Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Balinov válasza ocsi19 (#800) üzenetére


Balinov
félisten

szia,
lebeszélhető havidíj ,amennyire én tudom, az összes Relax ill az Eco díjcsomag esetén van.
Előfizető ingyen beszélgetés mintha az is lenne, 1k/hó körüli összegért/hívószám,de majd jön 1430 fórumtársunk és megmondja teljesen pontosan.
üdv
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#802) ocsi19 válasza Balinov (#801) üzenetére


ocsi19
senior tag

:R

(#803) 1430 válasza Balinov (#801) üzenetére


1430
senior tag

Hamár így megszólítottál Balinov... ;)

Nem szándékoztam a kérdésre válaszolni, mert Gebrielhez hasonlóan én is úgy gondoltam, hogy erre való a weboldal, ahol rajta vannak a tarifák és a családbarát kedvezmény...

Egyébként jól írtad, a Relax havidíj lebeszélhető, az Eco-nál leforgalmazható (tehát belföldi előfizetői irányba küldött SMS is belefér).

Remélem sikerül kiigazodnod ocsi19 a weboldalon!

Üdv!

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#804) Balinov válasza 1430 (#803) üzenetére


Balinov
félisten

te mégiscsak elismert szakértője vagy a témának! :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#805) 1010


1010
őstag

van egy régi domino kártyám hogy tudom rajta aktiválni a 3g szolgáltatást?
hogy video telefonzni tudjak
és talán még netezni is?

(#806) megyeri válasza 1010 (#805) üzenetére


megyeri
tag

1777-en kapcsolj be egy net szolgáltatást vagy a videotelefon szolgáltatást, esetleg küldj SMS-t a 1430-ra +VIDEOTEL kulcsszóval vagy +NET... (30,80,5GB, stb) kulcsszóval.

Sőt az internetes önkiszolgálóban is aktiválható! (ki van pipálva)

[ Szerkesztve ]

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#807) 1010 válasza megyeri (#806) üzenetére


1010
őstag

köszi

(#808) Erasmus


Erasmus
őstag

hali!

akinek van mobilinternet-előfizetése, segítsen mán nekem abban, hogy kiderüljön, van-e valami gond a t-mobile hálózatával, esetleg trükközik-e szolgáltató. a dolog hátterét és hogy mire lennék kíváncsi itt írtam le.

kösz,

eras

(#809) GameSpy


GameSpy
tag

Helló!

Van ez az akció a t-mobilnál, miszerint, ha beviszed a régi mobiltelód beszámítják új készülék vásárlása esetén. A kérdésem az lenne h ez a telefon: [link]
azt írja hogy 25000 jomagyar forint, de ebből még le lehetne vonatni a -10k-t?

Üdv,
GameSpy

(#810) GabeszY2K


GabeszY2K
csendes tag

Sziasztok

Most vettem új t-mobilos telót és állandóan a +36308000777-es számról jönnek idióta sms-ek hogy a wapon milyen új bulvár tartalom van. :((

Ezt hogyan lehetne kikapcsolni, vagy lejelentkezni róla.

Előre is köszi a választ

(#811) krystman


krystman
őstag

Hát a T jó bekeményitett. A MobilTV-ét fizetőssé tette. 1900ft 10óra. Akciósan 20óra. Ez még hagyján. De, hogy az összes EDGE képes készüléket kilőtték, szerintem felháborító. Pl.6300-al ezentúl nem lehet nézni. Ez mire volt jó amúgy? Miért csak 3G telóval lehet nézni ezentúl?

[ Szerkesztve ]

(#812) VW_Beetle válasza krystman (#811) üzenetére


VW_Beetle
tag

Azért hogy OLYAN telót vegyél a másik dolgo meg rájöttek hogy mekkora lehetőség van a a MOBIL TV-ben :)

Professzionális GAMESERVER HOSTING by DIGITALFORCE.HU

(#813) stichus válasza GabeszY2K (#810) üzenetére


stichus
tag

-wap a 777-re

(#814) icram45


icram45
csendes tag

Sziasztok!

Lehet tudni valamit arról, hogy mikorra várható a Nokia E51 a T-mobilnál? "nyugaton" már rég kijött mindenhol (október környékén), itt meg még híre sincs... Van rá esély, hogy még decemberben kijön?

(#815) krystman válasza VW_Beetle (#812) üzenetére


krystman
őstag

Vagy még se.:D Ezért nem veszek új telt! Amilyen pocsék minősége van nem 1900ft-ot, ingyen kéne adni. De, legalább a Demo TV-nél hagyhatták volna a EDGE képes telt.

(#816) VW_Beetle válasza krystman (#815) üzenetére


VW_Beetle
tag

Igen az jó lett volna de az a T-Mobile modnjuk kultúráltak és kedvesek eddig velem :D

Professzionális GAMESERVER HOSTING by DIGITALFORCE.HU

(#817) SASboy


SASboy
tag

Na itt az eco-s számla. Ez volt a hónap, ami már teljesen ecos alapon számlázott. Miután lejárt a lebeszélhetőség utána is az eco tarifái alapján számlázott.
2770 Ft lett a végösszeg, azaz 1080 Ft-t telefonáltam +ba. 84 percet beszéltem összesen( ebből 78-t hálózaton belül) és 2 sms-t küldtem. Szerintem jó díjcsomag.

