Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Balázs_a_laz


Balázs_a_laz
aktív tag

Megmondanátok a t- mobil AT parancsát,modemes csatlakozáshoz?

Előre is kössz!!

Üdv: Balázs

(#402) Viktor0610 válasza Balázs_a_laz (#401) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez az, ha minden igaz: at+cgdcont=1,”IP”,”internet”

Samsung Galaxy A54

(#403) Balázs_a_laz válasza Viktor0610 (#402) üzenetére


Balázs_a_laz
aktív tag

Köszönöm!!!!

(#404) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Hali!

T-mobile Domino csomagom van. Pénteken 21:00 után elvileg már hétvégi tarifák vannak. Lebonyolítottam egy 7 perces beszélgetést egy Pannonos egyénnel. Erre levont több mint 700 forintot a kártyámról. Mi a gyász már az, hogy 100Ft-os percdíjjal számol?! Ennyit még csúcsidőben sem szabadna, nemhogy éjjel kilenckor! :(( :W

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#405) alfatau válasza D4rkm4n (#404) üzenetére


alfatau
csendes tag

Hát igen, arra már én is rájöttem, hogy csak a legkisebb összeget szabad feltölteni, mert valami rejtély folytán eltűnik a pénz. Pl. karácsonykor rátöltöttem 15ezret, küldtem 5 mms-t, volt 3 db 1-2 perces kimenő hívásom és lett 6.800 ft-om. Pedig senki sincs, aki hozzáférhetne a telefonomhoz. :((

Ha javulni látjuk a dolgokat, valami felett biztosan átsiklottunk...

(#406) Viktor0610 válasza alfatau (#405) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kell a legkisebb összeggel tölteni, hanem utána kell járni, mi a probléma forrása és ha nem képesek kideríteni, el kell hozni onnan a számot.
Ennyi. ;)

Samsung Galaxy A54

(#407) Carpio


Carpio
tag

Nem tudja valaki, hogy mi annak a számnak a cime, ami a T-mobile reklám alatt megy, amikor a notebook-ot hurcolják meg nyitogatják, egy csaj énekel.

Please, help me

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#408) Viktor0610 válasza Carpio (#407) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az együttes elérhetőségei:

http://www.mpeband.com
http://www.myspace.com/maggipierceandej

Ez a szám a Silver nevü három Cd-s albumjuk, első CD-jén (címe: Morgen) a 2. helyet foglalja el.



Forrás:
Reklamadatbazis.hu

Samsung Galaxy A54

(#409) #12540160


#12540160
törölt tag

Lenne egy 1 hetes P990i-m. Mennyiért függetlenitenék ki gyárilag?

(#410) Viktor0610 válasza #12540160 (#409) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A másik topikban válaszoltak többen is.
Legközelebb elég lesz egy témában feltenni kérdésed.

Samsung Galaxy A54

(#411) Vapor


Vapor
aktív tag

Neten meg tudom valahol nézni, h. mennyi pont van az aranykártyámon?
Ha igen hol?
Előre is köszi!

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#412) Rockybro válasza Vapor (#411) üzenetére


Rockybro
tag

Talán itt: [link]
Ha nem, akkor bocs! :(((

(#413) Balinov


Balinov
félisten

Üdv,
T-zonesen milyen ingyenes tartalmak találhatóak? MobilTv-n kívül. Sajna ahol most vagyok nincs 3G lefedettség és nem tudom leelenőrizni.

MobilTV: azokon a csatikon kívül vannak-e még ilyen csatornák (ingyenesek igazán jók lennének)

Köszi
balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#414) Rusty


Rusty
csendes tag

Van valakinek infoja arról, h. mér vonta vissza a samsung d900at a t-mobile?

(#415) blueye válasza Rusty (#414) üzenetére


blueye
veterán

Jön a d900i

(#416) Rusty válasza blueye (#415) üzenetére


Rusty
csendes tag

Köszi!
Nem tod véletlenül mikor?

(#417) blueye válasza Rusty (#416) üzenetére


blueye
veterán

Gondolom hamarosan, ha d900-at levették.

