Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Mawyx


Mawyx
senior tag

Ha telefonon keresztül szeretnék laptoppal netezni, akkor közben lehet hívásokat fogadni?

Ha betipegek a TMobilhoz és előfizetek pl egy
Net 5 GB és
Mobilinternet csomag 5 GB 5 790 Ft csomagra, akkor laptopon lesz internetem a mobiltelcsim jóvoltából akár a tanyavilág kellős közepén is? :F

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#752) sommm válasza Mawyx (#751) üzenetére


sommm
csendes tag

ha van 3G-s telod, akkor tucc hivasokat is fogadni, ha es amennyiben 3G-s lefedettsegu teruleten vagy. ha nincs lefedettseg, akkor is fogsz tudni hivasokat fogadni, mert az edge es a gprs is gsm alatt mukodik, tehat vagy telefonalsz, vagy netezel.
a hanghivas mindig elonyt elvez az adatforgalommal szemben, tehat ha netezel es bejon egy hivas, tuti lebontja a netkapcsolatot.

hat, tulkepp lesz ottis (tanyavilag).
csak epp nem tul gyors.
kihullik a hajad, mire gprs-sel leforgalmazod az 5GB-t... :-)

[ Szerkesztve ]

(#753) Mawyx válasza sommm (#752) üzenetére


Mawyx
senior tag

Hogy lehet gyorsítani? Hogy nem a telefonon át, hanem a szgépbe vmi... várj, ezt írják:
"A számítógéphez szüksége lesz egy modemre, amibe a SIM kártyát helyezi. Ez a modem lehet meglévő mobiltelefonja, amelyet kábellel vagy bluetooth-szal csatlakoztat ahhoz, illetve választhatja a kényelmesebb megoldást, azaz a netkártyát vagy USB-s modemet.

Notebook vagy laptop esetén a netkártyát ajánljuk, de választhatja a kisméretű USB-s modemet és annak asztali változatát is. A netkártyák egyes hordozható számítógépekkel nem használhatók, ezért vásárlás előtt feltétlen tájékozódjon!

Asztali számítógép esetén a kisméretű USB-s modemet vagy annak asztali változatát vásárolja meg.

Modemként használhatja mobiltelefonját is, ha azt kábellel vagy bluetooth-szal számítógépéhez csatlakoztatja."

Akkor laptop és USB-s modem? (Hamarosan el kell költöznöm és nem lesz net :O a sulihoz viszont kell, emileket kell nézni meg neten tanulok...)

Ja, egy SE K750i telcsim van.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#754) sommm válasza Mawyx (#753) üzenetére


sommm
csendes tag

haaaat...
a k750i csak gprs, tehat max 56kbit/sec.
ha csak e-mail, akkor eleg.
ha egyeb is (netezgetes, stb), akkor felejtos es inkabb az ubs-s modem.

(#755) Mawyx válasza Mawyx (#753) üzenetére


Mawyx
senior tag

Mert 2 probléma előtt állok, próbálom röviden vázolni.
1. vidéki kisváros, nevezhetjük tanányak, net nuku, de kéne. Naponta mondjuk 2szer leveleket megnézni, válaszolni, ha vki küld anyagot azt letölteni, örülni
2. Bp, 11. ker. net nincs, napi használatra, intenzív napi mondjuk 10 óra netezésre kell megoldás

1.-re csak ez a mobilost látom, ami a 2.problémára is nagyon csak ideiglenesen jó lehetne, ha leredukálom a 2. netezést is az 1. szintjére, hogy csak leveleket olvasok meg beadandókat küldözgetek vele csak, de vmi más tartós megoldás kell a Bp-i problémára, az nemtom melyik topic.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#756) Mawyx válasza sommm (#754) üzenetére


Mawyx
senior tag

56kbit/sec? Abba beleőszülök! A mostani netre egy tesztelő ezt írja: 29746.8 kbps

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#757) megyeri válasza Mawyx (#756) üzenetére


megyeri
tag

A K750i egy Class 10-es teló, 4/2 csatornamegosztással, azaz elérheted az elméletileg 53,6 kbps letöltést, de ez a gyakorlatban inkább 30-48 kbps. A feltöltés a 2 csatorna miatt elvileg 26,8 kbps lehet, de ez a gyakorlatban 10-24 kbps.

