Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15801) krystman válasza gyuszmó (#15779) üzenetére


krystman
őstag

Ha meg van a regisztráció, akkor csak is kizárólag t-mobil nettel tudsz csak küldeni, a wapos részen. Ha esetleg Wi-Fi-el vagy akkor nem fogsz küldeni. És csak kizárólag a gyári böngészővel megy.

(#15802) St3ven válasza krystman (#15801) üzenetére


St3ven
addikt

Annyit még hozzátennék, hogy nekem - ugyan már vagy öt éve történt - de roamingolás során is elérhető volt. :) Kicsit megérte a pár kB-nyi adatroaming kicsengetése mellett egy rakat sms-t hazaküldeni. :))

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15803) Coolmat válasza St3ven (#15773) üzenetére


Coolmat
őstag

Szia!

Nekem az első feltöltés és utána sávlevonást követően felkerekítette 10 Ft-al a végösszeget, szóval jó lesz az. :)

(#15804) gyuszmó válasza krystman (#15801) üzenetére


gyuszmó
őstag

Gyári böngészővel próbálom csak félek,hogy a t.mobile le vesz lóvéval nem akarom,hogy pofára essek elküldök 50 smst és kiderül,hogy fizetős volt a wapos rész halottnak tűnik nem tudok rámenni

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#15805) St3ven válasza Coolmat (#15803) üzenetére


St3ven
addikt

Wow, köszi, ez jól hangzik.

@gyuszmo:
15 sms után kiírja, hogy ma már nem küldhetsz többet, szóval nem lesz ezzel gond. Felhívtad már a 1430-at? Csak mert szerintem 1 perc alatt megmondják, mi a helyzet.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15806) (jan) válasza St3ven (#15805) üzenetére


(jan)
őstag

Mi alapján történik amúgy ennek a dolognak az azonosítása ?

esetleg a főzött rom zavarhat be ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#15807) St3ven válasza (jan) (#15806) üzenetére


St3ven
addikt

Nyilván telszám alapján. Nekem is custom rom van fent, igaz nem CM7.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15808) Steven válasza blueye (#15793) üzenetére


Steven
addikt

A gond még egyszer csak hogy tiszta legyen ... t-sytem belépek ...nem működik a webáruház, mert nincs kész a webshop része, elismerték! DE azt mondják, hogy webes áron csak webáruházon keresztül tudok hozzájutni szóval megoldás nincs. :W
Amit nem értek, hogy eddig minden super volt t-mobilon keresztül, miért kellett átrakni a céget t-sytemre???? DE, ha már átrakták miért nem működik?
A kedves cég egész logikáját nem értem, ez az ügyfélmegtartó magatartásuk?! :C

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#15809) blueye válasza Steven (#15808) üzenetére


blueye
veterán

Értem hogy bajod van de ha elolvasod újra a hozzászólásomat (és megválaszolod a kérdéseket) akkor találhatsz rá megoldásokat - itt senki nem fogja megoldani a gondodat (mint írtam).

(#15810) Songo


Songo
senior tag

Sziasztok.

Úgy érzem szükségem lenne egy díjcsomag ajánlásra.
Jelenleg Ebben a Mix díjcsomagban vagyok. De pár hónapja már nem beszélem le a havi 3000et. az utolsó napokban kezdek görcsösen telefonálgatni hogy kárba ne vesszen.
(bár ha valaki megerősítené hogy lehet-e a mix keretből lottót feladni az még szóba jöhetne :D)

Szóval szeretnék netezni néha a telefonomon. Ehhez kellene egy díjcsomag/valami extra.

Igazából csak levelezni néha infót keresni és kapcsolatot tartani facen.
(de hangsúlyosan csak beszélgetni nem a hülye képhalmazokat böngészni)

Szóval havi 1-200mega elég kéne hogy legyen (talán vagy nem?)

mit tudtok javasolni?
A telefon egy omnia2

Előre is köszönöm
Üdv

(#15811) porse válasza krystman (#15801) üzenetére


porse
senior tag

Végre sikerült nekem is, ez a wapossms :D cm7-el, és az opera mini nexttel is tudtam küldeni.

... szerintem.