(#418) Viktor0610 válasza blueye (#417) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A D900-at azért is levehették, mert itt az U600. :U

Vagy van valami infód arról, h. jön a D900i?

Samsung Galaxy A54

(#419) Quentin Ruby


Quentin Ruby
senior tag

hi mindenkinek!
Kéne egy kis info.
Mégpedig, hogy vennék egy telót de a t-mobilnál jelenleg egy sima előfizetői kártyával rendelkezem.Teló nélkül vettem anno 2-3 hónapja nem is volt rajta soha hűségszerződés.
Megoldható erre a jelenlegi kártyára hogy aláírjak 24 hónap hűséget és elvigyem a telefont úgy hogy ne keljen még1 előfizetést vásárolnom?

Mindenkinek előre is köszi az infót

CAPITAL AND COUNTY GOVERNMENT COMMISSIONER

(#420) Quentin Ruby válasza Quentin Ruby (#419) üzenetére


Quentin Ruby
senior tag

tárgytalan.megoldódott :R

CAPITAL AND COUNTY GOVERNMENT COMMISSIONER

(#421) Viktor0610 válasza Quentin Ruby (#420) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet venni v. sem?

(Csak kíváncsi v.ok.)

Samsung Galaxy A54

(#422) Quentin Ruby válasza Viktor0610 (#421) üzenetére


Quentin Ruby
senior tag

na a történet az, hogy nekem volt egy dominom.
na most azt márciusban átvittem előfizuba,és úgy gondoltam hogy most kötök rá egy hűséget,de nem hagyták.
Gyakorlatilag úgy tudtam elhozni a telót, hogy vettem egy új előfizut és a régit felmondtam.
érdekes megoldás 21. század elején...
állítólag nem megoldható hogy a régi számot terheljék be....
na ezen a részen nálam megált az értelem....

CAPITAL AND COUNTY GOVERNMENT COMMISSIONER

(#423) Viktor0610 válasza Quentin Ruby (#422) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért kérdeztem csak, mert a Pannonál is ez a módi -sajnos... :F

Samsung Galaxy A54

(#424) Quentin Ruby válasza Viktor0610 (#423) üzenetére


Quentin Ruby
senior tag

mikor mondta nekem a csajszi a petőfi sándor utcai t-mobil egységben alig kaptam levegőt...
igazán nem értem hogyha már nem lehet megtartani a régi kártyát akkor legalább a számot lehetne vinni de nem...tiszta vicc...

CAPITAL AND COUNTY GOVERNMENT COMMISSIONER

(#425) Ricardo válasza Quentin Ruby (#424) üzenetére


Ricardo
félisten

Szolgáltatók között van számhordozhatóság, szolgáltatón belül nincs :W

(#426) Quentin Ruby válasza Ricardo (#425) üzenetére


Quentin Ruby
senior tag

ja agyrém :O :O

CAPITAL AND COUNTY GOVERNMENT COMMISSIONER

(#427) tl-x


tl-x
őstag

Következő a problémám! Vettem 2 t-mobilos előfizut hűségnyilatkozattal, egyik et telóval mert nagyon olcsó volt a P990i náluk a másik kártyához nem vettem telefont. Egymás közti ingyen beszéd miatt, térerő nuku vele vidéken (másik szolgáltatóval szuper volt) igy otthon nem tudom szinte használni! Ezért szeretném lemondani az a simet amihez nincs telefon társitva de állítolag hűség van hozzá. Le tudom mondani vagy fizetnem kell a megszüntetésért?

(#428) Viktor0610 válasza tl-x (#427) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Először azt szükséges tisztázni, h. milyen hűség tartozik hozzá.

Amennyiben semmilyen, akkor lemondható, egyébként fizetős...

