Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Bagira01 válasza 1430 (#548) üzenetére


Bagira01
veterán

Nekem a bluetooth lenne jó ha működik pda-val. Most milyen sávszélessége van a hsdpa-s internetnek?CSak a kijelölt településeken elérhető?

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#552) 1430 válasza Bagira01 (#551) üzenetére


1430
senior tag

Igen a HSDPA a kijelölt településeken érhető el. Budapest nagy részén 7,2 Mbps, más településeken 3,6 Mbps a letöltési sebesség. Ha a PDA alkalmas a HSDPA-ra, akkor azon is gyors a net, illetve fontos, hogy mekkora HSDPA-ra alkalmas! Példának a Motorola V3xx-et vagy a Nokia N95-öt említeném, amik nem PDA-k, de a 3,6 Mbps-ra alkalmasak. Vagyis ha például N95-öt használnál, Pesten is csak 3,6 Mbps-mal tudnál netezni. A Bluetooth működhet, ha a PDA-dat össze akarod kötni PC-vel, de nekem úgy rémlik, hogy a Bluetooth kevesebbet bír, mint 7,2 Mbps, azaz ezzel lekorlátozod a sávszélessséged.

Jelenleg a T-Mobile csak netkártya formájában forgalmaz olyan eszközt, ami bírja a 7,2 Mbps-os sebességet. Egyébként ez még nem a maximum, mert a HSDPA még egyszer duplázható, azaz előbb-utóbb 14,4 Mbps sebesség is elérhető lesz, de az még messze van, minden esetre akkor új eszközre lesz szükség, ami alkalas lesz ekkora adatátviteli sebességre.

[Szerkesztve]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#553) Bagira01 válasza 1430 (#552) üzenetére


Bagira01
veterán

Az bajos. Nekem úgy kéne hogy maga az eszköz bluetooth és hsdpa legyen. Gondolom olyan nincs. Vagy talán sikerül szerezni egy gagyesz laptopot és arra. Usb-s mivel nincs a t-mobile-nál netkártya lehet de az meg nem biztos hogy belemegy a laptopba. Windows 98-as oprendszer megy max a gépen. Akkor pl ha én leányfalun lakom akkor ott nem elérhető :F

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#554) majorosn


majorosn
csendes tag

Valaki Segítsen! :R :R :R

Előfizetéssel szeretnék venni Samsung Z560-ast! Én már végighívtam szinte minden nagy központot, webshop-ot, de sehol nem kapható!

Tud valaki olyan helyet ahol lehet kapni?
( Csak azt nem értem, ha nincs, akkor miért hírdetik ezerrel! Számomra ez érthetetlen és FELHÁBORÍTÓ!!! :W :W :W )

(#555) majorosn válasza Bagira01 (#553) üzenetére


majorosn
csendes tag

Szia!

Nézted már a Samsung Z560-ast! Abba van Bluetooth és HSDPA-s! A Vaterán van most 2db is használtan!

(#556) lesaux


lesaux
veterán

Ha valakinek Relax 250-es előfizetése van, és kimegy küldföldre, mit tegyen? Fogja tudni használni a telefonját?
Mert úgy emlékszik, hogy egyszer már aktiválta a roamingot, de akkor megadott egy időintervallumot. És úgy is emlékszik, hogy a roaming aktiválása pénzbe kerül és van havidíja is.
Mi az igazság?
Neten már néztem, de egy kalap szar az on-line ügyfélszolgálat. Ő meg addig telefonon érdeklődött, de csak baromságokat duruzsolt a fülébe a robot, úgyhogy letette.

(#557) Bagira01 válasza majorosn (#555) üzenetére


Bagira01
veterán

Most vegyek csak azért egy telót :F Bonyolult dolog. Talán ha belemegy a laptopba akkor max 15-20k-ért egy kártyatelefont. Csak mi fut manapság win 98-on. De hát ajándék lónak ne nézd a fogát.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#558) SPF válasza lesaux (#556) üzenetére


SPF
senior tag

Nekem is Relax 250-em van, és novemberben tudtam használni külföldön (Róma).

