Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Van valami amin gondolkodtam de nem sikerült rájönnnöm a megoldásra : hogy ha én dominós vagyok és átváltanám előfizetésesre, akkor hogy tudnék venni hozzá, mármint a kártyához előfizetéssel egy telefont?Mármint azt csak új előfizetéssel adnak, vagy ez hogy van?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#52) Viktor0610 válasza Jégkokó (#51) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben jogosult vagy készülékváltásra Dominosként, és áttérsz előfizetésesre, a jogosultságod megmarad.
Legalábbis a Pannonnál ez a rendszer.

Samsung Galaxy A54

(#53) Icedevil


Icedevil
aktív tag

Nem tom hogy másnál is igy van e de ha a T-né veszek részletre aranykártyásan telot akkor abbol a kezdörészletböl lejön kb. 10K és az rámegy a részletekre.De mikor vettem a D600-at abbol csak 5K jött le.Lehet.hogy azé mert már a kezdö részlet is 20K alatt volt mert ha ez az összeg felett veszek akkor rendesen lejön a 10K.Nem értem. :((( :O

(#54) Viktor0610 válasza Icedevil (#53) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én sem értem... :U
Mármint, amit írsz... :D

A 1230-at hívd fel.

Samsung Galaxy A54

(#55) Icedevil válasza Viktor0610 (#54) üzenetére


Icedevil
aktív tag

megkérdeztem és sajna mindenkinél igy van. :O

(#56) qestion


qestion
aktív tag

ahhoz, hogy külföldön kaphassak SMS-t mit kell beállítani?

a pálya

(#57) qestion


qestion
aktív tag

up

a pálya

(#58) oak


oak
tag

Sziasztok!
Előfizus vagyok, egy bizonyos kört ingyen hívhatok. A t oldalán az egyenleget viszont ezek a hívások is csavarják (valszeg majd minuszolják), így nem tudom, mennyit telefonálhatok még le a havidíjamból. Van arra valami (lehetőleg ingyenes) megoldás, hogy részletesebb híváslistát, egyenleginfót lássak?

Más: ez a hívásértesítő nekem kikapcsolt állapot után nem jön, csak ha vkit kinyomok (aminek semmi értelme persze). Ennek mi lehet az oka? :F

(#59) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

oak és qestion:
Mindkettőtöknek a 1230-at tudom javasolni, ott pontot tehetnek a problémátok végére.
Részletes egyenleginfót és egyéb műszaki problémákat ott lehet bejelenteni.

Samsung Galaxy A54

(#60) oak válasza Viktor0610 (#59) üzenetére


oak
tag

Köszi, akkor ezekszerint ez a hívásértesítős dolog nálam nem normálisan működik.

(#62) Jozsika


Jozsika
csendes tag

Sziasztok, nekem az lenne a kérdésem a T-nél elöfizusoknak müködik az elektronikus hivásrészletezés? Ha igen akkor ez csak lezárt számlá(ka)t mutat vagy az aktuális hónapot is? Köszi!

(#63) qestion


qestion
aktív tag

nem nézzük meg :P
az 1777, 1230 mindig ingyenes?

a pálya

(#64) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Az ilyen felejtük el.
Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

(#65) THomas007 válasza SPF (#32) üzenetére


THomas007
senior tag

Sajnos nem. :(

(#66) qestion válasza qestion (#56) üzenetére


qestion
aktív tag

*104#, *105#,
csak azt nem tudom ingyenes-e? :F

[Szerkesztve]

a pálya

(#67) qestion


qestion
aktív tag

up

a pálya

(#68) qestion


qestion
aktív tag

Új kérdések:

1. Azt, hogy kiírja a számomat automatikusan az 1777-ben , hol lehet beállítani?
2. Domino díjcsomaghoz a kedvezményes időszakot, hol lehet átállítani (most még az alap 19-22h-áson van (3. Ezt mikor lehet változtatni, ha megszeretném legközelebb? feltöltés után?) )?

a pálya

(#69) qestion válasza qestion (#68) üzenetére


qestion
aktív tag

?

a pálya

(#70) Zoli bácsi válasza qestion (#68) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Egy kérdésre megtaláltam a választ: [link]

A Domino díjcsomag esetében a kedvezményes időszak az alábbiak szerint választható: munkanapokon 07-12h, munkanapokon12-16h, munkanapokon 19-22h között. Alapbeállításként a 19-22h időszak szerepel. A választott időszak az aktiválást követően egy alkalommal, ezt követően két feltöltés között egy alkalommal megváltoztatható. A kedvezményes időszak kiválasztása a Domino Központ (1777) ''Szolgáltatások beállítása'' menüpontjában lehetséges.

