Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25201) Kommy válasza ferikek (#25199) üzenetére


Kommy
veterán

Semmi értelme szervizbe vini egy kicsit megbolondult a telepmérő, majd egyszer töltsd fel huzamosabb ideig, mondjuk egész éjjel majd még amikor rajta van a töltőn akkor home + power mígy meg nem látod az Apple logót elengedheted, ezzel újrakalibráltad az akikijelzést. Utána lehúzhatod a töltőről.

(#25202) ferikek válasza Kommy (#25201) üzenetére


ferikek
aktív tag

Köszönöm, kipróbálom!

üdv.

ferikek

(#25203) juhasz.p válasza #76385920 (#25182) üzenetére


juhasz.p
aktív tag

Hogyan sikerült? Nekem ugyanez a problémám.

...ha a szar felkerül a polcra, máris azt hiszi lekvár lett belőle...

(#25204) #76385920 válasza juhasz.p (#25203) üzenetére


#76385920
törölt tag

Állíts be mindent ahogy a digi szerződésben van. (Felh.név, mail szerverek, jelszó...) Elvileg kiírja, hogy nem lehetséges, ments. Csak fogadni tudok, kimenő levelezéshez a gmailt állítottam be. Így működik.
A fiókban nekem nincsenek mappák. (piszkozat, stb. és még nem jöttem rá, hogy hogy tudok létrehozni..:))

[ Szerkesztve ]

(#25205) juhasz.p válasza #76385920 (#25204) üzenetére


juhasz.p
aktív tag

Értem, köszönöm.
Ha bekapcsolod a wi-fit neked úgy elküldi a mail-t, ha a diginek az smtp szerverét használod?

...ha a szar felkerül a polcra, máris azt hiszi lekvár lett belőle...

(#25206) rayoliviero válasza baro130 (#25172) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nálam is dettó i5-ön ezt csinálja a Viber és iMessage is. De netezni tudok rajta úgyis, ha nem kapcsolom ki, majd be a mobilnetet. Nagyon idegesítő hiba.

[ Szerkesztve ]

(#25207) #76385920 válasza juhasz.p (#25205) üzenetére


#76385920
törölt tag

Be van állítva, de nem küldi el.
ki is kapcsoltam és bekapcsoltam kimenőnek a gmail szervert. (Annyi történik, ha a digis címemre mail jön és válaszolok rá a címzett a gmailes címemről kapja meg...)

(#25208) TBMC


TBMC
addikt

a mai napon furcsa dologra lettem figyelmes. i5 ios 6.0.2 - eddig ha mobilnetre volt szükségem, mindig 3G-t használtam. Na most történt, hogy Kazincbarcikára kellett utaznom, s ott nem valami OK a 3G lefedettség, ezért nem is kapott 3g hálót a készülék, viszont ha csak simán a mobilnetet szerettem volna bekapcsolni, az pedig egyszerűen nem kapcsolt be... gondoltam lehet azzal is vmi gebasz van, nem törődtem vele

ezután mikor hazaérkeztem bpre, próbáltam, hogy 3g nélkül csak a DATA-t kapcsolom be, s furcsa módon ismét nem kapcsolt be... a csúszka azt jelzi, hogy be van, de kapcsolat nincs... s mind addig míg a 3g-t nem kapcsolom be nem kapok netet, viszont ha utána kikapcsolom a 3g-t megmarad a DATA.

elég fura, valaki tapasztalt hasonlót? :U

markbellus.hu 

(#25209) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Nővérem telóját most nézegetem, (iphone 4) alul mind2 kis hangszórónak kell szolni ugye? Mert nála csengőhangoknál, meg videóknál csak 1 szól...Vagy ez így normális?

(#25210) TBMC válasza B-L-A-C-K (#25209) üzenetére


TBMC
addikt

így normális. a bal oldali mikrofon, a jobb pedig hangszóró :K

markbellus.hu 

(#25211) ESP válasza ferikek (#25199) üzenetére


ESP
senior tag

4S és 2011. májusi? :Y

Azt hogy sikerült összehoznod?

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#25212) B-L-A-C-K válasza TBMC (#25210) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Áhá...:)

Köszi...

(#25213) ittakary válasza baro130 (#25172) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nekem is pont ez van :D

(#25214) icecave


icecave
Topikgazda

Ma újabb igen idegesítő bug jött elő 6.1b4 alatt i5-ön. Kondiban voltam, nem szoktam telefonálgatni, mert a terembe ne azért menjen már az ember, viszont mindig a zsebemben van, mert hiába a híres, szép, jó, drága terem, voltak szekrény feltörések, úgyhogy nem hagyom benne. Mivel vártam egy e-mail-t amíg az edzőtársam csinálta és én pihentem, megnéztem őket, ráfrissítettem, de nem tudtam kilépni a home gombbal, hiánya nyomkodtam. A power sem reagált (nem tudtam kikapcsolni a kijelzőt). Eltettem z sebre, percek alatt tért csak észhez... Már azt hittem, vihetem garanciáztatni. Azóta jó, de ez, meg a fényerős bug azért összeadódva már elég gyakran okoznak kellemetlen perceket.