(#818) Balinov válasza SASboy (#817) üzenetére


Balinov
félisten

Korrekt! Köszi a visszajelzést! :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#819) SASboy


SASboy
tag

Igazán nincs mit.

(#820) Nordik


Nordik
őstag

Üdv!

Havernak kellene egy SIM kártya, sima feltöltőkártyás. Ez T-nél mennyi árba van? :F

(#821) Viktor0610 válasza Nordik (#820) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

3990 Ft, ebből 2700 Ft lebeszélhető.

Samsung Galaxy A54

(#822) nemi válasza SASboy (#817) üzenetére


nemi
tag

Énis erre fogok váltani. Voltam tengap polusi tnél , kérdeztem hogy lesznek e uj telcsik karacsony elott, két választ kaptam. "Nem tudom., Lehet...."

Nincs kedvem most 3120 venni, aztán kiderül hogy jön az E51 :D

(#823) nemi


nemi
tag

IGEN MEGJELENT AZ E51 A TMOBILNÁL 2 év 50e FT FEKETE SZINBEN !

[link]

(#824) childboy válasza krystman (#811) üzenetére


childboy
tag

Ugye csak viccelsz,hogy te EDGE alatt nézted a mobiltévét?
Nem azért,de annak katasztrófa minősége,képet szinte nem is látni,csak a kockát!!!
3G/HSDPA alatt azért már jó a minőség,képileg,én kipróbáltam egy W910i-n,arra azt mondom nézhető.

(#825) childboy válasza nemi (#823) üzenetére


childboy
tag

Drága!!!
65e. kártyafüggetlenül!

Szerintem aki képes ma szolgáltatónál telefont venni,a belepiszkitott menüikkel,az meg is érdemli.

(#826) nemi válasza childboy (#825) üzenetére


nemi
tag

engem nem nagyon szokott zavarni :) Igen de nekem vannak pontjaim igy olyan 40e körül lesz.
relax teso.

(#827) GameSpy


GameSpy
tag

Igaz hogy normál domino kártyás csomagot, szal egy sima mobiltelefont csak 18 év felett lehet vásárolni... abban biztos vagyok hogy min 14. életévet bekell tölteni, mert személyi meg stb.

(#828) Carpio


Carpio
tag

Dominos feltöltéseknél van olyan kedvezmény, mint a Pannon Praktikumnál, hogy ha nagyobb értékű kártyát veszek, akkor jár valamilyen kedvezmény?

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#829) childboy válasza Carpio (#828) üzenetére


childboy
tag

Nix!

Csak Aranykártyánál van olyan,hogy 5.000.- Ft-os elektronikus feltöltésnél plusz 500.-at még rádobnak.
10.000.-nél pedig 1.500-at.

(#830) iversonpeter


iversonpeter
csendes tag

Sziasztok!
Elég régen jártam utána mobilos dolgoknak, lévén az 5éves telefonomnak:) ezért lenne egy-két kérdésem:

3G web'n'walk előfizetéses akció 12 hónap a NET80 szolgáltatásra + előizetésre, használt készülék visszaküldéssel, válts 3G-re akció keretében

Ez pontosan mit jelent? Ez a 3G web'n'walk előfizetéss akció 12 Hónap a NET80 ra. Tehát ezt úgymond további havidíj nélkül 'ingyen' kapom? (80MB/hó). Ehhez kapcsolódva, van ó-e valami hűségnyilatkozat? [Eddig dominos voltam, azért vagyok ennyire tudatlan] Előfizetésnek mellé lehet ECO-t választani?

Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni!

Konkrétan erről lenne szó:
[link]
a 34 970.-os konstrukció.

[ Szerkesztve ]

(#831) No-kia válasza iversonpeter (#830) üzenetére


No-kia
őstag

én úgy tudom hogy a net80 ért + 1800 ft körüli összeget kell fizetni ,ecot meg lehet de az előbbi nem biztos

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#832) iversonpeter válasza No-kia (#831) üzenetére


iversonpeter
csendes tag

Köszi, én is ezért kérdezem, mert megnéztem ezt a NET80at és 1800/hó, csak akkor nem tudom mi benn a buli:) hogy rákényszerítenek:) De akkor ezek szerint ez nem biztos. Legalábbis eddig

(#833) Pxs


Pxs
aktív tag

Ha T-nél vagyok és elég rendesen el vagyok csúszva a számlákkal (konkrétan már aktuális lett az ehavi és még nincs befizetve a múlt havi sem), milyen retorziókat alkalmaznak ? Mennyi idő tartozás után van ideiglenes kártyaletiltás/híváskorlátozás/késedelmi kamat ?
Illetve, mennyi idő után mondhatják fel egyben a szerződést (kötbérrel) ?

Nagyon megköszönném, ha valaki írna, aki volt már hasonló cipőben !

