Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25851) esfrost válasza privacy99 (#25840) üzenetére


esfrost
tag

Ez egy TL-WDR3600-as router. UPC 120 megás net. 2.4ghz-n max 30 mega. 5ghz-n viszont 100 fölé is felmegy lazán. UPC sajnos csak ekkora feltöltést kínál emellé a csomag mellé. DIGI nem érhető el a házban...

(#25852) bull84ghia válasza B-L-A-C-K (#25836) üzenetére


bull84ghia
őstag

Írj neki most rendelünk közösen .

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#25853) Salex1


Salex1
senior tag

Létezik valamilyen app (akár JB-s) amivel időzítve be lehet állítani a csengéshangerőt?

(#25854) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Tegnap felakartam mondani a hűség időm és 150.000Ft-ot kötbért mondtak rá, 9 hónapom van még hátra.. :DD A poén meg hogy ráakartak beszélni hogy a jelenlegi mobilinternetem havi 25Gb-os nem túl nagy és vegye khavi 45GB-os csomagot.. (a vicc hogy én havi 15Gb-os csomagról tudok, de jó akkor legyen 25Gb). A nő nem hiszem hogy tisztában volt vele hogy mekkora a 25GB.. mert az iPhone-on egy hónap alatt nagyon nehéz kihasználni. :DDD

Xero okés, az lesz!

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#25855) Xero válasza Csabee. (#25854) üzenetére


Xero
nagyúr

25Gb? Mi a bánatnak? :D

Én most egy adat roamingom töröm a fejemet. Nincs kedvem megint wifi-t vadászni síelésekkor, viszont független 3G képes eszközöm sincsen amibe kinti prepaid kártyát dobhatnék. :(((

(#25856) Salex1 válasza Salex1 (#25853) üzenetére


Salex1
senior tag

Ja IOS6-ra kellene.

(#25857) Csabee. válasza Xero (#25855) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Flottás csomag, ez volt a legkisebb választási lehetőség! :DD

Üdv: Csabee.

(#25858) krain válasza B-L-A-C-K (#25836) üzenetére


krain
tag

ment pü.

(#25859) vans? válasza B-L-A-C-K (#25836) üzenetére


vans?
őstag

Nekem ilyen van fent, skinzone.hu-rol rendeltem, tokeletes. Van fa hatasu is asszem. Mondjuk a baratnom rakta fel, de fel tudod tenni te is szerintem szepen.

hábm bábm

(#25860) lugosi válasza Csabee. (#25854) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintük a 25 gb nem túl nagy?

Megkérdeztem volna, hogy akkor szerintük mekkora mobilnet a túl nagy.

(#25861) ferikek válasza ferikek (#25828) üzenetére


ferikek
aktív tag

Sziasztok,

Wi-fi be van kapcsolva folyamatosan, de készenléti állapotban (tehát lekapcsolt képernyőnél, billentyűzárnál) nincs ott a wi-fi jel, így pl. Viberen keresztül nem kapom meg az üzeneteket és a hívásokat + imessage is szöveges üzenetként megy, illetve érkezik. Öcsémnek is 4S-e van, ugyanez a gond, hiába a wi-fi on, készleti állapotban ki van kapcsolva. Próbáltam keresni, hogy ezt hol lehet beállítani (emlékeztem, hogy androidon ezt vhol be lehetett) de nem találom. Egyáltalán lehet ezt állítani?

Köszi a segítséget!

üdv.

ferikek

(#25862) Kommy válasza ferikek (#25861) üzenetére


Kommy
veterán

Nem lehet állítani, ha van mobilnetetek akkor az értesítés ott jön és úgy akitválja a wi-fi-t és a amihez kell adatfogalom azokat már wi-fi vel tölti, ha nincs mobilnet akkor 15 percenként kapcsolja vissza kb a wi-fit míg lekérdezi a dolgokat és utána ismét kikapcsolja.

(#25863) ferikek válasza Kommy (#25862) üzenetére


ferikek
aktív tag

Köszi!