(#71) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Mától Dominósan a Siemens ME75 18e forint! Nem nagyon komálom a gyártót, de szerintem ez a készülék mivel csepp,ütés,és porálló, na és 1000Mah-es aksival megéri.

Valamikor volt CXT70-es T-mobile-os készülékem, az összes kártyafüggetlenül került a boltokba. (Legalábbis az enyém, és az összes ismerősömé független volt, gyárilag).
Ha valaki vett ME 75-öst, nézze már meg, nem-e fogadja el a többi kártyát, hátha megint elfelejtettek SL (SIM LOCK) -ot rakni bele. ;]

(#72) qestion válasza Zoli bácsi (#70) üzenetére


qestion
aktív tag

köszi, akkor igyekszem beállítani, a másikra valaki tudja a megoldást?

a pálya

(#73) qestion válasza qestion (#72) üzenetére


qestion
aktív tag

na előbb meglett mint a másik

a pálya

(#74) RAM


RAM
őstag

Azt, hogy lehet beállítani, hogy a Hangposta ne vegye fel, hanem csörögjön tovább a telóm?

Csak tisztán

(#75) Viktor0610 válasza RAM (#74) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Előfordulhat, h. nem lehet, csak úgy, ha lemondod a hangpostát és az átirányítást kikapcsolod.

Samsung Galaxy A54

(#76) Cyber_Bird válasza RAM (#74) üzenetére


Cyber_Bird
senior tag

Úgytudom elég az átirányítást kikapcsolni és utána már nem veszi fel, próba cseresznye

(#77) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Másnak is lehalt most a T-mobile? A telefonomon No Access üzenet fogad már pár órája.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#78) Viktor0610 válasza kraftxld (#77) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ilyen hosszú ideig nem lehetne hálózati hiba.

Samsung Galaxy A54

(#79) kraftxld válasza Viktor0610 (#78) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Passz.. itt Szegeden 1 óra óta No Access van nálam, lehet azért mert 1800MHz-s a telefonom? Egy másik T-mobilos telefon is most éledt újra.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#80) Digital


Digital
addikt

Vett már valaki a T-mobile-nál akciós notit? [link]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#81) Viktor0610 válasza kraftxld (#79) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Érdekes.
A karbantartásokat éjszaka szokták intézni. Esett komolyabb mennyiségű eső vagy fújt erősebb szél arrafelé?
Másra nem tudok gondolni.

Samsung Galaxy A54

(#82) kraftxld válasza Viktor0610 (#81) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ja, egész délelött esett, meg fújt is a szél.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#83) Manitou válasza Zoli bácsi (#71) üzenetére


Manitou
addikt

Ezt a telót néztem ki faternak most. Nemrég láttam a C75-öst, ami egész pofás telónak tünt, ez gyakorlatilag az csak csepp por és ütésálló. Ennyi pénzért szerintem is jó vétel.
A kérdés engem is érdekelne, hogy gyárilag független-e.

(#84) CSorBA


CSorBA
őstag

Sziasztok!
Érdeklőék ;)
Most készülök dominos csomagot vásárolni. Ugy hallottam van valami ilyesmi, hogy éjjel havi 10ora x összegért, 2Ft/perc-re jön ki... Ez milyen csomag, vagy fel kell hozzá töltenem és akkor van ilyen opcio? Vagy hgy van ez? Aki tudna segíteni írjon kérem választ.. Köszike..

(#85) Juhagpl


Juhagpl
csendes tag

sziasztok,
az lenne a kérdésem, hogy hányszor lehet egy telefont vissza vinni, hogy javítsák ki? Hanyadik után kérhetem a cserét ha nem tudják megjavítani? Mi a hivatalos álláspont, szabály erre?
A hiba: hívás fogadás helyett ''kikapcsoltat'' jelez, számítógéppel nem tud kommunikálni a teló. (pc hiba kizárva, mivel a cseretelefonnal jó volt), most fogják másodjára ''javítani''.

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#86) MY2K válasza Juhagpl (#85) üzenetére


MY2K
aktív tag

Hello! Voltak nekem is garos problémáim a T.-nél. A 3. szervizelés után cserélték a telot. :U

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#87) dragonfx


dragonfx
veterán

üdv

a címben szereplő szolgáltatónál volna olyna díjcsomag mint a vodánál és a pannonnál az 50es hogy 50 perc lebeszélhető adott öszegért ingyen???
Csak aranytárskártyásban láttam ilyet.Ez mit jelent én odaegyek ezt nem vehetem meg akkor így nem? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#88) ZR92 válasza dragonfx (#87) üzenetére


ZR92
tag

Nem mert ahogy irtad aranykártya kell és ez csak akkor lehet ha egy ideje már T-mobile-os vagy.

