Hirdetés

2019. augusztus 19., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-11-27 17:56:13

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobil szolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#851) Nordik

Nordik
(őstag)

Üdv!

Telefonbeszámítási akció él még a T-nél? És ha igen akkor minden telefonnál van beszámítás, Dominonál is?

(#852) Viktor0610 válasza Nordik (#851) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Az akció visszavonásig tart. Csak előfizetéses 3G-képes készülékek esetén, két év hűségszerződés aláírása mellett él a beszámítás.

Ezen a linkel megtalálod az épp' rendelhető készülékeket.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni) - "Egy csúcsteló és a Zs kategóriás gyártótól származó rizskályhád között van még néhány átmenet." :-DDD

(#853) Enjoy

Enjoy
(addikt)

Az miért van, h a T-Mobile előfizetőknek kell hívószámkijelzés után fizetni?
Úgy tudtam, h az előfizetők a legfontosabb ügyfeleik a szolgáltatóknak, s épp neki kell ezután fizetni..:? nevetséges

► més que un club ◄

(#854) 1430 válasza Enjoy (#853) üzenetére

1430
(senior tag)

Egy idő után ingyenes is lehet...

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#855) Viktor0610 válasza Enjoy (#853) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Mert minden szolgáltató más szolgáltatásért kér külön pénzt... :U

A T-Mobile a hívószámkijelzésért, a Pannon a hívásértesítőért, a Vodafone pedig az alap e-mail szolgáltatásért.

(Az más kérdés, h. egy ilyen alapszolgáltatásért, mint a számkijelzés, nem szép dolog pénzt kérni... :U )

Aláírás (nem kötelező megadni) - "Egy csúcsteló és a Zs kategóriás gyártótól származó rizskályhád között van még néhány átmenet." :-DDD

(#856) _seth_

_seth_
(veterán)

Tegnap hívott a Trés automata, hogy dec 28-as állás szerint tartozom nekik xxxx forinttal és fizessem be a szerződésben megadott határidőn belül (jah, mindig van nálam 1 példány... na persze) különben letiltanak és a visszakapcsolás is pénzbe fog kerülni.
Hívás közben beugrott, hogy igazuk van, a csekket letettem valahol otthon és nem is tudom már, hogy hova + nem is vagyok otthon... elmentem egy Trépontba: biztonsági őrnek vázoltam a problémát és adott is egy számot na gondoltam én várakozhatok, nagyváros (Debrecen), sokan is voltak de nem... 556 volt kiírva én pedig az 557-es voltam, gondoltam megnézem milyen mobilokat árulnak de nem volt rá időm már én következtem. A pénztáros nőnek is vázoltam a problémámat, kértem a számom mondta, hogy xxxx-et kell befizetnem, be is fizettem és kész, kb 3 percet voltam bent és még csak a csekk sem volt nálam :)

Ilyen a korrekt hozzáállás :) (lehet csak nekem újdonság, így még csak 1x fizettem ezelőtt de az nem ment ilyen gyorsan főleg, hogy hóközi befizetés kellett... 45e... gprs net :Y )

(#857) blueye válasza _seth_ (#856) üzenetére

blueye
(addikt)

T-pontokban nem egymás utáni sorszámokat hívnak. (ezért van, hogy előre meg kell adnod milyen ügyben jöttél)

I feel good!

(#858) AMD Power

AMD Power
(titán)

A T-Mobile telcsik mögött mi az az SL? :F

Xbox One X White Special + Samsung UE55NU7023KXXH 4K UHD LED + Samsung M450 2.1.

(#859) 1430 válasza AMD Power (#858) üzenetére

1430
(senior tag)

SL = SIM Lock >> azaz T-Mobile korlátozással van a telefon

[ Szerkesztve ]

(#860) Joe bácsi válasza 1430 (#859) üzenetére

Joe bácsi
(őstag)

Hy!

Tudnál nekem abban segíteni, h. utánanézz, persze ha lehet, vagy vmi úton-módon kiderítsd, h. egy bizonyos flotta amit találtam a neten megbízható-e, nem-e vágnak át vele, tényleg él-e?
Lehet egy ilyen nagy kérésem, tőled mint benfentestől? :))

E-mailben tudom csak elküldeni az infókat, mert abban kaptam meg én, akitől érdeklpdtem utánna. Amúgy ő szervezi a flottát.

