Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106451) Woodslave válasza kk831228 (#106447) üzenetére


Woodslave
nagyúr

lecsekkoltam a múltját. Tényleg alkalmas lenne, de engem innen nem távolíthat el senki. Végre hatalom ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#106452) kolosanyi válasza Shingen (#106440) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem akarok, én erőre edzek, pont leszarom, hogy kinek tetszem a strandon vagy kinek nem. ;]

(#106441) HussarF
Egy szóval se mondtam, hogy most annyi vagyok. Viszont a srác azért jóval alatta van, de igazából teljesen mindegy. Élőben tényleg vékony, pedig nyomja is a szurit. Képen nem az mutat jól ha nagy vagy, hanem ha megvan a szikszpekk. Csak aztán odaállok egy átlag 175 centis, 75 kilós szikszpekk srác mellé és néz, hogy ki ez a jeti és miért takarja ki a napot. ;]

(#106453) Woodslave válasza kolosanyi (#106452) üzenetére


Woodslave
nagyúr

aztán a szikszpekkes amúgy tájboxos aztán eltöri a térded oszt lesel mert fekve nem takarod el a napot. (vagy nem ez szokott jönni? ;] :D ) meg amúgy se bírod pakolni a raklapokat mint a szálkajózsi :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#106454) kolosanyi válasza Woodslave (#106453) üzenetére


kolosanyi
veterán

Még jó, hogy én is tanultam bunyózni az egyetemen, így nem lesz olyan könnyű dolga. Raklapot meg nem kell pakolnom, annál jobban fizető állásom van. ;]

(#106455) GoTReX


GoTReX
őstag

Komolyan mintha láthatatlan tintával írnék,mikor kérdezek valakitől....

Amúgy meg maesti Builderes Muffin:

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#106456) Dicker válasza GoTReX (#106455) üzenetére


Dicker
őstag

Előételnek nem rossz, kaja is lesz mellé? ;]

(#106457) kolosanyi válasza GoTReX (#106455) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nem, csak itt mindenki szarik a másikra, kivéve ha baszogatni kell valakit, ezzel kompenzálva az önértékelési zavarokat. ;]

(#106458) FIREBLADE78 válasza TeeJay (#106377) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Akkor jó a segge

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#106459) Woodslave válasza GoTReX (#106455) üzenetére


Woodslave
nagyúr

qrva nagy feladat. (már ha a tzs%-os kérdéseden sérültél be) Én pont nem vagyok aki guglira utalgat de azért...

[link]

mivel nem tudom melyikre gondolsz nekem ez rémlik

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#106460) FIREBLADE78 válasza Woodslave (#106459) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Akkor nekem 10,de nincs kockás belem viszont többi rész van ilyen szálkás

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#106461) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Amúgy ma beltless guggoltam, egy 150-es szériáig mentem el, ahol elnéztem a táblázatom és 3 helyett 5 ismétlést csináltam. Kemény volt, nem tudtam, hogy tudok ilyet, eddig saját testsúly fölött mindig használtam övet. Volt még fekvenyomás, meg húzódzkodás-tolódzkodás-lábemelés szuperszett (triszett, mi a tököm ennek a neve?), eléggé atta. Még kellett volna pár sallang gyakorlatot csinálni, de nem maradt idő, mert későn mentem és már zártak.

(#106462) GoTReX válasza Dicker (#106456) üzenetére


GoTReX
őstag

Hát kicsit csalós kaja: Sült egybe karaj rizzsel és zöldség.

Kolosanyi: Hát de komolyan...:P

Wood: Köszi erre gondoltam. Akkor a gép viszonylag reális értéket adhat. Ahogy látom az egy határ,utána kezd normálisan kinézni az ember.:)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#106463) BÁ Nutrition válasza FIREBLADE78 (#106460) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

akkor nekem is 10 ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#106464) FIREBLADE78 válasza BÁ Nutrition (#106463) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Na jó,11

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#106465) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#106464) üzenetére


Zola007
veterán

adok érte 12-őt.

Ja, bocs, azt hittem árverésen vagyunk

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106466) celf válasza kolosanyi (#106457) üzenetére


celf
őstag

Alan Thrall pont most rakott fel júcsúbra egy videót, ahol elvileg nagyon profin lemért emberkék tzs%-ára lehet tippelgetni.

[ Szerkesztve ]

(#106467) kolosanyi válasza celf (#106466) üzenetére


kolosanyi
veterán

Összefoglalva:

(#106468) Woodslave válasza kolosanyi (#106467) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Összefoglalva semmit nem szamit... Lasd a 9.8%-os csávót..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#106469) kolosanyi válasza Woodslave (#106468) üzenetére


kolosanyi
veterán

Valami ilyesmi fogalmazódott meg bennem is. :K

(#106470) kk831228 válasza Woodslave (#106459) üzenetére


kk831228
addikt

Még ez volt regebben bedobva...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#106471) Woodslave válasza kk831228 (#106470) üzenetére


Woodslave
nagyúr

amit én linkeltem az jobb ott a 10-hez vagyok közelebb itt a 20-hoz. Bár ezen a 10 se túl vonzó :D

de ez úgy lenne faxa, ha ugyanaz a csávó lenne egyes %-on.. Akkor derülne ki mit változik a forma igazán

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#106472) Lecs@ válasza Woodslave (#106471) üzenetére


Lecs@
addikt

Én 40-50 lehetek, de hála istennek kockahassal.

