Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#163151) Ragnar95 válasza choco01 (#163150) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Maximum 2.1A-t :) Már amennyiben iPhone 6 vagy annál újabb a telefon. Régebbiek csak 1A-t.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#163152) nord_


nord_
veterán

IOS 10.3.3 publikus béta 5 kijött.

(#163153) choco01 válasza Ragnar95 (#163151) üzenetére


choco01
addikt

6S Plus, nem melegszik úgyhogy igy jó!

Esetleg van ajanlott kábel es adapter kintről?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#163154) 30z.Samu válasza radi8tor (#163149) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem vitatom, csak én az enyémhez kaptam egy utángyártott kábelt, de bevallom őszintén még nem mertem kipróbálni. :DDD Anno az iPad-emhez volt egy nem gyári töltő, azzal egy éjjel alatt sem töltötte fel.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#163155) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Sziasztok!

A teszthez írtam először, pedig ide akartam.

5S-ről váltanék 7-re. A hardveraprón kitől érdemes venni? Garancia miatt kérdem. Telekomnál vagyok, de nincs nekik Gold, úgyhogy nem szolgáltatótól venném.

Előre is köszönöm!

(#163156) 30z.Samu válasza zsoltee10 (#163155) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én amúgy se venném szolgáltatótól, de ez az én hülyeségem. :)

Sic Parvis Magna

(#163157) Noxy válasza 30z.Samu (#163156) üzenetére


Noxy
veterán

Pedig már lassan megéri, mert a lejártakor ingyen, külön kérés nélkül függetleníteni kell a szolgáltatónak a telefont.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#163158) 30z.Samu válasza Noxy (#163157) üzenetére


30z.Samu
félisten

De ez csak most lép hatályba, nem? :)

Sic Parvis Magna

(#163159) danilla válasza Noxy (#163157) üzenetére


danilla
őstag

Tudnal linket dobni az eht modositasrol (vagy mirol is) en nem lelem.

30z.Samu: elvileg oktober 24.-tol

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#163160) 30z.Samu válasza danilla (#163159) üzenetére


30z.Samu
félisten

Arra leszek kíváncsi, hogy ez a havidíjakat mennyire fogja befolyásolni...

Sic Parvis Magna

(#163161) Noxy válasza danilla (#163159) üzenetére


Noxy
veterán

[link]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#163162) buci30


buci30
addikt

A roaming díj megszünt ugye?
Telekomnál vagyok és megyünk Vodice nyaralni akkor nem kell külön netet venem most csak bekapcsolni a adatroaming-ot ugye?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#163163) 30z.Samu válasza buci30 (#163162) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, az megszűnt.

Sic Parvis Magna

(#163164) danilla válasza Noxy (#163161) üzenetére


danilla
őstag

Koszonom!

https://twitch.tv/ddplayzone

(#163166) batai15


batai15
félisten

Sziasztok ! Tervezem hogy szifonra váltok .
Kérdésem lenne hogy addig is ilyen app leárazások , akciók esetén telefon nélkül esetleg nem lehet e bezsákolni őket? Illetve nincs valami oldal ahol ezeket lehet követni?

(#163167) -secret- válasza batai15 (#163166) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

iTunes for PC.

(#163168) Diokhan válasza batai15 (#163166) üzenetére


Diokhan
addikt

Szia!

A szifon.com mindig írja az "app of the week"-et.
iTunes-al pedig Apple ID birtokában le lehet tölteni az appokat gépre akkor is, ha épp telefonod nincs.

Az akciókkal kapcsolatban majd a többiek segítenek.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#163169) nord_ válasza batai15 (#163166) üzenetére


nord_
veterán

Illetve nincs valami oldal ahol ezeket lehet követni?
AppShopper.

(#163170) batai15


batai15
félisten

Köszi!

(#163171) Cathfaern válasza Diokhan (#163168) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Kár, hogy az iOS-es wish list nem úgy működik, mint a steames (ott kapsz e-mailt hogy ha wish listen lévő cucc akciós lett).

(#163172) Diokhan válasza Cathfaern (#163171) üzenetére


Diokhan
addikt

Na igen. Ez egy jó dolog lenne...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#163173) ittakary


ittakary
nagyúr

Egy kis erdekesseg: erre kepes a 7 Plus vaksötétben éjszaka villámokat videózva slow motion-nel

YOUTUBE

(#163174) Edgar2621 válasza buci30 (#163162) üzenetére


Edgar2621
őstag

Attól függ milyen csomagod van itthon. Ha korlátlan internetet biztosító akkor 5 gb adatroaming áll majd rendelkezésedre, ha más csomagod van itthon akkor tájékozódj a szolgáltatónál mennyi adatforgalmat biztosítanak külföldön. Azt hiszem ha eléred a korlátot utána már nem tudsz netezni csak ha újra vásárolsz adatforgalmat.