(#559) Teo70 válasza Viktor0610 (#145) üzenetére


Teo70
tag

Hi all!

Ezek szerint ( Domino) ingyen lehet emailt küldeni vagy hogyvan :F :F

mert szeretném tudni h mennyibe kerül egy email telefonról de akkor ezek szerint ingyenes ( 30 nap)....??

üdv, Teo

(#560) Viktor0610 válasza Teo70 (#559) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Maga az e-mail szolgáltatás havidíjmentes, de természetesen a levelek küldése/fogadása közben generált adatforgalom után fizetned kell. ;)

Samsung Galaxy A54

(#561) 1430 válasza lesaux (#556) üzenetére


1430
senior tag

Hűűű ezt jól összehoztad! ;)

Előfizetőknél nem kell aktiválni a roamingot, mert az alapból jár, de érdemes a 1430-on keresztül (ügyintéző által) ellenőriztetni, van e rajta esetleg tiltás (elmaradt számla miatt rákerült és rajtafelejtett tiltás, stb...). Ehhez tel.szám és jelszó egyeztetésre lesz szükség.

A roaming használata díjmentes, nincs se aktiválási se havi díja. Ugyanakkor ha roamingolsz, akkor a táblázat szerinti díjakkal kell számolnod: [link]

Fontos, hogy a Relax percek nem beszélhetőek le külföldön, tehát ha huzamosabb időre utazik ki, akkor érdemes kisebb havidíjas csomagra váltani (a roaming díjak egységesek minden előfizetői díjcsomagnál).

Roaming során nemzetközi formátumban kell megadni a telefonszámot, magyar szám esetén például +36301234567. SMS-nél is!

Ha a készülék automatikus hálózatválasztásra van állítva, akkor a legerősebb jelet biztosító szolgáltatóra jelentkezik fel.

A leírtak előfizetőknél érvényesek, a Domino más téma!

[Szerkesztve]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#562) 1430 válasza majorosn (#555) üzenetére


1430
senior tag

No például a Z560-as csak 1,5 Mbps-os sebességgel tud letölteni.

Ami a beszerzést illeti, ilyen esetek előfordulhatnak. Én azt javaslom, hogy regisztrálj a My T-Mobile-ba (ha eddig még nem tetted meg), és a készülék kiválasztása után válaszd az oldal alján a ''Felveszem a kívánságlistára'' gombot. Ha bekerül a Webshopba készletre, akkor e-mail értesítést kapsz róla, és gyorsan lecsaphatsz rá! ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#563) Teo70 válasza Viktor0610 (#560) üzenetére


Teo70
tag

küldtem egy emailt magamnak és levett 10 forintot vagy mennyit a kártyámról.....
gépről vissza hogyan tudok mikor küldő félnek felhasználónév@t-email.hu-t jelez....alaphelyzetben a ''telefon'' email címét a készülékben állíthatom be?

(#564) 1430 válasza Teo70 (#563) üzenetére


1430
senior tag

Kérdés: Akkor van már t-email-es postafiókod? Ha van, akkor a 20 MB tárhelyes alap (díjmentes) vagy az 50 MB tárhelyes t-email plusz (esetleg díjköteles) szolgáltatásod van?

Mint azt Viktor is írta, az adatforgalom után fizetned kell. Ha Wap Start szolgáltatással használod a GPRS hozzáférést, akkor 13 Ft/10 kB-ot von le az automata. Válassz egy fizetős wap csomagot, akkor bizonyos adatmennyiségig díjmentes a wap- és email használat. [link]

A készülékedben be kell állítani az e-mail címet, felhasználói nevet, jelszót és teljes nevet. A többi beállítás benne kell legyen alapból a telefonodban, amennyiben a T-Mobile-tól vetted. Ha nem, egyes készülékekre le tudjuk küldeni a beállításokat, illetve rajta van a neten (miután megkeresed a készüléked ezen a [link]-en, a készülékismertető oldalon keresd a magenta színű ''Beállítások'' linket, ekkor betöltődik egy pdf dokumentum, ami tartalmaz minden beállítási leírást). Ha nem forgalmaztuk a készüléket, keress egy hasonlót az előző linken.



