Hirdetés

2019. október 16., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-11-27 17:56:13

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobil szolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#101) Laybee válasza Laybee (#100) üzenetére

Laybee
(őstag)

És akkor fejenként 6000ft az átírás? Lehet nem éri meg...

(#102) Viktor0610 válasza Laybee (#101) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Kérdezd meg a 1430-at, mert bár a díjszabásban ez az összeg szerepel, kicsit sokallom.

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#103) Noncsi

Noncsi
(tag)

Azt nem értem miért van az, hogy a T-nél szinte semmit sem lehet venni kártyás csomagban... :F

(#104) sbazsi válasza Noncsi (#103) üzenetére

sbazsi
(veterán)

:F :F :F

[link]
15 készülék van Dominoval.

(#105) Noncsi válasza sbazsi (#104) üzenetére

Noncsi
(tag)

ja persze... mind alsó kategóriában.. :U

(#106) Laybee válasza Noncsi (#105) üzenetére

Laybee
(őstag)

Ha felsőkategóriát akarsz és meg is tudod venni, akkor egy előfizetés se fog neked nehézséget okozni! :U

(#107) Noncsi válasza Laybee (#106) üzenetére

Noncsi
(tag)

Nincs kedvem vitatkozni, annál is inkább mert nem nekem kell a telefon, csak megkértek hogy nézzek valami jót a t-nél. Annak is megvan az oka miért nem akar előfizetésest az illető...

(#108) sbazsi válasza Noncsi (#107) üzenetére

sbazsi
(veterán)

ez szerintem is üzletpolitika.
ha van 50-150k a telefonra, akkor van havi párezer a számlára.

(#109) Noncsi válasza sbazsi (#108) üzenetére

Noncsi
(tag)

Nem voltam érthető az előző hozzászólásomban? :F

(#110) István70 válasza Noncsi (#109) üzenetére

István70
(tag)

Vegyen az ismerősöd független telót és akkor megoldódik a probléma. Egy független telóba bármilyen kártya jó! Miért nem jó neki a számlás?

(#111) Noncsi válasza István70 (#110) üzenetére

Noncsi
(tag)

Hát az lesz... független teló.... Gyakran cseréli a számát! Ismert ember, sajna ez ezzel jár.

(#112) Viktor0610 válasza Noncsi (#111) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Előfizetéseseknek elérhető a számcsere van a szolgáltatóknál... ;]

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#113) Noncsi válasza Viktor0610 (#112) üzenetére

Noncsi
(tag)

Miértekre nem tudok válaszolni, elvégre nem rólam van szó! ;] Egyébként nem értem miért kell lehurrogni csak mert tettem egy megjegyzést a T-re? Kérek engedélyt meghunyászkodni!

Ja, nekem nem olcsó telefonom van, mégis kártyás csomagot használok... Ennyi.

Komolyan néha itt azt érzi az ember hogy meg sem lehet szólalni. :U

[Szerkesztve]

(#114) Viktor0610 válasza Noncsi (#113) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Nem hurrogtunk le, csak ajánlatot tettünk a szélesebb választék elérésére. :D

(#115) sbazsi válasza Noncsi (#109) üzenetére

sbazsi
(veterán)

nem.
de a #111-re már ráfoghatjuk.

egyébként ebből kiindulva vehetne akár Pannon/Vodafonnál is kártyát.

(#116) Noncsi válasza sbazsi (#115) üzenetére

Noncsi
(tag)

Nekem pl. aztán hiába mondaná bárki is hogy vegyek vodás vagy t-és kártyát ha egyszer pannonos vagyok és nem akarok váltani... Ez az ő dolga. További szép délutánt.

(#117) Crisp Rat

Crisp Rat
(nagyúr)

ha viszem szervizbe a telot, es megmondom a nagy igazat, hogy szoftverfrissites utan mukodo telo behalt memoriakartyarol masolas kozben, akkor mire szamithatok?

