Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106101) madle válasza kolosanyi (#106098) üzenetére


madle
őstag

Ilyen gumik vannak a kocsimon, csak nincs benne beton :D

(#106102) zzz03 válasza kolosanyi (#106093) üzenetére


zzz03
őstag

Vmelyik nap edzes utani feherje majd 2db pizza es 4 korso sor is atta :D csak h erezd h nem vagy egyedul a melle kajalasba.

[ Szerkesztve ]

(#106103) Zola007 válasza szuszinho (#106094) üzenetére


Zola007
veterán

Nekem megjön az étvágyam akkor is, ha csak az "étlapot" mutatják meg előtte ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106104) Zola007 válasza Cassidey (#106100) üzenetére


Zola007
veterán

Ha abból extrapolálok, amilyen tevepatákat ruhában látok a teremben, akkor sajnos elhiszem

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106105) Ijk


Ijk
nagyúr

Magasabbak hogy szoktatok felhúzni?
Nem bírja a derekam, egyszer 150-el csináltam, utána 2 hétig alig bírtam lehajolni, pár hónap után újra kezdtem csak 120 kilóig mentem fel, de megint szar. Tegnap akartam csinálni, de 70 kiló úgy húzta a derekam hogy inkább nem erőltettem. Pedig mindig homorítottam, és mégis.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#106106) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Vasárnap a B4-ben jó volt a felhozatal... ott szétnéztem volna az öltözőben. :DDD

Bár a szauna így sem volt rossz. :P ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#106107) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr


Esti Lewin... ;)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#106108) FollowTheORI válasza Ijk (#106105) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nincs véletlen "beállva" vagy ilyesmi?

Lehet masszázs alá kéne venni egy pár hétig, legalább heti 1x... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#106109) Eagl3 válasza Ijk (#106105) üzenetére


Eagl3
veterán

Én is így vagyok vele. De nem a magassag lesz a gond, egyszeruen nem mindenkinek alkalmas erre a felepitese. Nem szabad eroltetni, sokkal tobbet art mint hasznal annak akinek gyenge a dereka.

(#106110) GoTReX


GoTReX
őstag

Mell-bicepsz letudva. Bakker ha hasonló jó lesz a többi edzés,én rászokok az éjszakai edzésekre. Pláne bicepsznél,sokkal jobban észnél voltam mint ha reggel félkomásan megyek. De ez egyéni biztos. :)

XBOX ID: GoTReX #4839

(#106111) GoTReX válasza HussarF (#106082) üzenetére


GoTReX
őstag

Az ;] :DDD És én nagyon szeretem. ;)

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#106112) Zola007 válasza Ijk (#106105) üzenetére


Zola007
veterán

videó nélkül lehetetlen bármit mondani
homorítani nem kell, gerinc természetes íve legyen meg

gyakorold bottal a "hip hinge"t, ha megy a teljes tartományban úgy, hogy alsó hát, felső hát, fej érinti a rudat, de az alsó hát fölött az ujjad befér a rúd alá, akkor állj neki súllyal.

Az egy dolog, hogy külön a hátad és a lábad elég erős hozzá

Ahogy szokták mondani "It's more of a technical lift, than muscular"

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106113) Ijk válasza Zola007 (#106112) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kipróbálom ezt a gyakorlatot, addig úgy is pihentetem a felhúzást pár hétig.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#106114) FIREBLADE78 válasza Cassidey (#106100) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Pest kilőve. Elég drágák is.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#106115) celf válasza GoTReX (#106079) üzenetére


celf
őstag

igaz, a márkát magát is bőven ki kell csengetnie a vásárlónak. de ha az előállítás részét nézzük, elvileg az ízesítés hozzávalói a legdrágábbak.

persze nem szilárd kajaként kell számolni vele, nem erről van szó, és igen, össze sem lehet hasonlítani, de mégis, ha arról van szó, hogy mi esik jól edzés után azonnal, egy nagy evés vagy egy fehérje shake, akkor utóbbi nagyon lemarad. meglepő, hogy mennyire jó azonnal enni.

[ Szerkesztve ]

(#106116) Zola007 válasza Ijk (#106113) üzenetére


Zola007
veterán

Ezt nézd meg párszor [link]
A törzspozíciót a botos technikával nagyon jól lehet gyakorolni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106117) celf válasza Woodslave (#106073) üzenetére


celf
őstag

igen, lányok megmikrózzák. mondjuk nem szeretem megkérni őket, az kéne, mint a Flexben, hogy ki van rakva a mikro az asztalok mellé és mindenki használja maga.

