Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) nemi válasza ANT (#648) üzenetére


nemi
tag

Akkor egy törülköző meg egy sapka.. Hmm, tényleg megéri.

(#652) Viktor0610 válasza attisx (#650) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor 1430.

Samsung Galaxy A54

(#653) danielh2


danielh2
tag

Ahoj,

- Az lenne a kérdésem, h a My T-mobile webes felületén meg lehet e nézni valahogy a real-time egyenlegemet. Eddig csak vmi mobil vásárlás felületen tudom real-time követni.
(Telefonról *102#-el tökéletesen megy)

- 1430-tól kérdezném ha erre jár, h amennyiben neten keresztül töltöm bankkártyával (ppo.hu) akkor hova kerül a feltöltött összeg? Amúgy ez az univ egyenleg jó vagy rossz nekem ha tuti h nem akarok vásárolni? Tud e valamivel kevesebbet mint a normál egyenleg, pl hamarabb lejár, stb.?

- Utolsó kérdés: A közeljövőben be akarok szerezni egy HSDPA-s telefont, és akkor net előfizetés is ugrik majd a kártyára. A netre előtt összegek is beleszámítanak a KAP program keretében gyűjthető pontokba (nettó 500 Ft=10 pont)?
Igazából csak azért érdekel, mert ha megkapom az AK-t akkor ugye jár a 10% feltöltési bónusz és még 1-2 kisebb dolog (pl. ingyenes hívásértesítő), bár a havi forgalom alapján csak beszédből össze fog jönni tutira 6 hónap alatt a kellő számú pont.

(Amúgy csak SIM kártyát vettem t-mobile boltban, alap dominó díjcsomag volt rajta, a webes felületen pillanatok alatt be tudtam konfigolni, átállítani dominó aktívra stb., és semmilyen wap nem volt bekapcsolva.)

Üdv.

http://prohardver.hu/apro/thinkpad_cd-rw_dvd_combo_ii_ultrabay_slim_drive/friss.html

(#654) attisx válasza attisx (#645) üzenetére


attisx
addikt

Leforgalmaztam azt az ominózus 1024MB-ot. Most, a Dominó Központ szerint: még mínusz 9.885.696 Byte adatot forgalmazhatok kedvezményesen :Y :DDD

Egyébként 1430 fórumtárs segítségével hivatalos útra került az ügy :R

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#655) Viktor0610 válasza attisx (#654) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"... mínusz 9.885.696 Byte adatot forgalmazhatok ..."

Ezt meg h. tehetnéd meg? :D

Samsung Galaxy A54

(#656) attisx válasza Viktor0610 (#655) üzenetére


attisx
addikt

Közben befejeződött az ügy vizsgálata:

A +3GB-tal megnövelt keret a 2GB-ra belőtt automata számára értelmezhetetlen, ezért közöl ilyen adatokat. Legkésőbb, ha a keretem 2GB alá csökken visszaáll a rendszer helyes működés, de dolgoznak rajta, hogy kiküszöböljék ezt a kellemetlenséget...

Ezúton is köszönöm 1430 közben járását :R

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#657) attisx


attisx
addikt

November 1-től ismét bővülnek a Net csomagok

Tulajdonképpen a mostani akciós +3GB beépül a 2 és 5 gigás csomagokba, változatlan havidíj mellett... :C

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#658) Balinov


Balinov
félisten

üdv,
azt szeretném megtudakolni,hogy webnwalk telefonoknál (pl SE P990i) a WNW-sített Operában gyárilag mi a kezdőoldal url-je? T-zones-ére vagyok egész konkrétan kíváncsi. t-zones.hu és hasonlók nem igazán jönnek be.
köszi
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#659) Viktor0610 válasza attisx (#657) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Remélhetőleg, mostmár a rendszert is felkészítették a megnövekedett forgalmi adatok mérésére. :D

Samsung Galaxy A54

(#660) blueye


blueye
veterán

Van híretek róla, hogy mikor lesz t-mobilenál Motorola V8?

(#661) blueye


blueye
veterán

Ezt már láttátok?

