Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159201) Ļantos válasza vendingo (#159198) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Kifulladásig amíg bírod, kardiószerűen csinálva. Súlyzós edzéseket szigorúan szünetek nélkül, nem ellógva.

Állóképességre napi 2x is mehet de nincs olyan hogy "közepes", bassz oda neki rendesen. Fekvőtámasz, négyütemű, futás, közbe lenyomsz párat majd megint futás, ezek az alap dolgok ha az állóképességed akarod növelni. Ha érzed, hogy jobban megy, tegyél bele lépcsőn futást, hegyre felfutást, mindig terheld jobban magad.

[ Szerkesztve ]

(#159202) vendingo válasza Ļantos (#159201) üzenetére


vendingo
veterán

Köszönöm a tanácsot, megfogadom. A futást már most is kidöglésig nyomom, mert a kitűzött cél még kicsit messze van, de napi 2 részletbe, reggel/este összejön, aztán remélem mihamarabb összejön 1 szuszra. A többi gyakorlatot is erőltetem, ha kell több részletben, kifulladásig. Az elhatározás megvan.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#159203) Angel2014 válasza vendingo (#159200) üzenetére


Angel2014
addikt

Nem is kell kezdj el magas pulzuszámon 150-160 kardiózni ami állóképességet fejleszt..ezt számold az életkorodnak megfeleően. De ne állj meg..inkább legyen kevesebb az idő amit növelsz majd később de ne állj meg.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#159204) bigmasterg válasza vendingo (#159202) üzenetére


bigmasterg
addikt

Futók például télen/off szezonban alacsonyabb (aerob) pulzuson szoktak alapozni, aztán ha közelegnek a versenyek tavasszal, akkor kezdenek el nagyobb pulzuson dolgozni és sebességet növelni.

(#159205) Angel2014


Angel2014
addikt

Nem tudom látjátok e Facén a csoportban elkezdődött az előtte utána sorozatok,hát vannak érdekes képek.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#159206) HussarF válasza Angel2014 (#159205) üzenetére

Te nem dobtál be egy sorozatot magadról vagy egy gyerekkori ismerősödről?

(#159207) kicsiogre válasza @tco@ (#159194) üzenetére


kicsiogre
tag

Hidrolizált kollagén peptidek 7000 mg
Glükózamin-szulfát 800 mg
Kondroitin 150 mg
MSM (metil-szulfonil metán) 800 mg
C Vitamin 500 mg
B1 Vitamin 5 mg
B2 Vitamin 3 mg
B6 Vitamin 5 mg
B9 Vitamin 400 mcg
E Vitamin 25 mg
D3 Vitamin 30 mcg
Articular Drink egy adagja , 2 adagot iszok énis ha megnézed jóval több a hatoanyag mint az Arthro Guardban. Nem akarlak rábeszélni azt szedsz amit te akarsz :) vagy van a tabletás :https://gymbeam.hu/arthro-plus-izuletvedo-120-kapsz-gymbeam.html napi adag -Glükózamin-szulfát 1200 mg
abból glükózamin 780 mg
Kondroitin-szulfát 800 mg
Metylsulfonylmetán (MSM) 400 mg
Aszkorbinsav 16 mg

[ Szerkesztve ]

(#159208) marked one94


marked one94
őstag

Na kezd jönni az erő szépen 5 hét a CSB-ig meglátjuk mit sikerül kihozni magamból [link]

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#159209) kk831228 válasza HussarF (#159206) üzenetére


kk831228
addikt

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#159210) Angel2014 válasza HussarF (#159206) üzenetére


Angel2014
addikt

;]

[link]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#159211) kicsiogre válasza Angel2014 (#159210) üzenetére


kicsiogre
tag

Friss mostani kép van ?

[ Szerkesztve ]

(#159212) kk831228 válasza kicsiogre (#159211) üzenetére


kk831228
addikt

Csak a ruha változik... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#159213) Angel2014 válasza kicsiogre (#159211) üzenetére


Angel2014
addikt

Tulajdonképp az utolsó is frissnek mondható. Pár hónapos

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#159214) Ļantos válasza marked one94 (#159208) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Van még benned bőven, szinte ugrálsz azzal a nyakadba 💪🏼

(#159215) benfolds válasza marked one94 (#159197) üzenetére


benfolds
őstag

én banánt szoktam 1-1 falatot. lehet nem olyan jó, mint a többi, amit mondtatok, de valahogy azt kívánja a szervezetem. :D
kihagytam két napot, a vállam egész jó lett. a derekam meg a csípőm viszont továbbra is oltári szar. már csak nagyon kicsit kell romlania, hogy azt mondjam, ennyi volt. ülök a gép előtt és fészkalódok egyfolytában, mert még így is fáj a csípőm. vigyázzatok magatokra!