öltözőben evéshez szerintem nagyon éhesnek kell lenni. és rövidlátónak :D és szelektív szaglásúnak. és gyerekméretűnek. Gildában olyan szinten szokott csutkára lenni az öltöző, hogy néha öltözni sem lehet man touch nélkül, nem hogy enni :D

(#106118) celf válasza Zola007 (#106116) üzenetére


celf
őstag

de akkor most a földet kell nézni vagy előre.
vicces amúgy ezt a két tagot egy videón látni.

egyébként ha teljesen jó a forma, és mégis fáj még a hát, és tegyük fel nincs semmi komoly gond (porckorong sérv), akkor lehet erősíteni kéne a törzs stabilizátorokat.

(#106119) HussarF válasza Ijk (#106105) üzenetére

Szerintem sem magasság függvénye. Van most két srác a teremben, akik rohadtul rá vannak állva az erőemelésre, szerintem max 3 éve csinálják kimondottan ezt. Az egyik valahol 185-190, a másik meg inkább 190-195. Az első srác húz közel 300-at, a picit magasabb meg olyan 250-260 körül. És nagyon gyorsan értek oda. Kicsit félek is, hogy be fogja nyújtani a természet a számlát náluk.

Az erősebbik srác amúgy naturál. Bár sztem sokan kétlik ezt. De anno én is ilyen ütemben erősödtem, ezért nekem hihető. Csak tényleg rá kell állni ezerrel és ezt helyezni a középpontba. Meg nyilván azért egy jobb adottság is kell hozzá. Van is egy pólója, valami olyan szöveggel, hogy "Nem használok szteroidokat, de jól esik a kérdésed" vagy valami hasonló oltás :D Én is gondolkozok egy ilyenen nyárra, csak nem biztos, hogy sok haszna lenne, mert nyáron nem sokat van rajtam felső ;]

(#106111) GoTReX
Régi 323? Akkor a kora csak annyi, mint a kőkorszakinak ;]

[ Szerkesztve ]

(#106120) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na megvolt a reggeli edzés. Láb könnyű nap.

Lábnyújtó - ülő lábtoló szuperszett 15 ismétlések 4 sor.
guggolás 5 sorozat 10 pause 10 sima 8-10, 6-10, 4-10, 2-1x nem tudom mert amikor le akartam tenni akkor nyomtam még 5-öt mindig... Mennyire agyban dől ez is el... De ez kemény 60 kilóval volt szóval :D

Sétáló kitörés két sorozat.
Has. Merev lábasat most nem volt kedvem a teremben lévő lábbicepsz gép meg qrva xar.

Combom 64 cm és nem a leghájasabb részen mértem. Lefelé keskenyedő :D

mai napi menű: edzés előtt volt egy izolátum-koncentrátum (elfogyott az isowhey) kávé és kókuszolaj
edzés után koncentrátum, meg 50 gramm epres pufirizs. (nem ideális mert van benne zsír de mindegy)
10-kor csirke meg zöldség meg 100 gramm kefír lenmaggal (10gramm)
14-kor rántotta (200gr tojás, 35 gramm bacon két szelet sajt (20gramm talán) fél avocado és uborka paradicsom
18-kor tonhal-cottage-saláta
20-kor túró-fehérje (lehetnek később talán de majd meglátjuk)

[link]

tegnapi vacsora (maradék ezért ilyen kevés) [link]

jó nap lesz ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#106121) Zola007 válasza celf (#106118) üzenetére


Zola007
veterán

Egy sávot kinézel, minden ismétlésnél ezt járja végig a szem.
Az, hogy nézed magad a tükörbe, nem segít a hátat egyenesen tartani.
Alsó ponton magad elé vagy 2 méterre, ahogy emelkedsz, távolabbra.
Erőemelő termekben nincs egy darab tükör sem. Ez csak ilyen testépítő fétis lett, hogy gyönyörködjünk magunkban minden ismétlés alatt.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106122) Apollyon válasza Zola007 (#106121) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"Ez csak ilyen testépítő fétis lett, hogy gyönyörködjünk magunkban minden ismétlés alatt."

