Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159801) bigmasterg válasza vendingo (#159769) üzenetére


bigmasterg
addikt

Nekem most ilyen myproteines van.
"Ingredients
Crunchy: Peanuts (100%) (Whole skin on)."
Na ennek tényleg full natúr mogyoró ize van. Kicsit szokni kellett elsőre, de már ízlik.

Pontosabban igy vettem múltkor, valamelyik nagyobb akciókor. 20 ezer ft alatt volt így pakkban 5kg fehérje, 1kg mogyi és a fém shaker).

(#159802) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#159799) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Kalman Szalak igy gugli nélkül. De ő már gyerekként usás volt

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#159803) medica válasza Woodslave (#159802) üzenetére


medica
senior tag

Szkalak

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#159804) vendingo válasza bigmasterg (#159801) üzenetére


vendingo
veterán

Ez már jó beltartalmilag, csak a boltokban kapható gagyi. Mondjuk ennyi pénzből 3 kilót készítek magamnak :D

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#159805) Hansomester válasza aelod (#159775) üzenetére


Hansomester
tag

Ezt tudja az AAKG? :)

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#159806) aelod válasza Hansomester (#159805) üzenetére


aelod
veterán

Ezt is. Eddig nagyon bejött a cucc :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#159807) Jim-X


Jim-X
őstag

Sziasztok!

Lattatok a Belat az olympian? Neki gyarilag ennyire fent tapad a jobb bicepsze, vagy elszakadt? :F :Y

A játék az nem játék!

(#159808) BÁ Nutrition válasza Jim-X (#159807) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mind a ket karjan kb ugyanolyan szal valszeg gyari, foleg ha megnezed h a combja is picit olyan.
amugy sok videot nem lattam rola, mert ha jol lattam nem kerult kihivasra

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#159809) Jim-X válasza BÁ Nutrition (#159808) üzenetére


Jim-X
őstag

Igen azt latom, hogy alapbol elegge rovid a bicepsze, de a jobboldali nekem akkor is furcsa volt...

A f@szbukon azt irtak a 4. kihivasban volt benne...de a hivatalos oldalon en egyikben sem lattam...

A játék az nem játék!

(#159810) HussarF válasza Woodslave (#159796) üzenetére

De Béla se számít akkor, mert ő "csak" a 212 fontosok között indul ;]

[ Szerkesztve ]

(#159811) aelod válasza HussarF (#159810) üzenetére


aelod
veterán

Jenőnek nem. Írt egy posztot, hogy ez mennyire nagy eredmény stb. megvédve Kökényt. Előtte meg köpködte videóban...
Egy degenerált ez a Jenő...

Béla ha nem lett volna benne egy kihívásban sem akkor mégis, hogy pontozták? Imádom az ilyen Facebookon végzett IFBB Pro önjelölt bírókat.
Bicója nagyon röviden tapad és sérült is volt a Bélának.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#159812) BÁ Nutrition válasza aelod (#159811) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

van erre is teoria, asszem kb 20an voltak es 15helyig pontoznak ha minden igaz.
felallitottak oket az elejen bevonulaskor, ott volt par poz es az alapjan csinaltak a kihivasokat.
az eddig latott kulfoldi oldalak alapjan a prejudging alkalmaval 4 kihivas volt, ebben a Bela nem szerepelt +volt egy otodik ahol az elso 3at vetettek ossze.
de mivel nem talaltam meg olyan videot ahol az elso pillanattol az utolsoig vegigmutattak volna ez csak szerintem volt igy. ami leginkabb talalgatas
Toldi Zsuzsinak is hasonlo volt anno, talan annyi kulonbseggel h ott a kedzo nagy "szemle" utan lekuldtek az osszes csajt es csak a mondjuk 15ot hivtak vissza osszevetesre (vagy valami hasonlo)
valszeg a versenyzest is ezert hagyta abba mert mivel nem volt ismert a neve kint annyit nem ert neki a felkeszules(milliok, plusz rengeteg edzes, odafigyeles stb) hogy fel percet se foglalkozzanak vele

