Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#163051) Diokhan válasza nord_ (#163050) üzenetére


Diokhan
addikt

Mert uj béta profil kell hozza. En fel tettem 5S-re, majd írom a véleményt.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#163052) tboldi válasza Diokhan (#163051) üzenetére


tboldi
nagyúr

A public verzió is 15A5304i? Csak mert nekem nem jelez frissítést a developerre, hiába telepítettem az új public profilt.

(#163053) tboldi válasza tboldi (#163052) üzenetére


tboldi
nagyúr

Megválaszolom magamnak. :D

Elvileg igen, a macrumors.com idevágó topikjában ezt írják.

(#163054) Diokhan válasza tboldi (#163052) üzenetére


Diokhan
addikt

Nem, a végén "i" betű helyett "j" van.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#163055) hitchins válasza 30z.Samu (#163044) üzenetére


hitchins
őstag

Nem piszkalni akartalak csak androidnal azert nagyon nem mindegy a telefon.
Tolem mondhatnak akarmit nekem ilyen kinai csodak nem kellenek.
Samsung eddig mind lassult nalam. Sony-t divat szidni manapsag de csaladban nem volt gond meg veluk pedig sokfele van/volt a csaladban. Droid vonalon az egyik legjobb rendszer szerintem evek multaval sem lassult semmit meg alsobb kategoriaban sem(M/M2)

(#163056) gumimokus


gumimokus
tag

Sziasztok! Megkérdezem itt is hátha valaki tudja. Felraktam az IOS 11bétát, visszalehet tenni a 10.2.3-at? Köszönöm ,tovább olvastam mostmár nincs kérdésem.... :D

[ Szerkesztve ]

A menyországban jó klíma,de a pokolban több az ismerős...

(#163057) Kommy válasza gumimokus (#163056) üzenetére


Kommy
veterán

igen

(#163058) Diokhan válasza Kommy (#163057) üzenetére


Diokhan
addikt

A 10.3.2-t igen, a 10.2.3 szerintem már nincs aláírva.

Egyébként első észrevétel, hogy nagyon hamar merül a telefon a bétával.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#163059) Noxy válasza Diokhan (#163058) üzenetére


Noxy
veterán

Sztm elírta, mert 10.2.3 nem adtak ki.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#163060) Diokhan válasza Noxy (#163059) üzenetére


Diokhan
addikt

Na az mégjobb, én utána sem néztem, csak az ugrott be, hogy a legutóbbi végleges verzió a 10.3.2, és a béták közül most a 10.3.3 és a 11 van kint.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#163061) 30z.Samu válasza hitchins (#163055) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem vettem piszkálásnak, lehet én fogalmaztam félreérthetően. :) A volt főnökömnek M4-e van, neki nincs gondja vele.

Sic Parvis Magna

(#163062) tboldi válasza Diokhan (#163054) üzenetére


tboldi
nagyúr

Valószínűleg ezért: [link]

Azért köszi! :R

(#163063) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Tegnap este szerettem volna megnézni, hogy melyik app mennyire merítette le a telefont, viszont az az üzenet fogadott a beállítások-akkumulátor menüpontban, hogy "az akkumulátorinformációk akkor lesznek elérhetők, amikor már pár perce használja az iphone-t". Viszont ekkor már kb 1 órája nyomkodtam, illetve elég sok idő telt el azóta, amióta levettem a töltőről (4 nap). :F Nektek is csinált már ilyet?

(#163064) Noxy válasza Ron Swanson (#163063) üzenetére


Noxy
veterán

Igen, de a türelem rózsát teremt. Szerintem van azon hasznosabb is, mint az aksi állapotát állandóan nézegetni.
Ha van egy kedvenc app-d amit sokat használsz, nyilván jobban fogja meríteni az aksit mint a többi app. Gondolom azért nem fogod hanyagolni mert többet használja az aksit mint a többi.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#163065) aujjobba válasza Diokhan (#163054) üzenetére


aujjobba
addikt

A fejlesztői bétából tegnap jött ki ez a "j" végű, és nem minden készülékre.
Javít valami durva hibát, ami miatt nem lehetett visszaállni róla stabil rendszerre.
Azt hiszem ennyi a különbség.

(#163066) Clemi válasza nord_ (#163050) üzenetére


Clemi
veterán

Nekem az I7-en még a 10.3.2-re írja, hogy naprakész.

(#163067) -secret- válasza Clemi (#163066) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Elírta...

