Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73901) zsolt1225 válasza -Mike- (#73890) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Azért kezdtem el, mert többször is megpróbáltam letenni egy időre aztán sose sikerült, mindig csak mondtam, hogy nem eszek aztán meg ugyanúgy ettem. Most meg nekikezdtem és jól bírom. Mindjárt kezdem a diétát, szálkásítást így abba sem hagyom, könnyebb lesz.

(#73902) Dani82 válasza Dicker (#73900) üzenetére


Dani82
senior tag

szálkásodnék ;) kéne valami új motiváció, de még mindig inkabb szemes :B :B

(#73903) FollowTheORI válasza Dani82 (#73902) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Egyél szálkás halat. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73904) Zola007 válasza Dani82 (#73902) üzenetére


Zola007
veterán

kérj meg valakit, hogy b.sszon hátba gyalulatlan fenyődeszkával.
Olyan szálkásnak és beesettnek fogod érezni magad utána mint 16 hét hardcore diéta után ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#73905) Woodslave válasza Zola007 (#73897) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#73906) FollowTheORI válasza Zola007 (#73904) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha netán súlyosan tartósan kórházba kerül, az ottani diétával tuti... :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73907) KoVee84 válasza Dani82 (#73899) üzenetére


KoVee84
senior tag

Nem találsz belőle eredetit...

(#73908) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Visszatertem 1 ev kihagyas utan. Ezido alatt huzodzkodas volt csak.
Obuda Gate Gilda 5 perc seta az alberletemtol es vegre itt van Weider es Carnivor :D

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#73909) Dicker válasza Dani82 (#73902) üzenetére


Dicker
őstag

Akkor vegyél zsírégetőt. Nem egyszerűbb? Egy évre beosztod a ciklusokat, aztán mellette gondolkodhatsz máson, mert azzal úgyis jobb formát tudsz tartani állandó jelleggel. Nyugodtan mehet olyan is, ami kicsit megköti a vizet, utána az lemegy.

Vagy egyé' ilyet: ;]

10 kiló, 48 óra alatt.

Amúgy ez abból konjac lisztből van? Vagy mi?

(#73910) Cassidey válasza Zola007 (#73877) üzenetére


Cassidey
senior tag

Én azt 10-20 kilókkal csinálom szintén Smith-ben, kemény. Fenékre annyi jó gyaki van, pont nem olyan fontosak az extra gépek.:) Ma a lábtolón kint volt a "Rossz!!" tábla, az azért hiányzott..

Mondjuk a leglátványosabb ugrás nálam akkor jött be, mikor majdnem minden nap csináltam extrát fenékre a két lábnapom mellé. ;] [link]

(#73911) zsolt1225 válasza Cassidey (#73910) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Minő meglepő... Most megint nem lesz 1 hónapig lábtoló.

(#73912) Cassidey válasza zsolt1225 (#73911) üzenetére


Cassidey
senior tag

Na, el is felejtettem, hogy te jársz ide, egyél csokit! ;) Komolyan ennyi ideig nem szoktak javítani? A futópadok is mintha felváltva rosszak lennének mostanában.

(#73913) zsolt1225 válasza Cassidey (#73912) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Valamelyik nap, talán pénteken vagy csütörtökön volt egy szerelő és javítgatta a futópadokat, ezek szerint nem sok sikerrel. Igen, a lábtoló pont egy olyan ami simán rossz 2-3-4 hétig is. Pedig már azt megcsinálták rajta, hogy lehessen állítani rajta normálisan, nem csak küszködve.

(#73914) HussarF

Tegnap megnyílt az új terem itt Pakson és kibaszott jó!