Samsung Galaxy A54

(#429) 1430


1430
senior tag

Sziasztok! Nos Fiuk, Lányok, a kérdéseitek 99%-ára választ kaphatnátok, ha inkább felhívnátok a 1430-at! Olvasva a hozzászólásotokat, azt éreztem, sokaknak egyszerűbb itt kérdezni, mint telefonálni. :) Ezentúl igyekszem gyakran ellátogatni erre az oldalra, hogy segítsek Nektek, mert a kérdések jó részét még úgy is meg tudom válaszolni, hogy nem áll rendelkezésemre az a háttéranyag, ami a munkahelyemen. :) Szerencsétek, hogy elvetődtem erre a helyre! :)

U.i.: Ha lehet, a 1430-ról ezentúl jót vagy semmit! :) Na jó, maradjunk annyiban, hogy kell a kritika, mert abból lehet építkezni, szóval ha rossz tapasztalatotok van a Telefonos Ügyfélszolgálatról, írjatok, és én majd mentegetőzöm. :)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#431) 1430 válasza tl-x (#427) üzenetére


1430
senior tag

alfatau:
Ha még nincs Domino jelszavad, hozd létre a 1777/magyar menü/4. domino jelszó menüpontban (5 jegyű szám, nem lehet azonos vagy sorozat). Hívd a 1430-at, ügyintéző telefonszám és jelszó egyeztetés után megnézi, milyen aktív szolgáltatásaid vannak, amik 30 naponta díjkötelesek, ha nincs rá szükséged, tájékoztatunk a kikapcsolás módjáról!


blueye:
D900i? Utána nézek!


tl-x:
tl-x! Hívd a 1430-at, telefonszám+jelszó, megmondjuk a kötbért... Utána lehet kalkulálni, melyik az olcsóbb, havidíj a hátralévő időben, vagy a kötbér. De ha letelt a hűség, vehetsz a számhoz új készüléket is! Sokan képesek egy új számot venni az új készülék miatt, ne dönt elhamarkodottan!


(Három az egyben. ;)
Viktor0610)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#434) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Végre egy T-Mobile-os! ;)

(Csak használd a MOD-gombot, rendben? :) )

Samsung Galaxy A54

(#435) 1430 válasza Vapor (#411) üzenetére


1430
senior tag

Vapor! Előfizetéses vagy Domino-s vagy? Ha Domino-s, akkor csak arra szolgálnak a pontjaid, hogy a rendszer eldöntse, arany- vagy platinakártyára vagy érdemes. Ez esetben 1430/1/8/2 utána értelem szerűen. Ha előfizetéses vagy, akkor a havi számla alján rajta van az infó, a lejáró pontok is. Ez havonta csak egyszer változik, szóval felesleges is gyakrabban kérdezni, bár van egy GSM kód is, de azt fejből nem tudom. A neten is rajta kell legyen, ha regisztrálsz a My T-Mobileba, majd belépsz (telefonszám+jelszó) jobb oldalon My T-Mobilekezdőlap alatt az utolsó menüpont a Kapcsolat program, utána rögtön az első sorban van az aktuális beváltható pontegyenleg.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#436) 1430 válasza Viktor0610 (#434) üzenetére


1430
senior tag

Viktor, hol a MOD gomb? :) Nekem csak OK van...

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#437) Viktor0610 válasza 1430 (#436) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Látom, megtaláltad. ;)

Samsung Galaxy A54

(#438) Balinov válasza Balinov (#413) üzenetére


Balinov
félisten

üdv 1430,a #413-as postomra tudnál-e vmit ajánlani?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#439) 1430 válasza Balinov (#413) üzenetére


1430
senior tag

Üdv Balinov! Hogy őszinte legyek, nem vagyok nagy wapfelhasználó. A MobilTV-n csak azok a csatornák vannak, amiket ott találsz. De talán jövő ilyenkorra valódi TV lesz a telefonon! :) Sok ügyfél van, aki a wapot chat-re használja (Brutal vagy Wline), az is díjmentes. Vagy az adatforgalom díjmentességére gondolsz? Mert a chat alatt számlázódik az adatforgalom. Régen volt napi háttérkép, de az megszűnt akadnak még Demo játékok, de az csak pár pálya, vagy hasonló. Egész pontosan milyen tartalomra gondolsz? Letölthető dolgokra?

Mellesleg a 3G nem feltétel, 2G hálózaton is mennie kell a wapnak, ha van EDGE, akkor az is jó alternatíva a sebességre, ha az sincs (vagy a telefonban nincs), akkor marad a GPRS.

