Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107279) BÁ Nutrition válasza kolosanyi (#107275) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

emlékeim szerint tavaly nyár óta nem mentem fel max súlyra, ráálltam a 80 kilós lassú végrehajtásos, izomfeszítős fekvenyomásra, fogytam 20 kilót közben ma ránéztem hol a maxom ->140 lett. még kb 5 kilót leadok, de a melóból elvettem 100 órát havonta, így lesz időm eleget pihenni a nagyobb súlyokhoz, remélem egy 160 azért meglesz így is nyáron :)

ja annyit fűznék hozzá az irományodhoz h edzz úgy ahogy szeretnél, úgyis csak az számít neked mi a jó

amúgy nem vettem észre h kisebb mellem lenne mint 190 kilós fekvenyomásnál.. valszeg valahol félúton van a megoldás. ha elértem a diéta végére akkor csinálok egy ugyanilyen ütemű "tömegelést" de max 7-8 kilót engedélyezek magamnak, full tiszta kajálással csak emelgetek annyit a ch-n h havi 1,5-2 kiló feljöjjön. kíváncsi leszek milyen lesz, de még lehet 2-3 hónap mire nekiállhatok, ill lehet h célszerű lenne diéta végén tartani is a súlyom kb 3 hónapig. 16 év után ezek már rövid távok eléggé :B

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.