Előre is THX!!!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#861) 1430 válasza Joe bácsi (#860) üzenetére

1430
(senior tag)

Nem, ez nem fog menni...

(#862) Joe bácsi válasza 1430 (#861) üzenetére

Joe bácsi
(őstag)

Nem a Trénél dolgozol? :F

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#863) nike_ válasza Joe bácsi (#862) üzenetére

nike_
(addikt)

Biztosan ott...Nézz csak rá a nevére.;)

(#864) Joe bácsi válasza nike_ (#863) üzenetére

Joe bácsi
(őstag)

Már megbeszéltük priviben....

(#865) nike_ válasza Joe bácsi (#864) üzenetére

nike_
(addikt)

Akkor nem szóltam.

(#867) Balinov

Balinov
(félisten)

Srácok,mivel az év végét barátoknál töltöttük nejemmel Bécsben,gondoltam indulás előtt utánanézek,hogy változtak a T-mobile roaming tarifái az EU-s direktrívának,egységesítésnek,olcsósításnak,stb. köszönhetően.Hát,erősen elszomorodtam,ivel a T-Mobile AT hálózatról (de a többi osztrák GSM szolgáltatónál is ugyanez a helyzet) indított hívás percdíja 144Ft/perc,míg a fogadott hívások után 70,80Ft/percet számláznak ki.Hát mi lenne,ha nem lett volna az az EU-s határozat???

5yrs, 15.8.5kg :) HTC U11, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#868) Viktor0610 válasza Balinov (#867) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Sajnos -mint az várható volt- mindhárom szolgáltató a lehető legmagasabb percdíjakkal számláz...

Fontos, h. ez már a csökentett ár, a normalizálás előtt még magasabbak voltak a roaming percdíjak... :(

(#869) Balinov válasza Viktor0610 (#868) üzenetére

Balinov
(félisten)

Igen,közben ki lettem okosítva. Sajnos ez még mindíg elég sok,legalábbis.Még szerencse,hogy 1db esetben kellett csak elmagyaráznom ~1percbe a 3 nap alatt,hogy külföldön vagyok,te Homér...

5yrs, 15.8.5kg :) HTC U11, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#870) Joe bácsi

Joe bácsi
(őstag)

Ha flottában vagyok akkor kell fizetnem érte havonta, hogy a számomat kijelezze más telóján, ha hívom? Asszem 200 Ft az előfizusaknak...

Ingyenesen neten vagy ügyfélszolgálaton meg lehet tudni pl. hónap közepén, hogy mennyinél jár már a számlám?

(#871) Joe bácsi

Joe bácsi
(őstag)

Már előre sorry a lám kérdésért. A másodperc, a 10 mp vagy a perc alapú számlázás a legjobb? (A másodperc alapúnál ugye az van, h. az 1 percre vonatkozó összeget lebontja másodpercre?)

(#872) blueye válasza Joe bácsi (#870) üzenetére

blueye
(addikt)

Fordítva, azért kell a t-nél fizetni (díjcsomagtól függően), hogy te lásd a hívó számát.

I feel good!

(#873) blueye válasza Joe bácsi (#871) üzenetére

blueye
(addikt)

Nyilván a másodperc alapú a legjobb, mert itt fizetsz 1 mp-ért 1mp-t.

I feel good!

(#874) Joe bácsi válasza blueye (#872) üzenetére

Joe bácsi
(őstag)

Flottánál is?
Volt a családban előfizu és azért kellett fizetni, h. más lássa a mi számunk. Havi 200 Ft-ot.

(#875) blueye válasza Joe bácsi (#874) üzenetére

blueye
(addikt)

Flottánál nem tudom (ezért írtam, hogy díjcsomagtól függ).

I feel good!

(#876) Viktor0610 válasza blueye (#872) üzenetére

Viktor0610
(titán)

Teljsen mindegy, miért fizetsz, mindkettő indokolatlan lehúzás... :(

(#877) sanyixXx

sanyixXx
(senior tag)

áhoj

van egy kártyafüggetlen telefonom. t-mobilos vagyok és szeretnék adott esetben külföldről is sms-t küldeni, hívást indítani vagy fogadni. ehhez mit kell csinálnom?
a telefon új és a hétvégén döbbentem rá ausztriában, hogy valami kis extra kéne még, hogy sms-ezhessek.

másik kérdésem hasonló, csak az általános mms küldés a lényeg. azt hogyan tudom beállítani?

köszi előre is

http://varszegisandor.com // I like my women how i like my whiskey. 12 years old and mixed up with coke.

