Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) woodpaul válasza Zoli329 (#349) üzenetére


woodpaul
őstag

Bakker, ez még létezik? Lehet, lemondom a SMS80 csomagot is, ha jól működik!
Hogy férhetek hozzá?

Köszi a válaszokat! :)

[Szerkesztve]

Androidő

(#352) Zoli329 válasza woodpaul (#351) üzenetére


Zoli329
addikt

Működik telóról igen. T-zones-on kell regisztrálni a neten keresztül utána www.777sms.hu/wapsms telóról. Proxyt engedélyezni kell hozzá, különben nem megy. Én egy új hozzáférési pontot készítettem a 777-nek.

(#353) woodpaul válasza Zoli329 (#352) üzenetére


woodpaul
őstag

Köszi, de nem egészen értem.

Regisztráltam t-zones-ra PC-ről. A telefonom egy PDA, Windows CE-vel. Beírtam a mobilos Internet Explorerbe a www.777sms.hu/wapsms címet, erre azt írja, csak előfizetők férhetnek hozzá. Visszaléptem a wap-os felület főoldalára, de ott nincs lehetőség a belépésre. Valami ötlet? Thx!

Androidő

(#354) blueye válasza woodpaul (#351) üzenetére


blueye
veterán

Nekem ez a kezdőlapom, így még túl sok byte-ot sem pazarolok.

Egyszerűen belépés után elmentettem könyvjelzőként, majd kezdőlapnak ezt jelöltem meg.

(#355) blueye válasza Zoli329 (#352) üzenetére


blueye
veterán

Nem csak telefonról működik, megy ez t-zones alól is!

(#356) blueye válasza woodpaul (#353) üzenetére


blueye
veterán

Valóban csak t-mobile kártyával működik.

De ne ezt a címet írd be, hanem a t-mobile wap címlapról indulj el.

[Szerkesztve]

(#357) woodpaul válasza blueye (#356) üzenetére


woodpaul
őstag

Úgy csináltam, a főlapról indultam, de így is ugyanazt írja ki: ''A belépés csak T-Mobile előfizetők számára lehetséges! Hibaazonosító:77900''.

Mintha nem lennék már 5 éve az...

Szerk:
t-zones alól ment is, de az nincs ingyen...

[Szerkesztve]

Androidő

(#358) gaabi válasza blueye (#331) üzenetére


gaabi
tag

lehet, hogy most többen aláírják a 2 éves hűségny-ot, net 50-nel kapnak ''10 000'' (tudjuk, ez csak kamu 10 000) kedvezményt és aztán majd május 31-én megszűnik a net 50 és csak net 600 lesz, aztán fizethetnek a net 50-esek is egy halom pénzt a net 600 ért. (tudjuk, a szolgáltató az árváltoztatás jogát fenntartja, szóval meg is szűnhet a net 50, pont ahogy a net 200!)

(#359) blueye válasza gaabi (#358) üzenetére


blueye
veterán

Ezt nem fogják megtenni.
A rászoktatás a cél, nem az elijesztés.

(#360) blueye válasza woodpaul (#357) üzenetére


blueye
veterán

Volt amikor ezt írta, de akkor ált. hiba volt 1-2 napig és javították, viszont most megy nekem.

Lehet, hogy nem igazoltad még vissza a regisztrációdat (ha még most is így működik, jó rég regisztráltam, amikor a 777sms indult....)?

t-zones alól pont ugyanannyit fizetsz, mert csak a forgalmi díjat kell megfizetned.

(#361) Zoli329 válasza woodpaul (#357) üzenetére


Zoli329
addikt

Mondom, a proxy-t be kell kapcsolni a telefonban vagy pda-ban.
Cím: 212.51.126.10 Port: 8080

Proxy nélkül nem ismeri fel a szolgáltató a kártyád milyenségét

[Szerkesztve]

(#362) Zoli329 válasza blueye (#360) üzenetére


Zoli329
addikt

T-zones oldalról nem megy a 777, onnan sima sms-t tudsz küldeni sima áron. Annyi, hogy nem a telóval kell megírni.

(#363) blueye válasza Zoli329 (#362) üzenetére


blueye
veterán

Hoppá! Tényleg.

Jó, hogy írtad, régen ez nem így volt! :((

Azért az szemétség, hogy itt látom a wap-ról elküldött üzeneteimet, címlistámat, mindent, így azt gondolnám, hogy semmi sem változott és az adatküldés díjáért küldök innen is, mint wap-ról. ;]

[Szerkesztve]

(#364) Zoli329 válasza blueye (#363) üzenetére


Zoli329
addikt

Ezt már régen letiltották, hogy ne lehessen netről küldeni. Mondván regelsz egy karit és küldesz még ha nem is vagy T-s. :) :(

(#365) blueye válasza Zoli329 (#364) üzenetére


blueye
veterán

Biztos volt vmelyik árlistaváltozásnál, csak nekem kerülte el a figyelmemet.

Amit írsz könnyen védhető, mert a t-zones belépéshez aktív t-s szám kell, mert arra megy az SMS.