[ Szerkesztve ]

(#159216) @tco@ válasza kicsiogre (#159207) üzenetére


@tco@
aktív tag

Ma lesz némi időm, ránézek újra, nem vagyok semmi jó ellen :)

(#159217) Soulfly842 válasza HussarF (#159178) üzenetére


Soulfly842
addikt

Köszönöm így utólag is a válaszodat. Próbálom emészteni :D Engednem kell ezek szerint egy kicsi az asszonypajtás nyomásának! :)

(#159218) patex1983 válasza benfolds (#159215) üzenetére


patex1983
őstag

Edzés közben hogy bírsz enni? Belőlem tuti úgy ahogy van, vissza is jönne....

X

(#159219) Apollyon válasza patex1983 (#159218) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Dettó...
Sőt van, hogy edzés után is csak egy órával tudok enni.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#159220) @tco@


@tco@
aktív tag

Edzés (főleg súlyzós) közben ti miből isztok? Szeretnék átállni kulacsra, de 2.2 literes "jug" nekem felesleges (1 edzésen kb 0.8-1.2 litert iszok), 1 liter körül nincsenek jók, a legjobb még ez a decathlonos, legrosszabb esetben újratöltöm. Jelenleg hetente cserélek 1.5 literes palackot, minden héten kidobok egyet...melóban ugyanez, irodai munka, asztalon tartom.

(#159221) aelod válasza patex1983 (#159218) üzenetére


aelod
veterán

Zero intenzitásnál egy tál pörköltet is falatozhatna...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#159222) vendingo válasza @tco@ (#159220) üzenetére


vendingo
veterán

Ez a kulacs nagyon jól bírja, masszív, tartós, nincsen mellékíze. Kényelmes a szállítása is a fogantyú miatt.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#159223) patex1983 válasza Apollyon (#159219) üzenetére


patex1983
őstag

Na látod, én pl. edzés után szinte azonnal eszek... Muszáj, mert kb. az éhenhalás szélén vagyok sokszor :D
Mindig viszek magammal valami jó kis zabos-kakaós kekszet, vagy banánt, azt leküldöm egy adag fehérje turmix-szal. Ez elég addig, míg hazaérek, aztán eszek normális kaját.

X

(#159224) Apollyon válasza patex1983 (#159223) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nekem se mindig van ez, de én meg 2 perc alatt otthon vagyok teremből, szal még ürügyem se lenne ilyen cukros izékre. :D

Más: [link] Akárhogy is nézem ezt a rendőrös kaját, nem igazán van meg benne az elegendő fehérje...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#159225) aelod válasza Apollyon (#159224) üzenetére


aelod
veterán

Más: [link] Akárhogy is nézem ezt a rendőrös kaját, nem igazán van meg benne az elegendő fehérje...

Egyáltalán mi közünk nekünk ehhez? Mit keresnek ott magyar rendőrök?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#159226) patex1983 válasza Apollyon (#159224) üzenetére


patex1983
őstag

Én konkrétan kihasználom, hogy ilyenkor "lehet" cukros izé :D
Gyors ch-töltés pipa :D

[ Szerkesztve ]

X

(#159227) Apollyon válasza aelod (#159225) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez egy fricska óegygé részéről, hogy adófizetők pénzéből fizetteti az izraeliták fociedzését. Ahova egyébként magyarok nem mehetnek be nézőnek, nem mintha engem valaha érdekelt volna a foci. :D

Aztán volt kapcsolódó, hogy az 5,5 milliárd erre költött forintból rothadt szendót kaptak a rendezvényt egyébként nagy számban lévő rendőrök. Hát, a nem rothadt szendó sem sokkal jobb tápértékű. :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#159228) aelod válasza Apollyon (#159227) üzenetére


aelod
veterán

+1
Nem folytatom mert mindenhonnan letiltanak ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#159229) HussarF válasza aelod (#159228) üzenetére

Már így is vissza lettél minősítve veterán rangba ;]

(#159230) aelod válasza HussarF (#159229) üzenetére


aelod
veterán

7000 hsz veterán 6 év
Most néztem. Baszki :Y

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#159231) Apollyon válasza aelod (#159230) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Megy az avatarodhoz. :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#159232) aelod


aelod
veterán

Bunnyék alkotnak megint.
Most én maradtam le vagy ez a rész masszív elírás:

Így Hadi Chopan nem tudja szorongatni Flex Wheelert és Brandon Curry-t, mert nem lesz ott a Mr. Olympián.

Néztem az O kvalifikáltak listáját. Flex Wheeler neve nem szerepelt sem openben sem 212-ben. :DDD :DDD

Siófokon is láttam a nyulat. Egy kinyúlt, agyonmosott pólóban flangált hosszú gatyában mint egy igazi csöves...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#159233) patex1983 válasza aelod (#159232) üzenetére


patex1983
őstag

A múltkor a szőrtelenítésről volt kint egy cikk az oldalukon....
Gáz.