I dream about magic. And dragons. - Be a better version of yourself: Do better today than did yesterday. - Some people are so empty they can't even fill a soul gem. - https://www.mixcloud.com/S_t_e_v_e_S/

(#118) ZR92 válasza Crisp Rat (#117) üzenetére

ZR92
(tag)

1.Új szoftverre.
2.Javításra
3.Új telóra.

(#119) Qru

Qru
(MODERÁTOR)

T-mobil mennyiért függetlenít telefont, nem tudja vki?

(ott vettem egy LG-t és átmennék Pannonhoz)

(#120) Viktor0610 válasza Qru (#119) üzenetére

Viktor0610
(titán)

A Díjszabás azt írja, h. 9600 Ft, viszont van egy olyan kitétel, h. ''Az akció során igénybevett kedvezmény visszafizetésén felül.'' -ezt én úgy értelmezem, h. előfizetés esetén a hűségidő letelte után nics plusz költséged a 9600 Ft-onkívül.

(#121) Qru válasza Viktor0610 (#120) üzenetére

Qru
(MODERÁTOR)

Köszi! Kártyás, úgy hogy akkor csak 9600HUF lesz.

THX!

(#122) Ferenc.v válasza Viktor0610 (#120) üzenetére

Ferenc.v
(tag)

Tényleg... Akkor mi van, ha át akarok menni egy másik szolgáltatóhoz és őket kérem meg a hálózati korlátozás feloldására?

Tehát pl. a T-Mobile 9.600 forintért, míg a Vodafone 2.500 forintért teszi meg ugyanezt - gondolom teljesen szabályosan... szal másik szolgáltató telóját is függetlenítheti a szolgáltató, vagy csak a sajátját - hiszen gondolom 'szervizen' keresztül csinálják...

(#123) sbazsi válasza Ferenc.v (#122) üzenetére

sbazsi
(veterán)

gyanítom nem fogják megcsinálni.
már csak azért sem, mert ha az egyik elkezdi kikódolgatni a másik teloját, akkor a másik is ezt teszi, vagyis fölösleges lenne akciózgatni...

(#124) n@p@lm válasza Ferenc.v (#122) üzenetére

n@p@lm
(őstag)

a vodánál csak akkor 2500 ha a telefon már elmúlt 2 éves, tudod igazolni ki vagy (személyivel), és viszed a vásárlás igazolását (számla vagy garancialevél).

Husqvarna CTH 163T, Partner 53-160 DW (5553D), Stihl FS 400, Komatsu Zenoah BCZ5010CL, Makita DCS-6400, Hitachi CS30EH, Stihl SR420, Honda WJR 2525, Honda HHH25D 75

(#125) Ferenc.v válasza n@p@lm (#124) üzenetére

Ferenc.v
(tag)

Aham, gondoltam :)

(#126) szállitó válasza longwild (#5) üzenetére

szállitó
(senior tag)

nekem a pannon helynév cella infoja tetszik ilyen lehetne a t-mob nál is.

(#127) Gebriel

Gebriel
(veterán)

Lehtséges ugy elöfizetést kötnöm a T-Mobilnal hogy nem mutattok be közüzemi számlát és nincs meglévö elöfizetésem?
Akkár publikus csomagban akkár flottás csomagban v cégesben?

(#128) Ramius válasza Gebriel (#127) üzenetére

Ramius
(őstag)

Ha magánemberként kötöd akkor igen. Én így tudom.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#129) róland válasza Gebriel (#127) üzenetére

róland
(veterán)

Asszem ennél pontosabb információt nem kaphatsz: [link]

A 8. oldalon kezdődik a ''Az Előfizetői Szerződés létrejöttéhez szükséges adatok, igazolások'' címmel, a téged érdeklő téma.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#130) róland válasza Gebriel (#127) üzenetére

róland
(veterán)