Másfél éve költöztem le ide munka miatt BP-ről és hatalmas hátránya volt a városnak, hogy nem volt egy rendes konditerme, csak egy ilyen harmincéves nem karbantartott gépekkel felszerelt szar.
Tudjátok milyen motivációromboló egy pesti csúcsterem után egy ilyen szarba járni? Az még hagyjál, hogy gyenge a felszerelés, de ami van, az is folyton tönkre van téve. Leérsz és azt veszed észre, hogy nem tudsz edzeni, mert össze van törve az egykezes kézisúlyzó, vagy letört a fogója a húzódzkodó állványnak, stb. Nem is sorolom.
Ez az új terem meg olyan szinten van, mint a pesti felső kategóriás termek, az meg még plusz jó, hogy az árszínvonala annak kb. 60-70%-a. Kurva nagy motiváció ez most, mert azt érzem, hogy végre nem kínlódás lesz, ha el akarok érni valamit és nem fognak folyton külső tényezők hátráltatni, hanem végre újra mniden csak rajtam fog múlni. Most már nincs kétségem afelől, hogy nyárra ismét sikerül összehozni egy kurva jó formát :C

(#73915) Dani82 válasza Dicker (#73909) üzenetére


Dani82
senior tag

nem igazán hiszek a zsírégető szupermatrixokban már. tele vannak b@szva koffeinnel esetleg zöldtea kivonattal, kb ennyi. Edzés előttinek jó egy darabig, de mivel napi 3-4 kávét iszom legtöbbször egy Revex, de még egy Lipo6-et is alig érzek meg sajnos.
Plusz a zsírégetőket akkor ajánlják, amikor nem edzel, hogy úgy pörgessék az anygacseréd, mintha épp edzenél, csak én állandóan edzek :D

HussarF: sok sikert! nagy motiváció, egy új fasza terem!

[ Szerkesztve ]

(#73916) Ijk válasza Dani82 (#73915) üzenetére


Ijk
nagyúr

"csak én állandóan edzek"

Mert bolond vagy. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#73917) FIREBLADE78 válasza HussarF (#73914) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ez csak kifogás,szar teremben is ellehet érni szép eredményt,kivéve a profik között. ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#73918) FIREBLADE78 válasza Zola007 (#73873) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Jó kis mellje van a macskának :B :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#73919) Dani82 válasza Ijk (#73916) üzenetére


Dani82
senior tag

imádok terembe járni :)

(#73920) Dicker válasza Cassidey (#73912) üzenetére


Dicker
őstag

Valószínű budget futópadokat vettek egy-kétszázezerét, ami igazából futásra alkalmatlan. A sok tonnadonna meg azon rángatózik. Sétára viszont tökéletes, főleg, ha emelkedő be van rakva plafonra. Persze, ha szétfutják, akkor ez már nem működik.

Nálunk például kiragasztottam, hogy 75 kg felett, kizárólag csak sétára, erőltetett menetre alkalmas a gép, legalábbis háromra, a negyediken lehet, azon én is tudok futni, de az másfél millió volt használtan, 4 évvel ezelőtt. Aki belekezd mégis, annak konnektor kihúz, aztán meglepetés. Mondjuk amennyi számlát csináltam arra a gépre, lehet még kerestem is vele.
Papíron a három gyengébb gép is 220 kg-ig terhelhető, de ez nem jelent semmit. Aztán ezek is újonnan 680 körül vannak most, és így sem bírják a kiképzést, persze újat vesz az, akinek két anyja van.
Lábtoló meg nem tudom, hogy megy tönkre állandóan. Ott se kerek valami, hiszen az egy egyszerű szerkezet... Itt egyszer volt használaton kívül, amikor valaki letörte a kiakasztó fogantyúját, de 3 nap alatt megcsinálták az újat.
Igaz, ha hülye, nemtörődöm emberek vezetik a termet, akkor űrhajós berendezés is lehet.

Dani82:

Az én zsírégetőmben csak clenbuterolhidroklorid van. :U Ez mellé mehet az anavar, vagy, amit tudsz. Az mellé meg májvédő. Pl. N2 Guard.