(#25215) DanielK válasza icecave (#25214) üzenetére


DanielK
addikt

Ezért nem használok betat már. Majd nézzék át a fejlesztők elobb, szivjanak csak ők ;]

(#25216) icecave válasza DanielK (#25215) üzenetére


icecave
Topikgazda

Nem is azért írom, mert jogom van rinyálni, hisz csak béta, inkább azért "gyűjtögetem őket", hogy majd meglátjuk,hogy a véglegesben benne marad-e. Egyébként is húzzák, mint a rétest, és semmi új funkció nincs a 6.0.1-hez képest (legalábbis nem vettem észre). Én úgy érzem, hogy az esetleges új funkciók sűrűbben is bekerülhetnének az OS-be.

(#25217) Ragnar95 válasza icecave (#25216) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja, a JB-es közösség körében és rajtuk kívül is csak akkor nem találsz innovációt, ha direkt elkerülöd, elég csak az iOS7 conceptekre rákeresni google-ön vagy youtube-on, temérdek jobbnál jobb ötlet van, ami csak a megvalósításra vár, de ahelyett az Apple egyedül annyit csinál, hogy befoltozza az exploitokat, most is tuti, hogy arra várnak, hogy kiadják a fejlesztők a jb-et és a 6.1-ben foltozhassák is gyorsan a hibát.... :(((

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25218) TBMC válasza Ragnar95 (#25217) üzenetére


TBMC
addikt

de nyílvánvalóan addig nem fog kiadásra kerülni untethered exploid A6hoz míg ki nem adják a 6.1et :( de valóban elszomorító, hogy az Apple nem képes fejlesztésbe erőt ölni, szvsz talán akkor nem is túlzottan jailbreakelnének az emberek, ha megkaphatnák alapból a tweakek nyújtotta lehetőségeket...

markbellus.hu 

(#25219) Ragnar95 válasza TBMC (#25218) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja, tényleg elég elszomorító,h gyakorlatilag semmi újítás nincs már az új iOSekben, ráadásul mostmár az Apple megszüntette a warez melegágyát az Installous és az apptrackr lelövésével, így mostmár valóban rákapcsolhatnának a fejlesztésekre, mivel hogyha pl az SBSettingset beleraknák valamilyen módon az oprendszerbe, drasztikusan csökkene a JB-elők amúgy sem túl nagy %-a....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25220) Kommy válasza Ragnar95 (#25219) üzenetére


Kommy
veterán

Te csak azt hiszed, hogy ezzel megszüntette, jött helyette 2 másik, ráadásul jb sem kell hozzá :W.

Én abban reménykedek, hogy azért nem volt igazi újítás az iOS 6-ban , hogy az iOS 7 nagyon ütős legyen, vagyis arra fordították a nagy hangsúlyt.

(#25221) saaryba


saaryba
csendes tag

Valaki nem tudna nekem adni o2-es angliai simet aktiváláshoz? :R :R

Privátra illik válaszolni!!

(#25222) M@te válasza Kommy (#25220) üzenetére


M@te
senior tag

de hol van még a 7..?! annyit szarakodnak hogy elveszítik a vásárlókat. (persze nem) de én mostanában már nagyon unom az ios-t. 5 éve ugyan azt a menüt nézem és SEMMIT nem lehet rajta változtatni, ha nem JB-zel. a váltás szélén vagyok. unalmas már a külső és a testreszabási lehetőségek annyira behatároltak mint a fene. mire jó ez?

[ Szerkesztve ]

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#25223) TBMC válasza Kommy (#25220) üzenetére


TBMC
addikt

Az a 2új kínai/japán cucc? - elvileg már azok sem működnek de jobb is, nem értem az emberek miért élvezik ezt. Ha az adott fejlesztő/k veszi/k a fáradtságot, hogy elkészítsen/ek egy alkalmazást (játék/progi), akkor ne sajnáljuk már tőle azt a pár eurót, hogy folyamatosan legyen frissítve is az app, hisz pénz nélkül nincs tovább fejlesztés... :U

az iOS 7 én is reménykedek, hogy nagy dobás lesz, de hol van az még sajnos? :(

markbellus.hu 

(#25224) Xero válasza M@te (#25222) üzenetére


Xero
nagyúr

Arra, hogy stabil a rendszer. Használj kicsit droidot és az apró-pici hibák-butaságok hamarabb a sírba kergetnek.