(#15812) krystman válasza gyuszmó (#15804) üzenetére


krystman
őstag

Ott van írva a regisztrációnál, hogy napi 15sms elküldhető a T Wap oldaláról. Nem fizetős! Az megint más, amit a WEB-ről tudsz küldeni. Az tényleg fizetős. Persze akkor lehet fizetős, ha nincs megrendelve sima net csomag, akkor tényleg jobban jársz, ha simán küldöd.:)

(#15813) krystman válasza porse (#15811) üzenetére


krystman
őstag

:C

(#15814) krystman válasza St3ven (#15802) üzenetére


krystman
őstag

;) Szerintem sem rossz dolog ez, én nagyon régen használtam, kb.3éve. Most, hogy újra lett előfizetésem a T-nél, teljesen kiment a fejemből, hogy van még ilyen. Jó hogy meghagyták! :C

(#15815) blueye válasza Songo (#15810) üzenetére


blueye
veterán

(#15816) blueye válasza krystman (#15814) üzenetére


blueye
veterán

Egy ideig nem is volt elérhető (talán 2 éve?) - fórumban visszakereshető.

(#15817) 1430 válasza St3ven (#15784) üzenetére


1430
senior tag

Nem, nem tudsz másik (hangalapú) Domino díjcsomagra váltani. Esetleg SMS-re felhasználhatod (Domino Nap szerinti SMS díjon).

HGabor89 #15795
De, megoldható.

EczkE
Nem fognak elzavarni. ;)

FeW
MIX keretből nem lehet mobilvásárolni, azt csak a külön feltöltött univerzális egyenleg terhére mehet. Ha másik előfizetésetek is van, és egybe fizetitek a számlát, akkor még a FUN-t ajánlom, ha kevés a 40 MB, akkor hozzá Go!Net S vagy M, és akkor 70 vagy 140 MB-od lesz. Fun-ra telefonon is át tudnak tenni, de a többire csak személyesen, mert SIM cserével jár.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#15818) McKane


McKane
senior tag

hol lehet lekérni egy Samsung GT S5230-hoz a T-mobile-os beállításokat ? Net, MMS,stb..

(#15819) kali válasza McKane (#15818) üzenetére


kali
legenda

(#15820) gyuszmó válasza krystman (#15813) üzenetére


gyuszmó
őstag

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#15821) Something_ válasza 1430 (#15817) üzenetére


Something_
őstag

Köszönöm, akkor felhívom a 1430-at és kérem, hogy az egyik számla ide hozzám jöjjön.
Mutternak a T-Pontos csajszi azt is mondta, hogy ilyen nincs, egy embernek, egy címhez mehet a számlája és most megváltoztatja a számlázási címet (az enyémet), de ez 1500 ft-ba kerül, amit kiszámláznak majd.
Ez is érdekes, ez az 1500 ft. Anno mikor rendeltem a telefont Webshop-on, valamiért Anyuék címe maradt bent számlázási címként. Gyorsan felhívtam az ügyfélszolgálatot és 1 perc alatt átírták és nem kellett érte fizetni semmit.

Köszönöm a segítséget még egyszer!

(#15822) St3ven válasza 1430 (#15817) üzenetére


St3ven
addikt

Köszi az infókat.

Még kíváncsi leszek, összejön-e nekem is az, ami Coolmat fórumtársnak.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15823) Something_ válasza Something_ (#15821) üzenetére


Something_
őstag

Nah, elintéztem, az én számlámat visszarakták az albi címére, mert a T-Pontos ügyintéző anyuék címére rakta.
Még majd fel kell hívnom mutter azonosítójával őket, hogy a 2 új előfizetés számlázása megváltozott-e vagy hogy hova szól és megkérdezni, hogy a T-Pontban miért terhelték le 1500 ft-tal a változtatást, de valószínűleg folyószámla szétbontás miatt, hogy 3 előfizetés 2 helyre menjen. (habár ezt se értem, leterhelték 1500-al, de a 3 számlát egy helyre írták)

Megrendeltem az 500 mb-s netet 990-ért akciósan, úgy hogy februárban járt le a 100 mb-s 90 ft-os akciós net, nem kavart be, élhettem a lehetőséggel. Valaki itt mondta pár hete, hogyha volt 100 mb-s akciós netem, akkor nem kapcsolhatom be az 500-asat akciósan.
Jah és ebbe a hónapban, ez a 11 nap ingyenes, szóval részarányosan sem kell fizetni érte:))

Kevés ez a Like 50MB net, aztán kellett mellé még valami pluszba, de ugye a 100 mb netet is 990-ért kapcsolhattam volna be, mivel az elmúlt 90 napban be volt kapcsolva akciósan, viszont így ugyan annyiért 500mb-s netem lesz 2,5 hónapig.