[Szerkesztve]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#565) Viktor0610 válasza Teo70 (#563) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A levett összeg az adatforgalom díja volt.
Az e-mail címed a felhasználónév@t-email.hu. Amennyiben a készüléked képes rá és beállítottad az e-mail fogadást, a leveleket a telefonon is ellenőrizheted.
(V. nem értem a kérdést. :) )

Samsung Galaxy A54

(#566) Teo70


Teo70
tag

köszönöm szépen a hozzászólásokat sokat segítettetek :) :R :R :R
megpróbálkozok vele....

(#567) majorosn válasza 1430 (#562) üzenetére


majorosn
csendes tag

Köszi! De ez már rég megvolt! Egyszer már kaptam is üzenetet, hogy van! De a webshopban még mindig azt irja ki, hogy pillanatnyilag nincs raktáron! Vagy 10 perc alatt a kapott raktárkészletet elvitték volna? :F
Azért köszi!

(#568) 1430 válasza majorosn (#567) üzenetére


1430
senior tag

Például a múltkori Domino akciónál Motorola V3-ból nem volt egy darab sem, majd az akció utolsó napján bejött 3 db! :Y Hát nem is tartott ki sokáig... :)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#569) lesaux válasza 1430 (#561) üzenetére


lesaux
veterán

Nagyon köszönöm, tolmácsoltam a kolléganőnek.

(#570) kali8n


kali8n
tag

Hali! Valaki letudná nekem írni hogyan kell kivenni a hangpostát ??? :F annyit tudok hogy fel kell hívni az 1777-et de onnan tovább nem tudom. Lehet hogy én vagyok a béna de nem találom :( aki leírná nagyon megköszönném neki :R :R :R előre is kössz

[Szerkesztve]

(#571) bebar válasza kali8n (#570) üzenetére


bebar
aktív tag

1777/1/3/3/1/1 és kikapcsolás 3-as! :)

(#572) kali8n válasza bebar (#571) üzenetére


kali8n
tag

nagyon kössz sikerült :D kössssssssssssssssszzzzzzzeeeeeeeeeeeeee :R :R :R
1000 kössz

(#573) bebar válasza kali8n (#572) üzenetére


bebar
aktív tag

Nem tesz semmit! :)

(#574) Quentin Ruby válasza 1430 (#568) üzenetére


Quentin Ruby
senior tag

Nokia N95-ös telóhoz a legújabb firmware mikor lesz a t-mobile részéről elérhető?
most jelent meg a legújabb.
Köszi

CAPITAL AND COUNTY GOVERNMENT COMMISSIONER

(#575) lesaux


lesaux
veterán

Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, vagy egy kis gondolkodással kideríthető, de ha elmegyünk többen Görögországba, és kint egymást hívjuk a +36-os megoldással, akkor mennyit fizetünk?

(#576) Viktor0610 válasza lesaux (#575) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kérdezel hülyeséget.

Amennyiben kint hívjátok egymást, elég drága, főleg a hívónak.
Mivel a T-Mobile elég összetett tarifával dolgozik, csak kb. árakat írok.
A híváskezdeményezés 240-320 Ft, mivel magyar számot hívtok roaming során.
A hívásfogadás 102 Ft, mivel mindketten roamingoltok.

Samsung Galaxy A54

(#577) kittike


kittike
csendes tag

tudtok nekem mondani akciós telókat. :U :Y :C [kép]

(#579) Viktor0610 válasza kittike (#577) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tessék egy [link]. Szemezgess.

(A másik hsz.-od én töröltem.)

Samsung Galaxy A54

(#580) erdoke


erdoke
titán

Teljesen elment a hangom, nem tudom felhívni az ügyfélszolgálatot. Esetleg tudtok egy linket, ahol a 3G/HSDPA kártyák beállításait taglalják? A kitöltendő mezőkre gondolok elsősorban, szolgáltató, felhasználó, jelszó (nem kellett megadnom vásárláskor).
Előre is kösz!