Mivel azt írtad, hogy a 11-kerben is előfordulsz, beruházhatsz modembe, amivel lassan Bp egész területén 7,2 Mbps elvi (6 Mbps gyakorlati) sebesség is elérhető lesz, de 3,6 mbps (3 Mbps) nagy bizonyossággal. Ha az utóbbi sebesség is elég, akkor van olcsóbb modem is.

Ha hűséget vállalsz valamely Net/Mobilinternet csomagra, február 29-ig nincs havidíj. Ha például bevállalod a Net80/Mobilinternet 80-at, feljebb váltva a nagyobb csomag is ingyen van febr. végéig (az én olvasatomban), de ekkor fizetős a modem/netkártya. Ha nagyobb csomagot vállalsz, olcsóbb vagy ingyen van, de mint somm a 747-es hozzászólásában írta, részletre nem olyan vészes az ár sem...

Egyébként ez az eldugott kis település merre van? Mert modemmel talán eléred az EDGE sebességet, ha van arra lefedettség! Az azért tűrhető. Egyébként mailhez talán a GPRS is jobb mint a semmi...

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#758) sommm válasza Mawyx (#756) üzenetére


sommm
csendes tag

29Mbps??? berelt vonal ez, vagy mi?
nekem otthon van 8Mbps (8192kbps).
a t-mobile (mint ahogy megyeri kollega is kifejtette) bp-en max 7,2 (jolesz az 5-6-nak is :-) Mbps sebesseget kinal a megfelelo modemmel. nagyvarosokban 3,6 Mbps.
egyeb helyeken gprs, vagy edge (56,6, ill. 200 kbps max sebesseggel)

tudni kellene, hogy hol van az a videk.

(#759) Mawyx válasza sommm (#758) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ez vmi spéci vonal, de élvezem nagyon :DDD csak már nem sokáig :O :(((
Írok privit, hogy hol van az a vidék.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#760) BeneJoe


BeneJoe
tag

Hali!
Várható szerintetek a Motorola Z6 a T-mobile kínálatába?

(#761) sommm válasza BeneJoe (#760) üzenetére


sommm
csendes tag

meg nem tudunk rola.

(#762) BeneJoe válasza sommm (#761) üzenetére


BeneJoe
tag

Köszi a választ.
Nagyon várom már a telcsit a JUIX és a bika proci miatt, és a T-nél mostanában nagyon úgy tűnik, hogy pörgetik ki a motorolákat. Remélem Z6 lesz az új kínálatban...

(#763) No-kia


No-kia
őstag

HellO! én arra lennék kíváncsi ,hogy ha még csak másfél év járt le a 2 éves hűségnyilatkozatomból akor már cserélhetek telefont?és ha igen akkor a használtkészülék beszámításnál nem muszály azt a telefont beadni amire a hűségnyilatkozat szól?szval beadhatok egy 8390i-t is?köszönöm a válaszokat

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#764) BeneJoe


BeneJoe
tag

Na, beraktak a V8-ast...beszeltem ma a 1400-n egy beszerzésért felelős valakivel, és azt mondta, hogy Z6-os Motorola nem lesz a kínálatukban.:(

Nokia: amíg köt a hűségnyilatkozat nem vehetsz új készüléket arra az előfizura. A válts 3g-re akcióban pedg bármilyen mobilt visszavihetsz aminek olvasható az IMEI száma. Mégcsak nem is kell t-mobilosnak lennie.