[Szerkesztve]

(#366) blueye


blueye
veterán

Bár itt:

http://t-mobile.hu/egyeni/tarifak/havidijas/dijszab.pdf

nem találtam rá utalást.

(#367) Zoli329 válasza blueye (#366) üzenetére


Zoli329
addikt

Nem fogsz találni mivel arra kellene találni utalást, hogy van ilyen 777 szolgáltatás neten. Viszont ilyen nincs írva :)

(#368) blueye válasza Zoli329 (#367) üzenetére


blueye
veterán

Én t-zones utalást kerestem, konkrétan WebSMS-re.

(#369) blueye


blueye
veterán

Tudja valaki, hogy ennél az akciónál:

http://t-mobile.hu/egyeni/vasarlas/akcio/lp_valts3gre.shtml
(Használtkészülék-beszámítási akció)

milyen telefont kell leadni?

Hogy megy ez, ha futárszolgálat hozza ki a webshopos rendelést?

(#370) blueye válasza blueye (#369) üzenetére


blueye
veterán

Már tudom:
A futár el is viszi a régi telót, működőképes kell hogy legyen, jelentős sérülés nélkül.
Töltő nem kell.

(#371) n@p@lm válasza woodpaul (#344) üzenetére


n@p@lm
őstag

de van.
csak éppen nem a publikus tarifacsomagok között;)

(#372) blueye válasza n@p@lm (#371) üzenetére


blueye
veterán

Leírnád?
(Akkora titok nem lehet...)

(#373) n@p@lm válasza blueye (#372) üzenetére


n@p@lm
őstag

a közszférának van egy ilyen díjcsomagja, 200 megát forgalmazhatsz, br 2400.

(#374) blueye válasza n@p@lm (#373) üzenetére


blueye
veterán

Kösz.

Ez teljesen korrekt, átjöhetne publikus díjcsomagba is...

(#375) woodpaul válasza n@p@lm (#371) üzenetére


woodpaul
őstag

Köszi az infót! Mi számít közszférának? Bizonyos vállalatok dolgozói? :F

Androidő

(#376) FuckeR19


FuckeR19
senior tag

Nincs valakinek tippje h lehetne +játszani garanciális cserét tmobilnál?

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#377) Viktor0610 válasza FuckeR19 (#376) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem egészen értem, mire gondolsz... :U

Amennyiben a készüléked garanciális és többször meghibásodik u.azzal a hibával, a szerviz kicsierélheti.

Samsung Galaxy A54

(#378) FuckeR19 válasza Viktor0610 (#377) üzenetére


FuckeR19
senior tag

Olvastam a garanciás lapon h kérhetek én cserét is akrák de csak akkor ha ez nem okoz a tmobilnak nagy ''kárt''. Viszont azt nem nagyon értem, h vettem telót szeptemberbe 2éves előfizzel 25ért. Ha én telefon cserét kérnék akkor az aktuális árlista szerint választhatok telót ugyancsak 2 éves előfizetés áráért :F Így lenne a korrekt, természetesen telók foJamatosan veszítenek az árukból...

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#379) lesaux


lesaux
veterán

Ha valaki hív, én meg kinyomom a telefont, akkor kapok egy SMS-t, hogy nem fogadott hívás. Ezt a szolgáltatást hogy lehet leállítani? Hiszen nagyon jól tudom, ki hívott, azért nyomtam ki.

(#380) I_Am válasza lesaux (#379) üzenetére


I_Am
veterán

Ügyfélszolgálattal kikapcsoltatod. ;) sms értesítőnek hívják.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#381) lesaux válasza I_Am (#380) üzenetére


lesaux
veterán

És ha mondjuk ki van kapcsolva a telefon, és akkor keresnek, arról kapok SMS-t? Mert az jó lenne. Csak ez idegesít, hogy én nyomom ki, látom, hogy ki az, aztán törölhetem ki még az SMS-t is.

(#382) I_Am válasza lesaux (#381) üzenetére


I_Am
veterán

Vegyes megoldás nincs.

Vagy van sms mindig, vagy nincs. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#383) lesaux válasza I_Am (#382) üzenetére


lesaux
veterán

Hmmm, köszi. :)

(#384) Kobe


Kobe
veterán

fel tudna valaki homályosítani hogy az aranykártyákra kapott pontokat milyen formában váltják be ? pl ha uj telót akarok venni akkor egy ilyen jutalompont kb mennyi kedvezményt ér, mert gyűlik már egy ideje csak szeretném felhasználni majd egy új készülékre

(#385) Balinov válasza Kobe (#384) üzenetére


Balinov
félisten

üdv,
1KAP pont = 1HUF
még aranykáryapontos westel időkben is így volt
Bali

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#386) Balinov


Balinov
félisten

Nade hogy én is kérdezzek vmit:
pénteken ,vasárnap este ill. tegnap napközben néztem a webshopon a készülékváltást,de mindannyiszor azzal az üzenettel fogadott,hgoy 15 napon túli tartozásom van,ezért perpill nem lehetséges,hívjam az üsz-t vagy fáradjak be.Namost tényleg későn került a telszámla feladásra,mult hét csütörtökön egészkonkrétan.