Még egy piros pont a telefonos ügyintézésért a T-nek, viszont egy fekete a személyes ügyintézésért:D
Amúgy személyes ügyintézés során voltak még bonyodalmak, ahogy anyu mesélte, de én se értettem. (1 órán át töltöttek ki 2 új előfizetést, a Fun díjcsomaggal is szenvedett az ügyintéző, a szerződésbe valami 3300 ft-ot írt, az 1600 ft helyett, aztán vissza kellett menni, ott kérte a bocsánatokat sorban, meg arra hivatkozott, hogy azért írt 3300 ft-ot, mert az 1600 ft-os fun díjcsomaghoz kellett volna még fél óra, stbstb:D Homály az egész:D)

Szerk.:
jah és még annyi, hogy anyámat rádumálták erre a Fun díjcsomagra, hogy Öcsémnek milyen jó lesz, pedig csak a domino kártyájára akartak 100mb-s netet kötni. Így most a havi 1000 ft-os 100 mb-s net helyett, lett neki 40mb:D 13 évesen kb 3 hónap alatt telefonál le 1000 ft-ot, szóval belementek a felesleges hülyeségbe..

[ Szerkesztve ]

(#15824) balazsbence válasza tjb007 (#15701) üzenetére


balazsbence
senior tag

köszönöm mindenkinek!akkor figyelek :D

(#15825) Something_ válasza Something_ (#15823) üzenetére


Something_
őstag

Hát ez nem volt egyszerű:D
A továbbiakban:
Anyu száma: "530"
Én számom: "623"
Anyu címem: "A cím"
Én címem: "B cím"

Szóval:D

November óta jön "B címre" a számlám. Viszont pár napja lett 2 új előfizetés, aminek "A címre" kellett volna mennie, de a T-Pontos csajszi azt mondta, hogy csak egy címre mehet a 3 előfizetés. Ezért mindhármat átrakta "A címre".

Ma felhívtam az én számomról (623) a 1430-at és átkértem az én számomat (623) az én címemre (B cím). Oké, átrakta, tök jó. 3 szám, 2 helyre megy.

Most felhívtam a 1430-at Anyu számáról (530), megérdeklődni, hogy maradt e "A címen" a postázási cím. Hát nem, mivel az én számomat átraktam az én címemre, ezért anyuék számláját is árakták az én címemre:D
Az lett a vége, hogy mindhárom számot visszarakták "A címre", viszont az én számomat(623) átraktam az én címemre (B cím) és most elvileg jó.

Habár én már azt se tudom, hogy fiú vagy e vagy lány:D Majd köv számlánál kiderül, hogy most hova megy..

(#15826) BiGGster


BiGGster
csendes tag

Hali!

Még 2012.03.18-án rendeltem egy telefont a T-Mobiletól és azt írták a megrendelésben, hogy a szállítás várható időpontja 2012.03.20. azaz ma, a rendelés állapota pedig szállítás alatt. Eddig még nem érkezett meg és nem is kaptam telefonhívást sem. Szerintetek számíthatok még rá, hogy ma méltóztatják kihozni? :((

[ Szerkesztve ]

(#15827) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Köszi a segítséget sikerült a web sms,de hol írja a napi limitet? :R :R :R

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#15828) blueye válasza gyuszmó (#15827) üzenetére


blueye
veterán

Sehol nem tudod követni, ha erre gondoltál.

(#15829) Something_ válasza BiGGster (#15826) üzenetére


Something_
őstag

Hívd fel a futár céget, bediktálod a rendelési azonosítódat és megmondják, hogy mi a pálya.
Ha már a futárnál van, akkor megadják a számát és őt is fel tudod hívni, hogy kb mikor van a címeden.

(#15830) St3ven válasza gyuszmó (#15827) üzenetére


St3ven
addikt

Csak a 16. sms elküldése helyett kapod az üzenetet,h ma már nem küldhetsz többet.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15831) gyuszmó válasza St3ven (#15830) üzenetére


gyuszmó
őstag

ok
Küldtem magamnak próba képen 1 smst,hogy tudom beállítani,hogy milyen néven küldjön most éppen a lányom nevén jön de már nem tom hol állítom át

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#15832) malwy válasza malwy (#15799) üzenetére


malwy
senior tag

Valaki esetleg? 15799

(#15834) porse válasza gyuszmó (#15831) üzenetére


porse
senior tag

Vicces, nekem a tmobile jelszavamat írja ki az sms elejére. Engem is érdekelne lehet e ezt állítani.