512 GB

(#106473) Zola007


Zola007
veterán

Egyetlen probléma ezzel a méréssel amit a piros pólós csávó végez, hogy hibás.

Nem általánosságban a hidrosztatikai testzsírmérésre gondolok (az mai napig a legpontosabb) hanem konkrétan a videóban látottra.

Reméltem, hogy neked legalább szemet szúr

Hátha azért jön HussarF és mint fizikus legalább feltűnik mi a bibi.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106475) Zola007 válasza footy (#106474) üzenetére


Zola007
veterán

aerob kapacitás és hatásfok növelése
úszóknál, tűzoltóknál, barlangászoknál, elit katonáknál régóta bevett, hogy maszkban futnak/futtatják őket

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106476) Woodslave válasza Lecs@ (#106472) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az nem kor előtted az élet :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#106477) GoTReX válasza Zola007 (#106475) üzenetére


GoTReX
őstag

Ès ne feledkezzünk meg a segédmunkásròl aki cigivel a szájában tolja a talicskát!

XBOX ID: GoTReX #4839

(#106478) kolosanyi válasza footy (#106474) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én 15-én megyek lépcsőfutó versenyre teljes bevetésiben, légzőkészülékben. 200m-es emelkedő → 1 km sík terep → ~500 lépcsőfok. A legzőről tudni kell, hogy ha túl gyorsan veszed a levegőt, akkor befagy a francba, aztán bonthatod le magadról, hogy ne fulladj meg, szóval nem szabad zihálni. Ennek ellenére a lábad kapkodni kell, hisz nem sétálgatásból áll az egész, szóval végig durván oxigénhiányos állapotban vagy. Na ezekhez jók az ilyen maszkok.

(#106479) Apollyon


Apollyon
Korrektor

A minap voltunk lábazni a barátnőmmel, guggoltunk.

Aztán volt ott pár srác még aki szintén guggolt, meg egy 35 körüli csávó, nagy hanggal. Utóbbi elkezdett kiselőadást tartani a haverjainak, hogy úgy kell csinálni ahogy ő mondta, nem pedig ilyen 70-80 kilókkal jó mélyre – tiszta értelmetlen. Nem gyengén célzás volt arra amit mi csináltunk, és úgy nyomta hogy persze mi is halljuk.

Mondta ezt az, aki guggolás helyett úgy rogyasztott mint a korcsolyások a műjégpályán.

ATG... vagy én csináltam rosszul? :DDD

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#106480) kolosanyi válasza Apollyon (#106479) üzenetére


kolosanyi
veterán

(#106481) madle válasza kolosanyi (#106478) üzenetére


madle
őstag

Mi haveromékkal Szlovákiában futottunk le így egy 7,7km-es hegyi szakaszt, -10 fokban meg térdig érő hóban. Trainingmask, meg golyóálló mellény (volt rá papír, hogy kivigyük). Első 500 méteren szidtam már magam. Ott valami 800-900méter szintkülönbség volt.

Egyébként a lépcsőfutás felszerelésbe brutális. Főleg légzőben. Itt szegeden szokott lenni a toronyház futás amire szoktunk menni, meg a tűzoltóságtól is jönnek ki szintén hasonló cuccban....

(#106482) kolosanyi válasza madle (#106481) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nos engem kijelöltek, szóval nincs választásom. :DDD
De nem baj, kihívás, ha meg tudom csinálni, már jó lesz.

(#106483) Woodslave válasza Apollyon (#106479) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nyilván nem rogyasztás de nem feltétlenül atg...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#106484) madle válasza kolosanyi (#106482) üzenetére


madle
őstag

Ez esetben szopás, bár meg kell hogy tudd csinálni, gondolj arra hogy öregasszonyt mentesz a füstölgő panel-10-ből. :D :D

(#106485) kolosanyi válasza madle (#106484) üzenetére


kolosanyi
veterán

Lóf*xt, valami bögyös szőkét. ;]

(#106483) Woodslave
Visszatérve a guggolásra, addig érdemes lemenni, ameddig butt wink nélkül le tudsz. Ez a legtöbb embernél épp picivel van a vízszint alatt. Azért nem érdemes erőltetni az ATG-t, hogy baromira kis súllyal csináld, vagy nagy súly alatt elveszítsd a törzs feszességet és romoljon a forma.

