Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

Olyat hallottam h lesz 800ftos t-mobile domino feltolto postakon, ez igaz?

90 87.5 87.8 87.5

(#702) _seth_ válasza Viktor0610 (#700) üzenetére


_seth_
veterán

Értem, a trémobil oldalán böngészve nem de google segítségével találtam ilyesmit: [link], öcsém valóban megveheti :)

Ellenben az 1800 forint az a lebeszélhetőség azt viszont, hogy mennyibe kerül kompletten nem találtam meg.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#703) Viktor0610 válasza _seth_ (#702) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem 2800 Ft a csomag ára, mert itt, az oldal alján 1000 Ft belépési díjat írnak.

Samsung Galaxy A54

(#704) _seth_ válasza Viktor0610 (#703) üzenetére


_seth_
veterán

Lehet akkor valóban 2800 forint, de miért nem lehet kiírni egyszerűen? :F

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#705) Viktor0610 válasza _seth_ (#704) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mert a T-Mobile egy nagy cég (része) és mint általában az ilyenek, a kockát gördítenék, a hengereset meg húznák... :D

(Biztosan másként van, de honvédségben hallottam utoljára.)

Samsung Galaxy A54

(#706) 1430 válasza _seth_ (#704) üzenetére


1430
senior tag

Akkor összefoglalom én... ;)

2800 Ft-ért kapható az elérési helyeken, amiből 1800 Ft lebeszélhető. A SIM-et be kell tenni egy készülékbe, és fel kell hívni a 30/6336366-os számot. Személyire (ergo 14 éven felüli személynek kell lenni) és a PIN/PUK kódos papírra lesz szükség. Adategyeztetés után aktiválják a kártyát, lebeszélhető az összeg, és a Domino Nap díjcsomagba kerül alapból, de ez akár azonnal módosítható. Ezt követően 10 napon belül megy egy ajánlott levél, benne egy kóddal, azt vissza kell küldeni a telefon segítségével arról a SIM-ről. Ezt követően (és persze addig is)minden megy tovább normál módon. Ha a kód nem jön vissza a központba 10 napon belül, a kártyára tiltások kerülnek, amit személyesen lehet feloldatni... Tömören... :D

Lehet azért nincs kiírva a teljes ár, mert egyes helyeken (például utcai kis GSM boltokban) 4500-5000 Ft az ára... De ilyen helyeken inkább ne is vegyetek Quick kártyákat... Ami a többit illeti, mikor megveszed úgy is le lesz írva a csomagolásra, tehát ott majd össze lesz foglalva. Nem tudom, ez mennyire kerek vagy szögletes magyarázat (tiszteletem Viktor :R ), de amikor kell, meg fogod kapni a szükséges infót a következő lépéshez! ;)

Apropó a My T-Mobileban díjmentes, mikor a kezdőoldalon látod az egyenleged! Még Domino számoknál is látható!

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#707) Viktor0610 válasza 1430 (#706) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszi az összefoglalót a Quick-csomagról és a javítást a kerek/szögletes témában! ;)

Samsung Galaxy A54

(#708) _seth_ válasza 1430 (#706) üzenetére


_seth_
veterán

Köszi!

Minden kerek most már :) Öcsémnek továbbítom amit megtudtam ;)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#710) _seth_


_seth_
veterán

Domino Quick:
-megveszed az újságárusnál vagy benzinkúton mint egy cukorkát azaz minden papír nélkül
-beteszed a telóba, pint beírod
-a leírásban szereplő telszámot felhívod majd elbeszélgetsz a kedves üf-es nővel
-10 napon belül kapsz egy levelet benne egy kóddal amit majd a levélben beírt módon visszaküldesz a cég számára
-élvezed a 2800 forintért vásárolt 1800 huf lebeszélhetőséggel bíró kártya lehetőségeit

Végül én vettem meg öcsémnek és az én nevemre lett "írva" pontosabban mondva :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#711) SASboy


SASboy
tag

Sziasztok.

Ez biztos láma kérdés lesz, de Ti tuti tudjátok a választ.
Samsung D900-m van. Előfizetéses vagyok (társalgó). Nekem ahhoz mi kell, hogy meg tudjam nézni az e-mailjeimet, milyen szolgálatás? Wap? Csak annyi kéne, h meg tudjam nézni az emaileket és írni mailt.Legolcsóbb megoldás érdekelne. Előre is köszönöm.

Ja és még1 kérdés. Videóhívásnál csak annak kell fizetnie, aki kezdeményezi a hívást vagy mindkét félnek?

[ Szerkesztve ]

(#712) SASboy


SASboy
tag

Váltottam Eco díjcsomagra. Nagyon jól hangzik. Kíváncsi leszek...