(#163068) buci30


buci30
addikt

Elfelejtettem ha feleteszem a biblikus béta verzió akkor amik jönnek betak frissül mindig.
De ha szeptember megvan az ios11 akkor a béta frissül vagy gyári vissza állítás és úgy lehet majd feltenni?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#163069) Balli


Balli
őstag

Amikor a safariban böngészek 4G-vel, akkor sokszor nem jönnek fel az oldalon a képek. Pontosabban, pl. ha indexet olvasok egy pillanatra felvillan a kép majd eltűnik. Hogyan lehetne beállítani, hogy mindig legyen káthatòak a képek?

Athens 2004

(#163070) galaxys80 válasza -secret- (#163067) üzenetére


galaxys80
veterán

Vagy mégsem és 10.3.3 betát használ.

(#163071) Diokhan válasza buci30 (#163068) üzenetére


Diokhan
addikt

Fogalmazásgátló látom megvolt reggel :D

Természetesen le lehet frissíteni a bétáról is végleges verzióra, legalábbis én úgy emlékszem, hogy amikor az iOS 10 kijött, nekem nem kellett gyári visszaállítást csinálni. Csak ugyebár akkor kapott új filerendszert, szóval biztimentés volt előtte.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#163072) default.


default.
őstag

Sziasztok!

Ha AppStore-ból vásárolok (ugyebár hozzárendelt bankkártyával), akkor csak és kizárólag az áruházban feltüntetett összeget vonják le tőlem, vagy vannak egyéb járulékos (pl. kezelési) költségek is?

Köszönöm,
Üdv!

(#163073) nord_ válasza galaxys80 (#163070) üzenetére


nord_
veterán

Jaja, ez a megfejtés. :)

(#163074) -secret- válasza default. (#163072) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Új kártya hozzáadásánál vesz le valamennyit amit vissza is ad de tudtommal nincs plusz költség.

[ Szerkesztve ]

(#163075) Diokhan


Diokhan
addikt

Üdv. Bétázik valaki rajtam kívül? Ha igen, lenne kérdésem.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#163076) marcell2015 válasza Ron Swanson (#163063) üzenetére


marcell2015
tag

SE így áll nálam :) ...

(#163077) gumimokus


gumimokus
tag

Helló! a 11-es bétát visszaakartam állítani a leírtak alapján,de hibát ír ki, és a teló beragadt recovery módba!Mit lehet vele csinálni? Csak azt ne mondjátok hogy hajítsam jó messzire... :W

[ Szerkesztve ]

A menyországban jó klíma,de a pokolban több az ismerős...

(#163078) marcell2015 válasza gumimokus (#163077) üzenetére


marcell2015
tag

Amíg ki nem jön a végleges, hány ilyen hsz lesz még? :D ...

(#163079) Diokhan válasza marcell2015 (#163078) üzenetére


Diokhan
addikt

Hálistennek nekem csak értesítéssel kapcsolatos kérdésem van, nem ragadt be a telefonom sehova :D Csak ami 10-en úgy volt, hogy az értesítést elhúztam és oda navigált, most 11-en nem működik.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#163080) Edgar2621 válasza hitchins (#163055) üzenetére


Edgar2621
őstag

Nekem középkategóriás Sony-m volt és nagyon sok problémám volt vele. Lassulás, állandó helyhiány a rendszer szerint(pedig még sok helyem volt és amit lehetett töröltem, például gyorsítotár stb) és lefagyások is. Ezt nem kötekedés miatt írom, hanem tény. Mondjuk asszonynak mindig a csúcsokategóriás Samsung volt és most iPhone-t használ, ott még nagyobb problémák voltak.

XO: Gollami26

(#163081) Noxy válasza marcell2015 (#163078) üzenetére


Noxy
veterán

Ja a béta "huszárok" nyithatnának ennek egy külön topikot. (Végén úgy is itt kötnének ki, mert az alap visszaállítási dolgokkal sincsenek tisztába, mert csak egy eszközük van erre.)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#163082) gumimokus


gumimokus
tag

Vigyem szervízbe?

A menyországban jó klíma,de a pokolban több az ismerős...

(#163083) Kommy válasza Diokhan (#163079) üzenetére


Kommy
veterán

igen az nekem se megy

(#163084) marcell2015 válasza Noxy (#163081) üzenetére


marcell2015
tag

Jha, nem is tudom mi az h beragadt recovery módba :)
Én nekiesnék DFU-ba, azt ha úgy se, akkor google :D ...
De igen, lehet kellene írni róla az összefoglalóba, hasznos lenne. ( ha nincs bent persze, mert amig nem kell, nem nyitom ki azt ) ,,, :D