(#73921) Cassidey válasza Dicker (#73920) üzenetére


Cassidey
senior tag

Persze, gondolom, de az az igazság megtehetik sajnos, mert nem nagyon van konkurencia. Én csak emelkedőn gyalogolok, kitörésezek rajta de tuti nem az én 53 kilómtól szakad meg. :DDD Igazából az a fura, hogy egyik nap a második rossz, pár nap múlva a negyedik, szerintem januárban mind volt már rossz 1-2 napra. A lábtolóval elképzelésem sincs mi történhetett. :(((

[ Szerkesztve ]

(#73922) szuszinho


szuszinho
őstag

Ha egy nap két edzés is van (kondi délután, este foci, vagy futás) akkor mit ajánlott a kettő között enni?

(#73923) -Mike- válasza szuszinho (#73922) üzenetére


-Mike-
addikt

Banánnal nagyon nem lősz mellé.

(#73924) HussarF válasza FIREBLADE78 (#73917) üzenetére

Elértem itt is eredményeket, de amikor folyton ilyen dolgokkal kell küzdeni, hogy pl:
30 kg-ig vannak kézisúlyzók és azokból is 20-30 kg között 2,5 kilónként van, ami akkor 5 pár súlyzót jelent. Ebből az 5 párból átlagban 3 mnidig össze volt törve mert ledobták és szart volt és nem bírta. Átlagosan két hónap alatt javítottak meg egy párt, amit utána 2 hét alatt újra összetörtek a dobálós faszfejek. Egyszer pont ott voltam, amikor az egyik TEK-es idióta összetörte, aztán meg csak les, hogy hát ennek ki kéne ezt bírnia nem? Ja bazmeg, 10-edjére töröd össze, de nem tűnik fel, hogy nem bírja ki, bazdmeg?
Ezért ha egykezes súlyt akartam használni, mindig az összeszerelhetőt kellett használni. Egy csomó idő volt összevadászni hozzá a súlyokat plusz összerakni. Az edzés jó része azzal ment el, hogy azzal a szarral legóztam. Plusz a szorító se ment rá rendesen, ha nem jól találtad el a párosítást és akkor lötyögött össze-vissza.

Akkor van egy csomó lapsúlyos gép, azokon meg egy csomó súly össze van törve, ami ugye azt jelenti, hogy akkor oda nem is tudod bedugni a reteszt, mert a törött súly ugye megakad.

Lábtoló egy olyan idióta fasz gép ott, hogy az is lapsúlyokkal van alapból egy rakás áttételen át. Na mondanom sem kell ,hogy annyi súrlódás, meg disszipáció van azokon a szarokon, hogy nem is hasonlít az ottani nyomás egy rendes lábtolóra (aki azt mnodja, hogy tök8 mert a súrlódási erő lenyomása is ugyanoylan erőkifejtés, az tuti nem edzett még ilyen szaron és nem tudja miről beszél).

Akkor az a kurva terem 8kor nyit hétköznap, déltől 2-ig ebédszünet, utána még fél 9ig nyitva. Szombaton egyszerűen zárva. Vasárnap délután 4től este 8ig nagy kegyesen kinyitnak.

Mondtam, hogy nem akarom sorolni, csak felbasztad az agyam :)) És ez csak néhány dolog, arról a szar teremről, van még tovább is. Na mindegy is, eddz egy ilyen teremben, nincs kifogás :)

(#73920) Dicker
A clenbuterol az a spiropent nem? Eredetileg asztma-gyógyszer vagy mi

[ Szerkesztve ]

(#73925) Cassidey válasza szuszinho (#73922) üzenetére


Cassidey
senior tag

Ha van pár óra a kettő között a helyedben normál étkezést ennék, csak tápanyagdúsabb verziót, hogy ne legyen nagy mennyiség, ami túlságosan elnyom. Szóval fehérje+ch+zsír. Azt te tudod, mi az amivel neked ez összejön.

(#73926) szuszinho válasza -Mike- (#73923) üzenetére


szuszinho
őstag

Akkor, ha teszek a fehérje turmixba 1-2 banánt, az elég?