Egyszer már én is voltam, de régen...akkor kinullázták az összes Kapcsolat pontomat és elvették az Aranykártyámat...azóta pedig nem számolódnak a pontok, pedig 3 kártyát is használok tőlük előfizuval, nem is keveset...normális ez ? 0-n van a pontegyenleg még mindig :(

[ Szerkesztve ]

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#834) BeneJoe


BeneJoe
tag

Sziasztok!

Az elofizetessel vasarolt telefonokat el lehet adni hasznaltan? A husegnyilatkozat meg fennall jo idejig, de a telefont eladnam, nyilvan t-mobile fuggo, de el lehet ezt ilyenkor adni? Garancia, meg ilyesmik hogy oldhatok meg az uj tulajnal?
Ja es ez egyebkent mennyire szabalyellenes?

(#835) icram45 válasza BeneJoe (#834) üzenetére


icram45
csendes tag

Ellehet adni persze.

Annyi van, hogyha garanciálisan visszaviszik, akkor az új tulajnak fel kell mutatni a garanciajegyet, tudnia kell, hogy milyen névre vásárolták, és, hogy milyen telefonszámra.

(#836) krystman válasza childboy (#824) üzenetére


krystman
őstag

Mivel jelenleg nálunk csak EDGE hálózat van kiépítve így 3G sajnos nem tudtam nézni.Főleg EDGE képes telón meg végképp nem tudnám nézni 3G-én. Nem azt, hogy nagyon néztem, a TV-ét, de azért néha megnéztem a híreket, vagy inkább meghallgattam. Nem mintha létszükség lenne, de jó volt néha. De, hát ezért nem fogok telt cserélni, főle amilyen feltételek vannak vele kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#837) BeneJoe válasza icram45 (#835) üzenetére


BeneJoe
tag

Értem, köszi!

(#838) 1010


1010
őstag

-

[ Szerkesztve ]

(#839) 1010


1010
őstag

elegem van a tből

hol tudok t-email szolgáltatást kérni
nem találom az oldalukon
még a keresőjük se adja ki

(#840) icram45 válasza 1010 (#839) üzenetére


icram45
csendes tag

Bemész az ügyfélszolgálatra személyesen. Vagy felhívod őket telefonon, és telefonon igényelsz.

(#841) 1010 válasza icram45 (#840) üzenetére


1010
őstag

akkor hagyom a fenébe

(#842) childboy válasza 1010 (#841) üzenetére


childboy
tag

Nagyon fárasztó feladat lehet!

(#843) 1010 válasza childboy (#842) üzenetére


1010
őstag

az....
napi 12óra munka mellet

(#844) icram45


icram45
csendes tag

Mi azaz sms szám/üzenet, amivel letudom kérni, hogy mennyi az adatforgalmam, ami után számláznak?

(#845) Enjoy


Enjoy
addikt

Hali!

Olyan kérdésem van, h ha beviszem a 3éves sim kártyámat, h cseréljék le egy újra, akkor azt ingyen megteszik nekem, vagy kell érte fizetni?
Csak mert kipróbáltam egy új T-s sim-et, s azzal százszor gyorsabban bekapcsolódik a teló, s hamarabb hálózatot talál a telcsi... hamarabb bejönnek a telefonszámok...
Az enyémmel pedig várhatok még arra is bekapcsolás után, h betöltődjön a telefonköny-sms stb!

► més que un club ◄

(#846) icram45 válasza Enjoy (#845) üzenetére


icram45
csendes tag

Na ez engem is érdekelne.

Nekem kb egy 8-9 éves simkártyám van még a Westel 900 felirattal.

(#847) megyeri válasza icram45 (#844) üzenetére


megyeri
tag

Küldj egy "G" betűt a 1730-ra (54 Ft), ha előfizető vagy, és megkapod az addigi GPRS forgalmad...

Enjoy
Ha elviszed a számod, a pannontól úgy is kapsz másik SIM-et. :))
Egyébként a díjszabás szerint 3000 Ft a díja (Dominonál 3125 Ft), és mivel működik a SIM, szerintem ki fogják fizettetni...

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#848) icram45 válasza megyeri (#847) üzenetére


icram45
csendes tag

De ez kiírja a 3g-s adatforgalmam is?

Sim: Mi van, ha azt mondom, hogy besesett a lefolyóba? :D Akkor is kifzitettik?

(#849) 1430 válasza icram45 (#848) üzenetére


1430
senior tag

A rendszer nem tesz különbséget abban, melyik hálózaton (GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA) volt az adatforgalom, az legfeljebb a sebességet befolyásolja, a számlázást (és az adatforgalom lekérdezést) nem!

SIM: Ha bemész pótoltatni a SIM-et, akkor a kártyapótlás díja az, amit megyeri is leírt. Tehát ha lehúztad a WC-n, elhagytad a telefonnal, összetört és kidobtad, akkor fizetsz. Ha beviszed a régit és azt mondod hibás, megvizsgálják, ha tényleg hibás, nem fizetsz. Alapból akkor díjmentes a kártyacsere, ha 1998 előtti a SIM, ha készüléket váltasz és platinakártyás a számod illetve ha készülékváltáskor az új készülék nem fogadja el a régi SIM-et.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.