Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106551) Zola007 válasza Shingen (#106548) üzenetére


Zola007
veterán

max 10% agysejtkárosodás jöhet így létre a hipoxia miatt.
Az a 2-3db meg nem oszt, nem szoroz

;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106552) Shingen válasza Zola007 (#106551) üzenetére


Shingen
addikt

:DDD

風林火山

(#106553) Radnix


Radnix
senior tag

Facebookon ez jött ma velem szembe: [link]
Én azt mondom, hogy persze beszéljünk róla nyíltan, de azért ne legyünk már rá büszkék :D

(#106554) footy válasza kolosanyi (#106478) üzenetére


footy
addikt

végig durván oxigénhiányos állapotban vagy
Na ezt nem vagom hogy mire jo. Ha valaki buvar kundnak keszul es szokatja magat az oxigenhianyhoz az ok, de edzesnel miert jo megvonni az oxigen? Foleg eronleti edzesnel :F (A termek oldalan a csaj is ott guggol valami sullyal)

(#106555) God Vazzeg válasza Radnix (#106553) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Fúú de durva, én egyszer láttam már puncis képet is :Y :B

:DDD ;] :P

(#106556) Radnix válasza God Vazzeg (#106555) üzenetére


Radnix
senior tag

De azt tuti nem a facebookon :D

(#106557) Alpachino válasza Zola007 (#106537) üzenetére


Alpachino
veterán

Én meg azt nem értem, hogy a csirkebőrt meg a olajat, hogyan számolod ki......ill. mit keres egy diétás étkezésben... :(

kolosanyi : lehet ha jázmin rizst ennél, nem azt a sok menzás sz@rt, akkor még ki is néznél valahogy :K ;)

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#106558) Zola007 válasza Alpachino (#106557) üzenetére


Zola007
veterán

csirkebőrt leszedem (igen, anélkül is pöri a pöri), csont tömege minimális
olaj kérdést meg nem értem, de többnyire SI mértékegységben. Ha pajzán kedvemben vagyok akkor néha átváltok angolszászra ;]

" lehet ha jázmin rizst ennél, ....akkor még ki is néznél valahogy "
Én annyira nem látok erős korrelációt a dologban. Viszont megerősítendő vagy gyengítendő az érvet, de te tudtommal nem jázmin rizst eszel? :P

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106559) Alpachino válasza Zola007 (#106558) üzenetére


Alpachino
veterán

Értelek....de szerintem még mindig nem ugyanazt értjük csirkepörkölt alatt.... :N

Most nem, de általában igen, jázmin rizst szoktam venni, de csak is az íze miatt......most a Lidl fehér rizs megy 268Ft/kg-ért :D

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#106560) Shingen


Shingen
addikt

Irigylem azokat akiknek megvolt a csaj.
[link]
Ha már a táncot is ilyen energikusan és élvezettel csinálja, milyen lehet amikor be van indulva az ágyba. ;]
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :D

風林火山

(#106561) Zola007 válasza Shingen (#106560) üzenetére


Zola007
veterán

Úgy vártam, mikor b.ssza be a fejét a nyitott szekrényajtóba :D

Mélyebb hangon nevet mint én.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106562) szuszinho válasza Zola007 (#106561) üzenetére


szuszinho
őstag

Ne a hangjára figyelj :DDD

[ Szerkesztve ]

(#106563) Zola007 válasza szuszinho (#106562) üzenetére


Zola007
veterán

Igazad van, úgy se sokat hallanám, mert ő egy illemtudó magyar lány. :K
És anno tanították illemtanból, hogy magyar ember teli szájjal nem beszél. ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106564) kolosanyi válasza Zola007 (#106551) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mipoxia? ;]

(#106557) Alpachino
Végülis neked bevált tömegnövelésre, én meg úgyis Fekete Laci fazonra gyúrok. Meggyőztél. :K ;]

(#106565) Alpachino válasza kolosanyi (#106564) üzenetére


Alpachino
veterán

Úgy látszik előbb vagy utóbb,mindenki megtalálja a helyét világban... ;] :)

Ez a Fekete Lacis test nem is rossz ötlet...( pláne ha ugyan olyan erős is vagy mellé) mivel nem igazán kell érte tenni semmit, csak enni ami beléd fér :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#106566) God Vazzeg válasza Shingen (#106560) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Pedig kis visszahúzódó szerény csajszi volt :) De így jobban tetszik :D

(#106567) madle válasza footy (#106554) üzenetére


madle
őstag

Állóképességi sportoknál jó ez főleg. Oxigénhiányos környezetben edzel, így terheled a szervezeted a maximumig, utána mikor felkészülve meccsekre felállsz a ringbe, egyből jobb klímában kell helyt állni mint edzéseken, és könnyebbnek kell hogy legyen.
A TrainingMask előtt nálunk egyszerű volt a képlet a kempo edzéseken. Kis tornateremben kb 30 fő edzésen, ablakok ajtók becsukva és 2 órás edzés, illetve voltak 4 órás szemináriumok. Volt bent pára, oxigén meg nem sok. Illetve egy hányós vödör. ;)