A legjobb aláírás a héten

(#581) erdoke válasza erdoke (#580) üzenetére


erdoke
titán

A kapcsolódást megoldottam, legalábbis aktívnak látszik (itt épen 384 kbps 3G). A céges VPN kliens tud is csatlakozni a szerverhez, de se az IE, se az Outlook nem tud kimenni a kapcsolaton. :F

A legjobb aláírás a héten

(#582) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

Üdv.
Jól sejtem hogy a T-percek külföldről nem vehető igénybe?

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#583) Viktor0610 válasza [HUN]Zolee (#582) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Természetesen, ezek a kedvezmények csak országhatáron belül élnek.

Samsung Galaxy A54

(#584) tl-x válasza 1430 (#564) üzenetére


tl-x
őstag

Szia. Anno beszéltünk arról, hogy van egy 1 éves előfizum amit teló nélkül vettem és 5000 ft kötbér megfizetésével tudok hozzá venni új készüléket. Na most kinéztem 1et ami nagyon tetszik de az T ügyfélszolgálatán azt mondták, hogy megszüntetni meg tudom a számot de arra nem vehetek új készüléket csak ha új előfizetést veszek. Miért nem tarthatom meg azt a számot? :(

(#585) tl-x


tl-x
őstag

Hogy lehet felhivni egy T-pont üzletet ( Europark ) közvetlen? Tudok elrakatni magamnak ott készüléket?

[Szerkesztve]

(#586) 1430 válasza tl-x (#585) üzenetére


1430
senior tag

Ezen a [link]-en megtalálod az üzlet telefonszámát és nyitvatartását.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#587) tl-x válasza 1430 (#586) üzenetére


tl-x
őstag

Tudom, de nem veszik fel. El akarok rakatni egy Mda Pro-t! Erre is érvényes a használt készülék beszámítás -10.000 Ft?

[Szerkesztve]

(#588) Viktor0610 válasza tl-x (#587) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A 1430 által linkeltnél közvetlenebb elérhetőség csak a személyes megkeresés lehet. ;)

Samsung Galaxy A54

(#589) tl-x válasza Viktor0610 (#588) üzenetére


tl-x
őstag

A vonalas számot nem veszik fel a másik számokon meg csak automata beszél! :W

(#590) Viktor0610 válasza tl-x (#589) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Erre én azt szoktam mondani, h. mi személyes ügyfélszolgálat vagyunk elsősorban, tehát a telefont nem mindig vesszük fel, sőt...

Samsung Galaxy A54

(#591) 1430 válasza tl-x (#587) üzenetére


1430
senior tag

Gondolom az a -70.000 Ft tetszik benne, amivel mától csökkent az ára! :) Nos a -10.000 Ft kétséges, mert bár alkalmas a 3G-re, de a konstrukciók között nem szerepel ez a kedvezmény, és a Válts 3G-re akciós árlistában is csak az MDA Vario II-es van. Ezek alapján azt mondom, nem működik az MDA Pro esetében a használ készülék beszámítás...

Viktor válasza teljesen jogos, mert azok a kollégák veszik fel a telefont, akik az ügyfeleket is kiszolgálják, nyilván az a fontosabb. Az automatán keresztül azonban lehetőséged van elérni egy központi kollégát, aki rálát az üzletek készleteire. Azt nem tudom, melyik menüpont lesz a nyerő, és az sem biztos, hogy félre tudják tenni, de legalább tudhatod, érdemes e bemenni...

[Szerkesztve]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#592) tl-x válasza 1430 (#591) üzenetére


tl-x
őstag

2 kor rohanok, elötte felhivom öket ( központot a raktárinfo miatt ), hogy van-e még! Régebben is tetszett csak sokaltam az árát! Most bejön! Hu de izgulok!