X

(#159234) Apollyon válasza aelod (#159232) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Elképesztő, hogy még mindig megélnek ebből a fos oldalból. :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#159235) benfolds válasza Apollyon (#159219) üzenetére


benfolds
őstag

persze, alapból én sem tudok enni közben, de van olyan néha, ha fogy az energiám, éhes vagyok, akkor egy falat banánt elbírok. de biztos vannak jobb megoldások.
meg hát én ugye kezdő vagyok, elég gyorsan fejlődök :D és néha elfelejtem lekövetni súlyokkal, aztán edzés végén veszem észre, hogy nem vagyok eléggé elfáradva, úgy meg könnyű néha eszegetni valamit. :B eleinte annyira kész voltam, hogy egy óra múlva tudtam csak kajára nézni. szóval most, hogy mondjátok, ráébredtem egy kis edzés porblémára. :B

[ Szerkesztve ]

(#159236) aelod


aelod
veterán

Nyári forma mindenkinek kész lett? Verseny után most nem zabáltam fel a fél világot csak egy hétig 😂. Bele kellett férni az öltönygúnyába.

BTW itt is szeretném megköszönni a támogatást mindenkinek, szuperek vagytok, szép gesztus tőletek. Igyekszem végre rendes eredményekre váltani.

Ez meg itt egy láb múlt hétvégéről az izmos strandról:

Innen indul a tömegelés.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#159237) benfolds válasza aelod (#159236) üzenetére


benfolds
őstag

:Y szar belegondolni, hogy nekem harmad ilyen sem lesz soha. te sportolsz még valamit a gyúrás mellett? nyilván úgy értem, hogy kiegészítésnek csinálsz.e valamit? mert pl. ezek a combok biciklinél elég előnyösek lennének. :DDD

(#159238) Soulfly842 válasza benfolds (#159237) üzenetére


Soulfly842
addikt

Elnézve a hozzá társuló kezeket, szerintem az ő háta felfogja a szeleket :D felülről a legtöbb kerékpáros szerintem nagyon gizda' :D

(#159239) vendingo


vendingo
veterán

Reggelente járok futni. Mikor kéne kajálnom? Előtte, aztán kis pihenő után go a pálya, vagy ébredés után összevakarom magam, egyből megyek futni, utána zaba? Esetleg egyek valami jelképeset előtte (banán+müzliszelet), aztán futás utána zaba?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#159240) Speeedfire válasza vendingo (#159239) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Banánt szokták mondani, ha nincs sok idő. Mert 20-30 perc alatt kiürül a gyomrodból.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#159241) vendingo válasza Speeedfire (#159240) üzenetére


vendingo
veterán

Idő lenne, csak ébredés után jobban esik a futás, na meg akkor még nincs olyan meleg.
Ma csak egy kávét nyomtam indulás elött, éreztem is. Holnap betankolok banánból.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#159242) HussarF válasza aelod (#159236) üzenetére

Nekem meglett, úgy érzem. Majd dobok be képet :)

Egyéb:
Csernobil - Tények, okok, hiedelmek
Csak győzött a józan ész és meglovagolják a hype-ot, újranyomják a könyvet.

[ Szerkesztve ]

(#159243) benfolds válasza Soulfly842 (#159238) üzenetére


benfolds
őstag

true dat :))

(#159244) Speeedfire válasza vendingo (#159241) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Én amit tudok ajánlani az a bcaa. Bár itt sokan nem pártolják.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#159245) benfolds


benfolds
őstag

vélemény ezekről az egyensúlyozós erőgyakorlatokról? nekem elég szimpik. múltkor láttam olyat is, hogy egy szörfös csaj úgy edzett, hogy egy ilyen rendes gimnasztikai labdán állva emelgette a súlyt.

[ Szerkesztve ]

(#159246) vendingo válasza Speeedfire (#159244) üzenetére


vendingo
veterán

Nem nagyon szeretnék ilyen készítményekre költeni. Protein fusion 85 fehérjét szoktam fogyasztani néha futás után.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#159247) aelod válasza benfolds (#159237) üzenetére


aelod
veterán

Nem.
Nem vonz a versenybringázás.

(#159238) Soulfly842

A hátam szar :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#159248) Apollyon válasza benfolds (#159245) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Baromság. Próbálkoznak a "személyi edzők" ezekkel az újhullámos ökörségekkel, hogy kitűnjenek a tömegből. De egyébként zéró haszna van, hacsak nem szeretnél mindenképpen megsérülni.

Ha szeretnél izmosabb lenni, akkor eddz rendesen, rendes súlyokkal és gépekkel, nem pedig kislábujjhegyen állva. Ha meg mindenképp az egyensúlyoddal akarsz foglalkozni, akkor menj el jégkorcsolyázni.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#159249) aelod válasza vendingo (#159239) üzenetére


aelod
veterán

Mi a célod a futással?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#159250) Angel2014 válasza aelod (#159236) üzenetére


Angel2014
addikt

Fejet hajtok én is.. ;] :K :R

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.