(#878) nike_ válasza sanyixXx (#877) üzenetére

nike_
(addikt)

Próbáld meg roaming-gal. Mennie kell. A *104#-el be-, a *105#-el pedig ki kapcsolod a funkciót.

(#879) sanyixXx válasza nike_ (#878) üzenetére

sanyixXx
(senior tag)

próbáltam :)
el sem küldte az sms-t :(

http://varszegisandor.com // I like my women how i like my whiskey. 12 years old and mixed up with coke.

(#880) 1430 válasza sanyixXx (#879) üzenetére

1430
(senior tag)

Előfizetői vagy Domino a számod?
Domino esetén bekapcsoltad a roamingot? Előfizető esetén nincs roaming tiltásod?
Nemzetközi formátumban adtad meg a számot? (pl. +3630...)
Domino szám esetén több, mint 1125 Ft volt az egyenleged?
Domino esetében egyes országok egyes hálózatairól a hívás csak a *101*+36.....# kódsorral indítható... (illetve ez a kódsor minden szóbajöhető hálózaton működik)

[ Szerkesztve ]

(#881) 1430 válasza sanyixXx (#877) üzenetére

1430
(senior tag)

MMS beállítással próbálkozz itt!

Ha nem beazonosítható a készülék vagy nincs beállítás, keress beállítást a gyártó honlapján illetve ha forgalmazta a T-Mobile, keresd meg a listában és nyisd meg a beállításokat!

(#882) sanyixXx válasza 1430 (#880) üzenetére

sanyixXx
(senior tag)

domino
be volt kapcsolva a roaming
nemzetköziben, igen
nem, kevesebb volt (tényleg kell ennyi legyen a kártyán? miért?)
*101* sztorit ismerem, szerintem az egyenleggel volt akkor a gond

köszi :) :R

mod: és az MMS is működött! köszi ezt is :C

[ Szerkesztve ]

(#883) gabesz82

gabesz82
(senior tag)

Sziasztok!

Szerintetek a T-Mobile-nál fogják forgalmazni a Nokia N82-est, és ha igen előreláthatólag mikor... vagy marad a kártyafüggetlen?

PSN: Morfologus82

(#884) Joe bácsi válasza gabesz82 (#883) üzenetére

Joe bácsi
(őstag)

Vmikor biztos fogják.

(#885) nike_ válasza gabesz82 (#883) üzenetére

nike_
(addikt)

Szerintem igen, de drágább lesz mint egy GSM boltban függetlenül...

(#886) stichus

stichus
(tag)

1430, meg tudnád mondani, hogy hogyan is lehet pontosan hónapokra előre pontokkal letudni a számkijelzést. a netes ügyfélszolgálaton, ha kikapcsolom a számkijelzést, akkor lesz egy új menüpont, hogy aktiválás és aktiválás kap pontokkal. akartam előző hónapban pontokkal aktiválni, de nem ajánlott fel semmi időtartamot, csak bekapcsolta. viszont nem vonta le a kapcsolat pontot, hanem ugyanúgy visszakapcsolták a számla szerint, ahogyan volt, és a számlán rajta volt az összeg. talán várni kell valamennyit a ki- és bekapcsolás között? vagy ez a neten nem megy? eddig ott mindent tudtam módosítani, kedvezményeket, díjcsomagokat. fedezet az van rá pontokból, van összesen 4620 és abból 3208 levásárolható, azt írja. köszi. üdv

(#887) 1430 válasza stichus (#886) üzenetére

1430
(senior tag)

Az a baj, hogy nem tudom tesztelni a saját számaimon, de az biztos, hogy interneten is működik a pontbeváltás egyes szolgáltatásokra (1-24 hónapra fizetheted ki a szolgáltatást). Ha nem boldogulnál, hívd a 1430-at, mi is be tudjuk váltani a pontokat, de ezesetben 3, 6 vagy 12 hónapra lehet csak kifizetni a hívószámkijelzést (576, 1152 vagy 2304 pont).