Olyan másfél óra van a kettő között.

[ Szerkesztve ]

(#73927) Ijk válasza Dani82 (#73919) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ja, én mondjuk edzeni szeretek inkább. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#73928) kexksz válasza szuszinho (#73922) üzenetére


kexksz
addikt

Mennyi idő van a kettő között?

Ha nem érzed magad éhesnek én akkor nem raknék be teljes étkezést a kettő közé mert teli gyomorral futni elég kellemetlen. Meg az se tiszta nekem, hogy miért futsz, mert ha szálkásítani akarsz akkor én a banánt elkerülném.

[ Szerkesztve ]

(#73929) korcsillio


korcsillio
őstag

(#73930) Cassidey válasza szuszinho (#73926) üzenetére


Cassidey
senior tag

Az nem sok, akkor hasonlókban gondolkozz igen.

(#73931) korcsillio válasza wertigo1984 (#73908) üzenetére


korcsillio
őstag

;)

(#73932) FIREBLADE78 válasza korcsillio (#73931) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Itt mindenki naturàl. Nem tudtad?😇

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#73933) -Mike- válasza FIREBLADE78 (#73932) üzenetére


-Mike-
addikt

(#73934) Tyer


Tyer
őstag

Hú emberek!
Vettem egy kupont,gondoltam biztos nincs vendég, uj terem, stb... Tegnap elmentem, látom, első alkalom ingyenes... Azt a tömeget... Ilyet én még nem láttam. De legalább ócsón nem férek hozzá a gépekhez:D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#73935) wertigo1984 válasza korcsillio (#73931) üzenetére


wertigo1984
őstag

Csabito ajanlat. :K ;]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#73936) Ijk


Ijk
nagyúr

Na ki szokott egy héten leedzeni minden izomcsoportot kétszer? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#73937) Casanova* válasza Ijk (#73936) üzenetére


Casanova*
veterán

anno én próbáltam. nagyon nem jött be. lesérültem,mindenem fájt és nem fejlődtem semmit. egy izomcsoportot egyszer edzem,de azt rendesen megcsinálom. így jobban fejlődök.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#73938) Ijk válasza Casanova* (#73937) üzenetére


Ijk
nagyúr

Pár hónapja volt egy nagy vita ezzel kapcsolatban, kíváncsi vagyok ki csinálja rendszeresen és mennyire lett izmos tőle. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#73939) Woodslave válasza Ijk (#73938) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én. Bár csak az egyik állítás igaz ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#73940) Casanova* válasza Ijk (#73938) üzenetére


Casanova*
veterán

leszoktam a nagy súlyokról, 5-8 ismétlésekről. könyököm,vállam nem igazán bírja. kisebb súlyokkal edzek 10-15 ismétléseket csinálok. így nagyon elfáradnak az izmaim,sokkal jobban bedurranok,megdolgozom az izmot. másnaptól nagyobb izomlázaim vannak. profik csak a videó kedvéért edzenek nagy súllyal. egyébként ők is kisebb súllyal edzenek,szabályosan 10-15 ismétlésekkel.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#73941) Ijk válasza Casanova* (#73940) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jó, de ezt nem kérdeztem. ;]
Nálam van egy 30-40 ismétlés verkeringes javító, aztán 16-12-8

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#73942) HussarF válasza Ijk (#73936) üzenetére

Én. Január eleje óta. De csak a hátat és a vállat duplázom. A mellet lehet még értelme 2x, de én esetemben inkább a többit kell felhozni hozzá így az marad 1x.

