Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#78974) RexpecT


RexpecT
addikt

Üdv!

Nagyon úgy néz ki, hogy veszek egy lakást, amit ki szeretnék adni egyelőre. A lakás legtöbb része egészen lelakott, de egyrészt pénzem sincs most egy teljes felújításra, másrészt nem is akarom, hogy a bérlők lakják esetleg le a házat. Pár dolgot megcsináltatnék, 2 ablak cseréje mindenképp szükséges és repedések javítása is, illetve egy tisztasági festés is mindenképp kelleni fog(kérdés, hogy jó-e sima fehér, vagy érdemesebb valamilyen más színt választani). A fürdő sincs a legjobb állapotban, oda csempefestéket terveztem, illetve csaptelep cserét, a wc-be szintén csempefestést.
A lakásban a teljes vezetékhálózat lenne cserélve egy pár év múlva, de addig mivel több színű kapcsoló is van a kégliben, ráadásul sok ebből full sárga már, mert ezer éves(80-as évek elején épült a ház) ezért lecserélném. Gondolom ennek nincs akadálya, és ha majd a villanyhálózat is cserélve lesz, akkor ki majd vissza lehet szerelni.

Esetleg van ötletetek, hogy kevés pénzből hogy lehet minél komfortosabbá tenni a lakást? :D
Még laminált padlóra gondoltam esetleg, az nem olyan húzós és azt már korábban is raktam le.

:R

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.