Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159451) @tco@ válasza Ronaldohun (#159450) üzenetére


@tco@
aktív tag

Ránézek akkor én is, ennyiért fogat mosni is jó :)

Szerintem elkapkodták, mert már nincs készleten a magyar oldal szerint :O

[ Szerkesztve ]

(#159452) Ronaldohun válasza @tco@ (#159451) üzenetére


Ronaldohun
tag

Van még. Ne a magyar oldalt nézd! Az angolt (.com) nézd Ft beállítással. Csak a Ft-ot kell átállítani, ha a nyelvet is átállítod, akkor átdob a magyar oldalra, ahol teljesen más az árukészlet. A magyar oldalon sokkal kevesebb cucc van mellesleg, és kisebb kedvezmények. Én mindig UK-ből rendelem. A postaköltség sem több.
Fent a zászlóra nyomva, ez legyen beállítva (lásd a képen):

BCAA

[ Szerkesztve ]

(#159453) @tco@ válasza Ronaldohun (#159452) üzenetére


@tco@
aktív tag

Köszi, rendeltem is párat+ami még durván akciós volt :R

(#159454) HussarF

Strand fesztet túléltem. Találkoztam Pumped Gabo-val is, de nem készült közös szelfi, mert inkább csajoztam helyette ;]

Aelod szerint Király Laci díjas képem a feszten, rajta minden fontos, vitamin tartó, powerbank és vodka a vizespalackban ;]

[ Szerkesztve ]

(#159455) Woodslave válasza HussarF (#159454) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hirtelen azt hittem Angel neki volt ilyen képe egyszer :K

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#159456) gyuri860213 válasza Woodslave (#159455) üzenetére


gyuri860213
tag

Ugyan, Angel izmosabb ;] Mindenki tudja.

(#159457) @tco@ válasza @tco@ (#159453) üzenetére


@tco@
aktív tag

Hát ez működik, feladták a csomagot, és 7+ darabot rendeltem...több más akciós cuccal együtt. Azt hiszem most pár évig nem veszek BCAA-t :C

[ Szerkesztve ]

(#159458) Apollyon válasza @tco@ (#159457) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Money well spent. ;]
Aztán lehet majd mégis kell vegyél, mert azért volt ilyen olcsó, mert 1 hónapon belül lejár az összes termék. :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#159459) Radnix válasza HussarF (#159454) üzenetére


Radnix
senior tag

Baz+ legalább link mögé rejthetted volna, egyesek munkából fórumoznak :DDD
Azt hiszik majd a népek, hogy homár poreszt nézek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#159460) bigmasterg válasza Radnix (#159459) üzenetére


bigmasterg
addikt

Közben meg tényleg. :DDD

(#159461) rwin5 válasza HussarF (#159454) üzenetére


rwin5
őstag

Elküldted képet azért Gabónak, hátha segít munkát találni az iparban?

(#159462) HussarF

Nem értékelitek itt a művészetet ;]

(#159463) aelod válasza HussarF (#159454) üzenetére


aelod
veterán

Gay Alert!
Mondom én 😂.

BTW voltam a Scitec Goldban edzeni. Láttam a Hammert. Akartam képet is vele de lelépett. Nem sokkal később jött Szmereka Laci is de őt nem zavartam edzés közben mivel nagyon fókuszált volt. Szép nagy darab élőben. Kiraktam neki azért az indexet, lepózoltam mellette 😂

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#159464) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Le fog járni a jogsim, ezért kell eü miegymás, holnapra berendeltek vérvétel, vizelet stb.

Na most ha ma lemennék edzeni egy egészségeset ahogy szoktam, nagyon belecsicskítana a holnapi vérképembe?
Kreatinin szintet is mérnek, még jó hogy már pár hete nem vittem be egyáltalán tápkieges kreatint. :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#159465) aelod válasza Apollyon (#159464) üzenetére


aelod
veterán

Bele.

Nekem nem kellett ilyeneket csináltatni amikor lejárt a kocsim. Okmányiroda aztán csókolom.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#159466) rwin5 válasza Apollyon (#159464) üzenetére


rwin5
őstag

magasabb lesz a CK a laborban, amire ha rákérdeznek mondod, hogy fizikai megterhelés és cső.. azon kívül semmi más értéket nem fog befolyásolni

amúgy nekem is csak egy vérnyomás, meg látásvizsgálat volt mikor újítottam, ez ilyen elit háziorvos vagy mi?