(#765) nemi válasza BeneJoe (#764) üzenetére


nemi
tag

Remélem az N81 és a E51 hamarosan berakják....

(#766) BeneJoe válasza nemi (#765) üzenetére


BeneJoe
tag

Ha tenyleg nagyon kivancsi vagy, akkor hivd fel a 1400-t. Velem tok rendes volt az ugyfelszolgalatos...elmondod, hogy te mar regota varsz egy, vagy ket nokia keszulekre es szeretned tudni, hogy lesznek-e valaha a kinalatukban...

(#767) nemi válasza BeneJoe (#766) üzenetére


nemi
tag

oke rajta leszek az ugyon :) kosz

(#768) Balinov


Balinov
félisten

Srácok,ECO-ra váltottak. Számlákat biztos kaptatok már,hogy vagytok megelégedve,hogy teljesít az ECO??

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#769) No-kia válasza BeneJoe (#764) üzenetére


No-kia
őstag

még egy hülye kérdés a végére ,akkor új előfizetést sem köthetek a mostani előfizu mellé? kössz a választ

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#770) Balinov válasza No-kia (#769) üzenetére


Balinov
félisten

azt igen.szerintem.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#771) nemi válasza Balinov (#768) üzenetére


nemi
tag

én relax 100rol akarok ECOra valtani :)

(#772) BeneJoe válasza No-kia (#769) üzenetére


BeneJoe
tag

Szerintem pedig nem. Ha jól emlékszem előfizetésből csak egy lehet a neveden, míg dominóból lehet több.
Erre is jó a 1400...:)

(#773) stichus válasza BeneJoe (#772) üzenetére


stichus
tag

nekem 3 előfizetés van a nevemen, 2 folyószámlán

(#774) sommm válasza BeneJoe (#772) üzenetére


sommm
csendes tag

akarmennyi elofizetes lehet a neveden, csak gyozd fizetni a havidijat...:-)

(#775) sommm válasza No-kia (#769) üzenetére


sommm
csendes tag

de igen, barmikor.

(#776) BeneJoe


BeneJoe
tag

Pont ma gondolkoztam ezen, hogy jol irtam-e...:) Ezek szerint lehet tobb elofizu is. :K

(#777) blueye


blueye
veterán

Kijött a Mot V8, nov. 8-tól.
Nincs webshopban, nincs Mammutban, ahol azt sem tudják, hogy ők árulnak ilyen készüléket.
Látott vki vmelyik t-ben ilyet?

(#778) nemi


nemi
tag

Na mikor lesz valami hasznalhato telefon a Tnél. Mondjuk E51 vagy N82 :) esetleg valami ujfajta samsung vagy se ?:)

(#779) bebar


bebar
aktív tag

Átalakították a t-zones-t!
Full ikonos lett, amolyan trendi! :D

Sőt, lehet három féle háttérszínt is választani!!! :K

(#780) nemi válasza bebar (#779) üzenetére


nemi
tag

Inkabb foglalkozna telefon forgalmazassal. E51-N81-N82-K850.

Hol vannak már ? V8 tenyleg nagy szukseg volt...

(#781) blueye válasza nemi (#780) üzenetére


blueye
veterán

Tök mindegy, úgy sincs V8.

(#782) BeneJoe


BeneJoe
tag

A kovetkezo postokat erdetelieg a Nokia 6120c topikba irtam, de azt hiszem a tema egyre inkabb ide kivankozik, ezert bemasolom:

"Megtetszett nekem is ez a telefon, s mivel beszerzes elott allok, a t-mobilenal nemreg jart le a husegnyilatkozatom, ezert arra gondoltam, hogy erre a telora valtok.
Neten utanajartam, gsmarena->mobilereview-> t-mobile.hu. Tok szuper, otezer forint, ket ev huseggel, plusz egy ev net 80-al, amit csak marciustol kell fizetni. Tehat ez mindosszesen nekem cirka 23 ezer forintomba fog keruli. Es ebben mar benne van egy ev net is...
Azert felhivom a 1400-t is, biztos ami biztos. Itt a csoka eloszor ket tok irrealis arat mondott nekem. Aztan kezdte megerteni, hogy mit szeretnek, ekkor mondott reszletfizeteses arat...aztan megkerdeztem errol a nt80-al kombinalt csomagrol. Es azt modnta, hogy NEM LEHET, igy vennem, csak ha uj elofizetest kotok...egy kicsit elment az egesztol a kedvem. De hat akkor max lemondom a mostani elofizut es kotok ujat. Azert a biztonsag kedveerte bementem az egyik t-mobile boltba, ahol a egy tok jofej ugyintezosracot kaptam ki, aki korulbelul fel perc alatt felgfogta, hogy mit akarok, nem problemazott a ceges elofizu miatt sem. Na szoval kiderult, hogy megis elerheto huseges ugyfelek szamara is ez a telefon, s engem a 1400 rendesen felretajekoztatott...:)
Tanulsag, hogy a webshopban altalaban nem irnak hulyeseget, a telefonos ugyfelszolgalatot meg erdemes fenntartassal kezelni. Nos, ez nem akart egyfajta moralizalas lenni, csak ha belegondolok, hogyha kicsit kevesbe jarok utana, akkor nem biztos, hogy most megrendelnem a telot...na mind1, csak gondoltam megirom, jovohettol mar enis boldogitalak majd titeket a kerdeseimmel, uyganis ez lesz az elso symbianoss telefonom! :B"

"En is valami ilyesmivel probaltam ervelni, de a boltban igazabaol nem is kellett nagyon ezt hangsulyoznom, a srac egybol modnta, hogy a HUSEGES ugyfeleinknek ez ugyanugy jar... ;)"

"Na, sajnos tegnap nem zarult le vegleg a tortenet, ugyanis felhivtam a vallalati kapcsolattartonkat, akinek felvazoltam, hogy mi a helyzet, milyen telefont szeretnek. Erre elkezdte nyomni ugyanazt a dumat, mint amit a 1400-s ugyfelszolgalatos srac...
Egy ido utan rakerdeztem, hogy "Uram, akkor az a megoldas, hogy lemondom a jelenlegi aranykartyas elofizetesem, amin egyebkent mar nincs husegnyilatkozat, es kotok egyet az uj keszulek vasarlasaokor?" Erre csak habogott hebegett, probalt terelni "Nem, nem, miert mondana le? A jelenlegi elofizetesevel 14000 ft befizetesevel..." Uram, ahhoz, hogy 4990 ft-ert enyem lehessen ez a keszulek, le kell mondanom a jelenlegi elofizetesem, es egy ujat kell kossek?" "Ooo, ennek a telefonnak a piaci erteke 30-40 ezer" "Tisztaban vagyok az ertekevel, ezert is tartom nagyon meltanyos ajanlatnak a 4990 ft-os arat a Net 80 csomaggal kiegeszitve..." Erre mar nem igazan tudott mit mondani, csak azt mondogatta, hogy ez az ajanlat csak uj elofizetesre vonatkozik.
Most valojaban mar nem tudom mitevo legyek, lehet, hogy visszamegyek abba a boltba, es ott remenykedem, hogy valoban kiadjak nekem a telot, vagy akkor elofizetes lemondasa, es teljesen uj szam, egyebkent ettol sem zarkozom el teljesen, ez a telefon egy evig net 80-al nekem nagyon megerne igy, kerdes, hogy most csak lebeszelni akarnak, vagy valoban csak uj elofizetonek adjak.

ui.: ami ha igy van, akkor nem tudom, hogy csak en tanulok e mas marketinget, mint az o szakembereik..."

Nos itt allunk, van valakinek valami otlete, hogy mit probaljak meg jovo heten, hogy minel hamarabb enyem lehesen a telefon?