[Szerkesztve]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#440) tl-x válasza 1430 (#431) üzenetére


tl-x
őstag

Nekem az is jo lenne ha megcsinalnak a tornyot itt Farmoson, mert Anyukamnak vettem a masik kartyat hogy ingyen tudjunk beszelni de legtobbszor csak a recseges jon at. A kornyeken mindenhol max terero van csak pont itt nincs! Mas szolgaltato kartyajaval 5 os terero van itt! Ne ertsd felre de a 3g HSDPA korában gsm lefedettseg hianyat nem is felteteleztem vasarlaskor. Bejelentettem a hibat remelem tenyleg kijonnek a technikusok es megnezik. Vasarlaskor azt mondtak kb 6 honap mulva aranykartyas leszek es akkor vehetek ra keszuleket. Ez ebben a formaban igaz vagy van meg 1-2 feltetel? Köszi :R

(#441) 1430 válasza tl-x (#440) üzenetére


1430
senior tag

A térerőre (ha nincs jobb) talán megoldás lenne egy külső antenna. Tudom, hogy így eljutottunk a vezetékes telefonhoz, de még mindig jobb, mint semmit sem tenni. Ha felhívod a 1430-at, felveszünk egy ''bejelentést'', majd a lefedetségi csoportunk kivizsgálja, és ha antennát tudnak biztosítani, akkor fel is szerelik (ingyen van, de a T-Mobile tulajdona marad az antenna).

Ami a készülékcserét illeti. Feltételek: Arany- vagy Platinakártya, lejárt hűségnyilatkozat, 15 napnál nem régebbi számlatartozás. Ha ez megvan, interneten vagy telefonon célszerű rendelni, mert plusz kedvezményeket kaphatsz, illetve az akciókban ugyan úgy részt vehetsz.

Arany- vagy Platinakártya: időkritérium - legalább 8 hónapja aktivált hívószám, pontkritérium - a vizsgált 6 hónap során legalább 500 (platina 2450) kapcsolatpont. Kényszerítő kritérium - az elmúlt 6 hónapban legfeljebb 45 nap felfüggesztés (akár részletekben is), és legfeljebb egy számlatartozás miatti egyirányúsítás. Ha már 6 hónapja aranykártyás vagy, akkor léphetsz platina szintre, feltéve, hogy van 2450 pontod.

Ha minden adott hogy arany szintre lépj (idő megvan, pont megvan, egyirányúsításod vagy felfüggesztésed nem volt), akkor még arra kell figyelni, hogy időben befizesd a számlát, hogy leválogatáskor a rendszer ne találjon lejárt határidejű tartozást.

[Szerkesztve]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#442) 1430 válasza I_Am (#382) üzenetére


1430
senior tag

Pontosítanám a ''Hívásértesítő SMS'' szolgáltatást is. A szolgáltatás átirányításon alapul, a technikai szám, amire át kell irányítani: +36309876543. Két eset lehetséges: foglaltság esetére, de akkor ha kinyomod a hívót, kapni fogod az SMS-t, ha ez idegesít, ne állítsd be vagy töröld az átirányítást. A másik eset a nem elérhetőség (kikapcsolt telefon, nincs térerő). Ekkor viszont csak az utolsó 24 órában elmaradt hívásról kapsz értesítést. Általános feltétel még, hogy a hívó fél küldje a hívószámát. Ha ugyanaz a szám többször hív, csak 1 SMS-t kapsz, és abban benne lesz, mennyi hívás volt az adott számról. A KÉT ESET KÜLÖN-KÜLÖN VAGY EGYÜTT IS VÁLASZTHATÓ! Ha ezen esetekben hangposta átirányítás van az ügyfélnek, de nem hagynak üzenetet, hívásértesítő SMS megy ki.

A szolgáltatás minden Előfizető valamint arany- illetve platinakártyás Domino ügyfeleknek díjmentes, az alap szintű Domino hívószámokon bekapcsolható a szolgáltatás, de a díja 100 Ft/30 nap.