(#159467) benfolds


benfolds
őstag

ha már előjött a "melegség", szerintetek felülreprezentáltak a termekben a melegek? csak azért, mert nekem sikerült annak idején rögtön egy afférral nyitnom a pályafutásomat. kis hülyeként először azt hittem, hogy csak túl jó fej a csávó, mindig odajött dumálni, aztán egyszer, amikor a 20 méteres terem túlsó végéből széles mosoly kíséretében integetett, kezdett gyanús lenni a dolog, amikor kajálni hívott, akkor meg már biztos voltam benne, hogy mi a pálya. utána kicsit óvatosabban haverkodtam a teremben, meg aki kicsit metroszexuálisabban viselkedett (mondjuk ez pont a többség), arra ferde szemmel néztem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#159468) aelod válasza benfolds (#159467) üzenetére


aelod
veterán

Ez intelligencia kérdése. Ha jó fej még akár lehettek haverek is ha tudja és tiszteletben tartja, hogy téged nem érdekelnek ilyen szinten csak a nők.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#159469) benfolds válasza aelod (#159468) üzenetére


benfolds
őstag

persze, nem volt belőle semmi probléma, nem erről van szó. én is hülye voltam, lassan esnek le dolgok.

(#159470) Ļantos válasza benfolds (#159467) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Otthon a 4 fal között legyen buzi, kint én ne lássam, gyerekemre ne írjon rá, ne küldözgessen neki képet :((( Plázában Egerben rúgtam már rá ajtót, beültem szarni ez meg elkezdte verni a faszát, csattogtatta mellettem direkt. A retek, mi van ha a gyerekem végzi épp a dolgát és akkor kezdi rá? Az árnyáka is látszódott mivel fent pont úgy vannak a lámpák. Nekem volt kulturált meleg munkatársam, jól elbeszélgettünk mindig, meg vannak ezek az aberrált köcsögök, nem egy katagória a kettő. Utóbbit kiirtanám.

(#159471) kk831228 válasza benfolds (#159469) üzenetére


kk831228
addikt

Csukott szemmel mindegy az, ki van a végén... ;]

ael: fiú és "nő" között sosincs barátság... ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#159472) benfolds válasza Ļantos (#159470) üzenetére


benfolds
őstag

abszolút nem oda akartam kifuttatni a dolgot, hogy melegek = aberráltak, mert egyáltalán nem gondolom, hogy így lenne, még akkor sem, ha nekem is voltak olyan élményeim tizenévesen, amitől majdnem hánytam (részeg, idősebb buzi leszólított, hogy "neked is jó lesz meg nekem is" - először nem is értettem, hogy mit motyog. az a vicc, hogy ugyanaz a fazon leszólított pár évvel később is, amikor a telefonomba voltam merülve, felnézek, meglátom, na akkor már tényleg majdnem felrúgtam. :DDD). nyilván a homoszexualitás civilizálatlanabb társadalmakban való megítélése miatt sok melegben személyiségtorzulást okozhat, hogy vagy saját magát nem tudja elfogadni, vagy abba kattan bele, hogy másnak kell látszania, mint aki, aztán ebből könnyen kialakulhatnak perverziók stb., én legalábbis így képzelem. ilyen eset lehetett a szomszéd wc-ben maszturbáló illető is, de ne mossuk már össze ezeket az egészséges meleg emberekkel. amúgy az is természetes dolog szerintem (és hülyeségnek tartom, hogy a nagy píszískedés közben ezt le akarják tagadni, vagy úgy csinálnak, mintha ez nem lenne normális dolog), hogy a nem melegek "ízlésével" ellenkezik, amit a melegek egymás között csinálnak, csak hát legkésőbb 14 éves korára eljut az ember intelligenciában odáig, hogy ésszel felfogja, hogy van ilyen, aztán kész, lehet továbbmenni. "megszeretni" továbbra sem fogja a dolgot, de nem is kell, csak el kell fogadni, hogy van, ennyi szerintem. kb.
de az eredeti kérdés az lett volna, hogy a meleg felülreprezentáltak-e a konditermekben. :DDD

(#159473) mike1334 válasza rwin5 (#159466) üzenetére


mike1334
veterán

Újabban nem csak vérvétel, hanem ekg is.. asszony most csinálja a jogsit, háziorvos küldte mindenhová..pár éve az akkori háziorvosok rám se nézett, csak elvette a pénzt..

