Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) 1430 válasza THomas007 (#493) üzenetére


1430
senior tag

Sajnos az MDA Compact III-ban nincs WiFi...

[Szerkesztve]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#502) tl-x válasza 1430 (#501) üzenetére


tl-x
őstag

Köszi a múltkori segítséget! Nem tudod véletlen, hogy a Sony Ericsson P1i mikortól lesz kapható nálatok? :R

(#503) jdg válasza 1430 (#498) üzenetére


jdg
csendes tag

Koszonom a valaszt, ez nem jo hir, de annak orulok hogy van ra valami esely :) Varok...

(#504) 1430 válasza tl-x (#502) üzenetére


1430
senior tag

Nincs mit! Az igazat megvalva, csak ritkán értesítenek minket a bejövő készülékekről, de ha lesz is, júniusban biztos nem...

[Szerkesztve]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#505) Rent


Rent
senior tag

vilageletemben westel es tmobile os voltam, viszont mostanaban picsasokszor szetbont hivas kozben, es egy adott szamot (Asszony szama) allando jelleggel lassan kapcsolja.

valamint rohadtsokszor erzem ugy hogy csorges kozben mintha felvenne valaki, de csorog tovabb, es ezt mar tobb tmobileostol hallom.

mi a rakot csinalnak?

(#506) 1430 válasza Rent (#505) üzenetére


1430
senior tag

Próbáld ki a SIM-et másik készülékben is, ha ott is lassan tárcsáz, akkor a SIM-et vizsgáltasd ki, ha így minden rendben, akkor a készüléket vizsgáltasd ki... Ha lehet, hosszabb időre cseréld ki a készüléked, ha a szétkapcsolás és a ''hívásfogadás érzet'' marad, akkor szintén a SIM-et, ha a hibák nem jelentkeznek, a régi készülékedet vizsgáltasd ki.

[Szerkesztve]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#507) bonebreaker


bonebreaker
csendes tag

Sziasztok!

Lehet nem jó helyre írom, de nem volt jobb ötletem.
Szóval a helyzet az, hogy van egy T-mobil HSDPA kártyám, mellyel nem tudok rendesen netezni. Egy közepes városkában élek(40e fő), elvileg teljes beltéri lefedettséggel, viszont a lakásomban 0 t-mobil térerő van, és a GPRS net sem működik (1 kbyte / fél óra ha mákom van...). A teraszról jó, de ki akar állandóan a teraszon ülni. Létezne egy külső antenna ehhez a kártyához, amelyet azonban a T-mobil jelenleg nem forgalmaz (és valószínűleg nem is nagyon fog). Barkácsolni nem lehet rá, mivel nagyon spéci (talán direkt külön gyártott) csatlakozó van rajta. Több ilyen szaküzletben jártam már, ahol millió fajta csatit árultak, és többen is azt állapították meg, hogy ilyen csati nem létezik.
Rá lehet fogni, hogy a szolgáltató nem biztosítja a feltételeket? Vagy trükkösebb ennél a szerződésük, és úgyis nekik van igazuk?

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, illetve ha valaki hasonló cipőben jár, és tudja hol lehet ilyen csatit szerezni, ne kíméljen! Ha nem is járok sikerrel legalább tanulságnak leírtam a sztorit, szóval legyetek körültekintőek, és ne higgyetek senkinek...

(#508) Lord Takeda


Lord Takeda
csendes tag

Üdv!

Nincs még hír a T-Mobile Ameo-ról? Tudom, h arról volt szó, h ezen a héten jön, de már csütörtök van, és még nem látom az árlistán...

(#509) 1430 válasza Lord Takeda (#508) üzenetére


1430
senior tag

Nem, nincs még hír róla, és félek ezen a héten nem is lesz... :O

[Szerkesztve]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#510) 1430 válasza bonebreaker (#507) üzenetére


1430
senior tag

Ez nem lenne jó hozzá? [link] Elvileg 4 netkártyához jó, nézd meg a kapcsolódó termékek linken belül, a Tiéd szerepel e köztük...