XO: Gollami26

(#163175) Diokhan válasza ittakary (#163173) üzenetére


Diokhan
addikt

Ez gyönyörű :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#163176) Edgar2621 válasza batai15 (#163166) üzenetére


Edgar2621
őstag

Én ezt szoktam nézni, nem tudom hogy teljes-e a listájuk de elég sok minden szokott akcióban lenni, úgyhogy szerintem majdnem mindent vagy mindent összeszednek. [link]

XO: Gollami26

(#163177) zsoltee10 válasza 30z.Samu (#163156) üzenetére


zsoltee10
addikt

Köszi szépen, szóval akkor? :)

(#163178) Noxy válasza Edgar2621 (#163174) üzenetére


Noxy
veterán

Ezt az 5GB-s limitet hol olvastad?
Mert pld a T-Mobile-nél nincs ilyen, csak 4 havi megszakítás nélküli roaming használat után korlátozzák.
Link:
http://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/mobil/nemzetkozi-roaming/roaming/eu/valtozasok

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#163179) 30z.Samu válasza zsoltee10 (#163177) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát nézd meg kinek van kis millió pozitív értékelése az adatlapon. :DDD

Sic Parvis Magna

(#163180) Tottinho


Tottinho
csendes tag

Aki adta már le Telekomnál a telót szervizbe, őt értesítették a szervizből is (hogy mi volt a baja és sikerült megjavítani), vagy csak kivitte a futár? :)

(#163181) buci30


buci30
addikt

Bajban vagyok béta verzióról vissza akartam menni a stabilra :W

Kijelentkeztem a icloud telefonon aztán dfu modba tettem a telefont és végig megy a visszaállítás iTuness a telefonon de a végén amikor az van, hogy hagyjam rádugva és ujra indul akkor vissza számol és ki írja hiba lépet fel
Az uj szofver van letöltve a gépre most szedte le az se lehet a gond
S nem tudom se bekapcsolni a telefon semmi.
Ha ujra indítom a telefont nincs semmi csak mutatja hogy dugjam az iTuness-re de már 3x megcsináltam és ugyan ez a felugró ablak jön fel a végén.

Mi a fene lehet sose jártam még így :(

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#163182) Diokhan válasza buci30 (#163181) üzenetére


Diokhan
addikt

Nekem simán visszament a 10.3.2 előző esti biztonsági mentésből. Csináltál biztonsági mentést vagy hagytad, hogy az iTuneas töltse le az IPSW-t?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#163183) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Nekem az elmúlt 2 nap alapján pozitív csalódás az 5-ös. Kicsit féltem attól, hogy küzdeni fog a rendszerrel, de nem. Teljesen használható, nyilván nem 6S vagy 7 szintű, de minden napi használatra nekem tökéletes. :))

Sic Parvis Magna

(#163184) Edgar2621 válasza Noxy (#163178) üzenetére


Edgar2621
őstag

[link]
Én Telenoros vagyok, azt hittem máshol is így működik, de akkor ez nem egységes, hanem szolgáltató- és szerződésfüggő. Olvass bele abba amit linkeltem és mindenképp kérdezz rá a telekomnál, nehogy plusz pénzedbe kerüljön egy kis internet ha szükség lenne rá.

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#163185) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Üdvözlöm a Topiclakókat!

Problémám (bár szerencsére nem egészen az enyém) a következő:

Van egy iPhone 5, amibe minden valószínűség szerint megpróbáltak 10-szer beütni rossz jelkódot (???). A telefon ennek megfelelően bezárta magát.
Az Apple-szerviz szerint ilyenkor nyolc óra elteltével még ad lehetőséget a helyes jelkód beadására, de ennek nem sok jele mutatkozik.

Van még esély ilyenkor a telefon felélesztésére a benne levő adatokkal? A helyes jelkódot a tulajdonos egyébként ismeri.

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#163186) ittakary válasza MaCS_70 (#163185) üzenetére


ittakary
nagyúr

várjatok kicsit hátha kiadja újra a kódos képernyőt

[ Szerkesztve ]

(#163187) Diokhan válasza MaCS_70 (#163185) üzenetére


Diokhan
addikt

Ha a helyes jelkódot a tulajdonos ismeri, akkor hogyan lett elrontva 10x...?
Ha be volt kapcsolva a funkció, miszerint 10 elrontott jelkód után töröl mindent a telefonról, akkor az adatok már törlődtek, azt már nem kapjátok vissza.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#163188) Noxy válasza ittakary (#163186) üzenetére


Noxy
veterán

Ha be volt kapcsolva, hogy 10 sikertelen jelkód után törölje az iPhone tartalmát, akkor nincs mire várni.
Recovery mód, Apple id + passw, visszaállítás az iCloud mentesből. (Feltéve ha volt)

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#163189) choco01


choco01
addikt

Szóval akkor az 1 dollár/hó iCloud , vagy az ingyenes Flickr , esetleg szintén ingyenes Google Fotók lehet a legjobb megoldás a 16 gigás készülék tárhely kiegészítésére? A lényeg hogy a képek ne legyenek agyon tömörítve, és biztonságos legyen(ne tűnjenek el). Az se baj ha nem automatikus..
:R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#163190) -secret- válasza choco01 (#163189) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:K