Meleg témához:
Egyetemen én ültem olyan asztalnál, ahol csak a szobatársam ismertem meg a csaját...rajtunk kívül ült még vagy 4 srác az asztalnál...az egyikről 5 perc után levettem, hogy meleg, a másikról fél óra..a harmadikról csak sejtettem...utána mondták, hogy a negyedik is az...Nem mindenki viselkedik látványosan melegként...
Ja lányokat is ismertem, akik szélesebb spektrumon szerettek..no ott se mindenkiről mondtam volna meg, sőt...bár az egyik Debrecen "híres" meleg sportolója volt, róla azért könnyű volt megállapítani, és nem csak azért mert másfélszer akkora háta volt, mint nekem...a kisugárzasa is olyan volt, hogy az első találkozásunkkor reflexből kezet akartam vele fogni..

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#159474) @tco@ válasza Apollyon (#159458) üzenetére


@tco@
aktív tag

Hát akkor BCAA leves lesz, és BCAA-s panírban készült csirkehús :))

@(#159459) Radnix: Hát ezt én is benéztem melóban :U

(#159467) benfolds:: Engem sokkal jobban zavar az, mikor egy szál kolbászban ácsorognak telefont nyomkodva az öltözőben, fürdés után, és látszólag nem sietnek felöltözni...nem vagyok homofób, de ahány segget és cerkát láttam csak az elmúlt 1 évben...és nem, nem leskelődök direkt :(

[ Szerkesztve ]

(#159475) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Én már attól is kiborulok, amikor egyes metrónak/homoknak tűnő fiúcskák kis táskát hordanak magukkal... Súlyról-súlyra hurcolva a kis innivalójának, törcsijének és látszólag ezer más dolognak (mint egy piperét, vagy retikült). Ezek általában valamilyen testre feszülő gatyóban bóklásznak... biciklis nadrág, vagy hasonló... :D Sok esetben látszólag két újjal huzigálják csak a csigát.. :D És ez a kedvenc gyakorlatuk... áááááá :D

[ Szerkesztve ]

(#159476) HussarF

Anno azt mondják a spártaiak is nyomták a homo-t a seregben. Mondjuk ők lehet csak szükségből, mert ritkàn làttak nőt. De azért róluk sem a "csicska buzi"-ra asszociál az ember. Hanem a "megbasz anyàd hátàn" buzira ;]

(#159477) kk831228


kk831228
addikt

save from Hussarf... 👌 ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#159478) Apollyon válasza rwin5 (#159466) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Végül nem mentem, 10 évente egyszer jár le a jogsi, nem baromkodtam vele.

Aelod: igen kell, vér, vizelet, EKG. Sőt kaptam egy Berlin-kérdőívet is. Plusz majd a szokásos jól lát-e, látja-e a számokat a színes könyvben + vérnyomás.

Mondjuk még mindig jobb, mintha újra kéne kresz vizsgázni, vagy hasonló baromság.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#159479) BÁ Nutrition válasza Apollyon (#159478) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Mi az a berlin kerdoiv?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#159480) benfolds válasza HussarF (#159476) üzenetére


benfolds
őstag

mondjuk ezt sosem értettem, hogy ha nincs nő, akkor jó a férfi segg is, mint a börtönökben. :U bár nem voltam még bezárva évekre, nem tudhatom, hogy milyen lehet, de valószínű, hogy inkább verném ki.

(#159481) mike1334 válasza benfolds (#159480) üzenetére


mike1334
veterán

Nem az a b**i, aki csinálja, hanem aki hagyja ;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#159482) BÁ Nutrition válasza mike1334 (#159481) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ja aztan lehet a vegen meg ugy megtetszik neki h mar nem valt vissza :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#159483) brownus


brownus
veterán

istenem, pár havonta benézek ide hozzátok, de mindig szakadok a röhögéstől, köszönöm :R

nem azé' mondom, mert buzulás az nuku, de szeretlek benneteket, nem csak a motiváció de a jókedv miatt is :))

(#159484) Ronaldohun válasza @tco@ (#159453) üzenetére


Ronaldohun
tag

Rendben megérkezett a 3 kiló nagyon akciós BCAA csomag :D Másnap rendeltem még 2 csomaggal, már 1600 Ft volt kilója :D
Az íze nekem tökre bejön, és az említett rövid szavatosságtól sem kell tartani, mert 2021 a lejárati dátum :)