Tehát ha mobilnet ki van kapcsolva, akkor nem tud jönni semmilyen értesítés? Én ha Wi-fi hálózaton vagyok, akkor mindig kikapcsolom a 3g-t és mobilnetet h kíméljem az akksit, de régebben mindig tudtam fogadni pl. Viberen hívást és üzenetet, most pedig mindig meg kell néznem az alkalmazást, hogy volt nem fogadott hívásom vagy üzenetem.

(#25864) Tibee86 válasza ferikek (#25863) üzenetére


Tibee86
veterán

Mobilnetet felesleges szerintem kapcsolgatni. Régebben csak akkor kapcsoltam be, mikor elmentem itthonról, majd hazaérve ki.
Jó ideje már be van kapcsolva folyamatosan, egy hangyányit se tapasztaltam, hogy jobban merülne.

(#25865) Kommy válasza ferikek (#25863) üzenetére


Kommy
veterán

Teljesen felesleges kapcsolgatni, ha van wi-fi akkor úgyis azt használja, jobban úgyse merül tőle ha nem használod. Amúgy valószínűleg a gond a routereddel is lehet, hogy nem képes feléleszteni a telefont amikor wi-fi alvó állapotban van. Nálam Apple Time capsule-vel az iPad (wi-fi-s) ugyan akkor jönnek az értesítések mint telefonra ahol állandóan be van kapcsolva a mobilnet. Amúgy egy push maximum 256 byte adatforgalmat használhat.

(#25866) BossBoss


BossBoss
őstag

Eddig volt tökéletes a telóm. Sajnálattal pillantottam meg az oldalán elkezdett kopni. Nem egy szép látvány. Persze folia és tok nélkül mit várjak. Az vigasztal, hogy nem az én hibám....

(#25867) N4ri87


N4ri87
senior tag

Sziasztok!

Van az általam utált i5-ről és a hasonlóan utált T-mobile-ról egy rövid történetem.
2012 október közepén vásároltam az i5-öt, újkorától fogva vibrál a kijelző, ha újra indítom. Tegnap vettem a bátorságot, hogy a hatalmas T-Mobile győri üzletéhez járuljak, hátha garanciába kicserélik. Fél óra várakozás után kaptam egy kellően arrogáns ügyintézőt, aki már akkor fintorgott, amikor mondtam, hogy milyen készüléket hoztam. Elvitte a kacatomat, majd jött vissza, hogy ez nem garanciás és mutogatott a bal alsó sarkán található horzsolásra. Hiába mondtam, hogy a horzsolásnak és a kijelző vibrálásának semmi köze egymáshoz, ő kötötte az ebet a karóhoz, hogy márpedig ez akkor is a nem megfelelő használatból adódó mechanikai (?!?!) hiba és így ugrotta a garancia is, de ő elküldi elbírálásra, ha nagyon ragaszkodom, miután már párszor hülyének nézett. Tulajdonképp csak azt nem mondta, hogy hazudok. Rendben, küldje, de szükségem lesz egy cserekészülékre. Hát cserekészüléket azt nem fogok kapni. Innentől kezdve a többi hibát már nem is próbáltam ecsetelni, mint például azt, hogy a kamera néha úgy viselkedik, mintha egy crt monitort akarnék fotózni, vagy hogy esetenként a hálózatot és a BT kihangosítót is eldobja.
Fogtam ezt a darab sz@rt és eljöttem, gondolva, hogy na ennyit az agyon istenített almáról, meg a hozzá tartozó minősíthetetlen szolgáltatóról.

Üdv.: Zoli

szerk.:
(#25868) ittakary
Benn van: T-Mobile, Győr, Baross Gábor út.

szerk.:
(#25869) kenny123
Gondoltam bele teszem, hogy a fanatikusok is hülyének nézzenek. De tőled kérek bocsánatot először! Legközelebb ha egy készülékkel gondom lesz, nyitok neki egy hentesipari topicot.