(#593) dussy


dussy
őstag

Szerintetek S500i/W580i várható a T-Mobile-nál?
Ezek érdekelnének illetve a már jóideje kapható N6300.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#594) tl-x


tl-x
őstag

Na megvettem a mamutban az utolsó MDA PRO-t új előfizura és lehet megtartjuk a másikat is amire nincs készülék még! :R

(#595) roPHka


roPHka
senior tag

Sziasztok!

Van egy-két kisebb-nagyobb problémánk, és szeretnénk megoldani őket, de sajna nehezen megy, azaz pontosabban sehogy. Olyan T-Mobilnál dolgozó embert keresek, aki tudna nekünk segíteni, számlaügyekben; 3-4 hónapra visszamenő hívások összesítésében; vagy valami ilyesmi.
A problémát leírom priviben, ha tud valaki segíteni nekem, vagy valamilyen megoldást tud mint T-Mobilnál dolgozó.
Nagyon megköszönném, ha segítene valaki !

(#596) gaabi válasza roPHka (#595) üzenetére


gaabi
tag

sziasztok. N73 vásárlásán gondolkodom. T-nél ''simán'' 65e-ért adják, 12 havi Net 50 előfizetéssel 55e-ért, viszont ''válts 3G-re'' akció keretében már csak (ugyanúgy 12 havi Net 50-nel) 45e-ért. Még nem választottam a fenti lehetőségek közül -gondolom (ahogy olvasgattam már a fórumon) ez a net50 egy sz*r, mármint kevés adatforgalom havi 2000-ért. (lehet megéri jobban, ha veszek net50 kötöttség nélkül, és majd ha lejjebb megy valamikor a net-csomagok ára, előfizetek rá; amúgy pont néztem, h pl. angliában a T-nél ingyen hozzáddobják a jobbnál jobb telókat, és nincsenek ilyen drága csomagjaik, meg a telefonálás is olcsóbb.... nálunk ilyen sose lesz? csóró magyaroknak drága pénzért mindent el lehet adni?!)

Bármilyen telót le lehet adni a ''válts 3G-re keretében'' ???, mert én az ezeréves 3310-emet gondoltam.

(#597) gaabi válasza gaabi (#596) üzenetére


gaabi
tag

FONTOS!
Volt valami ilyen akció, hogy szeptember 30-ig ha 1 éves kiegészítő hűségnyilatkozatot teszek a Net50 csomag mellé, akkor 1890 Ft-ért 50+150=200 MB adatforgalom jár egy éven át!

Most akarok N73-at venni. Ha wnw-kal veszem, ugyebár vállalom az 1 év hűséget a wnw-ra, ha a fenti +150 MB-ot igénybe akarom venni, akkor még plusz egy éves wnw-ot kell vállalnom? Illetve ha lejár az akció, akkor megint 50MB-ot kapok 1890 Ft-ért? a fenti 200 megát 1890-ért dec.31-ig nyújtják?

(#598) megyeri válasza gaabi (#597) üzenetére


megyeri
tag

Ha megveszed szept. 30-ig az N73-at 1 év wnw50 kiegészítő hűséggel, 10000 Ft-tal olcsóbb és a teljes 1 év alatt 200 MB-ot kapsz, év végéig 945 Ft-ért, januártól 1890 Ft-ért. Ha vásárlás után feljebb váltasz például 2GB-ra, akkor azt is fél áron kapod év végéig. Ha éppen ezért januárban visszaváltasz az 50-es csomagra, 1890 Ft-ért az 1 év lejártáig ugyan úgy 200 MB adatforgalmat kapsz.

Tehát csak egyszer 1 évről van szó, de 3 kedvezményt kapsz:
- 10ezer az árból,
- év végéig fél havidíj
- egy évig +150 MB az 50-es csomaghoz

[Szerkesztve]

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#599) Heartka


Heartka
csendes tag

Félig off félig nem ...

A T-mobile-nál mekkora a legnagyobb értékű feltöltő kártya?

A Nokia 5300 menüét nem barmolta szét a t-mobile? :F

Előre is kösz :)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#600) Viktor0610 válasza Heartka (#599) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

10000 Ft a legnagyobb vásárolható címlet.

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.