Kiegészítés: Szó sincs közüzemi számláról. Az ASZF 2006. október 1-től hatályos.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#131) busman

busman
(addikt)

Le szerettem volna cserélni a telefonomat,be is vonulttam az egyik helyi üzletbe..
Vittem a kap kártyámat is illetve e régi telcsit.erre azzal fogadtak hogy csere nem lehetséges,vegyek inkább társkártyára egy telót...
Hiába hivatkoztam a t-mobil oldalon olvasottakra,hajthatatlanok voltak...''A készülékváltást csak előfizetéses, Kapcsolat kártyával rendelkező ügyfeleink vehetik igénybe!''
ennyi.... :(((

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿'̿̿'̿̿'̿)͇̿̿)̿̿ '̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ PS4.

(#132) Gebriel válasza róland (#130) üzenetére

Gebriel
(veterán)

Köszi :R

(#133) busman

busman
(addikt)

Reklamáló levelemre ennyi választ kaptam:''Tisztelt Ügyfelünk!
Köszönjük levelét, melyre hamarosan válaszolunk. Addig is türelmét kérjük! ''
Ennyit a 24 órán belüli válaszról... :((

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿'̿̿'̿̿'̿)͇̿̿)̿̿ '̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ PS4.

(#134) Dare2Live

Dare2Live
(nagyúr)

t-mobilnál mennyi idő múlva lehet új készüléket venni előfizetéses rendszerben?

mert ugye 2év de ez forgalomfüggően változik.? Hogy?

A dohányzás se káros, sok nagyapa, dédapa száritott diófa levelet tekert újság papírba, és azt szívta. Mégse a tüdőrák vitte el őket sok esetben. by k.feri80

(#135) ZP67

ZP67
(tag)

Sziasztok!

Jár esetleg errefelé valami T-Mobil bennfentes?

Feleségemnek szeretnék X820-as Samsung-ot vagy esetleg P310-es, ja ez is Samsung;-)...
Várható ez a két telefon karácsony előtt az akciós kinálatban?

Köszi előre is a választ!

Üdv,
ZP67

(#136) Sultan

Sultan
(tag)

Sziasztok!

Szeretnék egy új előfizetést venni a T-Mobil-nál, készülékkel együtt. A készülék a Nokia 6233-as lenne, de nem tudom, hogy meg lehet e venni a Net csomag nélkűl, mert az nem kellene nekem?

Apple fan! :-)

(#137) n@p@lm válasza Dare2Live (#134) üzenetére

n@p@lm
(őstag)

mert ugye 2év de ez forgalomfüggően változik
ezt hogy érted? letelik a 2 év és nem vásárolhatsz automatikusan új telót egy vagy két év aláírásával?

[Szerkesztve]

Husqvarna CTH 163T, Partner 53-160 DW (5553D), Stihl FS 400, Komatsu Zenoah BCZ5010CL, Makita DCS-6400, Hitachi CS30EH, Stihl SR420, Honda WJR 2525, Honda HHH25D 75

(#138) róland válasza Dare2Live (#134) üzenetére

róland
(veterán)

Hűségnyilatkozat letelte után előfizetéses szerződésben bármikor vehetsz új telefont. Persze az akciós árakhoz újabb hűségnyilatkozat aláírása szükséges.

Amúgy van 1 éves hűségnyilatkozatra is lehetőség.

(#139) szállitó válasza Sultan (#136) üzenetére

szállitó
(senior tag)

azért enyi az ára mert net csomagban van ha nem ebben a csomagban veszed valoszinüleg lehetséges de akkor többe fog kerülni biztosan hogy menyibe azért szerintem hivd fel a 1430at

(#140) szállitó válasza Sultan (#136) üzenetére

szállitó
(senior tag)

itt a teljes árlista ...

[link]

(#141) Dare2Live válasza n@p@lm (#137) üzenetére

Dare2Live
(nagyúr)

nem

én anno 2évet írtam alá de mivel elég nagy volt a forgalmam így már 1.5év után is vehettem kedvezménnyel telót.