[ Szerkesztve ]

C805

(#25868) ittakary válasza N4ri87 (#25867) üzenetére


ittakary
nagyúr

Hmmm... vidéken ilyen jófejek?

[ Szerkesztve ]

(#25869) kenny123 válasza N4ri87 (#25867) üzenetére


kenny123
addikt

És ez hogy kerül a szakmai topikba?

yo

(#25870) Csabee. válasza N4ri87 (#25867) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Kifogtál egy rossz készüléket. Normális esetben ezt azonnal cserélnék. Szemét embert fogtál ki. Bár a T-mobilenál sok ilyen van sajnos..

Üdv: Csabee.

(#25871) Ragnar95 válasza N4ri87 (#25867) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Kifogtál egy rossz készüléket, van ilyen....Ezen kívül kifogtál egy k*csög ügyfélszolgálatost, na ebből még több van sajna...Ki kell állni az érdekeidért, hívni az üzletvezetőt, illetve a fogyasztóvédelmet és mindjárt kedvesebben bánnak az emberrel :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25872) N4ri87 válasza Ragnar95 (#25871) üzenetére


N4ri87
senior tag

(#25870) Csabee
(#25871) Ragnar95
Én is így látom.
Most képeket és videókat csatolva a hibáról írok a T-Mobilenak is meg az Applenak is.

Az ügyintéző mentségére szóljon, pont akkor volt ott egy borzasztóan kiművelt pár, akik már az ügyintézőt ledarálták és épp az üzletvezetővel üvöltöttek, mert a samsung telefonjukról lemondták a biztosítást, ami össze törött és nem értették, hogy ilyenkor miért nem működik a biztosítás, vagy a garancia. Mindezt ordítozva és káromkodva, meg a készüléket földhöz vágva.

Sebaj, majd valahogy a végére járok. Köszönöm a toleráns hozzászólásokat!

Üdv.: Zoli

[ Szerkesztve ]

C805

(#25873) Okuyama válasza BossBoss (#25866) üzenetére


Okuyama
tag

Én ezért vettem fehéret mert tudtam hogy ezt a kopás dolgot nem lehet megúszni ilyen olyan védelemmel sem :( Bárki bármit mond ezt nagyon nehezen lehet elkerülni ,mig a fehér még mindig anyagában van .Csak jóformán a karcolástól kell védeni az oldalsó keretet ,én egyébként csak elő és hátlapi fóliával védem és ilyen kihúzhatós börtokban hordom .Semmi más

(#25874) Möhe válasza N4ri87 (#25867) üzenetére


Möhe
addikt

Kicsit erélyesebben kell fellépni és már mindjárt más a hangnem a boltban. Ha mégsem,akkor kérd a panaszkönyvet,és hangosan követeld a vezetőt. Ez működni szokott. Én is ezt tenném.
De egyvalami akkor sem fér a fejembe : 2012 október közepén vásároltam az i5-öt, újkorától fogva vibrál a kijelző, ha újra indítom. Tegnap vettem a bátorságot...

mi a f...ért vártál vele eddig? :U

Kifogtál egy rossz darabot,meg paraszt üf.szolgálatost,ne a készüléket okold,belenyúltál sajnos. :(

(#25875) vans? válasza N4ri87 (#25867) üzenetére


vans?
őstag

Arkadba nem neztel at? Itt is nagyon sok olyan sztorit lehetett olvasni mar, hogy egyszeruen a pult mogott ulo emberen mulik a siker... Mintha annyira szubjektiv lenne, hogy vibral a kijelzo...

hábm bábm

(#25876) lugosi válasza lugosi (#25761) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Akkor ez ebben a formában megoldhatatlan?

(#25877) golya32


golya32
aktív tag

Mennyivel jobb a 4S mint a 3GS?
A házat kivéve persze?
Érdemes váltani?

Akku jobb?
Térerőre azt halottam gyengébb?