Említetted, hogy próbálkoztál a pontbeváltással. Ha az önkiszolgáló üfszolg. kapcsolat program oldalának jobb alsó sarkában az SMS értesítésnél a "megrendelve" szót látod, sikeres pontbeváltás esetén SMS értesítést kell kapjál. Vagyis ha nincs SMS, nem sikerült a pontbeváltás. Ennek egyik oka lehet, ha a Kapcsolat kártyád jelszava még alapállapotú (kártyasorszám utolsó 3 száma). Az előbb említett oldal jobb alsó részében van jelszómódosítás lehetőség is, vagyis megadhatsz egy 3 jegyű számot új jelszónak, ami bármi lehet, kivéve a kártya sorszámának utolsó 3 számjegyét. Talán ez volt a hiba, de ha hívod a 1430-at, a kártyajelszót is tudjuk módosítani...

(#888) stichus válasza 1430 (#887) üzenetére

stichus
(tag)

van kártyajelszavam. már váltottam be pontot. de ez nem megy. nem váltja be, havidíjasan kapcsolja vissza, ha a kap pontokkal aktiválást választom, akkor is :( majd felhívom a 1430t. kösz

(#889) decibel

decibel
(aktív tag)

Az eddigi dominos számom megtarthatom, ha ezentúl előfizus szeretnék lenni?

Köszi

"you are a monkey poo-poo"

(#890) stichus válasza decibel (#889) üzenetére

stichus
(tag)

igen

(#891) marsu

marsu
(addikt)

Ma előfizettem egy web'n'walk szolgáltatásra ....

Fergeteges sebességgel netezek:

Download: 197 kb/s
Upload: 98 kb/s

:D

Másodikra egy picit jobb lett:

:DDD

[ Szerkesztve ]

Press any key to continue ...

(#892) dragonfx

dragonfx
(veterán)

hi!

Ha aztírják a számlám végén kártyám típusa arany és 255 pontom van ez mit jelent miylne ekdvezményt kaphatok miegymás? milyen feltételekkel?miket?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#893) nike_ válasza dragonfx (#892) üzenetére

nike_
(addikt)

Telefonvásárlásnál van kedvezményed.

MOD: De ez nagyon kevés pont. Egyik ismerősömnek 6.000 volt azthiszem és akkor kapott annyi Ft-ot az aranykártyás árból kedvezményként.

[ Szerkesztve ]

(#894) marsu válasza dragonfx (#892) üzenetére

marsu
(addikt)

Szia!

Nekem 7000 pont körül van és annyi forintot ér, amennyi a pont. Legutóbb feltöltőkártyára váltottam be, de lehet venni belőle akciós telefont is ...

;)

Press any key to continue ...

(#895) vizslakutya válasza Joe bácsi (#870) üzenetére

vizslakutya
(senior tag)

Ha "flottás", akkor ezek szerint vállalati csomagban vagy,ott meg lehet tudnod egy jelszóval hó közben a forgalmad.
T-mobile.hu>vállalati ügyfelek>internetes szolgáltatások >elktronikus forgalmi tájékoztató

>vizslát mindenkinek<>Samsung Galaxy A6+>

(#896) dragonfx válasza marsu (#894) üzenetére

dragonfx
(veterán)

akkor megtarthatják maguknak a kedvezményüket...én még csakmost kaptam nemrég.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#897) nike_ válasza dragonfx (#896) üzenetére

nike_
(addikt)

Azthiszem úgy van, hogy ha egy telefonnak lejár az előfizuja, és te nem folytatod, hanem vagy átmész Vodához vagy Pannihoz, akkor elvesztek a pontok. Ha kártyásat akarsz vennni T-nél, akkor is ugyanez van. Csak akkor ér valamit ha megint előfizus mobilt veszel a T-nél.

(#898) Heineken Tom

Heineken Tom
(tag)

Megoldható, hogy 2 külön névre írják előfizetéses teló vételénél a telefont és az előfizetést??

Értem ez alatt, hogy az előfizetés az én nevemen legyen, a telefon pedig másén?

(#899) Viktor0610 válasza Heineken Tom (#898) üzenetére

Viktor0610
(titán)

A Pannon "vaskalapos" gyakorlatából kiindulva nem. Amennyiben arra gondolsz, h. a számla szólhat-e más névre, mint az előfizetői szerződés, hát... Általában ezt sem teszi lehetővé a gyakorlat, hiszen a számlával is igazolod, h. a készülkék a te tulajdonod -akkor jön jól, mikor pl. elveszíted a jótállási jegyet.

[ Szerkesztve ]

(#900) Balinov válasza Viktor0610 (#899) üzenetére

Balinov
(félisten)

talán a számlafizető és/vagy számlázási cím lehet más,másé..

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.