudom megnézni, hogy hány hűségpontom van? Csak ezeket írja: Következő szinthez szükséges pontok, Kártyaszín, Tarifakedvezmény.
Ahhoz, hogy lássam a hűségpontjaimat, fel kell oldani a korlátozást? (Vagy azért nem látom, mert nincsenek pontjaim?)

(#14550) erikszon


erikszon
csendes tag

Sziasztok! :)

Domino csomagról szeretnék like csomagra váltani, aminek a feltétele, hogy előfizetéses legyek. Kérdésem: a személyes vagy az internetes ügyintézés a gyorsabb? (az új sim kártya miatt) Valamint még azt szeretném megtudni, hogy a 2 éves hűségnyilatkozattal vállalt, havi 500Ft-os kedvezmény az vonatkozik az 1520Ft-os díjcsomagra is, vagy csak csomagdíj feletti összegre?

Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.