[ Szerkesztve ]

(#106486) Apollyon válasza Woodslave (#106483) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A térdfájáson kívül nem tudom elképzelni hogy mi lehet a baj vele, ha nekem fájt az sosem a lábazástól volt...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#106487) Zola007 válasza Apollyon (#106486) üzenetére


Zola007
veterán

ha nem vagy súlyemelő, akkor nincs értelme

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106488) Woodslave válasza Apollyon (#106486) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kismillió cikk van erről. Saját tapasztalatom az, hogy sokat bukok a súlyon és semmivel nem érzem hogy komolyabb stimuláció lenne a combomnak mint ha vízszint alá kicsivel megyek. De a forma meg romlik. Itt nem csak a térdről van szó. Derék, gerinc meg mittomén. De ha bejön akkor csináld.

Mondjuk nekem az alacsony ismétlés jön be guggolásnál is, a tegnapi már kezd jönni. :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#106489) kolosanyi válasza Zola007 (#106487) üzenetére


kolosanyi
veterán

Értelme annyi, hogy minél nagyobb a mozgástartomány, annál több izomcsoport kapcsolódik be. De igazából vízszint alatt már tényleg minimális a különbség:

[ Szerkesztve ]

(#106490) Zola007 válasza Woodslave (#106488) üzenetére


Zola007
veterán

általában 4 csoportba sorolhatóak az emberek.
1, nincs kellő mobilitás, nem tud rendes ATG-t, nem csinálja
2, nincs kellő mobilitás, nem tud rendes ATG-t, de azért csinálja és idővel szétcseszi magát
3, van kellő mobilitás, tud ATG-t, de gyenge és nem csinál erősítő segédgyakorlatokat, ezért idővel szétcseszi magát
4, van kellő mobilitás, tud ATG-t, elég erős is hozzá, semmi baja tőle hosszú távon.

Én az (1)-be tartozom

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106491) Woodslave válasza Zola007 (#106490) üzenetére


Woodslave
nagyúr

5. nagyobb súllyal akar guggolni ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#106492) kolosanyi válasza Woodslave (#106491) üzenetére


kolosanyi
veterán

Egyébként ennyi. Tegyük fel, hogy az ATG nagyobb stimulációt ad ugyanazzal a súllyal (de látszik az ábrán, hogy nem így van), ha csak vízszintig mész, akkor meg jóval nagyobb súllyal tudsz guggolni, az meg nemhogy kompenzálja ezt, de szerintem előnyösebb is. Természetesen normális guggolásról beszélek, nem rogyasztgatásról. Ugyanígy fekvenyomásnál, lehet fikázni a hidalós technikát és 90 fokban kirakott könyékkel pumpálni, de úgy jóval kisebb a súly, amit a nyomó izmok megmozgatnak. Arról nem is beszélve, hogy nincs meg a kellő alátámasztás, szétcsúsznak a lapockák, előre esik a váll, aztán mindjárt ott a vállsérülés.

(#106493) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Na tököm,megint kezdődik a biosz-kémia-fizika szakkör :DD
Májprotkón 30% van

Tehát nem szabad teljesen leguggolni,mert "csak" picsád dolgozik

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#106494) Radnix válasza Zola007 (#106490) üzenetére


Radnix
senior tag

A fehér holló pedig gyakoribb mint a 4-es :)

(#106495) Apollyon válasza Zola007 (#106490) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Oké elfogadom amit írtok.

Viszont azt még hozzátenném, hogy ha nem rúgózok, hanem amikor leérek, és megtartom 1mp-ig onnan már nem nehéz kicsit lejjebb engedni. De ha nem is engedem le magam a fűig, akkor is sokkal jobb mint a rugózás. Mivel sokan így nyomják nálunk a teremben, rogyasztanak, kb azt is rugózva, aztán még nekem szólnak be :DDD Na mindegy, písz.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#106496) kolosanyi válasza FIREBLADE78 (#106493) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hogy mi? :F

(#106497) Woodslave válasza Apollyon (#106495) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Lejjebb engedni nem nehéz az biztos. Én még nem próbáltam de sztem 500 kilót is le tudnék engedni atg :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#106498) celf válasza kolosanyi (#106489) üzenetére


celf
őstag

naonkirály ez a kép :)
google-el lőtted?

engem az a minimális különbség is érdekelne mondjuk

(#106499) celf válasza Apollyon (#106495) üzenetére


celf
őstag

rogyasztanak = bemegy a térdük?

(#106500) celf válasza footy (#106474) üzenetére


celf
őstag

szerintem lehet előnye, kizárt, hogy ne legyen, biztos nem véletlenül használják a különböző helyeken.
viszont itt van egy elég kritikus cikk. szóval ha nem fogod használni a munkád során, lehet nincs értelme. de olvasd el a cikket, érdekes.

(#106473) Zola007: ha ezt nekem írtad: az a helyzet, hogy eleve csak néztem, mit csinál a faszi, nem értek ehhez, és nem tudom miért volt hibás a mérés, ha az volt :F elmondhatnád szeirnted miért.

de az utolsó 2 mérés tényleg hibásnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.