A kedvencem: Sony Xperia P gyári ICS-el, hajlamos egyszerűen nem jelezni a hívást. Se csörgés, se semmi. Más esetben egy hívás felvételnél egyszerűen újraindul.
A zenelejátszó (azt hiszem az oob megoldás) duplán játszik le minden egyes file-t ha kézzel rossz helyre másoltuk.
Arról nem is szólva, hogy lassú.

Első telefonnak iOS a legjobb, legmegbízhatóbb megoldás vagy egy "buta telefon".

[ Szerkesztve ]

(#25225) Kommy válasza M@te (#25222) üzenetére


Kommy
veterán

Engem pl az, hogy nem lehet semmit változtatni egyáltalán nem zavar, ennyivel kevesebb hibalehetőség.
Lehet menni más platformra, senki nem kényszerít arra, hogy iOS-t használj, van még pár.
Arra jó, hogy aki nem akar a telefonnal szívni az használja és kész, ha ennyire kell a testreszabás ott az Android, lehet oda menni.

(#25223) TBMC: Direkt nem írtam, le, de igen arra gondoltam, igaz csak leírva láttam, hogy működnek, mivel ami kell megveszem, ha meg nincs rá/ vagy sokallom érte akkor megy Appshopperbe figyelésre.
De sajnos ezen a ettőn kívül is van még.

[ Szerkesztve ]

(#25226) PetiBlasteR válasza ferikek (#25199) üzenetére


PetiBlasteR
csendes tag

Nekem is ilyen problémáim vannak, de nekem 20% nál szokott gyorsan lemerülni, ami azt jelenti, hogy ugrik 15%-ra pár perc múlva 1% pár perc múlva meg kikapcs. Utána meg kell neki jó 10 perc töltés mire újra bekapcsol de akkor már 10%-on van.
Szerintem ez akku hiba ...

[ Szerkesztve ]

Before I would hurt a child, I would slit my wrists.

(#25227) Kommy válasza PetiBlasteR (#25226) üzenetére


Kommy
veterán

A tied is lehet simán egy rossz kalibrálás, de neki töltőre rakás után rögtön elindul és annyi %-ot mutat mint amennyivel kikapcsolt, de amit neki írtam azt te si megcsinálhatod.

(#25228) M@te válasza Kommy (#25225) üzenetére


M@te
senior tag

gondoltam hogy le leszek oltva mint az őrület :D :C

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#25229) szabopali


szabopali
aktív tag

Bekéne "diktálnom" a hívószamon egy gyári adatot, az EON nak. Természetes a számsor tartalmaz betüt is. A kérdésem, hogyan tudom betüre váltani?

szabopali

(#25230) erdoke válasza M@te (#25222) üzenetére


erdoke
titán

Nem oltásként, de kit érdekel a menü és miért? :F
Játszottam eleget WinMo alatt Spb-vel, Sense trükkökkel és hasonlókkal, elég volt egy életre. :((

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#25231) M@te válasza erdoke (#25230) üzenetére


M@te
senior tag

pl engem érdekel. azt hittem ez egy fórum és meg lehet vitatni az ilyen témákat de úgy látszik egyből oltást kap az ember, ha rá mer világítani a mások által oly nagyra tartott és dicsőített márka hiányosságaira és rögtön el lesz küldve az "androidba".

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#25232) DanielK válasza erdoke (#25230) üzenetére


DanielK
addikt

Én droidon. 600 fajta témát próbáltam. A legjobban az iosra hajazó tetszett. :D

M@te: ez csak neked hiányosság. A többség megvan ezzel az iossal elégedve! :U

[ Szerkesztve ]

(#25233) Nescafé


Nescafé
őstag

Sziasztok
A 6.1-ről valami pontos infó mikor jön?

 iPhone 15 Pro

(#25234) walakii válasza M@te (#25231) üzenetére


walakii
tag

Nekem spec. a kinézet nem, de nagyon sok dolog hiányzik az androidból :)

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#25235) ittakary válasza Nescafé (#25233) üzenetére


ittakary
nagyúr

Persze, előre bejelentették hogy mikor adják ki, nem hallottad? :Y

trollmode on bocsi..
szerinted mikor adott ki utáljára olyat az Apple, hogy valami mikor fog megjelenni PONTOSAN?