Eco díjcsomag

(#662) dragonfx


dragonfx
veterán

Sziasztok!

pár kérdésecske, aki otthon van:

1., hűségem van de másik előfizus díjcsomagba szeretnék átlépni ugye lehetséges?
2., ha átlépek gondolom csaka tárgyhót követő hónap elsejétől lép életbe?(értsd jelen esetben nov.1től)
3., a relax 100 díjcsomagban a 100 perc 100sms is lehet vagy a relaxnál mennyi a sms díja mert azt nem találóm, vagy a 3200ból kerül a 1perc hívás áráért levonásra minden?
4., az eco díjcsomagról ki mit tud?bárki bármikor átléphet rá?

thx

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#663) Balinov válasza blueye (#661) üzenetére


Balinov
félisten

bocs,2x ment el :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#664) Balinov válasza blueye (#661) üzenetére


Balinov
félisten

Egész jó! Gondolkodok egy ilyenbe váltásra Relax100-ról. 95%-ban úgyis T-sek a kontaktjaim :C :C

Kérdés az AGY-nak: jólgondolom-e,hogy az 1690Ft lebeszélése után 29/39 ft a hálón belüli/kívüli percdíj,igaz?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#665) blueye válasza Balinov (#664) üzenetére


blueye
veterán

Jól gondolod.

(#666) blueye válasza dragonfx (#662) üzenetére


blueye
veterán

1. lehet
2. nem: törthavi díjakat fognak számlázni (hapl. egy 30 napos hónapban 15-én váltasz, fele-fele arányban)
3. SMS díjak
4. link lent, okt. 8-tól bármikor átléphetsz

(#667) Balinov válasza blueye (#665) üzenetére


Balinov
félisten

Köszi, :R
amennyit én beszélek arra elég lenne ez is.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#668) danielh2


danielh2
tag

Szeretnék a közeljövőben egy HSDPA 5 Gbájtos csomagot kötni a P-nál vagy a T-nél.
Hűséggel kötném hogy kedvezményes áron kapjak hozzá modemet. Itt értelemszerűen a T-ről kérdeznék:

1. Hogy vannak pontosan az árak a T-mobnál?

Pl. van ez a web n walk box compact, itt ez olvasható
web'n'walk 2GB előfizetéses akció 12 hónapos hűségnyilatkozattal a NET 2GB szolgáltatásra + előizetésre. 45 360 Ft helyett 9 990 Ft

Ez azt jelenti h egy rendes előfizetést (pl. relax 100) is meg kell vennem hozzá vagy az "előfizetés" csak hűségnyilatkozatot jelent és tarifamegtartási kötelezettséget?

2. Hűségidő alatt lehet e majd tarifát (felfele) váltani? Ha a csomagom adatforgalmát növelik, rám is érvényes lesz e a növelés? Ha az árat változtatják (nem akciósan) az is?

3. A jelenleg 3,6 os eszközökre fog e 7,2-es szoftver kijönni (már amelyiket lehet 7,2 re frissíteni) vagy ezt csak a 7,2-es eszközök fogják tudni? Egyáltalán mi ez a wnw box compact? Huawei e220? (a képről úgy tűnik)

4. T-mobnak szokása e kérni depozitot, hitelbírálatot, meg hasonló dolgokat amik V*-nál mindennaposak? Nincs sehol se tartozásom, 1 db domino kártyát vettem eddig T-nél készülék nélkül összesen

5. Windowsos programmal tudok e VPN-t használni majd a T-mobos nettel? "erdoke" tapasztalatai szerint a Ciscos programmal nem megy a VPN T-vel, a Windowsossal mi a helyzet?

http://prohardver.hu/apro/thinkpad_cd-rw_dvd_combo_ii_ultrabay_slim_drive/friss.html

(#669) lesaux


lesaux
veterán

Gyerekek, ebben az Eco díjcsomagban mi az átverés? Mert most a Relax100-ban vagyok, de az Eco még ennél is olcsóbbnak tűnik. És az SMS-t se külön számolja. Jól sejtem, hogy perc alapú (bár nem látom sehol)?

Szerk.: jó, megvan, a pdf-ben leírja, hogy perc alapú.

[ Szerkesztve ]

(#670) Vandit.