[Szerkesztve]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#511) bonebreaker válasza 1430 (#510) üzenetére


bonebreaker
csendes tag

Sajna a Budafoki úti nagybótban azt mondták, nekem ez kell, és a másik nem jó: [link]
viszont ez meg nem kapható, már egy hónapja nézem minden nap

de végül is most hogy mondod lehet ki kellene próbálni

Egyébként nagyon rosszak a tapasztalataim a cuccal, nem tudom ki hogy van vele akinek ugyan ilyen van. Állandóan kifagy (nem szakad meg a kapcsolat, csak megáll a bejövő adatforgalom, kifele még küldözget azért), kifagyás után van hogy órákig nem tudok újra netezni (csatlakozik meg minden, de nincs bejövő adat)
És ez Pestre vonatkozik a belvárosban, 1000%os térerő mellett, tehát nem azzal van a gond, amíg jó addig 100-500 kb/sec
A support elég rossz, mert a gyártó oldalán meg kéne adni a serial numbert, de a tmobilosakat nem fogadja el, írja is, hogy a szolgáltató oldalán kéne nézni, de hát ott meg kb évenként van frissítés...

Asszem veszek inkább a vodánál egy usb-s cuccot. Azt ha azzal is kevés lesz a térerő, azt legalább ki tudom rakni a ház falára egy 10 méteres usb hosszabbítóval, meg rakok rá valami áramjeles matricát, hogy ne nyúljanak hozzá :)

[Szerkesztve]

(#512) stichus


stichus
tag

1430, azt meg tudnád mondani, hogy az átutalás jóváírása meddig tart? kedden délután szóltak, hogy hóközi számlát kellene fizetni, szerdán vagy csütörtökön. mondom, ok, utalok. nyugtázta a hölgy. csütörtökön átutaltam a pénzt. és azt szeretném tudni, hogy mikor oldják fel, mert ma délután egyirányúsítottak. kösz

(#513) 1430 válasza stichus (#512) üzenetére


1430
senior tag

Szia! Ezek szerint pénteken nem érkezett be a pénz. Félő, hogy a hétvégén már nem is fog, mert bank csak hétköznap van... Szombat délelőtt hívd fel a 1430-at, kérd a forgalomfigyelést, ők 8-16-ig hétvégén is vannak, és ha nem lesz még nyoma a befizetésnek, akkor a leggyorsabb és legpraktikusabb az lenne, ha bemennél egy ügyfélszolgálatra, ahol ezt a fajta tartozást le tudják zárni. Vinni kellene majd az átutalási igazolást is!

[Szerkesztve]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#514) stichus válasza 1430 (#513) üzenetére


stichus
tag

kösz a választ. az az igazság, hogy eddig csekken fizettem mindig. neten utaltam délután fél 4kor, mert nem volt időm t-pontba elmenni, és a bank szerint reggel fél 9kor odaért, az sms szerint. t-online-t is így szoktam fizetni, ha nincs időm postára menni. ott úgy néz ki, ha de. utalom, akkro du. bekönyvelik, ha du. akkor másnap de. csak gondoltam a t az t. igaz az bankon belül van, mert mind2 kh

üdv

(#515) 1430 válasza stichus (#514) üzenetére


1430
senior tag

A T-Mobile-nak is van K&H számlaszáma, bár már mindegy...

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#516) stichus válasza 1430 (#515) üzenetére


stichus
tag

én csak ugyanazt a cibest találtam a neten is , mint a westeles szerződésen :$

(#517) 1430 válasza stichus (#516) üzenetére


1430
senior tag

Legközelebb hívd a 1430-at és lediktáljuk! MKB bankos számlaszám is van...

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#518) stichus


stichus
tag

még egy utolsó kérdés:
úgy tűnik új számlám lesz, és ha már ott vagyok a bankban, akkor átváltanék csoportos beszedésre. a t-mobile-nál mi az ''azonosító a jogosultnál''? folyószámlaszám? másik 3 t-nél gondolom az ügyfélazonosító. már csak ezek nem mennek bankon keresztül, mert az összes szolgáltató a következő esedékességig elintézte ezt a bankkal, de a t-knél azt mondták 2 hónap kb., mire elbírálják. ??? ezért aztán nem erőltettem a dolgot... ha csoportos beszedés van, akkor egy újabb hóközi is azzal megy? 7 év alatt először sikerült összetalálkoznom vele, ezért nem igazán vagyok vele tisztában.

kösz. üdv.

(#519) 1430 válasza stichus (#518) üzenetére


1430
senior tag

Igen, a 7 jegyű folyószámlaszámodat kell megadni ''ügyfélazonosító''-nak. Ha legközelebb hóközi számlát kapnál, nem hiszem, hogy ilyen módon ki tudnád fizetni, de majd kérdezz rá akkor az ügyintézőnél...