(#783) Viktor0610 válasza BeneJoe (#782) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ne legyen igazam, de ezek az akciók kifejezeten új ügyfelek szerzésére irányulnak, tehát csak új szám vásárlásával élnek -legalábbis a Pannonnál biztosan.

Samsung Galaxy A54

(#784) Kyra008


Kyra008
csendes tag

Sziasztok!Olvasom már a fórumot egy ideje,és most hozzá is szólnék...:)
A 6120c akció vonatkozik a régi előfizetőkre is-bár az igaz,hogy nem mindig az új előfizetők árain kapják a telefonokat, általában kedvezőbben...;-) amennyire tudom, az itt emlegetett konstrukció net csomaggal és használt teló beszámitással van és úgy kb 5000 az ára a telónak, egy összegben.. :C

[ Szerkesztve ]

(#785) BeneJoe válasza Kyra008 (#784) üzenetére


BeneJoe
tag

Szervusz Kyra!

Igen, 2 ev elofizu, net 80 csomag 1 evre, valamint hasznaltkeszulek beadassal(valts 3g-re akcio). Igy 4990 ft. Csak azt nem ertem, hogy egy t-mobile-os szakember miert akar engem lebeszelni errol???
Egyebkent te magad is igy vetted ezt a telefont, vagy honnan van az informaciod?

(#786) Kyra008 válasza BeneJoe (#785) üzenetére


Kyra008
csendes tag

Szia! Én is így vettem, bár nem céges számhoz, (gondolom, ez zavarta meg az ügyfélszolgálatost...) de ha egyáltalán van lehetőséged a hűséghosszabbításos készülékváltásra, akkor rád is ez az ár vonatkozik..akár személyesen, akár webshopon meg tudod veni... :C

(#787) -royalflush-


-royalflush-
tag

helló!
van esetleg vkinek t-online os ADSL?nálam kb két hete a negyedére csökkent a le és feltöltési sebesség..a T nél azt mondták kijavitják de azota se történt semmi.....még azt mondták ha nem változik a helyzet visszatesznek egy olcsóbb csomagba......
csak az érdekelne h csak nálam van ez !??

( Nikon D200 ) ( ThinkPad E520,win7 ) (iphone 5s )

(#788) blueye válasza -royalflush- (#787) üzenetére


blueye
veterán

Eltévedtél, ez a Nagy T-Mobile topik...

(#789) ngabor2


ngabor2
nagyúr

ilyet se hallottam még... bepötyögöm a telóba, hogy 1430. hívom, aszongya: ön az adott irányba nem kezdeményezhet hívást... :Y bementem egy t-pontba, elmondtam, ők se tudtak vele mit kezdeni. csináltak egy ügyféljelszót, hogy próbáljam vezetékesről. megpróbáltam, "nincs jogosultságom" a saját előfizumhoz hozzáférni :F

az hozzátartozik, hogy az előfizetés valójában nem az én nevemen van, hanem egy céges flotta része, én csak a számlafizető vagyok.

most fizettem elő egy net80-ra, csak kellett hozzá egy meghatalmazás, épp a fenti miatt. aki meg tudta volna írni, az szabin van. erre kikapcsolják a netet. ha a 10k-s kötbért is ki akarják velem fizettetni, asztalborogatás lesz.

(#790) 1430 válasza ngabor2 (#789) üzenetére


1430
senior tag

Próbáld meg egy 0-val (nullával), például: 01430. Bár ha flotta része vagy, akkor valószínűleg az üzleti ügyfélszolgálathoz tartozol, ami a 1400 (01400). Ha a nulla megoldja a problémádat, akkor minden rövid hívószámot 0-val kell tárcsáznod!