Vandit.
addikt

3 napon belül kötelesek cserélni a telómat?Lötyög a slide és ezt nem vettem észre időben. :((

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#671) Balinov válasza lesaux (#669) üzenetére


Balinov
félisten

mire jutottál,átverés vagy tényleg megéri?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#672) Jadro válasza Vandit. (#670) üzenetére


Jadro
veterán

Próbáld meg, hátha! Mi amikor asszonnyal 6280-at vettünk, akkor az első amit a kezünkbe adtak lötyögött. Mondtuk hogy akkor egy másikat szeretnénk. Kicsit húzta a leány a száját de cserélte. Azóta már el is adtuk és ez a példány még mindig tökéletes volt.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#673) lesaux válasza Balinov (#671) üzenetére


lesaux
veterán

Nem tudom, de azt jól érezted, hogy hajnali fél 2-kor megrendeltem. :D
Viszont nem sikerült se neten, se a 1430-on az automata ügyfélszolgálaton, azt írta/mondta, hogy ezen a számon erre a szolgáltatásra nem vagyok jogosult. Úgyhogy kértem egy humanoid lényt, és ő pillanatok alatt aktiválta az új díjcsomagot.
Hát majd kiderül, remélem, nincs semmi olyan az apró betűs részben, amit direkt az apró betűs részbe szoktak rejteni. :)

(#674) Vandit. válasza Jadro (#672) üzenetére


Vandit.
addikt

Köszi.Ma viszem.Csak a telót vittétek v. mindent amit hozzá adtak?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#675) kicsitomi88 válasza Vandit. (#674) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Mindent vigyél, és ne hagyd magad :Y

90 87.5 87.8 87.5

(#676) Vandit. válasza kicsitomi88 (#675) üzenetére


Vandit.
addikt

Oksa.Nem fogom :( ;]
De amúgy hivatkozhatok a 3 napra és kérhetek azonnali cserét? :F

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#677) kicsitomi88 válasza Vandit. (#676) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Egyértelműen, ezt írja a jogszabály. Sztem T-mobil nem mer gecizni majd.

Azert majd ird meg mi lett.

[ Szerkesztve ]

90 87.5 87.8 87.5

(#678) Vandit. válasza kicsitomi88 (#677) üzenetére


Vandit.
addikt

Az a baj a jogszabályba általában belesz@rnak.
Ajánlom,hogy ne is gecizzenek. :(( Természetesen megírom,du. megyek oda.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#679) neemtudomka


neemtudomka
csendes tag

Nem tudom hallottatok-e már arról, hogy volt eddig egy Netcontrollos T-mobil flotta. Sajnos elérte őket a végzet, mert tegnap kikapcsolták mind az 1000 telefonjukat. Elég gáz, főleg ha valakinek munkaeszköz. Még szerencse, ogy van a dugósúgó flotta, amibe át lehet menni és itt nem lesz ilyen balhé, mert ez egy legális flotta.

(#680) Jadro válasza Vandit. (#674) üzenetére


Jadro
veterán

Félreértettél. El sem hoztuk a mobilt. Próba közben cseréltettük.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#681) Vandit. válasza Jadro (#680) üzenetére


Vandit.
addikt

Ja.Hát én nem úgy fogom. :( ;]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#682) Vandit.


Vandit.
addikt

Az a helyzet,hogy ezt benéztem.Kihoztak mégegy D900i-t és annak még jobban elállt a teteje,mint az enyémnek. :Y tudtamén,hogy befürdök ezzel a Samsunngal.Miért nem hallgattam az eszemre. :( :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#683) kicsitomi88 válasza Vandit. (#682) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Ha nem tudják kicserélni normálisra vagy olyat adni ami megfelel neked akkor kotelesek visszevenni és KPt adni.

90 87.5 87.8 87.5

(#684) tomazin válasza Vandit. (#676) üzenetére


tomazin
veterán

De amúgy hivatkozhatok a 3 napra és kérhetek azonnali cserét?

Legjobb tudásom szerint műszaki cikkekre jelenleg úgy fogalmaz a jogszabály,h 1hónap szervíidő van amit,ha előreláthatólag túllép,akkor köteles cserekészüléket biztosítani(meg ha jelentős kára származik a vásárlónak etc),so mobilszolgáltatók csupa szívjóságból adnak neked cserekészüléket(azaz azé,h addig is tudjál beszélni,meg ne tudd perelni őket,h nem ért el Józsi,pedig az lett volna életed biznice)

mod: felettem szólónak meg maximálisan igaza van.Nem vagy köteles náluk kicserélni másik telefonra.Ez az amit ált. rögtön letaganak,azaz azt ott bizony le kell vásárolni.