[Szerkesztve]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#520) stichus


stichus
tag

kösz

(#521) halfgod


halfgod
tag

Van valaki aki ''KéK'' számos?? // Vállalkozói csoportba van benne és a csoportban lévő emberkéket ingyen hívja??

Mert én 3 napja léptem be és a T_mobilos kiscsaj nem adott percdíjjtáblázatot!!! :(
Csak átrphant az egészen , hogy Csoportag ingyen van 30- ast és vezetékest 10HUf ért mp alapú számlázás ja és a 20 as és 70 est meg 20 HUF -ért hívhatom!

Ennyit tudok
Ha valaki kicsit többet tud erről a díjjszabásról kérem írjon egy hsz-t :R

(#522) tl-x válasza 1430 (#519) üzenetére


tl-x
őstag

Felszerelték otthon az antennát ( még nem láttam ) de azóta ugy tünik tudunk beszélgetni egymással! Ezer köszönet! :C

(#523) 1430 válasza tl-x (#522) üzenetére


1430
senior tag

Ezt a részét szeretem a legjobban a munkámnak! A happy end-et :R

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#524) 1430


1430
senior tag

Sziasztok! Most én is végeznék egy kis árfigyelést! :) Július 1-től akciós áron vihető el 3 Sony Ericsson mobil Domino csomagban!

K750i 34.980 Ft helyett 24.990 Ft (-9.990 Ft) +64 MB memóriakártya
W200i 31.980 Ft helyett 19.980 Ft (-12.000 Ft) +128 MB memóriakártya
w300i 29.970 Ft helyett 22.980 Ft (-6.990 Ft) +256 MB memóriakártya

Mivel ez egy akció, ennél fogva ha véget ér, az árak visszaállnak! Ezt csak a június 25-ei T-Mobile Domino emelések árfigyelő hír miatt írom le ilyen hangsúlyosan, mert az inkorrekt (és pontatlan) hirre illetve topikra sikeredett... Az akció utolsó napja július 8.

Ja és azt se feledjük, hogy ha valaki W200i-t vásárol és regisztrál augusztus 31-ig a www.sonyericsson.com/stereo [link] oldalon, akkor a készlet erejéig kap egy 15 Euro értékű hangfal set-et! :)

Egyébként bekerült az árlistába a SER K810i, csökkent az ára az előbb említett 3 SER mobil közül a K750i és a W200i előfizetéses ára is. A SER mobilok közül további 3 modell ára csökkent előfizetéssel (W810i, W880i és K800i). A Nokia 6300 ára is jelentősen csökkent! Mivel véget ért a Samsung M300 kampány, ennek a készüléknek az ára Domino csomaggal 16.980 Ft-ról 23.970 Ft-ra emelkedett (+6.990 Ft).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#525) THomas007 válasza 1430 (#524) üzenetére


THomas007
senior tag

Üdv
A 10k-s régi telefon beszámítás meddig tart?

(#526) 1430 válasza THomas007 (#525) üzenetére


1430
senior tag

Visszavonásig meg lett hosszabbítva :C , tehát ha 3G-re alkalas telefont veszel, használt készülékedet 10.000 Ft értékben beszámítjuk. Ami fintos, hogy ne legyen látványosan sérült (azaz egy darabban legyen), illetve az IMEI számot is tartalmazó matrica sértetlen legyen...

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#527) blueye válasza 1430 (#526) üzenetére


blueye
veterán

Olvastam vmi új platina és aranykártyás t-perces kedvezményről, de nem találok róla sehol semmit. Elmondanád, hogy mi ez?

(#528) 1430 válasza blueye (#527) üzenetére


1430
senior tag

Ez nem új, hanem a régi alakult át... :) Azaz mostmár egységesen 1800 Ft (előfizető és Domino is), amiért cserébe egységesen 900 perc jár. A többi nem változott, azaz munkanapokon 22-07 óra között, hétvégén és ünnepnapokon egész nap leforgalmazható és csak T-Mobile előfizető és Domino, valamint T-Com belföldi vezetékes előfizetői irányba.