Sőt 16Kért kaptam a k750it, tehát még a hivatalos árból is kaptam kedvezményt és a 2évet se kelltt kivárnom.

viszont újra aláírtam 2évet.

[Szerkesztve]

A dohányzás se káros, sok nagyapa, dédapa száritott diófa levelet tekert újság papírba, és azt szívta. Mégse a tüdőrák vitte el őket sok esetben. by k.feri80

(#142) oak

oak
(tag)

Egy közérdekű infót osztanék meg, hátha még nem tudtok róla. A +36309876543-ra átirányított hívásokról érkezik sms értesítő. Így magadnak is tudod állítani, nem kell őket hívni.

(#143) Sultan

Sultan
(tag)

Sziasztok!

Mostmár eldöntöttem, hogy új előfizetéssel veszek egy Nokia 6233-as telót Relax 100 -al. De most az érdekelelne, (és hátha valaki meg is mondja) hogy várjak vele decemberig mert akkor olcsóbb lesz vagy vegyem meg most?

1x-er már ráfaragtam hogy vettem telót, és másnap 5000 Ft-vel olcsóbb volt.

[Szerkesztve]

Apple fan! :-)

(#144) S.J.M.

S.J.M.
(aktív tag)

Hi! Meg tudjátok mondani, hogy hogyan lehet T-email-os e-mail címem? Mert úgylátszik a telefonom a T-mobil-os wap miatt csak azt hajlandó fogadni.

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#145) Viktor0610 válasza S.J.M. (#144) üzenetére

Viktor0610
(titán)

S.J.M.:
Dominós [link] és előfizetéses [link] a t-emailhez.
(Mit ír ki egyébként, ha mást szeretnél beállítani? Sz.tem mennie kéne más címmel is.)

Sultan:
A T-Mobile tudtommal nem szokott sűrűn változtatni az árain, nemrég volt náluk akcióváltás. Sz.tem szükségtelen várnod...

(#146) S.J.M. válasza Viktor0610 (#145) üzenetére

S.J.M.
(aktív tag)

Igen ezeket már én is megtaláltam, de ott van ugye hogy díjmentes. De hol van a regisztráció vagy létrehozás vagy hogy lehet nekem is ilyen?

Más mail szervernél meg csak kapcsolódik egy ideig aztán kiírja hogy kapcsolódási hiba.

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#147) Viktor0610 válasza S.J.M. (#146) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Megrendeléssel kapcsolatban jobbat nem tudok: 1430...
A levelek mobilon történő olvasásához Net csomagot kell megrendelj, van ilyened?

(#148) S.J.M. válasza Viktor0610 (#147) üzenetére

S.J.M.
(aktív tag)

''A levelek mobilon történő olvasásához Net csomagot kell megrendelj''

Áhh itt lesz a hiba nincs ilyenem. :( Több ezer forintot meg nem fogk ezért kiadni, na mindegy akkor erről ennyit. Köszi a segítséget. :R

(#149) _seth_ válasza S.J.M. (#148) üzenetére

_seth_
(veterán)

Próbáld meg azt, hogy a GPRS internet beállításait írod be jelszónak a wap/Wap-ot vagy üresen hagyod. Nekem pl wap startal megy a v3x-en az msn/net... BT segítségével a PDA-n is van net wap startal persze nem olcsó de csak akkor használom ha vmi nagyon nagyon fontos (eddig 1x kellett...).

(#150) Kolbee

Kolbee
(tag)

Sziasztok!

Eladósorba került egy fél éves telefonom, melyet a T-mobil-nál vásároltam két év hűséggel, teljes áron. Lenne néhány kérdésem. Milyen feltételekkel adhatom el, milyen adásvételit kéne írni róla (ha van valakinek minta, azt megköszönném), és mely papírokat adjak át a vevőnek?

Köszi!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.