(#163085) Diokhan válasza Noxy (#163081) üzenetére


Diokhan
addikt

Ne általánosíts, fogalmad sincs, hogy ki mennyire érti amit csinál. Engem nem fogsz látni, hogy olyan posztot írok, attól sokkal jobban értek hozzá.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#163086) vasi89 válasza Edgar2621 (#163080) üzenetére


vasi89
addikt

2010 óta csak iphonet használok de a környezetemben elég sokan viszont androidot, a fentebb leírt gondok pl huawei-en nem igazán jelentkeznek, ezáltal honor-on sem. Elég jókat irnak a oneplus-ról is de tudom ezek "kínai" csodák, csak az a helyzet h lassan mindenki utoléri az Apple-t. Nagy Samsung ellenes voltam, mert egy vicc az üzletpolitika de ha végre tudnának bug és lagmentes rendszert kiadni akkor már ők lennének előnyben. Az apple mellett egyedül az ios szól mert a formaterv és az árak is egyre inkább "viccesek". És nem kellenek a jó tanácsok, hogy akkor váltsak androidra, mert a rendszer okés de a többi gyártó azért jobban ad a kinézetre, persze kivétel aki az applet másolja. De tudom itt csak dicsérni lehet az applet :DDD

(#163087) hitchins válasza Edgar2621 (#163080) üzenetére


hitchins
őstag

Elhiszem. En csak sajat tapasztalatot irok volt min 25 sony a szuk csaladban az elmult par evben es nem volt gond.
Illetve bocs eggyel volt a sony sp de ne offoljunk.
Nekem ez az elso iphone-om. Rendszer ok viszont telot mar csereltek mert az elso "szethullott" :)
Semmi nem tokeletes.

(#163088) Edgar2621 válasza vasi89 (#163086) üzenetére


Edgar2621
őstag

Dehogyis csak dicsérni, vannak hibái az Applenek is, de a rendszer miatt számomra jóval használhatóbb. Ha a Samsung csinálna egy saját op rendszert(megérné nekik szerintem) akkor valószínűleg én is azt vennék, sok mindenben az Apple előtt járnak, csak ugye elég sok minden nem tud kijönni ezekből a rendszer miatt.

XO: Gollami26

(#163089) vasi89 válasza Edgar2621 (#163088) üzenetére


vasi89
addikt

jah nem neked szólt személyesen, csak a tiedre reagáltam :R

[ Szerkesztve ]

(#163090) Thunderzolee válasza marcell2015 (#163076) üzenetére

Vettel egy ~150ezres telefont, SIM kártya nincs benne, és használtad 2 (na jó, 3) órát egy hét alatt.
Ez amolyan Configurations! kategória.

Ráadásul Rose Gold színben.. pfejj!

Ezt a hsz-t valami flame indítóként írtad? :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#163091) r3dsnake válasza marcell2015 (#163076) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hogy csináljátok ezeket az akkuidőket SE-vel? Örülök, ha hazaérek vele kikapcsolás nélkül.

Thunderzolee: Csak a rosegold. :)

[ Szerkesztve ]

(#163092) Diokhan válasza r3dsnake (#163091) üzenetére


Diokhan
addikt

SIM nélkül 190 órából majdnem 3 óra használat mellett nem nehéz. Gyakorlatilag a polcon pihen, olyan, mint amikor a MacBook-ot altatod.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#163093) Fricy78 válasza gumimokus (#163082) üzenetére


Fricy78
tag

Többen jeleztek más oldalon is visszaállási hibát, amire az lett a megoldás, hogy először a 10.3.3 beta 4-et kell visszarakni, majd onnan lehet visszatérni a 10.3.2-re.

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#163094) Noxy válasza Thunderzolee (#163090) üzenetére


Noxy
veterán

Pld úgy is lehet az aksival spórolni, hogy egy másik eszközzel csinálunk fotót a kijelzőről saját power+home gomb helyett. :))

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#163095) r4z válasza Noxy (#163094) üzenetére


r4z
nagyúr

delpls

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#163096) Noxy válasza r4z (#163095) üzenetére


Noxy
veterán

Azt észre sem vettem. :)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#163097) danilla válasza r3dsnake (#163091) üzenetére


danilla
őstag

Ugy, hogy nem hasznaljak.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#163098) MauroN


MauroN
tag

Sziasztok. Az Airpods működik nyomógombos telefonokkal, amelyiken van Bluetooth? Headsetként szeretném használni céges telefonomhoz.

(#163099) kchris78 válasza MauroN (#163098) üzenetére


kchris78
veterán

igen működik. Párosításhoz a tokon lévő gombot kell megnyomni.

(#163100) Noxy válasza Diokhan (#163085) üzenetére


Noxy
veterán

Nem átalánositok, csak általában erről lehet olvasni itt.
Amúgy meg, ha nem inged, akkor ne vedd magadra.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.