Júliusban van egy platina és aranykártyás akció, azaz ha júli 31-ig megrendeled a szolgáltatást, akkor 3 hónapon át (Domino 3x30 nap) a szolgáltatás havidíja arany kártyával csak 1500 Ft, platina kártyával csak 900 Ft!

Egyébként a www.t-mobile.hu oldalon rögtön a nyitó oldalon a videohirdetés erről szól, arra kattintva elolvashatod az infót! :) [link]

[Szerkesztve]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#529) Viktor0610 válasza 1430 (#524) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ebből egyedül a K750i van tényleg jó árban, de az nagyon jó árban van. ;)

Samsung Galaxy A54

(#530) blueye válasza 1430 (#528) üzenetére


blueye
veterán

Kösz, be is kapcsoltatom.

Igen most már az a videó, de amikor én néztem akkor még a Dominó Friends volt.

(#531) 1430 válasza THomas007 (#525) üzenetére


1430
senior tag

THomas! Ha szeretnéd az új készülékeden az internetet is használni vagy akár már rendelkezel is valamely NET csomaggal, akkor még le tudod faragni a készülék árát 10.000 Ft-tal! Ugyanis a Web'n'walk50 akció is meghosszabbításra került szeptember 30-ig. Azaz ha válalod, hogy legalább a wnw50 (Net50) csomagot 1 évig életben tartod, akkor 10.000 Ft-tal olcsóbban jutsz a készülékhez, illetve év végéig fél áron használhatod az aktuális wnw (Net) csomagodat! ;)

[Szerkesztve]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#532) THomas007 válasza 1430 (#531) üzenetére


THomas007
senior tag

Akkor pl egy K800i 2év hűséggel,beszámítósdival mennyi lenne? :)

(#533) blueye


blueye
veterán

''Szeptember 30-ig ha kiegészítő hűségnyilatkozatot tesz az ügyfél a Net50 csomag mellé (1 év),
akkor 1890 Ft-ért 50+150=200 MB adatforgalom jár egy éven át!

Az akció júli.1-től indul! ''

olvastam egy másik fórumon, ezt lehet látni vhol a neten?
Részleteket tudtok?

(#534) 1430 válasza THomas007 (#532) üzenetére


1430
senior tag

K800i 2 éves hűséggel egy összegben: 54.990 Ft. Ha leadsz egy használt készüléket, már csak 44.990 Ft, ha pedig wnw50 kiegészítő hűséget is vállalsz, akkor az ár már csak 34.970 Ft.

K800i 2 éves hűséggel részletre: 19.950 Ft kezdő részlet + havi 2.920 Ft egy éven át. Ha leadsz használt készüléket, akkor a kezdő részlet 14.990 Ft és havi 2.500 Ft a törlesztés. Ha wnw50 hűséget is vállalsz, akkor a kezdő részlet 9.950 Ft, a havi törlesztés pedig 2.085 Ft.

Az árakat, konstukciókat megtalálod itt: [link] ahol meg is rendelheted...

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#535) stichus


stichus
tag

a probléma sikeresen meg lett oldva. 3 munkanap után telefon 1430ra, ott nem értik, mi van, rég jóvá kellett volna írni. fél óra sorbanállás a bankban, igazolásért a netes utalásról. újabb fél óra sorbanállás t-pontban, mondom, mi van. megnézik a rendszerben, mire kiderül, hogy már másnap reggel beérkezett a pénz, csak valami ügyes emberke elfelejtette lezárni a tartozást és ezért volt 6 napig a telefon felfüggesztve. sűrű bocsánatkérések, banki igazolás kihajítás, távozás. az ember 1x akarja megúszni a sorbanállást, erre ez a vége...

(#536) 1430 válasza blueye (#533) üzenetére


1430
senior tag

Gondolom a Terminálon, ahol bebar írta meg... :) Erről én is írtam már a T-Mobile növeli net csomagjait topikban...

Nos ez egy promóció, és minden arra jogosult automatikusan megkapja. Például ha THomas úgy dönt, hogy megveszi a K800i-t 10.000 Ft-tal olcsóbban a wnw 50-es 1 éves kiegészítő hűségnyilatkozattal, akkor ő év végéig 945 Ft-ot fizet az 50 MB-os csomagért, de 200 MB adatforgalmat kap. Januártól 1890 Ft-ért kap 200 MB-ot. Ha neked már van net50 csomagod, esetleg nemrég vettél készüléket 1 éves wnw50 hűséggel, akkor menj be egy üzletbe szeptember 30-ig, és egy újabb kiegészítést követően 200 MB adatforgalmat kapsz. Ha még egyáltalán nincs net50 csomagod, de aláírsz egy 1 éves kiegészítő hűségnyilatkozatot, szintén megkapod a +150 MB-ot, év végéig fél áron.