Na ez mennyire igaz! De egy nagy előnye is van, sokkal tágasabbnak tűnik tőle a helyiség.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#106123) Woodslave válasza HussarF (#106119) üzenetére


Woodslave
nagyúr

meg senkinek nem fordul meg a fejében ilyen gyanúsítgatás ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#106124) GoTReX válasza HussarF (#106119) üzenetére


GoTReX
őstag

Nem a régi ,a régi a búkólámpás. Hát nem egy 1,5 éves autó,de nagyon megvagyok elégedve vele. Első autóm.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#106125) Woodslave válasza Ijk (#106105) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a felhúzáshoz kell bizonyos felépítés az igaz, de ha a derekad érzed akkor a technika rossz (vagy romlik le a szett végére) Nem tudom milyen ismétlésszámmal csinálod, de szerintem próbáld meg hogy 5-nél nem mész feljebb. Saját tapasztalatom az, hogy a felhúzásnak nem a magasabb súly (értelmes keretek közt persze) hanem a túl magas ismétlésszám az ellensége. Az ilyen őrültségek hogy 10 ismétlésnél már a végén hajlamos derékból húzni az ember amikor a hagyományos deadliftnek ahhoz köze se kell hogy legyen.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#106126) kexksz


kexksz
addikt

Valakinek kell esetleg 1 kg golden syrup izu myProtein palacsintapor? 3 kanallal ettem belole, de ez nagyon nem az en vilagom.

(#106127) Shingen válasza FollowTheORI (#106107) üzenetére


Shingen
addikt

Finom kis dög. ;]

風林火山

(#106128) Shingen válasza celf (#106117) üzenetére


Shingen
addikt

Gildában olyan szinten szokott csutkára lenni az öltöző, hogy néha öltözni sem lehet man touch nélkül

Melegek jó érzik ott magukat. :DDD

(#106119) HussarF
csak nem biztos, hogy sok haszna lenne, mert nyáron nem sokat van rajtam felső
Te is a vetkőzős fajta vagy akkor. :))

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#106129) Ijk válasza Woodslave (#106125) üzenetére


Ijk
nagyúr

8-10-et húztam, de néztem képeket és szerintem az a baj hogy túlságosan homorítok. "Zola -féle" módszerrel megpróbálom belőni a tartást, 2-3 hétig most nem erőltetem. Meg szerintem maradok max 100 kilón.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#106130) Woodslave válasza Ijk (#106129) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K

az a baj szerintem hogy ezt is koncentráltan akarod csinálni mint a többi gyakit nem?

100 kilóval mit akarsz csinálni? :U

Persze te tudod :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#106131) Ijk válasza Woodslave (#106130) üzenetére


Ijk
nagyúr

Gyakorolni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#106132) Woodslave válasza Ijk (#106131) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ok.

néztem a múltkor a powerbuilderes Wizso felkészülését az erőemelő versenyre. Korábbi videókon gyönyörűen mutatják be a guggolás technikáját rúddal, a 150 kilós guggolásánál meg olyan szépen kijön a csípő hátratolása és hátból való emelés hogy ihaj. (külön videója van a Zola által említett Alan Thrall arcnak erről a hibáról)

Hogy jön ez ide? Csak a gyakorlás miatt. :D

egyébként örülj neki hogy nem vagy felhúzó alkat mert az azt jelentené hogy alacsony vagy térdig érő karokkal :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#106133) Zola007 válasza Woodslave (#106132) üzenetére


Zola007
veterán

ja, mint valami gibbon
Bob Peoples a tipikus példa erre, az ipse szerintem lehajlás nélkül kötötte be a cipőfűzőjét

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106134) Woodslave válasza Zola007 (#106133) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:Y :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#106135) kolosanyi válasza Woodslave (#106132) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azért maxolásnál romlik a forma még a profiknál is. Túl könnyű súllyal viszont azért nincs értelme gyakorolni, mert nagyobb súlynál már máshogy kell feszíteni a törzset, mint egy könnyű, 10 ismétléses sorozatnál. A nehéz súlynál jobban kijönnek a technikai hibák. 5 ismétlésig célszerű elmenni és úgy gyakorolni.