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#159813) gyuri860213 válasza aelod (#159775) üzenetére


gyuri860213
tag

Nem xar :D De felmerül a kérdés hogy miért tartasz egy ilyen alacsony tzs formát még verseny után is ha fejlődni akarsz? Nem mondom hogy tömegelj mert nálam is megbukott a tézis 75kg->91kg "marha nagy izomtömeget felszedek... ja nem, csak 95%-ban zsírt). De pl egy szintentartó + 300kcal (vagy makróra átváltva ha neked úgy könnyebb :D)és nem lenne zsírosodás. Csak mert barátnőmön tapasztalom hogy hosszú ideig kalória deficit + heti 4 edzés = mellékvese kimerülés, hosszútávon. Nyilván évek kérdése hogy ez bekövetkezzen, de te aki még versenyfelkészülést is csinálsz extrém módon terheled az endokrin rendszered.
Mi Most várhatunk hogy a írnak-e fel neki kortizolt (nem szeretnénk) vagy még pluszban a pajzsmirigy gyógyszerét is le kell rakni mert az is tovább terheli a mellékvesét.
Amúgy miket szedsz a csirke-rizs mellé?

(#159814) aelod válasza gyuri860213 (#159813) üzenetére


aelod
veterán

Mert itt válik el a bro science attól amit versenyszerű testépítésnek hívnak. Nézd meg a 2019es INBA Grand Prix magyar bajnokát, hogy nézett ki a verseny után már a 2. héten...
Következetesség, fokozatosság, türelem. Ennyit kell tudni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#159815) gyuri860213 válasza aelod (#159814) üzenetére


gyuri860213
tag

"Következetesség, fokozatosság, türelem. Ennyit kell tudni"
Oké, de ez nem igazán válasz a kérdésemre :) miszerint miért tartod még mindig ezt a száraz formát? Folytathatjuk privátban is ha ott jobb neked. Nem kötekedés csak érdekel, lenyűgöző amit csinálsz és kíváncsi vagyok.

(#159816) aelod válasza gyuri860213 (#159815) üzenetére


aelod
veterán

Én sem fellengzős válasznak szántam vagy ilyesmi. És köszi az elismerést!
Egyrészt tavaly ilyenkor már bőven 400g chn voltam. Felfújt már nagyon és egészen 550g-ig felmentem alacsony zsírbevitel mellett (kb 30-50g). Napi szinten fél kiló rizs és 360g zab számokban kifejezve. Voltak bőven csaló kaják is főleg fánk formajában (imádom). Viszont azt vettem észre, hogy jelentős izomtömeg nem jött fel rám. 2 kilóval voltam nehezebb a színpadon mint az elmúlt évben viszont a forma szar volt, vizes voltam. (Máshogy csinálom majd a töltést és a vízhajtást is legközelebb)
Most emelt zsíron vagyok egy alcsonyabb ch bevitellel. Az erő jön szépen, a forma viszonylag száraz maradt. Egy alacsonyabb tzs-ról indított versenydiéta nem húzódik el 20 hétre mint másnak és nem annyira megterhelő/drasztikus. Naturálon nem fogsz tudni több izmot felrakni akár mennyire is elszállsz a kajával off szezonban. Ez bs. Ha nem látszik viszonylag egy kockás has ott baj van. Aki meg 4-5 kilót felpakol magára az nekem gyanús de ez az egyéni véleményem csak.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#159817) Shummo


Shummo
aktív tag

Sziasztok. Leszakadt a térd porcom széléből egy darab, amit 5 hónapja varrtak vissza. Azóta letudtam a kiírt gyógytornát, fokozatos pedig kezdhetem terhelgetni is. Séta /bicikli már hibátlan, de lépcsőzés még kellemetlen, futást meg még nem is mertem megpróbálni.
Nyilván a térdem a mindennapi lépcsőzést is megszenvedi ( még sok izmot kell visszafejleszteni).