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#25878) Ragnar95 válasza golya32 (#25877) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A 3GS már egy kifutott modell, nagyon nagy valószínűséggel az iOS6 volt rá az utolsó nagy szoftverfrissítés. A 4S-nek ugye sokkal szebb a kijelzője a retina felbontás miatt, ezen kívül érezhetően gyorsabb minden tekintetben a teló, a 2x annyi RAM is elég nagy előny, ezen kívül még minimum1, de inkább 2 évig támogatva lesz + ugye sokkal jobb a kamerája, van előlapi kamerája is, stb....
Az akksija kb ugyanannyit bír, talán egy kicsit jobb, főleg a 2-3 éves 3GS-ekhez képest...
Térerőgondok 4S-nél már egyáltalán nincsenek :N

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25879) N4ri87 válasza Möhe (#25874) üzenetére


N4ri87
senior tag

Új volt, kicsit használni akartam, nem rögtön vissza dobni, illetve amikor Győrben járok, akkor már a T nincs nyitva és a munkahelyemről sem nagyon akartam azért meglépni, hogy a telefont vissza vigyem, így csak tegnap jutottam elhatározásra.

(#25875) vans?
Ha jól tudom, ők ilyesmivel nem foglalkoznak. Úgy tudtam, hogy iPhone problémával a nagyobb T pontokat kell felkeresni.

C805

(#25880) Okuyama válasza Ragnar95 (#25878) üzenetére


Okuyama
tag

"Térerőgondok 4S-nél már egyáltalán nincsenek :N"

Kivéve ha levan tiltva :D

[ Szerkesztve ]

(#25881) Balupapa


Balupapa
senior tag

Melyik az a navigácio iphonera amivel betudok egyszerre ütni több pesti címet és sorba köti nekem? :)
(offline)

_-=*WheelWhores*=-_

(#25882) totopad válasza Okuyama (#25880) üzenetére


totopad
senior tag

Jelentem nálam van! Olyan helyen, ahol a korábbi 3g és 3gs gyönyörűen szolt, a 4s recseg és nem hallani se engem, se a másik felet! Viszem is vissza gariba!

(#25883) skidrowkill


skidrowkill
aktív tag

Mi a hír az untethered JB 60.1 rendszerről?
kijött? mennyibe kerül?

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#25884) Ragnar95 válasza skidrowkill (#25883) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Semmi. Valószínűleg nem is lesz, csak 6.1 után JB és akkor meg már valószínűleg 6.1-re....De egyikünk sem jós, így csak akkor fogunk tudni biztosat, ha már kijött.
"mennyibe kerül?"
Ezt komolyan kérdezted? :DDD :U A JB mindig is ingyenes volt és valószínűleg az is lesz...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25885) kleinguru válasza Balupapa (#25881) üzenetére


kleinguru
addikt

Igo ezt tudja, kettőt tuti, mert próbáltam.

Jöhetne már hozzá az i5 frissítés (ami felbontást illeti)!

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#25886) Balupapa válasza kleinguru (#25885) üzenetére


Balupapa
senior tag

igo tudom hogy tud kettőt ( köztes-t )
de az kevés, többet kellene :((
Navigon?

_-=*WheelWhores*=-_

(#25887) allando válasza Balupapa (#25886) üzenetére


allando
tag

Ndrive talán...

Motorola 3200 - A738 Android 2.2 - Nokia 8800

(#25888) skidrowkill válasza Ragnar95 (#25884) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

komolyan kérdeztem, mert kedves felhasználók 1 héttel ezelőtt azt mondták hogy fizetős lesz!--nem tudom mennyire igaz ez!

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#25889) Ragnar95 válasza skidrowkill (#25888) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Kamu oldalakon lesz max fizetős, akik csak le akarnak nyúlni :)
A valódi JB fejlesztői ingyenesen teszik elérhetővé a szoftvert mindig, csak adakozni lehet a részükre, ha akar az ember.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25890) bandigno válasza skidrowkill (#25888) üzenetére


bandigno
senior tag

melyik fórum "kedves felhasználói" riogattak ezzel? :)

(#25891) Kashim válasza skidrowkill (#25888) üzenetére


Kashim
őstag

Kedves felhasználók akkor jól átb... vertek. :P Nem lesz sosem fizetős nyugi, eleve az egész JB kezdeményezés ellentéte lenne, ha fizetni kellene érte.