(#106136) GoTReX


GoTReX
őstag

Ezt ellensúlyozandó napi klasszik:

XBOX ID: GoTReX #4839

(#106137) Woodslave válasza kolosanyi (#106135) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja erre gondoltam. Ha 150-et fel tud húzni akkor hiába technikázgat 100-al.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#106138) Zola007 válasza Woodslave (#106137) üzenetére


Zola007
veterán

Nem hiába.
Csináljon deadstop-ot 100-al vagy csak simán edzzen motorikát.

Ha 150-et húz, akkor húzzon 110-be 20 x 4 ismétlést.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106139) celf válasza Ijk (#106131) üzenetére


celf
őstag

mennyit hasazol es milyen gyakorlatokkal?

(#106140) Cassidey válasza Woodslave (#106125) üzenetére


Cassidey
senior tag

Szerintem is technika. En nagyon reg csinaltam felhuzast, kb 3-4 honapja.. Valahogy nem ereztem.

Most kezdtem megint, mert tervezek visszamenni sulyt emelni, es erzem, hogy nem olyan. Azert igy is sikerult elsore PR-t húznom (BW 54kg, 70kg megvolt most, decemberben 68kg). A 75-ot is probaltam, nagyon hittem benne de nem jott ossze, terdemig nem jott fel. :( Bele kell jonni megint, meg szerintem elkezdek mikrotarcsazni, mert nagyon idegesit. :( :(

(#106141) HussarF válasza Woodslave (#106123) üzenetére

Ismerem őket, bevallják, ha tolnak valamit. Pontosabban a magasabb srác deklarálta is, hogy persze, ő nyom egy kis kokszit. De a másik srác mondta, hogy nem él ilyenekkel, főleg, amíg tud anélkül is fejlődni. Ilyen teljesítménynél akkor sem kell szégyenkezni, ha kokszol valaki, ezzel ők is tisztában vannak szerintem. nem gondolom, hogy hazudik, amikor azt mondja, hogy nem.

(#106142) Woodslave válasza HussarF (#106141) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Rád gondoltam poén volt de Kösz hogy kifejtetted ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#106143) Dicker válasza Ijk (#106105) üzenetére


Dicker
őstag

Normális ha fáj, amikor nem csinálod, amennyiben nem az ízületet érzed. Mivel a derék körüli izmoknak meg kell nyúlniuk az efféle mozgáshoz, és a sok ülés nem éppen ezt segíti elő. 2-4 hétig is tud fájni minden edzés után, amíg eléri azt a rugalmasságot, amit kell. Szóval, ha a latissimus punciszod fáj, akkor nem kell vele különösebben foglalkozni, kend be, gyorsabban regenerálódik, meg dörzsölgesd. ;]

(#106144) Ijk válasza celf (#106139) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hasprésgép meg lábemelés padon 4-4 sorozat.

Dicker: Most nem fáj, csak amikor akartam csinálni egyszerűen nem tudtam még 70 kilót sem felemelni.
Jövőhéten meglátjuk, újra nekimegyek.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#106145) ooooobi


ooooobi
senior tag

Arnold élöben edz. most épp 95 ezren nézik :)

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#106146) Zola007 válasza ooooobi (#106145) üzenetére


Zola007
veterán

19:22 102e
19:24 104e
19:25 106,5e
19:27 107e (-1, aki észrevette, hogy odaégett a konyhában a hús, amíg Arnoldot nézte)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106147) Shingen


Shingen
addikt

Ma mell-Bic volt.

Összefutottam a régi bandával a terembe és azt mondták izmosodtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#106148) GoTReX válasza ooooobi (#106145) üzenetére


GoTReX
őstag

Beszarás!! Köszi!!:)

Vajon ilyenkor "leporolja" a régi súlyok mellett a "fokozókat" is a mester ,hogy jól menjen a dolog ennyi ember előtt?:) ;]

Amúgy tök jól néz ki,hiába támadják ,pláne ebben a korban és úgy hogy előtte sem csak virágot szedett. :R

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#106149) FIREBLADE78 válasza Zola007 (#106116) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ez nő vagy férfi? Elég rusnya 1 teremtés ;] Felhúzásnál nem a segged kéne lefele nyomni és a fejed felfelé tartani-előre nézni? Ja,most látom,h kan. :Y

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#106150) Shingen válasza Woodslave (#106142) üzenetére


Shingen
addikt

Ilyet szereztél már be?
[link]
TST fokozó formula

風林火山

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.