(#89) PhoenixSzG válasza dragonfx (#87) üzenetére


PhoenixSzG
tag

A nem aranykártyásoknak 100as a legkisebb csomag.

(#90) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Előszedtem előbb a jó kis 3410-esemet, beletettem a Domino kártyámat, megnézem hátha jött rá sms. Pin kód után kiírja, hogy dátum és idő frissítve, és mutatja a pontos időt. Ugye a 3410-esről tudni kell, hogy aksikivétel után 5 másodperccel már el is felejti az időt, most meg legalább két hete mellette pihent az aksi. Újra kivettem az aksit, 1 perc múlva vissza.... újra beállt a pontos időre. Esküdni mernék, hogy eddig ez nem működött, és a telefon beállításait sem piszkáltam. Kellemes meglepetés, de ez most valami új dolog, vagy én maradtam le valamiről.......? :U

(#91) Viktor0610 válasza Zoli bácsi (#90) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Val.sz.leg a T-Mobile küldi az éterbe a pontosidőt.
Bár azt nem tudtam, h. a 3410 képes ennek fogadására.
Kár, h. a Vodafonenál nincs ilyen.

Samsung Galaxy A54

(#92) bianca3


bianca3
tag

HELP! :F

T-mobile:

Részletfizetés K.A.P. kártyás ügyfeleknek! Ez mit jelent a T-mobilnál?

Én a SE W810-et néztem ki és a részletek így néznek ki:

Teljes ár :
69 990 Ft

Kezdő részlet :
19 950 Ft

Fennmaradó hátralék :
50 040 Ft

Futamidő :
12 hónap

Havi törlesztés :
12 x 4 170 Ft

Vagyis megvehetem a telefont mint csak készülés az fenti részletfizetéssel, ha van Nekem K.A.P. kártyám?

(#93) Vapor válasza bianca3 (#92) üzenetére


Vapor
aktív tag

K.A.P = Kapcsolat Aranykártya Program

PSN ID: SaLa17 | http://www.flickr.com/photos/isasa7/

(#94) Laybee


Laybee
őstag

A végső számlalezárásnál mennyit kell kifizetni, ha minden számla be volt fizetve? Köszi....

(#95) Laybee


Laybee
őstag

Illetve mennyibe kerül egy átírás, tulajdonosváltás?

(#96) Viktor0610 válasza Laybee (#94) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem értem, mire gondolsz.
Általánosan igaz, h. a lezáró számlán a havidíj időarányos része szerepel, valamint a generált forgalom. Természetesen, amennyiben a havidíjad lebeszélhető, a forgalmat levonják a havidíjból.
Amennyiben számhordozást szeretnél intézni, maga a folyamat díjmentes, a fizetendő összeg az átvevő szolgáltatónál érvényben lévő díjak alapján az alapcsomag ára lesz.
Névátírás 6000 Ft a T-nél.

Samsung Galaxy A54

(#97) Laybee válasza Viktor0610 (#96) üzenetére


Laybee
őstag

Mintha te adtad volna azt a tanácsot, hogy vigyem a 3 kártyát a t-mobile-ba és irassam egy névre. Utána könnyebb lesz a 3 kártyát számhozdozhatósággal átvinni a pannonhoz.. Tudod meglepetés lenne az egyik előfizetés.. és most azon agyalok, hogy miként lehetne kivitelezni... Ráadásul akinek akarnék meglepit, annak nagyon ismerőse van, nem lenne jó ötlet egy új számmal előállni...

(#98) Viktor0610 válasza Laybee (#97) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak arra gondoltam, h. menj be a T-Mobile-hoz a nevedre iratni a kártyákat. Természetesen, ez kell a Pannonos Családi csomaghoz.
Nem biztos, h. kellenek a kártyák -a T-Mobile folyamatait nem ismerem, hívd a 1430-at.

Samsung Galaxy A54

(#99) Laybee válasza Viktor0610 (#98) üzenetére


Laybee
őstag

Én értelek, csak azt nem, hogy hogy tudom egy olyan simet a nevemre iratni, amit nem én használok és nagyon nehéz kideríteni,hogy ki a tulaj, ráadásul aki használja ne tűnjön fel, hogy tulajdonosváltás történt...

(#100) Laybee


Laybee
őstag

Megyek holnap intézni, kíváncsi leszek milyet választ kapok majd..Kösz hogy segítettél! :R

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.