(#713) tl-x


tl-x
őstag

Sziasztok! Akarok venni a Webshopból egy készüléket domino csomagban, már regisztrálva vagyok mint előfizető. A kérdésem: a webshopban leadott címemre küldik ki a cuccot vagy a számlázási címemre? Felhívank kiszállítás elött?

(#714) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Mehetnének lejebb az árak. Miden :U

(#715) Balinov válasza tl-x (#713) üzenetére


Balinov
félisten

amit megadsz szállítási címnek,nem? DHL szállít,engem anno ,mikor a kap pontos cuccosomat hozták - esőkabát - akkor felhívtak előtte,hogy mi merre.Mondjuk ennek jó másfél éve. De a DHL az fix.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#716) MTbc


MTbc
senior tag

Semmi tapasztalat még az Eco díjcsomaggal?

(#717) Balinov válasza MTbc (#716) üzenetére


Balinov
félisten

hááát,tekintve ,hogy nyolcadikától lehetett átlépni,nemsok embernek van még havi számlazárás...talán Köbükinek.Egyébként én is várva várom a tapasztalatokat,át akarom magam léptetni.

Más. 1430 és hozzáértők. Májusban előfizetett Net 50 csomagban most konkrétan hány Mbyte van benne? 27mb-tnál kaptam egy értesítő - nem figyelmeztető,értesítő - sms-t

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#718) MTbc válasza Balinov (#717) üzenetére


MTbc
senior tag

Jah igen amikor elküldtem utána jutott eszembe hogy hó közben nincs váltás. :B

(#719) Balinov válasza MTbc (#718) üzenetére


Balinov
félisten

már miért ne lenne,csak akkor időarányosan fizeted mind2 csomagot. sőőt,asszem havi 1x ingyér lehet tsomagotváltani

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#720) SASboy


SASboy
tag

Én is hó közben váltottam díjcsomagot Ecora. Kíváncsi leszek a számlára.

[ Szerkesztve ]

(#721) lesaux


lesaux
veterán

Nekem van már Eco díjcsomagom pár napja. Tapasztalatam: ugyanúgy csörög a telefon, ugyanolyan a beszélgetés minősége, és ugyanazok a faszk@lapok hívnak, mint előtte. ;]
De viccen kívül: arról nem találtam infót, mi van, ha lebeszélem az 1690 forintot. Utána milyen díjcsomag alapján számláz?

(#722) Balinov válasza lesaux (#721) üzenetére


Balinov
félisten

nem 29/39Ft hálón belül/kívül?mintha korábban erről lett volna szó :U

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#723) lesaux válasza Balinov (#722) üzenetére


lesaux
veterán

Nem tudom, de ha így van, akkor qrva jó díjcsomag.

(#724) Balinov válasza lesaux (#723) üzenetére


Balinov
félisten

nekem ez jött le. sztem akinek javarészt T-sek a kontaktjai,azoknak slágercsomag lehet,mivel azért a 39Ft-os hálón kívüli percdíj nem épp a legolcsóbb

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#725) lesaux válasza Balinov (#724) üzenetére


lesaux
veterán

Nekem úgy 1-2 éve még 99 + áfa volt csúcsdőben hálózaton kívül. Ebben a topicban megtalálható. Ahhoz képest ez maga az álom.
Meg aztán a Relax100-ban 32 forint volt, ha az elfogyott, akkor 39. És úgyse kezdeményeztem 100 hívást egy hónapban, no meg abba az SMS se számított bele. Úgyhogy eddig nagyon állat ez a díjcsomag, remélem, nincs benne semmi apró betűs átverés.

(#726) Balinov válasza lesaux (#725) üzenetére


Balinov
félisten

hú,nekem is 5éves előfizum..még ZöldZónával kezdtem...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#727) BeneJoe


BeneJoe
tag

Szervusztok T-Mobile Szakértők!

A mostani készüléklistát figyelve nem furcsáljátok, hogy csak három motorola van kínálaton?
Most váltanék készüléket, de a Sony w580i-ről sok billentyűzettörést hallottam, úgyhogy inkább egy Motorola Z6-os vennék. Csak nem tudom, hogy egyáltalán megjelenik-e a kínálatukban, vagy nem is lesz náluk kapható...
Tud valaki ilyen irányú előrejelzéseket?

(#728) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

sok év Pannonoskodás után tegnap átmentem a T-Mobile-hoz, igyekeztek kinyalni a seggemet stb. Eco-s lettem, de számomra megdöbbentő volt ma ráérbredni, hogy amit 192 forintos havidíjért próbáltak tegnap ajánlgatni hívószám kijelzés szolgáltatás, az nem csak akkor kell, ha a telefonkönyvbemben nem tárolt számról hívnak, hanem MINDIG:Y Anyám felhív, aszongya Ismeretlen, faterom felhív, az is ismeretlen. Kezdtem ideges lenni, megrendeltem ezt a szolgáltatást a Webshopban, azóta mindent látok. Szánalmas komolyan mondom, ennyi erővel 200 forintot nyugodtan hozzáadhatnának az előfizetésekhez, mert ez így a vásárlók megtévesztése:U Szerintem enélkül a "szolgáltatás" nélkül használhatatlan egy telefon.