[ Szerkesztve ]

(#685) Vandit. válasza kicsitomi88 (#683) üzenetére


Vandit.
addikt

Az a baj,hogy kell egy teló és ezt részletre vettem és nincs nagyon más ami tetszene. :(

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#686) Vandit. válasza tomazin (#684) üzenetére


Vandit.
addikt

Köszi már utána kerestem. :R
Amúgy meg megmarad így,ahogy van,majd max megkapja asszonyka. ;]

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#687) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok!!

Hogyan lehet t-mobil-nál aktuálsi egyenleg infot lekérdezni? Elsősorban az ingyenes megoldás érdekelne. (nem akarok még a hívószámkijelzésen felül is fizetni mindenféle alap dologért...)

Válaszokat előre is köszönöm!

(#688) megyeri válasza q13579 (#687) üzenetére


megyeri
tag

Ezek szerint előfizetéses vagy! Akkor regisztrálj te is a My T-Mobile-ba, és ott a kezdőoldalon mindig megtalálod az aktuális egyenleged és az előző havi lezárt egyenleged. Minden hónap 7-től garantálják a friss infót! Bár ez az aktuális egyenleg nem sokat ér... nettó összeg, nem tartalmazza a havidíjakat és a kedvezményeket, így például az ingyenes beszélgetéseket is beleszámolja, azt csak számlazáráskor veszi vissza... :(

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#689) Vandit. válasza q13579 (#687) üzenetére


Vandit.
addikt

1730-ra küldesz egy nagy A betűt.Az előző havihoz meg nagy E betűt.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#690) lesaux válasza Vandit. (#689) üzenetére


lesaux
veterán

És ez ingyenes? Tudtommal megyeri megoldása sem az.

(#691) _seth_ válasza lesaux (#690) üzenetére


_seth_
veterán

A my-tmobile oldalon megnézni ingyenes de csak az előző havit és a jelenlegit írja ki azt viszont valóban csak kb... részletes listáért persze a weboldalon is fizetni kell de olyat még nem próbáltam.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#692) Viktor0610 válasza lesaux (#690) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az interneten sem lehet megnézni ingyen az egyenleget? :Y

Samsung Galaxy A54

(#693) _seth_ válasza Viktor0610 (#692) üzenetére


_seth_
veterán

Ez ingyen van: [link]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#694) Viktor0610 válasza _seth_ (#693) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sejtettem, csak lesaux hsz.-át fordítottam ki... ;] ( :U )

Samsung Galaxy A54

(#695) lesaux válasza Viktor0610 (#692) üzenetére


lesaux
veterán

De, addig én is eljutottam, ameddig _seth_ (köszi a képet! :D), csak nem tudtam, mikortól kerül pénzbe, nem mertem tovább kattintgatni.

(#696) _seth_ válasza lesaux (#695) üzenetére


_seth_
veterán

Nm. Kattintgathatsz nyugodtan ha valami pénzbe kerül ki fogja írni, lesz gombja, hogy tovább/elfogadom vagy valami hasonló :)

Önkiszolgáló ügyfélszolgálat menüpontban majdnem az összes szolgáltatást ki/be tudod kapcsolni, módosítani :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#697) lesaux válasza _seth_ (#696) üzenetére


lesaux
veterán

Önkiszolgáló ügyfélszolgálat elmehet a picsába, se neten, se telefonon nem bírtam emberi beavatkozás nélkül díjcsomagot változtatni.

(#698) _seth_ válasza lesaux (#697) üzenetére


_seth_
veterán

Én eddig 2x váltottam díjcsomagot a neten. Nekem a t-email az a szolgáltatás amit nem tudok kiírtani... 240 forint minden hónapban a semmire pedig már többször is kikapcsolták... persze 192 forint a hívószámkijelzésért is több mint bunkóság...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#699) _seth_


_seth_
veterán

Jól tudom, hogy újságárusnál és benzinkúton lehet kapni Domino Quick csomagot ami 1800HUF? Mennyi ebből a lebeszélhető? Milyen papírok kellenek a megvásárlásához? 15 éves öcsém akar venni magának egy trés kártyát.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#700) Viktor0610 válasza _seth_ (#699) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Pannon gyakorlatából kiindulva semmi nem kell hozzá a vásárláskor.
Viszont, szintén a Pannon gyakorlatából kiindulva később kötelezően névre irandó -a tulaj lehet akár 18 év alatti is.

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.