Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#167157) Apollyon válasza benfolds (#167156) üzenetére


Apollyon
Korrektor

öööö... lol...
Én sosem voltam túlsúlyos, de nem mondanám azt, hogy az ilyesmi, mármint diétán élni és betartani egyszerű lenne.
Mert leírni meg megfőzni valóban egyszerű. Csak amikor évek után váltasz egy ilyen életmódra, hogy akkor most betartod, és nem eszel meg egy kocka csokit sem, meg egy szelet pizzát, hanem ugyanazt az "íztelen" diétás kaját kell enni nap mint nap. Plusz ráadásul az érzés, hogy már rohadt éhes vagyok, de még egy órát kell várni a következő étkezéshez, és azzal sem fogok jóllakni.

Közben körülötted meg mindenki kétpofára zabálja a csokipudingot habtortával és hamburgerrel és egy jó guszta szénsavas gyümölcsös üdítővel gurítja le.

Na ez marhára nem egyszerű, mert a kapitalizmus nem arra nevelt, hogy a kaját is tudatosan fogyaszd, és akkor most erről át kell állni az agynak valami totál másra.

Azt nem mondom, hogy nem lehet, mert én is "simán" megcsináltam. De nem volt azért olyan egyszerű...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.