Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97176) kolosanyi válasza Zola007 (#97175) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jelenleg Biotech One A Day, ezres C, halolaj kapszula, Biotech kalcium-magnézium és Biotech Arthro Guard megy kiegben. Az ágyam elég jó, normális jyskes matrac kókuszhéjas keményítéssel, minőségibb szivacsozással, elég a hely barátnőmnek és nekem is. Nem egy Cardo csúcsmodell, de nem is a leggagyibb vacak. Ennek ellenére az utóbbi két hónapban szignifikánsan romlott az alvás minősége és időtartama is. Az eddigi 8-9 óra, Polar M400 szerinti 80-85%-os alvás lement 5-6 órára és 60-70%-ra. Általában nem szokott gond lenni az ivással és a gyakori, normálIs kajával, de mostanában sokat vagyok terepen, ahol nem megoldható, mert nincs wc.

Abban reménykedem, hogy vége lesz már lassan ennek és akkor helyreáll minden. Gondolom máshol is az év vége az egyik leghúzósabb, de nekem már nyáron mondták, hogy ez ilyenkor halál. A másik ilyen időszak a tavaszi olvadás, akkor meg mindenki a gáton van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.