Erre az a magyarázat, hogy az üzleti ügyfeleknél elérhető (ha kérték, vagy kérhető), hogy négy jegyű számokkal hívják egymást csoporton belül, így ez a rövidszám tartomány a kollégáknak van fenntartva, ha normál rövid hívószámot akarsz felhívni, akkor egy nullát kell elé beírni tárcsázás előtt...

T-Com számról is díjmentesen hívható a 1430, de ha üzleti ügyfél vagy, és nem egy üzleti előfizetésről hívod a 1400-át akkor próbáld a vezetékes elérhetőségüket: 1/265-9950.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#791) Remittenda válasza 1430 (#790) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Van ebben valami vicces: a 1430-at érintő kérdésekre ki illetékesebb is válaszolhatna?! :DD

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#792) ngabor2 válasza 1430 (#790) üzenetére


ngabor2
nagyúr

0-val hívva cseng egy rövidet, majd sűrű hallgatás. mind a 01430, mind a 01400. a 1400 szerint se kezdeményezhetek az adott irányba hívást. a vezetékest mindjárt megpróbálom.

(#793) 1430 válasza ngabor2 (#792) üzenetére


1430
senior tag

A rövid kicsengés után várjál legalább 15 másodpercet, ha akkor sem jelentkezik be az automata, akkor próbáld újra és újra... Természetesen a 1400 nem lesz jó, hanem azt is 01400 formátumban kell hívnod! Az okát leírtam az előző hsz-ben.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#794) ngabor2 válasza 1430 (#793) üzenetére


ngabor2
nagyúr

oké, a 15 másodperc volt a megoldás :D vezetékesen sokkal gyorsabban kapcsolt, de legalább megy. viszont azt nem értem, hogy ez miért nincs leírva sehol :F

(#795) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

T-Mobilos vagyok és K810 telefonom van. Ezen felül egy elég Új Dell Notival rendelkezek.

Néha muszály lenne netre csatlakoznom utközben, ezt, hogy tehetem meg, mit kell tennem ehez? (Mobilt USB kabellel összekötöm a géppel....?)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#796) BeneJoe válasza Kyra008 (#786) üzenetére


BeneJoe
tag

Termeszetesen valoban sikerult, a boltban a megfelelo papirok beszerzese utan egybol megvehettem az 6120c-t, a mar elo aranykartyas elofizumhoz!
Ennyit a kiemelt ugyfelek osztalyarol, illetve a 1400-s telefonos ugyfelszolgalat tajekozottsagarol, ha rajtuk mulik, meg mindeg nem lenne uj telom...

(#797) infinity90


infinity90
csendes tag

Sziasztok!
Tudtok valamit az 5310-ről vagy az 5610-ről? Lesz T-mobilnál? Kösz!

(#798) róland válasza Dare2Live (#795) üzenetére


róland
veterán

Először is telepítened kell az USB kábel driverét, mert a DCU-60-as kábellel szoftvert is tudsz frissíteni a telefonodon, ha van elérhető frissítés. (Magyarul, nem egy sima USB kábelről van szó).

Majd telepítened kellene a SE PC Suit-ot. S utána már üzemelnie kellene.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#799) Dare2Live válasza róland (#798) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

köszönöm, sikerült bár én DCU65öt kaptam a k810hez.

Most már csak vmi 28.8Ks időkben használt forgalomkorlátzó swft kell találnom mert biza 50mbbol kifutok akkor baj van....

esetleg erre vkinek javaslata? (Flash nejöjjön le, csak firefox, meg aminek aszondom szabad használhassa netet pl vista frissités ne, fél megás flash reklám nejöjjön le....)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#800) ocsi19


ocsi19
senior tag

Sziasztok!

A közeljövőben szeretnék kötni a t-mobile-nál 2db előfizetést és érdeklődnék hogy létezik e olyan előfizetés, amelynél a 2 előfizető ingyen beszélhet egymással, illetve a havidíj részben vagy teljes egészében lebeszélhető?

A választ előre is köszönöm!

üdv.: ocsi

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.