[Szerkesztve]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#537) blueye válasza 1430 (#536) üzenetére


blueye
veterán

Ott. :)

Nekem van, kb. 3 hónapja tart. Csak a Net50-re kell plusz egy évet aláírnom, ami jövő év júliusig fog tartani vagy telefont is csak akkor vehetek majd újra?

(#538) 1430 válasza stichus (#535) üzenetére


1430
senior tag

Ez amolyan Murphy törvény... Kellemetlen, de mint láthatod, a rendszer jól működik, csak az emberi tényezők... :B Rendszerint ez a gyenge pont. Egyébként beszéltél a forgalomfigyeléssel múlt hét végén? Mert ők - gondolom - látják a beérkező összegeket, így le tudták volna zárni a tartozást!? Utólag könnyű okosnak lennem, de ha az ügyfélszolgálat szerint az összeg le lett könyvelve, csak a ''behajtási folyamat'' nem lett lezárva, akkor (behajtási vagy forgalomfigyelési csoport híján) akár egy ügyeletes csoportvezető is vissza tudta volna kapcsolni a számot a telefonos ügyfélszolgálaton. :)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#539) THomas007 válasza 1430 (#534) üzenetére


THomas007
senior tag

Ez mind jó,de akkor miért van az akciók menüpont alatt 2éves hűséggel 24970ft írva?

(#540) 1430 válasza blueye (#537) üzenetére


1430
senior tag

Csak a net50-re (pontosabban wnw50-re), ami független a hívószámhoz tartozó hűségnyilatkozattól. Tehát ez a hűség csak az internet hozzáférésről szól, ha a normát hűséged lejár vagy lejárt, akkor vehetsz készüléket függetlenül ettől a netes hűségnyilatkozattól. Ennek akkor van jelentősége, ha például a normál hűségnyilatkozatod lejárt és felfüggeszted a számod vagy csak szimplán lemondod a csomagot, mert akkor kiterhelődik a kötbér.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#541) 1430 válasza THomas007 (#539) üzenetére


1430
senior tag

Azt hiszem megvan a magyarázat! :)

Az akciók menüpontban a július 1-től érvényes árlista szerinti árak vannak, míg a konstrukciókban a június 30-án érvényes árak maradtak... :B Ciki! Ami még cikibb, hogy a hivatalos árlista változás szerint az ár 29.970 Ft és nem 24.970 Ft... Az elírás abból is látszik, hogy csak 5.000 Ft-tal csökken a Net50 akcióban az ár és nem 10.000-rel...

Akkor nézzük általánosságban! A K800i 2 év hűséggel 29.970 Ft. Ez jött le hivatalosan! Ha beadsz egy használt telót, -10.000 Ft, azaz 19.970 Ft. Ha wnw akcióban kéred, még -10.000 Ft, azaz 9.970 Ft az ár egy összegben. Ha részletre vennéd, akkor az akció általánosságban úgy működik, hogy 5.000 Ft a kezdőrészletből jön le, a maradék 5.000 Ft pedig szétoszlik a havi törlesztőkből. Tehát ha mind a két akciót igénybe vennéd, 0 Ft-ért elvihetnéd, a havi törlesztés pedig (magán számításaim szerint!!!) kb. 830 Ft lenne...

A biztonság kedvéért arra kérlek, nézd meg holnap a honlapot, addigra biztos javítják! Ha nem, hívd a 1430-at, és szólunk az illetékes csoportnak! Vagy majd én figyelem, és szólok... :)

[Szerkesztve]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#542) stichus válasza 1430 (#538) üzenetére


stichus
tag

odáig nem jutottam el, mert miután a gép mondta, hogy letiltottak, egy nőt kapcsoltak a t-szignál után, neki mondtam, hogy 3 munkanapja nem írják jóvá, erre csak azt hajtogatta, hogy igazoljam a befizetést, utána lehet intézkedni

(#543) 1430 válasza 1430 (#541) üzenetére


1430
senior tag

Az akciós oldalon még nem javították a K800i-t, de az árak, konstrukciók oldalon már igen! :) [link]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#544) Bagira01


Bagira01
veterán

Valaki el tudná nekem magyarázni hogy működik a t-mobile-nál a domino kártyás internet?