Aki esetleg már többet is kipróbált, tudna nekem ajánlani valamilyen ízületvédőt vagy más étrendkiegészítőt, ami segíthet a térdporcom/ízületem illetve ezekkel összefüggő dolgok felépülésében?

Csodát nem várok tőlük, de ha csak egy kicsit is segít, akkor szeretném ha biztosabb, eredményesebb lenne a felépülés.

előre is köszönöm az építő hozzászólásokat.

(#159818) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

nem a legjobb mindoseg de tenyleg benne volt a negyedik kihivasban
[link]

amugy a Brandon tenyleg elegge faszanyosan tolta, meg a Hadi Chopan is siman top 3-4 lesz ahogy neztem

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#159819) BÁ Nutrition válasza BÁ Nutrition (#159818) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#159820) gyuri860213 válasza aelod (#159816) üzenetére


gyuri860213
tag

Nem vettem annak :)
Nekem a parám veled kapcsolatban az volt mikor megláttalak hogy kokszolsz akarom mondani ;] túl diétázod magad. Mármint túl hosszan tartod ezt a száraz formát, ezzel kimeríted a szervezeted. Mert lássuk be hosszú időn keresztül deficitben lenni és mellette keményen edzeni nem kifizetődő. De a válaszod alapján úgy látszik tudod mit csinálsz. Már tőlem is kérdezte a terem koxelosztó edzője hogy mikor kezdek tömegelni,mondtam neki hogy idén max egy nagyon lightos kalóriatöbblet lesz, TDEE + 100-200kcal, tök felesleges ennyi tömeget felpakolni hogy aztán 16 hétig diétázzak.
Én most egy ilyenbe invesztáltam be, hátha hoz egy kis pluszt ősztől. A sok kaja + nagy intenzitás nem hozott akkora áttörést.
https://suppversity.blogspot.com/2015/11/ashwagandha-boosts-size-strength.html
Több kutatás is van vele kapcsolatban és elvileg nem humbuk. gybeamnél van kivonat, 500mg.

(#159821) aelod válasza gyuri860213 (#159820) üzenetére


aelod
veterán

Akkor nem jött be a metformin sem?;]
A makróim alapján és a heti 1 kiló súlygyarapodás az elmúlt 2 hétben nem azt mutatják, hogy deficitben lennék :N

Milyen meglepő hisz h a toszba' ponzozták volna le ha egy kihívásban sem lett volna benne?!:W :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#159822) BÁ Nutrition válasza aelod (#159821) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

elobb is irtam mar

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#159823) benfolds


benfolds
őstag

két és fél hónapja kezdtem el rögtön hármas bontásban kondizni. minden másnap edzek kb 1 óra 40 percet. ha a kondis pihenőnapokon végzett biciklizés egy kicsit húzósabbra sikeredik, akkor utána be szoktam iktatni egy plusz pihenőnapot. az erővel meg vagyok elégedve, a "designnal" sokkal kevésbé. annyira nem vagyok rágörcsölve a dologra, lassan, de haladok, viszont ha jobban is lehetne csinálni, akkor miért ne? tehát azzal kapcsolatban lennék kíváncsi véleményekre, hogy érdemes lenne-e inkább minden alkalommal teljes testes edzést végeznem, jobban fejlődnék-e ugyanakkora, esetleg picit több munkabefektetéssel? esetleg heti egy edzéssel. :) :DDD :DDD ha igen, akkor hogy nézne ki egy teljes testes edzés? minden izomcsoportra egy gyakorlat, mondjuk 6x12?