(#159485) Apollyon válasza BÁ Nutrition (#159479) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Amin olyan kérdések vannak, aminek a valóságtartalmát senki nem tudja ellenőrizni. Horkol-e, szokott-e napközben álmos lenni stb. Csak plusz felesleges adminisztráció amivel foglalkozni kell.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#159486) @tco@ válasza Ronaldohun (#159484) üzenetére


@tco@
aktív tag

Nekem ma vagy holnap érkezik :K
Ha 2021-ig jó akkor még 4 évig biztos semmi baja azért, szóval ez jó hír :)

Szerk.: most néztem és már 3600 Ft, pont mint a 250 grammos :U

[ Szerkesztve ]

(#159487) vendingo


vendingo
veterán

Pár hete panaszkodtam, hogy fáj a derekam, nem bírja a futást.... Elkezdtem Core edzéseket csinálni, majd fokozatosan terhelni, abszolút rendben vagyok, minden panaszom megszünt, nagyobb emeléseknél se sajog be a hátam. :) Továbbiakban se fogom abbahagyni, beleépítem az edzéseimbe, bemelegítésnek se rossz.
Más: Rendeltem fehérjét, aztán láttam, hogy x ezer feletti rendelésnél jár ajándék vitamin, ami amúgy is kellett volna, ezért bedobtam egy creatort a kosárba, hogy meglegyen az összeg, így ingyen lett vitaminom. Soha nem voltam creatin párti, nem is próbáltam soha, de döbbenet mennyire megdobott már az első alkalomnál. Mindenből többet bírtam csinálni, szinte kívántam a gyakorlatokat. Kíváncsi leszek mire viszem a 120 kapszula végére.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#159488) kk831228 válasza vendingo (#159487) üzenetére


kk831228
addikt

Sejtettem én, hogy csak átverik az embereket, és kokszot árulnak creatin néven... :(

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#159489) tibcsi0407 válasza kk831228 (#159488) üzenetére


tibcsi0407
félisten

;]

https://utdetailing.hu/

(#159490) vendingo válasza kk831228 (#159488) üzenetére


vendingo
veterán

Lehet csak placebó volt, mert kivoltam pihenve. Majd kiderül a doboz végére.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#159491) benfolds válasza vendingo (#159487) üzenetére


benfolds
őstag

Milyen core edzéseket csinálsz egészen pontosan?

(#159492) vendingo válasza benfolds (#159491) üzenetére


vendingo
veterán

[link]
Ezekből a gyakorlatokból szoktam csinálni időmtől függően. Labdásakat nem. Nagyon jót tett a hátamnak.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#159493) MATEO6600 válasza vendingo (#159492) üzenetére


MATEO6600
őstag

Talán te vagy az első a topikban aki nem izületvédőért nyúlt hasonló panasz esetén :)

(#159494) marked one94 válasza MATEO6600 (#159493) üzenetére


marked one94
őstag

Lehet ez eegy új korszak kezdete :Y

You'll Never Walk Alone

(#159495) MATEO6600 válasza marked one94 (#159494) üzenetére


MATEO6600
őstag

Lehet!
Ő szembe megy az árral, pedig ha tudná hogy a kollagén+bcaa+glutamin trió mikre képes...

(#159496) benfolds válasza vendingo (#159492) üzenetére


benfolds
őstag

köszi, asszem nekem is ki kéne próbálnom valami ilyesmit.

(#159497) szuszinho válasza benfolds (#159496) üzenetére


szuszinho
őstag

McGill big3

(#159498) marked one94


marked one94
őstag

Na már csak két hét van a versenyig héten megvoltak a nehéz duplák.
Guggi 195x2 Ez már érezhetően nehéz volt de meglett valahogy. Áprilisban 182 volt a maxom.
Nyomás 145x2
Utolsó versenyen egy kurva nehéz 145 volt, most egy dupla így végre ez is fejlődésnek indult.
Húzás 235x2 Itt is azért kellett már erőlködni de meglett.

Súlyommal még játszani kell mert 84,5 voltam ma reggel és -83ba bekell férni valahogy.

Jó edzést mindenkinek :R

You'll Never Walk Alone

(#159499) aelod válasza marked one94 (#159498) üzenetére


aelod
veterán

Az igen. Szép súlyok, így tovább!

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#159500) mayday00


mayday00
őstag

Elhunyt Franco Columbu. :(( Szerintem nem kacsa a hír. Face oldalán is sorba ermlékeznek meg róla. :(

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.