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#545) Viktor0610 válasza Bagira01 (#544) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ööööö, mire gondolsz? :U
Megrendeled a [link]elt oldalról valamelyik szolgáltatást, aminek az időszaki díját havonta levonják.
A megfelelő beállítások után már használhatod is.

Illetve, nem tudjuk, milyen módon használnád a netet? PCMCIA-kártyával/USB-modemmel v. telefonnal, amit modemként használnál?

Samsung Galaxy A54

(#546) 1430 válasza Bagira01 (#544) üzenetére


1430
senior tag

Ez így tényleg kevés. Beállításokat tekintve ugyan az, mint előfizetőnél. Számlázás? 30 naponta havidíj vonás, ha kimeríted a forgalmi keretet, akkor a további 10 kB-okért fizetned kell. Fontos még, hogy 0 Ft-os egyenleg esetén nem működik, illetve a csomagok között akkor tudsz váltani, ha lemondod az előzőt, és a 30 nap után bekapcsolhatod a másikat.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#547) Bagira01 válasza Viktor0610 (#545) üzenetére


Bagira01
veterán

Még kéne szerezni hozzá amivel működik.Ez nagyon király szélessávú kártyás net. Veszek egy kártyát töltök rá pénzt és megrendelem a szolgáltatást, levonják a díjat és mehet a net. Van most ez a fél évig féláron akció gondolom erre nem vonatkozik mivel nem előfizetéses. Kb ennyi nem?

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#548) 1430 válasza Bagira01 (#547) üzenetére


1430
senior tag

5 dolog kell a sikeres működéshez:
1. Aktív szolgáltatás
2. Helyes készülékbeállítás (Net beállításoka telefonban, netkártya és USB modem esetén ez nem szempont)
3. Adatátviteli mód biztosítása (netkártya, USB kábel, infra, Bluetooth)
4. A telefon illetve eszköz (netkártya, USB modem) telepítése a PC-re
5. Tárcsázási beállítások

Ha a fizikai akadályokat legyőzöd (például USB kábel), a többit a 1430 végig tudja vezetni (szolgáltatás aktíválás, beállítások), hívd egy másik T telefonról vagy kérj visszahívást másik számra...

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#549) 2Astalavista válasza Carpio (#481) üzenetére


2Astalavista
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném segítségeteket kérni. Van kb 50.000 Ftom, abból szeretnék kihozni valamilyen (Lehetőleg T-s, SE) mobilt. Az is fontos hogy ne előfizetéses legyen. A K750i-nél jobbb mobilt ezekkel a feltételekkel nem vehetek? Esetleg kijöhetnék-e úgy jól, ha vennék egy kártyafüggetlen (esetleg használt) mobilt, és vennék bele egy T-Mobile SIM-et?? (<-- ez mennyibe kerül?)

Köszi előre is!!! :P

(#550) 1430 válasza 2Astalavista (#549) üzenetére


1430
senior tag

A 2 mpixeles kamera nem rossz dolog, de a W300i már EDGE-re is alkalmas, és 256 MB-os memóriakártya jár hozzá alapból (és még 2000 Ft-tal olcsóbb is). Bárhogy is döntesz, júli 8-án véget ér az akció, tehát ha a T-Mobile-tól vásárolsz, érdemes még a héten megtenni. Ha a T-től veszed a telefont, pár problémát is kipipálhatsz, mint például a készülékbeállítások. Ráadásul az ár tartalmazza a Domino SIM-et is, és 1800 Ft lebeszélhető. Ha külön veszed a SIM-et, akkor 2800 Ft a Domino Quick (1800 Ft lebeszélhető) és 4780 Ft a Domino csomag (4000 Ft lebeszélhető).

Ha a 8-a túl korán van, megrendelheted a készüléket például a 1430-on keresztül jövő hét pénteki kiszállítással, és még előtte lévő nap délelőtt lemondhatod, ha meggondolnád magad... A kiszállítás díjmentes! A feltétel csupán annyi, hogy az elmúlt 365 nap során nem vettél Domino csomagos készüléket.

A többi megoldásról nem tudok nyilatkozni...

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.