(#106568) Angel2014 válasza Zola007 (#106542) üzenetére


Angel2014
addikt

Elmondom az inzulin kezdetben nagyos sok erőt illetve izmot hoz.....de szerintem növizik :K

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#106569) Zola007 válasza Angel2014 (#106568) üzenetére


Zola007
veterán

nem az inzulin hozza, hanem a kajatöbblet, amit fel tud venni vele

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106570) Angel2014 válasza Zola007 (#106569) üzenetére


Angel2014
addikt

Az inzulin valósággal bepréseli az izomba a szénhidrátot és a fehérjét.

Az edzés után (maximum 15 perccel) mindenképpen szükséges szénhidrátos italt fogyasztani. Legalább 10 gramm szénhidrát kell jusson minden egyes IU inzulin után. Ilyenkor, hogy a tömegnövekedést tovább lehessen fokozni, 10 gramm kreatin monohidrátot is célszerű a szénhidrátos italba belekeverni. Az inzulin valósággal bepréseli az izomba, egy csepp sem vész kárba. Újabb szénhidrátos-proteines italt vagy egy komplett étkezést kell beiktatni az atlétának az edzést követő 1 óra múlva, ha ez elmarad, még mindíg megvan az esélye a hipoglikémiás állapotba kerüléshez.
A legtöbb atléta álmos lesz az injekció után, amely egy tünete a hipoglikémiának, valószínűleg több szénhidrátot kell elfogyasztania. Fontos, hogy ilyenkor álljunk ellen az ágy csábításának, megint csak hipoglikémiába sodorhatjuk magunkat, különösen alvás alatt, amikor is a vércukorszint tovább esik természetszerűen.

A Humulin R készítmény csak 4 órán kereszül aktív az emberi testben, kb. 2 órával az injekciózás után tetőzik a koncentrációja a vérben.
Tehát 4 óra az inzulin befecskendezése után, legkevesebb ennyi ideig ÉBREN kell maradni! Néhány atléta az inzulint kb. az edzés vége előtt 20-30 perccel fecskendezi be, hogy így nagyobb eredményt érjen el, de ez az út kockázatosabb. Csakugyan kockázatos az edzés előtti inzulininjekció, mely ugyan nagyobb pumpáltságot ad edzés alatt, de ez lehetőleg még veszélyesebb az előbbinél. Az inzulint a dopping teszteken nem lehet kimutatni. Ez okból kifolyólag egészen népszerűvé vált az atléták között az utóbbi időkben.
Mielőtt bárki is belekezdene egy inzulinos kúrába, kérem fontolja meg kétszer is, hogy a szükséges tudás a birtokában van. Egy hiba az adagolásban vagy a diétában akár halált is okozhat!

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#106571) Zola007 válasza Angel2014 (#106570) üzenetére


Zola007
veterán

mos, hogy elmondtuk ugyanazt 1, illetve 25 sorban, azt hiszem megállapíthatjuk hogy nem magától az inzulintól lesz erősebb, ha nincs mellé megfelelő minőségű és mennyiségű étrend.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106572) Eagl3 válasza Angel2014 (#106570) üzenetére


Eagl3
veterán

Ha másolsz valahonnan szöveget, legalább tedd idézőjelbe. :)

(#106573) Zola007 válasza Eagl3 (#106572) üzenetére


Zola007
veterán

képet is ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106574) FIREBLADE78 válasza Eagl3 (#106572) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

"buzi vagy" ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#106575) kolosanyi válasza Alpachino (#106565) üzenetére


kolosanyi
veterán

A több mázsás súlyok meg majd emelgetik magukat nem? ;]

(#106554) footy
Átlag embernek semmire, nálunk a szervezetnél viszont kell. Beküldenek vegyi felderítésre mondjuk full bevetésiben, fölötte a szigetelő típusú vegyvédelmi ruha, a hátamon egy 12 kilós acél sűrített levegős palack és nekem ki kell derítenem a lézeres spektrométerrel, hogy mi az az anyag, mindezt lehetőleg azelőtt, hogy szétterjedne mindenhová, vagy elfogyna a levegőm. Itt nem a sprintelés lesz a fontos, az felesleges levegőfelhasználással jár, inkább a légzést kell lelassítani és úgy ténykedni.