Nem tudja vki bennfentes,hogy mennyi idő mulva állítódik át ezen státusz a rendszerben? Nem tudok bemenni egy T-mobilba sem a közeli jövőben,telefonálni meg nincs annyi időm,mert húzós ez a hét,nagyon. Viszont készülékváltáshoz (P990i) meg kéne.

Köszi előre is
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#387) Kobe válasza Balinov (#385) üzenetére


Kobe
veterán

hm, az gyakorlatilag telóvételnél lófaszt se ér akkor....kár

(#388) Balinov válasza Kobe (#387) üzenetére


Balinov
félisten

tavaly májusban volt utoljára készülékváltásom,akkor volt 1pont 1 forint az árfolyam,lehet azóta emelkedett,de ennek kicsi a valószínűsége. Nekem 2 előfizum után azóta 6500 kürüli kap pontom lett,ezt be is fogom számíttatni,jólesz az a gigás ms duo-ra a p990i-be :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#389) Lagika


Lagika
csendes tag

Sziasztok! Véletlenül nem tudja valaki, hogy a T-Mobilnál mikorra várható Samsung D900i?

Egyáltalán várható-e...?! :U

(#390) T-Nagyon válasza Kobe (#384) üzenetére


T-Nagyon
tag

Én is úgy tudom, hogy egy kapcsolatpont egyenlő egy forinttal.
Ami még fontos, hogy csak előfizetéses kapcsolatpontokkal lehet mit kezdeni (azzal tudsz fizetni) a dominós csak pár kedvezményre jogosít fel (ha annyi összegyűlt, hogy arany vagy platina kártyát kapsz).

Fotóim: http://flickr.com/skublics_gergely

(#391) Kobe


Kobe
veterán

tom, itten nálunk elég kiterjedt kapcsolat-csomag van vagy mi, asszem 4 v 5 teló van összefűzve rá, gondoltam elég szép kedvezményt adnak ha kijön a SE w580i hát ugy néz ki mégse :D

(#392) blueye válasza T-Nagyon (#390) üzenetére


blueye
veterán

Jól tudod!

(#393) pontazire válasza lesaux (#381) üzenetére


pontazire
csendes tag

Az értesítő SMS technikai módszere: hívásátirányítás foglalt jelzés esetére a +36 30 9876543 számra. Ha ''kinyomsz'' egy hívást, akkor foglalt jelzést adsz, tehát jön SMS.
Töröld az átirányítást, akkor nincs értesítés. De akkor se lesz, ha épp valóban foglalt vagy, és közben hív valaki (és inaktív a hívásvárakoztatás).

(#394) Balinov válasza Balinov (#386) üzenetére


Balinov
félisten

Jelentem csütörtöki csekkfeladás után ma rákönyvelhették a t-nél a beérkezett pénzt,mert most engedi a készülékváltást.Viszont az SE P990i-re aszongya a webshop,hogy nem rendelhető :O :O :O ebből fizikailag bemenés lesz.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#395) blueye válasza Balinov (#394) üzenetére


blueye
veterán

Ha nincs a webshopban szvsz siess. Előbb-utóbb máshol sem lesz, bár ez várható volt.

(#396) Balinov válasza blueye (#395) üzenetére


Balinov
félisten

az a marha nagy gáz,hogy pénteken végigtelefonáltam az összes épkézláb győri t-t,de sehol nem volt 1 deka se.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#397) invidia válasza lesaux (#381) üzenetére


invidia
tag

ennek az sms értesitésnek a lényege mint azt irták már hogy átirányitja a számot egy szerverre és az küld is egy smst, 3 esetben lehet beállítani: foglalt, nincs válasz, nem elérhető. nekem ugyan V3 am van azon meg nem lehet kinyomni aktiv flip mellet(LOL) de ugy gondolom a kinyomás= a nincs válaszzal, vagyis azt az egy átirányitást töröld. ha nincs igazam tárgytalan

invidia

(#398) Thom!


Thom!
veterán

Akinek dominója van az igaz hogy a kártyáról úgy lopkodják le a lebeszélhető Ft-ot, mint a húzat?
Most előfizetésem van tudtom nélkül fizettem elő koktél mini csomagra, ami kb 1.600Ft megdobja a számlámat ennyit a trémobilról.

(#399) blueye válasza Thom! (#398) üzenetére


blueye
veterán

Tapasztalatom szerint ez nem szokás náluk, eddig minden váltásomat jól lekövették.

Reklamáltál?

(#400) Viktor0610 válasza Thom! (#398) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Olyan nincs, h. a tudtod nélkül előfizetnek téged valamire -reklamálj!
Vagy részt vettél valamilyen promócióban, vagy valaki, aki hozzáfért a készülékedhez (véletlenül) megrendelte neked a szolgáltatást, stb...

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.