(#163191) Noxy válasza Diokhan (#163187) üzenetére


Noxy
veterán

Valaki megszivatta ezzel. (ez lehet egy játszó gyerek is) Nagyot szívni meg akkor fog, ha nincs iCloud, vagy iTunes mentése.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#163192) agabe válasza choco01 (#163189) üzenetére


agabe
addikt

icloud eleg korlatos annyiert (50giga), flickr meg 1TB.
Icloudot nemtom automatikus-e , de barmi third party app tuti nem, foockr-be is be kell lepni, hogy toltson is fel.
Ebbol a szempontbol barmelyik androidos telo jobb.
Van google photos is, csak az valamennyire tomorit (nem a felbontast hanem egyebeket)
Van meg rakat ingyenes / fizetos tarhely, de azok sem automatak.
Leggyorsabb ha otthon van egy nas, es amikor otthon vagy elindulitod az appjat, de az legalabb toredek ido alatt vegez a tobbihez kepest. Nas-tol meg azutan lehet automatikusan tolteni valami helyre a felhoben biztonsagi mentest.

(#163193) choco01 válasza agabe (#163192) üzenetére


choco01
addikt

Barátnőmnek vettük a telót, aztán ha nincs vagy nem vagyunk otthon pl. nyaralni akkor kéne mentésre. De akkor kipróbáljuk a Flickrtha be lehet állítani privátra.

Meg bízok benne hogy valamennyi szabad helye csak lesz.. :DD

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#163194) Diokhan válasza Noxy (#163191) üzenetére


Diokhan
addikt

Én is erre tippeltem, hogy lehet ez akár egy szemétkedő osztálytárs is. Reméljük, hogy van mentés.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#163195) Rage47 válasza choco01 (#163189) üzenetére


Rage47
veterán

Google Fotókban azért is nem bízom, mert most még nem látható átlagusernek a képrontás, de a YT is úgy járt, hogy régebben kevésbé tömörített, mint ma... A Gmail is ingyenes volt sokáig és koráltlan tárhelyet ígért, ma meg...

(#163196) Noxy válasza Diokhan (#163194) üzenetére


Noxy
veterán

Amugy h.ség bekapcsolni.
Így járt egy itt nyaraló holland is, akinek a gyerekek a kocsiba ezzel a módszerrel sikeresen törölték a menedzser apjuk iPhone-t.
Volt backup-ja csak, nem volt laptopja. 10 perc alatt helyre raktam. (Nem kértem tőle semmit, de nem volt hálátlan.)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#163197) MaCS_70 válasza Noxy (#163191) üzenetére


MaCS_70
félisten

Mindenkinek köszönöm a választ. A dolog nagyjából úgy történt, ahogy gyanítod: nem a tulajdonos próbálta feloldani a telefont.

A biztonsági törlés nem volt beállítva, az adatok tehát jó eséllyel megvannak. A gond viszont az, hogy a telefon egy ideje nem csatlakozott hálózathoz, és éppen ebben az időben kerültek rá nagyon fontos hangfelvételek, amikről értelemszerűen nem készülhetett felhőmentés.

A tulajdonos által ismert hivatalos szervizben (suttogva) azt mondták, hogy van a problémára megoldás, de ők arról nem beszélhetnek, tessék a neten keresgélni -- na, ezt próbálom most én itt. :)

Állították viszont, hogy az egy órás biztonsági várakozások után van még egy nyolc órás szünet is -- ami már egy napja nem járt le, tehát erősek a kétségeim.

Törlés tehát vélhetően nem volt, mint ahogy biztonsági mentés sem -- a telefon már nem kér kódot, de a helyes kódot ismerjük. A kérdés, hogy akár házilag, akár megfelelő szakember által feloldható-e a telefon az adatok törlése nélkül.

Köszönettel: MaCS

UI: Máshonnét jött olyan válasz, hogy az iPhone-ok hajlamosak "elfelejteni" a jelkódot, ezért van biztonsági kiskapu ilyen esetekre. Ez amúgy igaz lehet?

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#163198) Diokhan válasza Noxy (#163196) üzenetére


Diokhan
addikt

Nekem be van kapcsolva, de csak azért, mert olyan számsor a kódom, amit az életben nem felejtek el :)) Hogy tudtad megoldani neki a dolgot? Visszanyerte az adatait?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#163199) Noxy válasza MaCS_70 (#163197) üzenetére


Noxy
veterán

Vagy ki várjatok az időt, vagy törlitek. A többi már warez kategória. Ha lenne is kiskapu azt itt nem tolerálálnák.
Az ui-ban meg miért kérdezel a jelkód "kiskapuról", amit állítólag tudnak?
Nekem ez már túl zavarosnak tűnik.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#163200) 30z.Samu válasza MaCS_70 (#163197) üzenetére


30z.Samu
félisten

Csak ismerd be egyszerűen, hogy lopott a készülék!

;]

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.