(#159824) benfolds válasza Shummo (#159817) üzenetére


benfolds
őstag

a lidliben most akciós valamelyik innopharm / jutavit / stb. nem tudom melyik, 1800 ft 60 db. én folyamatosan szedem ezeket, mindig azt, amelyik a legolcsóbban jön ki egységnyi hatóanyagra számolva. ennél most nem jobb árban egyik sem, amennyire én tudom. emellett próbálkozhatsz zselatinnal is, kristályos formában 2000 párszáz ft fél kiló gyógynövényboltokban. de ahogy mondtad, csodát nem kell várni tőlük. nekem a derekam és a csípőm fáj alapból, plusz most még a vállamat is elcsesztem. hol jobb, hol rosszabb, a csípőm most tűrhető, de nem igazán találtam összefüggést a fájdalom mértéke és a beszedett cuccok fajtája között, volt, hogy a zselatin először nagyon bejött, aztán érdekes módon egy hónap után "elmúlt" a hatás. ettől függetlenül szerintem mindenképpen érdemes próbálkoznod. ja, meg csirkebőr, porc, csülök stb., ezek is jók lehetnek esetleg a kollagén miatt.

(#159825) mayday00 válasza benfolds (#159824) üzenetére


mayday00
őstag

Amúgy még mindig legjobb ,,ízületre", derékra, stb..Ha a reggeli zabot stb, lecseréled szalonnára, tepertőre, mangalicazsírra stb.. Nem kell semmi tabletta. Én már kb 1 éve ezt tettem. Minden ízületi nyavalyám elmúlt. :K Teljesen olajozottan működök mindenhol, hála a jó zsírnak. :K

Sajnos aki zsírmentes életet él, rengeteg keményítőt eszik, sok rizst pl, az ne csodálkozzon, hogy idővel mindene ,,fájni fog". gyulladást okoz a szervezetben mindenhol a sok keményítő, Ch. De aki nem hiszi próbálja ki. Reggelire nem 100 gramm zab kell, hanem 100 gramm szalonna. Kenyér nélkül természetesen. Max kis paprikával, paradicsommal. De ..liszt" ne legyen a zsír mellett. Fél, egy év és csodálkozni fog az ember hogy milyen jól rendbe jött a fránya derék, stb... :K

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#159826) IzI


IzI
senior tag

Sziasztok!

Lesz valami hátrányom,ha jázmin,basmati és barna rizs helyette mondjuk sima riceland "A" minőségü rizs fogyasztok? Barna és jázmin rizs izre nem jön be,basmati meg drága ami tasakos.

(#159827) patex1983 válasza mayday00 (#159825) üzenetére


patex1983
őstag

Ha éhgyomorra ennyi zsírt ennék minden nélkül, akkor nálam egyetlen hatás lenne, hogy f..nék egész nap.... :D

X

(#159828) gyuri860213 válasza benfolds (#159823) üzenetére


gyuri860213
tag

Kérdezd meg a többiket hogy IR-rel mennyire produktív a súlyzós edzés?! Mármint hasznos abból a szempontból hogy a kigyógyulj belőle de túl nagy izomtömeget ezzel a "betegséggel" nem tudsz felszedni. Zola is végig ment ezen. Neked most arra kéne törekedni hogy az IR-ből kigyógyulj, addig a túl nagy aktivitás csak hátráltat és ront a helyzeten.

(#159829) rwin5


rwin5
őstag

Pistának miért "Steve Rivers" a neve instán? Megváltoztatta a nevét?

(#159830) aelod válasza rwin5 (#159829) üzenetére


aelod
veterán

Ezer éve ez a neve az USA-ban ezzel a névvel nyújzotta be az állampolgársági kerelmet.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#159831) rwin5 válasza aelod (#159830) üzenetére


rwin5
őstag

:D egy ideje nem követem, nekem új volt

off: jó fura lett az új ph

(#159832) Angel2014 válasza tibcsi0407 (#159791) üzenetére


Angel2014
addikt

Én ezt megcáfolom...rossz példa és senkit nem akarok megbántani de vannak olyan afrikai képek vagy 1945 auschwitz -i képek a lágerből a lefogyott emberekről és egyiknek sincs ilyen eres teste ,pedig elhiheted rajtuk meghatározni sem lehet a testzsír százalékot.