(#25892) Kommy válasza bandigno (#25890) üzenetére


Kommy
veterán

(#25891) Kashim, (#25890) bandigno: Keressetek vissza itt volt a fórumban, de csak vicceltek amúgy.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#25893) privacy99 válasza skidrowkill (#25888) üzenetére


privacy99
senior tag

Én is emlékszem ilyesmire egyébként, hogy itt a fórumban volt téma hogy fizetős a mostani :D De ne legyen igazam.

(#25894) skidrowkill válasza Kashim (#25891) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

Sajnos ezen a forumon bsztk át !
Fizetős lesz!
nem is egy ember mondta

Mind 1 kezdő vagyok itt eddig androidban utaztam, ahhoz értek!

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#25895) bandigno válasza Kommy (#25892) üzenetére


bandigno
senior tag

ez kb majdnem mindenki számára egyértelmű volt anno, ezért furcsálltam, hogy bárki is komolyan gondolta volna! :))

a sok jóslatos kérdés átka a vicces reakció :C

[ Szerkesztve ]

(#25896) golya32 válasza skidrowkill (#25894) üzenetére


golya32
aktív tag

Nekem is android volt idáig htcvel hasítottam, de ez jobb. :C

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#25897) skidrowkill válasza golya32 (#25896) üzenetére


skidrowkill
aktív tag

2 hete van meg, de nem sírom vissza az androidot, nagyon szeretem maga az iOS-rendszert :)

Jó akkor ezt benyaltam :D máskor megnézem hogy ki írja...

iPhone 5S™ 32 GB 9.2 I'm lovin it !!Amikor azt mondod: 'Feladom!', gondolj arra, hogy ilyenkor másvalaki azt mondja: 'Egek, micsoda lehetőség!'

(#25898) lupus_l válasza skidrowkill (#25897) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Az én történetem: HTC Desire-> Nexus S->Nokia Lumia 800
most pedig iPhone 5 :D

HTC Desire előtt vettem egy iPod Touch 2G-t, ami a mai napig jól működik. Megszoktam és döntöttem: már 5 hete iPhone tulaj vagyok és nem bántam meg (na jó, a Lightning bosszúság, mert a régi kihangosítós dokkhoz kellett adaptert venni, és csak az eredeti viszi át a hangot).

Androidról a lag és az elérhetetlenség miatt mondtam le, Windows Phone-ról pedig az egy éve hitegetett támogatás és alkalmazások miatt (kevés alkalmazás van, így pedig nem okostelefon az okostelefon :N )

[ Szerkesztve ]

(#25899) privacy99 válasza lupus_l (#25898) üzenetére


privacy99
senior tag

Nem csoda, nekem is Desire-öm volt, az Android egy f*s, az összes új telefon, Galaxy S2-3, One X...stb. mind sz*r. :D Akadnak mint az állat. Pedig vagy 12 félét kipróbáltam. Talán most a 8 mag meg a 64 magos grafikus chip már elviszi izomból a rendszert akadás nélkül :D Érdekes módon az iCuccoknak elég egy 1-2 magos kis laza valami. A 4 magos Androidosok tartanak most a 3GS sebességénél. Persze ha folyton kilövöd a cache-elt dolgokat meg foglalkozol vele 10 percenként akkor elmegy.

[ Szerkesztve ]

(#25900) DinkaDanka


DinkaDanka
tag

Hello!

Lenne egy Iphone 3GS ami most restore után bekapcsolásnál nem megy tovább a töltést jelző aksi képen, pirosan áll az aksi egy helybe, iTunes-ba ha restore-t nyomok akkor a legvégén -1 es hibakóddal leáll.

Ez javítható ?

Real Gamers Never Die, They Just Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.