(#729) Jadro válasza Alvin_ti4200 (#728) üzenetére


Jadro
veterán

Ez szinte a kezdetektől így van. Érdekes dolog az tény, de hozzá lehet szokni. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#730) Alvin_ti4200 válasza Jadro (#729) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Szerintem meg kénytelen leszek hozzászokni, de akkor is idegesít ez a dolog:( Korrektnek tartom viszont, hogy kamatmentes részletre lehet telefont venni hitelbírálat nélkül.:R Tényleg ha részletre vettem egy telefont, de nem akarom 12 hónapig fizetni a részleteket, hanem mondjuk meggondolom magam és egy összegben ki szeretném fizetni a hátralékot, azt megtehetem vagy sem?

(#731) Balinov válasza Alvin_ti4200 (#730) üzenetére


Balinov
félisten

Simán.Bemész egy képviseletbe,és kifizeted.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#732) Alvin_ti4200 válasza Balinov (#731) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

rulez, köszi az infót:)

(#733) Balinov válasza Alvin_ti4200 (#732) üzenetére


Balinov
félisten

szivesen. Én D750i-m utolsó 3 részletét fizettem így anno ki.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#734) SASboy válasza lesaux (#721) üzenetére


SASboy
tag

Szerintem az econak a tarifái alapján. Elég logikátlan lenne, ha máshogy számlázna miután lejár az 1690.

(#735) 1430


1430
senior tag

Ezt már olvastátok? :C

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#736) PEPE85 válasza 1430 (#735) üzenetére


PEPE85
senior tag

Természetesen, csupán annyi kérdés merül fel benne ezzel kapcsolatban, hogy ha arany/platina kártyásként megrendelem a Mobilinternet 2 GB-os csomagot 2900Ft-ért havonta 1 éves hűségszerződéssel, akkor az első 4 hónapot ingyen kapom? És vajon a HSDPA-s USB-s eszközért mennyit kell fizetnem ebben a konstrukcióban?
Tudom, tudom, hívjam a 1430-at, de ha már éppen ő ír gondoltam leírom ide.

Watch 4k movies with Netflix :)

(#737) 1430 válasza PEPE85 (#736) üzenetére


1430
senior tag

Várjuk meg az új árlistát! Ha nem változna, nem tudsz kedvezményt igénybe venni az új csomaggal a készülékre, csak a tarifára... ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#738) stichus válasza 1430 (#735) üzenetére


stichus
tag

ez most akkor azt jelenti, hogy még 21 hónapig 2+3+3=8 giga a korlátom?

(#739) SPF


SPF
senior tag

A Nokia 6233-at miért nem árulják már?

(#740) Viktor0610 válasza SPF (#739) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mert már régi és kifutó? :)

Samsung Galaxy A54

(#741) SPF


SPF
senior tag

Vannak ott régebbi telefonok is szerintem...

(#742) sommm válasza SPF (#739) üzenetére


sommm
csendes tag

kitudja?
az E65-ost is kifuttatjak.
pedig k* nepszeru...

(#743) sommm válasza stichus (#738) üzenetére


sommm
csendes tag

ja.
osszesen 8 GB adatforgalmad lesz.

[ Szerkesztve ]

(#744) megyeri válasza sommm (#742) üzenetére


megyeri
tag

Mert tavasszal jön a HSDPA-s E65! :D Remélem...

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#745) sommm válasza megyeri (#744) üzenetére


sommm
csendes tag

info meg semmi rola, ugyhogy...
de ugy legyen :-)

(#746) megyeri válasza sommm (#743) üzenetére


megyeri
tag

Szerintem de...
Stichus x csomagra vállalt hűséget. Közben x csomag adatforgalma növekedett, de a +3GB az arra jön rá... Legalábbis így logikus... :F

Upsz... látom te is meggondoltad magad... :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#747) sommm válasza PEPE85 (#736) üzenetére


sommm
csendes tag

ha egy evre veszed a hsdpa-s cuccot, akkor b*szott draga: 34980 brutto
viszont ha ket evre, akkor 0 ft+ 12x2080
plussz a net havidija, amely feb. 29-ig 100%-ig jovairasra kerul.

(#748) sommm válasza megyeri (#746) üzenetére


sommm
csendes tag

ja, meggondoltam, ill. egeszen pontosan jobban megneztem :-)

(#749) stichus


stichus
tag

közben már megvilágosodtam. 8. azért kösz

(#750) sommm válasza SASboy (#734) üzenetére


sommm
csendes tag

az econal nem valtozik a tarifa azutan sem, hogy lebeszelted a havidijat.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.