[Szerkesztve]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#443) 1430 válasza FuckeR19 (#378) üzenetére


1430
senior tag

Van egy 72 órán belüli csere műszaki hiba esetén. Ha ez letelt, akkor garanciális készüléknél első sorban szervizelünk, de ha 30 napon belül 2x volt szervízben a mobil ugyanazzal a hibával, és a hiba továbbra is fennáll, kérhető a csere, viszont alapesetben ugyan arra a típusra cserélünk. Ha a hiba nem javítható vagy határidőre nem javítják ki, ugyancsak kérhető a csere.

[Szerkesztve]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#444) 1430 válasza evR (#309) üzenetére


1430
senior tag

evR és aki használja az SMS200-at! Remélem tudtok róla, hogy az akció augusztus 31-ig meg lett hosszabbítva! :) Ami a számlázódást illeti (aki most kapcsolná ki vagy be). Előfizetőknél visszamenőleg is életbe lép, azaz bármely nap kapcsolod be, egész hónapra számlázódik, de a hónap első napjától, a T-Mobil előfizető vagy domino irányba küldött SMS-ek beleszámítanak. Kikapcsoláskor dettó, azaz ha le akarod mondani következő hónaptól, még ebben a hónapban le kell mondani (tárgyhóban még számlázódik és fel is használható). Ha domino számod van, akkor a bekapcsolás feltétele 1200 Ft-nyi egyenleg, és 30 napra van 200 SMS-ed (hálózaton belüli előfizetői vagy domino számokra!). Ha nem mondod le, automatikusan megújul, feltéve, hogy van 1200 Ft az egyenlegeden. Ha nem hosszabbítják meg az akciót, de például augusztus 20-án levonódik az összeg, akkor szeptember 19-éig használhatóak fel az SMS-ek. Értelem szerűen a fel nem használt SMS-ek elvesznek.

[Szerkesztve]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#445) tl-x válasza 1430 (#441) üzenetére


tl-x
őstag

Ez a külső antenna, hogy müködik? Össze kell kötni a telefonnal vezetékkel vagy csak fel kell szerelni a közelben és akkor az erősíti a jelet? Már bejelentettem a hibát nagyon korrektek voltatok igéretet is kaptam a kivizsgálásra! Ennek mennyi az átfutási ideje?

(#446) 1430 válasza tl-x (#445) üzenetére


1430
senior tag

Igen, össze kell kötni a telefonnal, tehát korlátozódik a mobilitás, de természetesen ha munkába, utazásra, stb. elviszitek a telefont, akkor a mobiltól elvárható mozgásszabadság adott. Nézzük a jó oldalát, ha szükség van a telefonra, biztos nem kell keresni, hogy éppen ''hol dobtam el'' a lakásban! :)

Ami az átfutást illeti, legközelebb hétfőn 9-től 17-ig dolgozik a lefedettség, szerintem már hívni is fognak. Innen annyira nem ismerem a folyamatot, de gondolom további adategyeztetés (ellenőrzik a cellaellátottságot, melyik a legközelebbi, mennyire van határon a lakcím) után ha minden jól megy megbeszéltek egy időpontot, mikor kimennek személyes méréseket végezni, és adott esetben felszerelik az antennát.

[Szerkesztve]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#447) tl-x válasza 1430 (#446) üzenetére


tl-x
őstag

Köszi akkor várom a hivásukat! Másik kérdés van egy Internet Corporate inet előfizetésem ami 200mb 2000FT + Áfa ( Mátrix dijcsomag )! Ezen csomagokon belül történt változás az internet akciók miatt?

(#448) 1430 válasza tl-x (#447) üzenetére


1430
senior tag

Ez egy 1400-ás kérdés! :) Én a lakosságin vagyok... :)

[Szerkesztve]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#449) tl-x válasza 1430 (#448) üzenetére


tl-x
őstag

KB 2 hete ha 1400 hivom azt mondja nekem az automata hogy hivjam a 1430at és megszakitja a hivast! Nem értem miért! :(

(#450) 1430 válasza tl-x (#449) üzenetére


1430
senior tag

Akkor már a 1430-at kell hívnod, mert az előfizetés típusod alapján Téged a Lakossági Telefonos Ügyfélszolgálat szolgál ki (május eleje óta). Nem jelent különösebb változást, ugyanakkor a Net csomagodat a változás biztos nem érintette, mert arról tudnék. :)

[Szerkesztve]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.