[ Szerkesztve ]

(#73943) Zola007 válasza Ijk (#73941) üzenetére


Zola007
veterán

ugyanez, 16-12-8, ha úgy érzem nem gáz, akkor belenyomok valami 4-5 ismétléses súlyba is, ami tulajdonképpen 7-8 ismétléses, csak a végére már annyira ki vagyok, hogy csak 4-5 megy bele.
Egyébként ez a 16-12-8 frissen, egyenkén inkább ilyen 18, 15 és 10-12 ismétléses súlynak felel meg.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#73944) syl5 válasza Ijk (#73936) üzenetére


syl5
őstag

Én gyorsan elvetettem a hülyeséget, megfogadtam a tanácsot, hetente mindent egyszer edzek, és növök. :DDD :C

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#73945) Zola007 válasza syl5 (#73944) üzenetére


Zola007
veterán

nem hülyeség, csak nem izolációs gyakorlatokra való
Tipikus erőemelő edzéstervben (madcow, texas stb) 2 - 3x edzenek egy héten erőgyakoratokat, vagy 1 nehéz 1 könnyű nap

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#73946) HussarF válasza Zola007 (#73945) üzenetére

Sokféleképp megvalósítható. Én egy "fő" és egy "mellék" napra osztom a heti 2x edzetteket. Az első alkalommal jó durván leedzem, a második alkalommal meg egy fokkal kevésbé durván, de akkor is rendesen terhelem. Így nem hétnaponta kap ingert, de nem is készítem ki magam annyira. Nem az izomcsoport az, ami nem bírna heti 2 durva edzést, hanem az idegrendszerem.

[ Szerkesztve ]

(#73947) Zola007 válasza HussarF (#73946) üzenetére


Zola007
veterán

Magyarul úgy 1 nehéz, 1 könnyű nap
Gondolom azért neke is főleg komplexebb gyakorlatokból áll az edzés

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#73948) Ijk válasza Zola007 (#73945) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem a testépítő edzés százszor jobban leterheli az idegrendszert mint az erőemelő.
Képtelenségnek tartom a heti 7-8 testépítő edzést naturálban.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#73949) Zola007 válasza Ijk (#73948) üzenetére


Zola007
veterán

:U Éppen ezért írtam , hogy "nem hülyeség, csak nem izolációs gyakorlatokra való"
Testépítő edzés meg ugye ezekre épít
Viszont ha kevés izolációs gyakorlatot alkalmazol, akkor más edzésen 1-1 gyakorlat 4-5 sorozattal mehet pluszba, ha már be van melegedve az izom.
Pl. mell-tricepszém 1 gyakorlat vállra
mell-váll-nál 1 gyakorlat tricepszre
hát-bicepsznél 1 gyakorlat vállra
ha valaki külön vállazik, akkor 1-2gyakorlat bicepszre vagy hátra

A teljes 3-4 edzés bontás sima számtani megduplázásának én se látom értelmét.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#73950) FollowTheORI válasza Zola007 (#73943) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én a multkor olvastam erről valami cikkben hogy pont ezért érdemes néha váltogatni és visszafelé csinálni vagy külön napokon bizonyos testrészeket.

Pl Lábnap... ugye pl lenyomsz egy guggolás/lábtoló/feszítő/hajlító gyakorlatsort, aztán a vádlira állő/ülő... csak épp mire ide jutsz a vádlit már nincs energiád megdolgozni, ezért lehet épp a vádlid elmaradott (sokak problémája ez, lehet pont ezért)
Ezért vagy azt csinálod hogy máskor előbb a vádlit edzed le és utána kezded a guggolást...stb vagy feszítő/hajlítót és így mindig rotálod mivel kezded.

Vagy abszolút kiteszed másik napra a vádlit.

Nyilván ez minden testrészre igaz.

Én most ezt fogom egy ideig kipróbálni, szóval nem 2x edzem egy héten ugyanazt, de vannak részek amiket szétválasztok, amit eddig egy napon edzettem.
Így aztán lehet hogy 3 helyett 6 edzésnap lesz, de fele annyi programmal. Így azis lehet nem 1,5 óra lesz egy edzés hanem csak pl 45 perc. :)

De majd kiderül beválik e... most épp beteg vagyok egy ideje valami masszív szarral. Szóval előbb még visszaszoktató alapozás is kell majd... :(

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.