... szerintem.

(#15835) malwy válasza #40993792 (#15833) üzenetére


malwy
senior tag

Köszönöm! A garanciát olvastam, megnyugtató. Ezek szerint akkor a telefon is eladható. Köszönöm mégegyszer!

(#15836) Zsolt_72: Arra van elvileg 2 év.

[ Szerkesztve ]

(#15837) FіkuszKukіsz


FіkuszKukіsz
őstag

Sziasztok!

Tud valaki arról valamit, hogy miért nem lehet az előfizetést megszüntetni a T-pontoknál ?

Konkrétan ma voltam az Árkádban és adategyeztetés után adtak egy telefonszámot és elküldtek, hogy hívjam azt mert már ők nem szüntetnek meg előfizut. :Y

Vicc az egész.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#15838) gyuszmó válasza porse (#15834) üzenetére


gyuszmó
őstag

Nekem is, :) a lányom neve az

Neked is működik korrektül a free sms ?
Régóta használod?
Valahogy furcsa,hogy ebben a profit éhes világban v.mi ingyen van és más netes platformról pedig pénzt húz le ugyanezért a szolgáltatásért,nehezen hihető

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#15839) porse válasza gyuszmó (#15838) üzenetére


porse
senior tag

De a tmobil jelszó csak számokból állhat nem?:D...
Nem régóta, amióta szóba került appz topikban meg itt is. De mivel havi 1500/2500 megy a domino kártyámra, amiből ezer mobilnetre, nem nagyon félek, hogy lehúznak.

... szerintem.

(#15840) Songo válasza blueye (#15815) üzenetére


Songo
senior tag

Köszönöm ez a Mozaik szimpi.

Most nézem hogy Mix már nincs is?

(#15841) blueye válasza Songo (#15840) üzenetére


blueye
veterán

(#15842) Songo válasza blueye (#15841) üzenetére


Songo
senior tag

oh köszi.
hát igen a percdíjai azért barátibbak voltak :D de végülis azta havi 3000et szerintem még íg sem fogom lebeszélni.
Ha most váltok akkor arányosan számláznak majd? vagy kiszámlázzák mindkét díjcsomagot fullba?

(#15843) blueye válasza Songo (#15842) üzenetére


blueye
veterán

Arányos szokott lenni.

(#15844) krystman válasza gyuszmó (#15838) üzenetére


krystman
őstag

Rémész a WEBSMS-re. Ott lesz olyan, hogy BEJELENTKEZÉS. Kérsz egy jelszót, amit a telefonodra küld majd ki. Azzal tudsz belépni, ott lesz olyan, hogy SZEMÉLYES ADATOK, és alul lesz, hogy WAP AZONOSÍTÓ. Ott tudod megváltoztatni arra amire akarod, és azzal fogja küldeni az sms-t is. Vagy is az sms-ben lesz benne, amit oda beírsz. És csak is wapról tudsz küldeni ingyen sms-t, onnan a Webes részről NEM, mert az pont annyit fog számlázni, ami a tarifacsomagodnak megfelelő sms díj.

[ Szerkesztve ]

(#15845) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Köszi

Ön korlátozott jelszóval lépett be, ezért személyes adatai nem láthatók,ezt írja.

Kérjek feloldó kódot postán?

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#15846) St3ven válasza gyuszmó (#15845) üzenetére


St3ven
addikt

Van 5 jegyü jelszavad? Amivel pl. My T-Mobile-ba tudsz belépni.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15847) gyuszmó válasza St3ven (#15846) üzenetére


gyuszmó
őstag

Igen kreáltam :)

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#15848) St3ven válasza gyuszmó (#15847) üzenetére


St3ven
addikt

És ahhoz ugyanahhoz a telszámhoz tartozik, amit a WebSMS-en is regisztráltál?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15849) gyuszmó válasza St3ven (#15848) üzenetére


gyuszmó
őstag

igen

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#15850) St3ven válasza gyuszmó (#15849) üzenetére


St3ven
addikt

És a WebSMS-re belépve a személyes fülre kattintás után nem jönnek be az adataid?
Mert ott kellene a "WAP azonosítót" átírni, majd mentés.

Esetleg nézd meg más böngészővel, vagy ha úgy sem megy, akkor itt valami topiclakó szakember segítségére lesz szükség, vagy amit már korábban is javasoltam, érdemes lenne felhívni a 1430-at.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.