(#25236) Nescafé válasza ittakary (#25235) üzenetére


Nescafé
őstag

Nem tudom nemrég óta vagyok alma tulaj

 iPhone 15 Pro

(#25237) atirag válasza erdoke (#25230) üzenetére


atirag
őstag

Engem is érdekelne. Nagyon jó lenne ha legalább az ikonok helyét és méretét meg lehetne adni mert sokszor annyi idő kell mint mondjuk egy wp telon,hogy felfogjam ha email vagy hívás vagy üzenet jön. És Az a legjobb mikor valaki azzal jön,hogy menjek androidra :F
Miért mert ez úgy ahogy jó működik és hozzászoktam és szoktattam a családot? Haladni kellene a korral és akkor lehetne innovatív végre újra!!!!
És nem arról szól a hozzászólásom,hogy bárki azzal jöjjön,hogy menjek androidra mert se időm se energiám átállni más platformra. Szeretném látni a fejlődést . Nem hiszem,hogy ennyi változásnak kellene lennie csak.
3-4 évente az ember még az autóját is cseréli :R

[ Szerkesztve ]

(#25238) Phreetsie válasza M@te (#25222) üzenetére


Phreetsie
tag

mert a wp meg a droid aztan nagyon sokat valtozott az elmult evekben..

Lumia 710 BLACK | vodafone HU

(#25239) 2csi


2csi
aktív tag

Sziasztok!
Van egy Ipod touch-om és voltak rajta zenék.
Vettem egy új laptopot, letöltöttem rá az itunest és szinkronizáltam vele.
Letörlődött az összes zene.
Tudtok segíteni?
Előre is köszi!

(#25240) Kommy válasza atirag (#25237) üzenetére


Kommy
veterán

Oda rakod az ikonokat hova akarod, a sorrenden tudsz változtatni , méretet nem de én nem is látom értelmét, persze ez csak a saját véleményem.
Nem tudom mi tart annyi ideig felfogni, hogy mi érkezett amikor mindegyiknek külön ikonja van, ráadásul eléggé különböznek egymástól és csak azon van szám amihez jött valami és nem nézted meg.
De jó neked, hogy 3-4 évente tudsz autót cserélni.

(#25239) 2csi: Pesze zene volt nincs, de erre fel is hívta a figyelmedet, hogy törölni fogja.

[ Szerkesztve ]

(#25241) atirag válasza Kommy (#25240) üzenetére


atirag
őstag

Igazából lehet az én felfogásom lassú,de a sok tök egyforma ikon rajtuk egy 1-es szám nem annyira megkülönböztethető.
Ami elsőre jó volna például ha mondjuk középen lefele haladva mondjuk 2 nagyobb ikon és egy kisebb ikon lehetne és akkor az van ott az első oldalon amit használok.
Most úgy néz ki a főképernyőm,hogy a felső sorban van 4 ikon és abból az egyik mappa amiben a fontos programok vannak. És így látom például a lányom képét. Értem én,hogy nem kell nézegetnem a telefont,de éna munkám miatt elég sokat használom.

Az autós példával meg nem akartam semmit kifejezni csak az ember változatossághoz való viszonyát.

(#25242) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Üdv mindenki!
Egy programra/megoldásra lennék kíváncsi.
Adott egy Nokia, rádugom gépre, PC Suite segítségével tudok úgy üzeneteket írni/fogadni, h a PC-n gépelem be és küldöm el/kapom meg.
Ezt lehet-e iOS 6 alatt valahogy megoldani?

(#25243) Kommy válasza zolikaDB (#25242) üzenetére


Kommy
veterán

Lehetséges még a telefonra sincs szükség: [link]

(#25244) 2csi válasza Kommy (#25240) üzenetére


2csi
aktív tag

Mit lehet tenni, hogy visszakapjam?

(#25245) baro130


baro130
tag

Van egy hülye problémám: egy iPhone 4S hangszóró/mikrofon nyílásain a rácsokat mivel lehet megtisztítani? :D Belement egy szöszmösz abba a bemélyedésbe, amit aztán ujbeggyel bányásztam ki, de a hangszóró rácsához is picit hozzáértem. És ahol érintettem, ott sötétebb folt keletkezett rajta. Olyan mintha az a rács is felületkezelve lenne valamivel, és ha hozzáérek az meglátszik. Ezt a pontszerű foltot mivel lehetne róla eltüntetni, hogy az a gyári egységes ezüstös színe visszajöjjön? :D Köszi

(#25246) zolikaDB válasza Kommy (#25243) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ha most beregelek, az mibe kerül?
Egyébként csak így oldható meg iOS-en?

(#25247) Ragnar95 válasza 2csi (#25244) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Semmit, mivel azokat végleg letörölte az iTunes a telóról.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25248) Kommy válasza zolikaDB (#25246) üzenetére


Kommy
veterán

Ezt ismertem.

De amúgy itt van egy progi is hozzá, de ehhez kell a telefonra is telepíteni: weboldal

(#25249) walakii válasza baro130 (#25245) üzenetére


walakii
tag

Ez a probléma nekem is fennáll i5-nél. Nagyon zavar amikor egy kis nyílás eldugul pl kosztól, és nem tudom takarítani csak ha benyomom oda, de ami bemegy oda az nem jön ki, így zavar :D

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#25250) zolikaDB válasza Kommy (#25248) üzenetére


zolikaDB
veterán

:R :R :R

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.