Kell ide más is mint alacsony tzs , edzés genetika, stb stb..nézd meg berecki krisztián karját tiszta eres, de ha megnézed az embert most nagyon magas a tzs százaléka is.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#159833) aelod


aelod
veterán

LoL

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#159834) MATEO6600 válasza mayday00 (#159825) üzenetére


MATEO6600
őstag

Én így csinálom 1 éve, és semmit nem javultak az ízületi problémáim. Na? Akkor hogy is van ez?

(#159835) marked one94 válasza MATEO6600 (#159834) üzenetére


marked one94
őstag

Biztos nem megfelelő szalonnát eszel :D

You'll Never Walk Alone

(#159836) HussarF

Brandon Curry az új Mr. O.

Ízlelgessétek azért, hogy egy magyar cégnek (nyilván már elég nemzetközi) van egy Mr. O. nyertese... :R

[ Szerkesztve ]

(#159837) aelod válasza HussarF (#159836) üzenetére


aelod
veterán

Várható volt. Én is őt hoztam volna ki győztesnek. Hadi es William között nagyon kevés volt. Dexter még mindig ott van, elképesztő.
Ilyenkor kicsit jól esik, hogy tudtam beszélni Brandonnal a nyáron a muscle beachen sok sikert kívánva nekiaz O-ra. :B

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#159838) tibcsi0407 válasza Angel2014 (#159832) üzenetére


tibcsi0407
félisten

LOL
Az egy fasza cáfolat 😂😂

https://utdetailing.hu/

(#159839) aelod


aelod
veterán

Nem fasza csak olyan csepeli :DDD :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#159840) Woodslave válasza aelod (#159837) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja és lássuk be elég nagy szám hogy évente itt van ezen a rendezvényen úgy hogy kb 5 hét van a mr o-ig. Nekem is van képem vele még tavalyról :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#159841) HussarF válasza aelod (#159839) üzenetére

Ja, nekem is felértékelődik a tavalyi közös instás képem vele :D Még arra is vette a fáradságot, hogy visszalike-olja, mikor taggeltem :D Írtam is a kép alá egy gratulációt neki.

(#159842) aelod válasza HussarF (#159841) üzenetére


aelod
veterán

Az igen!:C

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#159843) BÁ Nutrition válasza aelod (#159830) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem Steve Namat volt?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#159844) S e t h


S e t h
nagyúr

Ramy miért nem indult idén?
Nem kvalifikálta magát, sérülés vagy egyéb más ok?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#159845) johniee válasza BÁ Nutrition (#159843) üzenetére


johniee
senior tag

Jah, angolosította magát.
A felesége neve Rivers

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#159846) aelod válasza S e t h (#159844) üzenetére


aelod
veterán

Sérült volt a válla és nem is kvalifikált.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#159847) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Jo bena ez az uj ph :(

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#159848) rwin5


rwin5
őstag

Itt lesznek elvileg akciók (megtévesztők a %-os marketingek, de tény hogy olcsóbbak)

Bá' - szerintem jobb volt a régi

Pisztáciavajat vennék, de az egyelőre nem volt akcióban

[link]

(#159849) @tco@ válasza Shummo (#159817) üzenetére


@tco@
aktív tag

Már ténylegolyan mintha jutalékot kapnék, de én mindig az Arthro Guardot szoktam javasolni...abból simán mehet napi 6-8 ha baj van. Amúgy valószínűleg a meniscus szakadásod volt, nem porc, de ez most lényegtelen. Pár hónap alatt rendbe tud jönni, kitartás :)

(#159850) Macka válasza HussarF (#159836) üzenetére


Macka
veterán

Lesz kivel reklámozni a Scitec BCAA-t. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.