[ Szerkesztve ]

(#106576) Alpachino válasza kolosanyi (#106575) üzenetére


Alpachino
veterán

Az csak gyakorlás kérdése.... ;]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#106577) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#106574) üzenetére


Zola007
veterán

ehhez neked idézni kell, saját kútfőből nem meg? ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106578) FIREBLADE78 válasza Zola007 (#106577) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Az a lényeg,hogy ezt csak másoltam. Érted,nem én mondom rá,ez csak egy copy :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#106579) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#106578) üzenetére


Zola007
veterán

az idézett szövegért az idéző felelősségge tartozik, annak ellenére hogy nem az ő szellemi terméke. Különben mindenki csak idézne.

Csak mondom

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106580) ktg3


ktg3
őstag

Ajtófélfára szerelhető húzódzkodót szeretnék. Van valami jól bevált tuti tipp a márkával, és/vagy a beszerzési hellyel kapcsolatban? Semmi extra nem kell csak, hogy tudjak rajta biztonságosan húzódzkodni.
Előre is köszönöm. :R

(#106581) Shingen válasza Zola007 (#106563) üzenetére


Shingen
addikt

Na látod ne kritizálj. :D

風林火山

(#106582) Shingen válasza madle (#106567) üzenetére


Shingen
addikt

Meg jó nagy kanszag. :DDD

風林火山

(#106583) Shingen


Shingen
addikt

Ma mell-bic volt.
Úgy érzem atta. :D

風林火山

(#106584) Angel2014 válasza Eagl3 (#106572) üzenetére


Angel2014
addikt

Idézőjel nélkül nem értelmezhető? Te milyen beosztásban vagy itt nyelvtanár? ;]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#106585) Shingen válasza ktg3 (#106580) üzenetére


Shingen
addikt

Inkább itt kérdezd meg [link]

風林火山

(#106586) kolosanyi válasza ktg3 (#106580) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ha van lehetőséged fúrni, ne ilyet vegyél. Én már kettőt tönkretettem, igaz én 120 kiló vagyok.

(#106587) Eagl3 válasza Angel2014 (#106584) üzenetére


Eagl3
veterán

Inkább erkölcs ;]

(#106588) FIREBLADE78 válasza Zola007 (#106579) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Értettem törzsőr :K :K :K :K :K

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#106589) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Stefánia is szálkásodik a nyárra... bele kell húznom. :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#106590) FollowTheORI válasza ktg3 (#106580) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én ilyet vettem a decatchlonba és elégedett vagyok vele... igaz én 75 kiló vagyok. :D

Elég jó fémből van szinte az egész... egy baj van csak vele, hogy csak olyan ajtófélfán működik ami fölött függőleges fal van mind a két oldalon és persze az ajtókeret kiáll fent a fal síkjából szóval bele tud akadni (legalább az egyik oldalon).

Amikor megvettem fateromék kertes házában nem ilyen félfák vannak, mert vastagabb a fal mint az ajtó, így nem volt mibe beakasztani. :D
Szóval figyelni kell.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#106591) Lajkó válasza FollowTheORI (#106590) üzenetére


Lajkó
őstag

Az ajtókeretnek nem kell kiállni, mert adnak hozzá felfúrható akasztót!
Amúgy nekem is ilyen van. 95kg-mosan használtam jópárszor! Bírja! :K

(#106592) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na jövőre itt a kánaán csirke tojás áfája 5% lesz. Az kb 1000 Ft környékére rakja.. :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#106593) TeeJay


TeeJay
félisten

esetleg nincs valakinek itt 1000darabos Myprotein Omega3 cucca?
vennék azonnal ha jó az ára

:R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#106594) FollowTheORI válasza Lajkó (#106591) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah, igen.. ha akarsz furkálni akkor igen. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#106595) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Dani te ketó alatt szoktál enni éjszaka? Egész nap bírom az étrendet, de éjszaka egyszerűen képtelen vagyok visszafogni magam. Persze ilyenkor is csak a saláta-csirkemell megy, de elvileg ugye ez is csalás, mert este 6-7 után nem igazán kéne. Te hogy állsz ezzel?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#106596) Woodslave válasza sutyesz96 (#106595) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Kiskegyed-keto hogy 6 után nem eszünk? ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#106597) FIREBLADE78 válasza Woodslave (#106596) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Istenem. Azt kéne agyonütni,aki ezt elhiszi,de azt megjobban megverni aki kitalálta ezt a baromságot.

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#106598) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Vótamatta. Edzés végén swingeltem kicsit egy 16-os bellel. Rég csináltam, jó volt, alkart megküldte rendesen.

(#106599) Zola007


Zola007
veterán

'tam atta
semi-sumo felhúzás, merevlábas, meg a végére még pár Sorensen-hold és superman
nem akaródzott ismét lábra állni az öltözőben, de az éhség győzött, így végül csak itthon alszom

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106600) sutyesz96 válasza Woodslave (#106596) üzenetére


sutyesz96
őstag

Te mikor is ketó diétáztál ha szabad megkérdeznem? :U

No matter what, you keep finding something to fight for.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.